Pages:
Author

Topic: İlk 100 kripto para biriminden 94’ü düştü! - page 8. (Read 712 times)

member
Activity: 308
Merit: 11
Yeniden yukselecek derken yasanan bir dusus daha piyasayi ve yatirimcilari alt ust etti. Son zamanlarin en kotu dususu maalesef ve yeniden toplanmasi oldukca zaman alacaktir.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
valla şu son düşüşte, oldukça sıkıntılı durumlar yaşandı, yani bırakın 100 tanesinden 94 ü %100 ü düştü, bu şekilde olaya yaklaşmak gerekiyor
newbie
Activity: 210
Merit: 0
ben böyle haberler inanmıyorum.bir kişi çıkıp böyle böyle diyecek ve tüm etki bundan kaynaklı olacak?elbette olumsuz bir haber olabilir ama tek düşüş etmeni olarak bir kişinin açıklamaları olmamalı diye düşünüyorum.
full member
Activity: 238
Merit: 100
bu olay normal bir zamanda da gerçekleşebiliyor yani her koinin inanılmaz düştüğü bu dönemde normal karşılamak gerekiyor ne de olsa yakında toparlanacağına inanıyoruz sorun yok yani
member
Activity: 364
Merit: 20
Bu durum oldukca can sıkıcı. Bircok yatirimci icin zor bir donemdeyiz hatta 2018de piyasaya girenler icin daha zor bir donem. Ama bu kriz donemi bence gececek. Sabretmek cok onemli.
full member
Activity: 224
Gün geçtikçe kripto para piyasasının koca bir balon olduğu görüşünü paylaşanların sayısı artıyor ve bu durum beni endişelendiriyor ki ben en sert kriptoya inananlardan biriyim. Çok takildı buralarda çöküş çok sert olabilir, geciken deprem fay hattında stres artar, onun gibi.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bitcoinin değer kaybetmesi tüm marketi etkiledi bu yüzden ilk 100 kripto paranın büyük oranının düşüş yaşaması normal ve bitcoin ne zaman çıkış ivmesini yakalarsa tüm market tekrar toparlanacaktır buna çok takmayıp sabırlı olmak gerek .
full member
Activity: 476
Blockchain teknolojisi şuana kadar en çok abartılan teknolojilerden biri demiş ünlü kahin. Koskoca firmalar blockchanin ne olduğunu anladı ona göre yatırım yapmaya başladı. Kahin arkadaş hala anlayamamış. Kahinliğini de görmüş olduk böylece.
member
Activity: 322
Merit: 12
Bu durumun gecici olacagini dusunuyorum kesinlikle. Cunku bitcoin her zaman dusus yasadi ama toparlanmayi basardi. Bu dususun kotu tarafi butun piyasa etkilendi.
Umarim gecici olur ama su an ki gidisat oldukca kotu. Tam toparlandi diyoruz yine bir dusus yasiyor. Birileri piyasayi yok etmenin derdinde bence.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Bu durumun gecici olacagini dusunuyorum kesinlikle. Cunku bitcoin her zaman dusus yasadi ama toparlanmayi basardi. Bu dususun kotu tarafi butun piyasa etkilendi.
member
Activity: 224
Merit: 10
Olani soylemis burda arti birseyler katmamis bence. Maalesef piyasa kotu bir donem gercirdi bu yuzdende insanlar bu tarz aciklamalarla ortaligi iyice karistiriyor. Umarim uzun surmez toparlanmasi.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
böyle kahin falan yalancı efsanelerin laflarına itibar etmeyin. onların alayı önlerine ne yazıldıysa okuyup yapay yaratılan efsaneler.
o kağıtta başka şey yazsaydı onu ötecekti.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Maalesef berbat bir donemden gecmekteyiz. Kripto paralarin tamamina yakini dusus yasadi ve kaybolup gidenler var. Ama umarim piyasa toplanacak ve guclu coinler ayakta kalacaktir.
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Marketçapın düşmesi zaten herşeyi etkiledi haliyle 100 kritpo para biriminden  bana göre 100 üde düştü artan  var mı hala eskisi gibi ? ben görmedim şahsen arkadaşlar.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
marketin kırılması çok doğal bitcoinin üzerindeki baskıdan dolayı aldığı ani yükselme ve düşüşler neticesinde buna baglı altcoinlerin hacimleride düşüyor marketin en cok nefret ettiğim seyi ise beklenmeyen bu ani kırılmalar nefret ediyorum tahminler yerle yeksan
member
Activity: 546
Bunda şaşılacak veya tuhaf olay denilecek durum yok kesinlikle. bitcoinle oynuyorlar ki oynayanları da biliyorsunuz altcoinler ve coinler de olduğu gibi düşüyor. Arada bir kendime soruyorum. Bitcoin 1 dolar olsa ve yerinden kımıldamasa diğer coinlerin bu bitcoine bağlılığı biter mi diye.
full member
Activity: 518
Her sene olan bırsey aceleceye gerek yook  bahardan sonra coşar burası yerınde sayıyoruz ssuan Smiley
member
Activity: 294
Bu sektörde lider bitcoin o ne derse o oluyor diyebiliriz. Yani bitcoin artıp azalması ile ilgili bir çok kripto parada da artıp azalma oluyor gibi geldi bana. Tabi daha başka onlarca etken vardır ama kısaca bu gibi
full member
Activity: 210
O zaman biz de bunu bir alım fırsatı olarak değerlendirelim ve düşenlerden alttan azar azar toplamaya başlayalım çünkü ciddi anlamda bir çoğu tekrar yükselişe geçecek kim ne derse desin
full member
Activity: 308
Son birkaç günde yaşanan önemli düşüşler çok can sıkıcı oldu açıkçası.Ama zaten son zamanlarda durgun bir görünüm vardı.Kripto para piyasası ( özellikle Bitcoin ) bu ay pek beklemesem de önümüzdeki ay itibari ile güzel bir çıkış yakalamaya başlar bence.
Pages:
Jump to: