Pages:
Author

Topic: İlk 100 kripto para biriminden 94’ü düştü! - page 5. (Read 712 times)

member
Activity: 61
Merit: 100
ya bu tip oranlama bence faydalı olmuyor, yani kripto paraları sayı ile sayıp üstüne 100 tanesinden 94 tanesi düştü diye oran vermek hiç ama hiç mantıklı değil.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Bu tip düşüş ve yükselişler kripto paralar da hep oluyor, yani bakıyorsunuz, birden %200 düşmüş bir bakıyorsunuz bir gece %700 olmuş.
member
Activity: 231
Merit: 10
bu haberi çok net hatırlıyorum herkeste bir karamsarlık hakimdi, şimdi altlar ufak ufak yeşillenmeye başladı ben de bunu iyiye işaret olarak görüyorum
member
Activity: 182
Merit: 11
Aslında bu piyasa için gerekli olan bir döngü bu yani her coinin değeri çok yüksek olmamalı ve zamanla gerçek değerini bulmalı diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Bu düşüşün geçici olacağı açık
İleride çok daha büyük atılım olacağını düşünüyorum
Zaten her düşüş ve yükseliş geçici değil midir? Açıkçası ben böyle düşünüyorum artış olurken de belliydi düşüş olacağı düşerken de illa bir dün artış olacağı belli. Umarım dediğiniz gibi büyük artış olur bu yıl.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bu düşüşün geçici olacağı açık
İleride çok daha büyük atılım olacağını düşünüyorum
member
Activity: 196
Bir gün foruma giriyorum olumlu haberler var örneğin büyük şirketler bu işe yeşil ışık yakmış ertesi gün bir giriyorum filanca ülkede yasaklanmış
Hocam yalnız tarihine bakmadan hortlayan başlıklardan böyle bir toz kapmak da yetenektir bence ya. Ortada hiçbir şey yok ki hocam.
full member
Activity: 571
Merit: 113
Hepsi bitcoinin kuyruğu olduğundan düşerler tabiki bitcoin arttığında da gördük piyasayı ortalık yemyeşil oldu
newbie
Activity: 42
Bir gün foruma giriyorum olumlu haberler var örneğin büyük şirketler bu işe yeşil ışık yakmış ertesi gün bir giriyorum filanca ülkede yasaklanmış
newbie
Activity: 140
Kripto para yatırımcıları artık tedirgin olmaya başlıyor. bitcoinin tek başına başı çektiği sürece bitcoine bağlı olarak bu gibi durumlar hep olur
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Piyasada bu kadar çok olumsuz haber ve bu kadar çok işe yaramaz coin varken çoğu coinin fiyatının düşmesinden daha doğal bir şey yok.
member
Activity: 182
son zamanlar da yaşanan düşüşlerden etkilendi bir çok koin ama bunun yanında zaten değerli olmayanlar da eridi gitti hak ettikleri gibi
member
Activity: 308
Yapılan olumlu veya olumsuz haberin ardından piyasadaki her koin kendince etkileniyor haberden. Bu ilk yüz koin para biriminden 94 ü için geçerli bir durum değil bence.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Tablo tam tersine döndü gibi görünüyor. Özellikle bugün piyasalar yeşillenmeye başladı, yakında bambaşka bir haberle karşılaşabiliriz  Cheesy
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
malesef bitcoin in düşüşüne dahada sert düşerek altların tepki vermesi bu piyasanın ilk kurulduğundadn beri var ve bu tepki hiç değişmedi. değişecek gibide gözükmüyor.
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
An itibari ile ilk 100 kripto para biriniminin 100 de düştü Smiley ya arkadaşlar bıkmadıkmı bu düşüşlerden artık artış yaşansın ya artık eski o günleri özledim yeminle ya
newbie
Activity: 238
Piyasa uzun zamandir oldukca duragan ve cokus yapmaktaydi ama dun itibariyle biraz daha toplanmakta umarim artik yukselis durmaz.
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
hocam bırakın yüzde 94 ü nü %100 ü düştü, yani hepsi düştü, şu anda dolar karşısında düşmeyen kripto para yok gibi bir şey
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Sadece ilk yüzdeki değil tüm kripto paralar düştü. Düşüş yeni çıkan icoların dahi fiyatını büyük oranda düşürdü. Daha fazla düşemez dediğimiz noktada düşmeye devam ediyor. Sanırım şimdiki düşüş yeni yatırımcılar için iyi bir fırsat olacak.
member
Activity: 154
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Haber değeri taşıyor mu ondan bile emin değilim. Türkçedeki güzel deyimimiz olanları açıklıyor gayet açık ve net bir dille ''Kan ağlamak''
Pages:
Jump to: