Pages:
Author

Topic: İlk 100 kripto para biriminden 94’ü düştü! - page 4. (Read 712 times)

legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
ilk 100 kripto para biriminden yüzün tamamı düştü, dijital para pazarı 250 milyar USD marketcap değerine doğru indi. dip seviyesi geçen düşüşte 230 milyar USD idi, bakalım bu sefer dip seviyesi neresi, anlayan alıma başlasın.
member
Activity: 154
Merit: 10
zaman zaman fiyatların aşağı yönlü hareket etmesine alışıyorum. ilk 100 kripto para biriminden doksan dördünün fiyatının gerilemesi piyasanın total gerilemesi hallerinde mümkün ve normal.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Düşüşler de olacaktır çıkışlar da. Bu piyasa daha yeni yeni kendini gösteriyor. Bunları normal karşılayabiliriz şu an için. İnsanlar da daha yeni yeni tanıyor kripto paraları. Bazı kurnazlar da bunu fırsat bilip bu piyasaya sallıyorlar. Sadece gülüp geçmek lazım böylelerini.
full member
Activity: 686
Merit: 104
güçlü olan kazanır. bu piyasada güçlü olan para birimleri ayakta kalacak. hepsi kalacak olsaydı piyasanın hali ne olur ilerde ya da gelecekte durum ne olur bunun böyle olması çok normal bence.
full member
Activity: 714
Merit: 125
ether bitcoin karşısında değer kazanıyor, altcoinler de piyasa kafayı yukarıya çevirince hızlı bir artış gerçekleştiriyor ancak yükseliş sürekli olmuyor, ağırlıklı protföyüm altcoinlerde 3 aydır yerimizde sayıyoruz daha nekadar böyle gidecek, buseferki yükseliş devam etsin de zararları çıkartalım.
member
Activity: 392
Piyasaya şekil vermek aşağı düşürmek içim birileri sözcü olarak konuşturuluyor, kripto piyasasının sisteminin ne olduğunu koinlerin durumunu bu piyasada en az 1 yıldır yer alanlar zaten iyi biliyor, boş açıklamalara ihtiyacımız yok.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
marketcap ilk 100 sıralamadaki alternatif coinlerin geriye doğru inişi sonunda pazarın epeyce küçülmesi sonucunda karamsar zamanlar geçmişti. ancak bu haftadan itibaren ilk 100 coinde hızlı bir artış gözlemliyoruz.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
evet martta gerçekten sağlam bir düşüş yaşadım, tabi herkes yaşadı sadece ben değil, çoğunlukla da altcoindeydim, hepsi düştü
full member
Activity: 316
Merit: 100
ayı sezonunda tüm altcoinlerin değer kaybetmesini olağan karşılayarak fırsatlardan istifade etmek için plan yaparak ilerlemeye çalışırım nakit durumuna göre inceleyip takdir ettiğim coinlerden sepet oluştururum.
member
Activity: 1022
Şu an için gayet normal buluyorum bu piyasanın düşe kalka ilerlemesini. Çünkü daha yeni yeni tanınmaya başlıyor kripto paralar. İşlerine gelmeyen kesimler tarafından ezilmeye çalışılıyor. Ama şu da bir gerçek ki bu karalama olayları bir yere kadar işe yarar. Kripto paralar bir noktadan sonra artık durdurulamaz konuma gelecektir.
member
Activity: 364
GR
Genel olarak dusmeleri normal,  ancak yukselirse anormal bir durum var demektir.  Piyasadan kacis oldugunda butun coin token hepsinden kacis olur.  Tabi bunun terside mumkun yukselirkende hepsi birlikte yukselebiliyor. Hem btc bazinda hem usd bazinda.  Farkli bir korelasyon var.
member
Activity: 448
Kripto para piyasası spekülatörleri iş başında, biri bitiyor biri başlıyor, dünyada yeni bir ekonomik sistem kurulmaya başlanıyor , ani yükseliş çıkışlar olması olumlu yada olumsuz haberler çıkması devletlerin bu piyasadan büyük payı kapma çabası için regüle planları ve herşey bu işleyişin bir sonucu ,paniğe gerek yok.
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
günün her saati değişiyor bir iniyor bir çıkıyor sonunda nerede duracak bakalım (inşallah düşüşte durmaz)
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
Nouriel Roubini'nin bir lafıyla bu kadar düşen piyasada ne işimiz var. Roubuni arada bir sallar böyle ününü korumak için zamanlama denk düştü sadece, dolar balonuna laf atsın sıkıysa.
full member
Activity: 252
Merit: 103
Dump sezonunda kripto paralar insanların epey bir üzdü ama bunndan sonrada ne olacağı pek belli değil o yüzden devam abi takılalım kafamızın yattığınca buluruz bir yolu
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Anasını satayım ne çektiysek şu adamlardan dolayı oluyor. biri iyi birşey deyince artmaz ama kötü birşeyde çok çabuk düşer. Bu spekülasyonlardan kurtulmak lazım artık. birilerinin yönlendirmesiyle ilerliyor piyasa.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Yazının yazıldığı tarihten buyana tüm piyasa erimiş, piyasanın yönünü kimse kestiremiyor, gurular bile kendi aralarında bölünmüi vaziyette biri uçacak kaçacak derken diğeri daha da geriye gelecek piyasa diyor, ben beklemedeyim fırsatlar çıkacaktır diye bekliyorum.
full member
Activity: 294
Merit: 101
Şuanki devirde hafif hafif toparlanmalar başladı ve marketçap geçen seneye göre çok daha fazla yüksek olacağını düşünüyorum bu sene 1 trilyon doları görürsek şaşmayın derim herkse iyi kazançlar.
jr. member
Activity: 146
Merit: 1
Feci düştü hemde şimdide azıcık çıkıyor gibi oluyor yeniden düşüyor kararsızlık yaşıyor
newbie
Activity: 266
Merit: 0
94 ü düştü diye değil de bence 6 tanesi yükseldi diye bakmak bence daha doğru olur gibi hocam,
Pages:
Jump to: