Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 10. (Read 1270791 times)

full member
Activity: 394
Merit: 135
January 22, 2019, 03:04:27 PM
Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy

Akkor adhatnal egy keveset, mert egy cipoben jarunk Smiley  Par period kellett volna nekem is a legendaryhoz, azota szerintem letehetek errol a celrol..


nemtudom, ti mennyi smeritet kaptatok de én ha jól emlékszem 3 darabot Cheesy azüta ugye csak úgy lehet szerezni, hogy a kapott meritek 50% át visszakapod smeritként Cheesy tehát ha adsz nekem 10 et akkor én 5 öt kapok amit tovább oszthatok, tehát szinte lehetetlen meritet szerezni Cheesy főleg nem ilyen 100 darabokat... Cheesy
hero member
Activity: 802
Merit: 501
January 20, 2019, 03:42:04 PM
Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy

Akkor adhatnal egy keveset, mert egy cipoben jarunk Smiley  Par period kellett volna nekem is a legendaryhoz, azota szerintem letehetek errol a celrol..
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
January 20, 2019, 11:11:08 AM
Még egy dolgot tehetsz a későbbi kellemetlenségek ellen. Állítólag egy BTC cím (aminek a privát kulcsa nálad van, szóval nem váltós) elég egy account helyreállításához. A cím változtatásokat látják a fórum guruk és kérhetnek pár satoshit az elsőről, hogy bizonyítsd az account eredetiségét...
Zártam a topicot, egyből átírtam a szöveget ahogy megláttam mi történt. Még aznap jelentettem is a moderátoroknak, azóta semmi se történt, jelentettem újra, hátha törlik. Köszi a tippet a zárásra!
Vagy posztolod a bitcoin címed ebben a topic-ban:
Stake your Bitcoin address here
Ez csak egy módszer, hogy bizonyítsd, hogy tiéd a felhasználónév (ha majd később is tudsz majd erről a bitcoin címről aláírt üzenetet készíteni (signed message).
De ahogy most olvastam a Meta-ban, ez nem elég ahhoz, hogy visszakapd:
https://bitcointalksearch.org/topic/stop-staking-your-bitcoin-address-that-is-not-enough-to-recover-your-account-5099875
Majd kíváncsi leszek, mi lesz belőle, eddig én is azt hittem, elég, ha később tudok küldeni egy signed message-t, és örö e bódottá... Smiley
full member
Activity: 389
Merit: 124
January 20, 2019, 09:34:32 AM
Még egy dolgot tehetsz a későbbi kellemetlenségek ellen. Állítólag egy BTC cím (aminek a privát kulcsa nálad van, szóval nem váltós) elég egy account helyreállításához. A cím változtatásokat látják a fórum guruk és kérhetnek pár satoshit az elsőről, hogy bizonyítsd az account eredetiségét...
Zártam a topicot, egyből átírtam a szöveget ahogy megláttam mi történt. Még aznap jelentettem is a moderátoroknak, azóta semmi se történt, jelentettem újra, hátha törlik. Köszi a tippet a zárásra!
member
Activity: 264
Merit: 10
January 18, 2019, 08:51:04 PM
Zártam a topicot, egyből átírtam a szöveget ahogy megláttam mi történt. Még aznap jelentettem is a moderátoroknak, azóta semmi se történt, jelentettem újra, hátha törlik. Köszi a tippet a zárásra!
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
January 18, 2019, 07:47:13 PM
...
 Szerintetek mi lehetett a célja, illetve mit tudnék csinálni, hogy valahogy eltüntessem azt a postot amit kitett (ha jól tudom, csak kommentet lehet törölni) és lehetőleg ne kapjak red trustot?
...
Szerencséd volt, hogy időben észrevetted...
Szerintem van valahol a topic alján (amit nyitott a hacker) egy 'Lock topic' nevű gomb, azzal le tudod zárni a topicot, hogy legalább ne tudjanak beleírni, még írj egy üzenetet a végére is, hogy meghackeltek és ennyi.
Utána próbáld meg a 'Report to moderator' gombot az első poszton, és írd bele, hogy meghackeltek és kéred a topic törlését, mert nem Te voltál.
member
Activity: 264
Merit: 10
January 18, 2019, 07:02:29 PM
Sziasztok! Találkoztatok már ilyennel? Valahogy meghackelték a Bitcointalk accom, megkaparintották az "egyszerűbb" jelszavam, amit az olyan oldalakhoz használok, amiken nincs crypto tárolva (tehát nem exchange mondjuk). Az alak egy török IP címről bepróbálkozott a jelszóval több exchange oldalon is, de szerencsére volt 2 faktoros + email visszaigazolás. Gmailemhez nem fért hozzá, ahol valamilyen szintű kárt okozott, az a Bitcointalk fiók: postolt a "Currency Exchange" subforumba, hogy eladna BTC-t, valamint csinált egy Telegram fiókot @Fenya1996 néven: https://bitcointalksearch.org/topic/m.49216400 A posttal 715 dollárnyi Bitcoint próbált eladni, arra ügyelt, hogy az érdeklődő üzeneteket törölje (azzal nem számolt, hogy email értesítést is kapok). Amit nem értek, hogy escrow servicet akart használni, szóval a nevemben nem igazán tudott volna átverni senkit sem (vagy esetleg rosszul értelmezem?). Szerintetek mi lehetett a célja, illetve mit tudnék csinálni, hogy valahogy eltüntessem azt a postot amit kitett (ha jól tudom, csak kommentet lehet törölni) és lehetőleg ne kapjak red trustot? Alig sikerült feltornáznom magam Member rankra, nem szeretném máris elveszteni red trust miatt.

Update: természetesen jelszó csere megtörtént mindenhol, próbálok legtöbb helyen egyedi jelszavat használni  Cheesy
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
January 18, 2019, 05:20:21 PM
Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy
full member
Activity: 394
Merit: 135
January 18, 2019, 03:23:59 PM
Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
January 17, 2019, 12:29:08 PM
Ja, hát a trustless kripto világban ez az előre fizetés nem igazán működik. Cheesy

...


Cheesy  ugyan ezt tudom nyújtani én is Cheesy nekem elég ha a 25% át utaljátok át előre Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Egy esetben el tudom képzelni, ha egy trusted escrow is bekerül a képbe és ott parkol az előleg...
De ezzel az erővel nem kell előleg, hanem a teljes vételár is átküldhető az escrow-nak, így a programozó is biztos lehet, hogy ha teljesít, akkor övé a pénz (és látja, hogy már meg is van az összeg, nem csak az ígéret van meg, hogy kifizetik), illetve a vevő is biztos lehet, hogy addig egy fillért sem kap a programozó, amíg teljesen nincs kész, megvan a motiváció Cheesy

full member
Activity: 389
Merit: 124
January 17, 2019, 06:02:19 AM
Ja, hát a trustless kripto világban ez az előre fizetés nem igazán működik. Cheesy

Sziasztok!

Vállalok bármilyen web-es fejlesztési munkát korrekt áron, keress fel az elképzeléseddel akár itt, akár email-ben és beszéljünk róla.
Amikhez értek: PHP5-7, Javascript, CSS3, MySQL, BTC és egyéb kripto integráció, SEO, link-building, és minden, ami egy weboldalhoz kell.
Nagyobb project-ekkel is nyugodtan megkereshetsz, van még két ismerősöm akik kódolásra éhesek.
Akár saját coint akarsz, akár egy működő platformot ahol BTC-vel is lehet fizetni, de ha kész rendszeredet akarod tovább fejleszteni, megoldjuk.

Fizetni csak Bitcoinnal, 30%-os előleggel, többit akkor, ha átadom a weboldalt és a hozzá szükséges infókat.
A megbeszélt ár mindig tartalmazza a munkadíjat, a tárhelyet 1 évre és a domaint valamint a szükséges PositiveSSL-t is szintén 1 évre.



Cheesy  ugyan ezt tudom nyújtani én is Cheesy nekem elég ha a 25% át utaljátok át előre Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
full member
Activity: 394
Merit: 135
January 16, 2019, 03:08:33 PM
Sziasztok!

Vállalok bármilyen web-es fejlesztési munkát korrekt áron, keress fel az elképzeléseddel akár itt, akár email-ben és beszéljünk róla.
Amikhez értek: PHP5-7, Javascript, CSS3, MySQL, BTC és egyéb kripto integráció, SEO, link-building, és minden, ami egy weboldalhoz kell.
Nagyobb project-ekkel is nyugodtan megkereshetsz, van még két ismerősöm akik kódolásra éhesek.
Akár saját coint akarsz, akár egy működő platformot ahol BTC-vel is lehet fizetni, de ha kész rendszeredet akarod tovább fejleszteni, megoldjuk.

Fizetni csak Bitcoinnal, 30%-os előleggel, többit akkor, ha átadom a weboldalt és a hozzá szükséges infókat.
A megbeszélt ár mindig tartalmazza a munkadíjat, a tárhelyet 1 évre és a domaint valamint a szükséges PositiveSSL-t is szintén 1 évre.



Cheesy  ugyan ezt tudom nyújtani én is Cheesy nekem elég ha a 25% át utaljátok át előre Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
member
Activity: 264
Merit: 10
January 09, 2019, 10:19:33 AM
Egyenletes növekvő BTC árfolyam minimum 50K USD-ig   Grin

Legyen igazad! Ránk férne + meg is érdemeljük  Grin
full member
Activity: 389
Merit: 124
January 08, 2019, 12:18:18 PM
Egy újabb világméretű FOMO (amikor ismét a csapból is a kripto folyik) meg trendfordító lehet, de arra még várni kell.

2017 végén (esetleg még 2018 elején) mindenki azt hallotta, hogy egy addig viszonylag új ismeretlen dolog (Bitcoin/crypto) milyen jó befektetés, kár kimaradni stb. Azóta csak a fud megy, meg azt látják, hogy aki 15-20k körül vett, az órási mínuszokat könyvelt el. Szerintem főleg ez marad meg, hogy már egy éve húzódik a medve piac és mi van ha megint megtörténik? 2017-ben gondolkodás nélkül ugrottak az emberek a hype vonatra, egy újabb bull market esetén is fenntartásokkal kezelnék az emberek a BTC befektetést. Szerinted mi kellene ahhoz, hogy változzon az általános hozzáállás és újra bull market felé forduljon a ciklus?

Egyenletes növekvő BTC árfolyam minimum 50K USD-ig   Grin
member
Activity: 264
Merit: 10
January 08, 2019, 10:38:10 AM
Egy újabb világméretű FOMO (amikor ismét a csapból is a kripto folyik) meg trendfordító lehet, de arra még várni kell.

2017 végén (esetleg még 2018 elején) mindenki azt hallotta, hogy egy addig viszonylag új ismeretlen dolog (Bitcoin/crypto) milyen jó befektetés, kár kimaradni stb. Azóta csak a fud megy, meg azt látják, hogy aki 15-20k körül vett, az órási mínuszokat könyvelt el. Szerintem főleg ez marad meg, hogy már egy éve húzódik a medve piac és mi van ha megint megtörténik? 2017-ben gondolkodás nélkül ugrottak az emberek a hype vonatra, egy újabb bull market esetén is fenntartásokkal kezelnék az emberek a BTC befektetést. Szerinted mi kellene ahhoz, hogy változzon az általános hozzáállás és újra bull market felé forduljon a ciklus?
full member
Activity: 389
Merit: 124
January 08, 2019, 07:29:04 AM
Igen, közvetítem a gépeket, és ezért olyan helyeket keresek, ahol felállíthatom őket.

Ha jól tudom, Budapesten már van pár, más nagyobb városokban pedig nem igazán tudom elképzelni, hogy elenne rá kereslet. Ahogy észrevettem, az átlag magyar nem nyitott a cryptora, sokan piramsist/ponzit látnak benne. A hozzáállás és az általános hangulat változásához legjobb esetben is pár év kell még szerintem.

Valóban Budapesten van a legtöbb, de a Coincashnek van Győrben és Debrecenben is. Egy újabb világméretű FOMO (amikor ismét a csapból is a kripto folyik) meg trendfordító lehet, de arra még várni kell.
member
Activity: 264
Merit: 10
January 07, 2019, 11:25:59 AM
Igen, közvetítem a gépeket, és ezért olyan helyeket keresek, ahol felállíthatom őket.

Ha jól tudom, Budapesten már van pár, más nagyobb városokban pedig nem igazán tudom elképzelni, hogy elenne rá kereslet. Ahogy észrevettem, az átlag magyar nem nyitott a cryptora, sokan piramsist/ponzit látnak benne. A hozzáállás és az általános hangulat változásához legjobb esetben is pár év kell még szerintem.
newbie
Activity: 16
Merit: 1
January 07, 2019, 07:32:39 AM
Te használni Google Translate?
It would be better to communicate your offer in English.

Sziasztok!! Vannak  itt olyan emberek, akik  szeretnének egy Bitcoin gépet?
A Bitcoin vásárlása és eladása az automatánál történik.
Természetesen a részvétel akkor kapható, ha valaki vásárol vagy elad.
Ha bárki érdekel, vegye fel a kapcsolatot.
 Whatsapp +436764357611

Igen hasznaltam!  En Magyarban menntem Iskolaba de mar regen nem irtam ! Es beszeltem ....sorry
Mehet németül is (a +43-ból gondolom, hogy Ausztriából vagy), majd lefordítja valaki magának Google translate-tal magyarra, ha érdekli Smiley
Bár, nem tudom a mod mit szólna hozzá, hogy a magyar topic-ban más nyelven postol valaki, mert nem tudom, mennyire figyelik itt a topic-ot, de sokszor még egész jó google translate postokat is ki szoktak törölni...
Azert irok magyarul 😜

Bocs, egyébként jól értem, hogy Bitcoin ATM-et közvetítesz/árulsz?


Igen, közvetítem a gépeket, és ezért olyan helyeket keresek, ahol felállíthatom őket.
full member
Activity: 389
Merit: 124
January 06, 2019, 02:13:06 PM
Te használni Google Translate?
It would be better to communicate your offer in English.

Sziasztok!! Vannak  itt olyan emberek, akik  szeretnének egy Bitcoin gépet?
A Bitcoin vásárlása és eladása az automatánál történik.
Természetesen a részvétel akkor kapható, ha valaki vásárol vagy elad.
Ha bárki érdekel, vegye fel a kapcsolatot.
 Whatsapp +436764357611

Igen hasznaltam!  En Magyarban menntem Iskolaba de mar regen nem irtam ! Es beszeltem ....sorry
Mehet németül is (a +43-ból gondolom, hogy Ausztriából vagy), majd lefordítja valaki magának Google translate-tal magyarra, ha érdekli Smiley
Bár, nem tudom a mod mit szólna hozzá, hogy a magyar topic-ban más nyelven postol valaki, mert nem tudom, mennyire figyelik itt a topic-ot, de sokszor még egész jó google translate postokat is ki szoktak törölni...
Azert irok magyarul 😜

Bocs, egyébként jól értem, hogy Bitcoin ATM-et közvetítesz/árulsz?
newbie
Activity: 16
Merit: 1
January 05, 2019, 01:18:02 PM
Te használni Google Translate?
It would be better to communicate your offer in English.

Sziasztok!! Vannak  itt olyan emberek, akik  szeretnének egy Bitcoin gépet?
A Bitcoin vásárlása és eladása az automatánál történik.
Természetesen a részvétel akkor kapható, ha valaki vásárol vagy elad.
Ha bárki érdekel, vegye fel a kapcsolatot.
 Whatsapp +436764357611

Igen hasznaltam!  En Magyarban menntem Iskolaba de mar regen nem irtam ! Es beszeltem ....sorry
Mehet németül is (a +43-ból gondolom, hogy Ausztriából vagy), majd lefordítja valaki magának Google translate-tal magyarra, ha érdekli Smiley
Bár, nem tudom a mod mit szólna hozzá, hogy a magyar topic-ban más nyelven postol valaki, mert nem tudom, mennyire figyelik itt a topic-ot, de sokszor még egész jó google translate postokat is ki szoktak törölni...
Azert irok magyarul 😜
Pages:
Jump to: