Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 6. (Read 1270492 times)

full member
Activity: 389
Merit: 124
April 22, 2019, 02:35:12 PM
Top 100 / Top200? Az valóban rizikósabb. Kockázatcsökkentés céljából a top10 / top20-at szokták javasolni. Smiley

Hát a top10 se garancia igazából amíg az XRP, az "igazi BTC" (BCH) vagy pedig az EOS ott vannak.

semmi se garancia, ha megnézed a top 10-et monjduk 4 éve... kb most a btcn kívül egyik sincs benne a top 10 ben Smiley tehát az is eléggé csak rövidtávú-nak lehet jó.
Ez így igaz. A "nagyok" jönnek, majd mennek, de a BTC-t nehéz ledönteni a "trónról".
full member
Activity: 394
Merit: 135
April 22, 2019, 10:43:36 AM
Top 100 / Top200? Az valóban rizikósabb. Kockázatcsökkentés céljából a top10 / top20-at szokták javasolni. Smiley

Hát a top10 se garancia igazából amíg az XRP, az "igazi BTC" (BCH) vagy pedig az EOS ott vannak.

semmi se garancia, ha megnézed a top 10-et monjduk 4 éve... kb most a btcn kívül egyik sincs benne a top 10 ben Smiley tehát az is eléggé csak rövidtávú-nak lehet jó.
newbie
Activity: 24
Merit: 2
April 20, 2019, 04:15:49 PM
Top 100 / Top200? Az valóban rizikósabb. Kockázatcsökkentés céljából a top10 / top20-at szokták javasolni. Smiley

Hát a top10 se garancia igazából amíg az XRP, az "igazi BTC" (BCH) vagy pedig az EOS ott vannak.

Belebüfizés:

Nem tudom, vissza nézve az elmult 2 év összes chartját S&P500, Microsoft meg ilyeneket a BTC elmelkedése a trendbe simult be , vagyis az hogy a 2018 decemberi full zéros esés után a BTC nem ment mint  atöbbi instrumentum , szerintem kb azt jelzi, hogy még darabig várni kellene a szép jövő dédelgetésével.  Amúgy a crypto nem befektetés ha annak vennéd ne vegyél mert ez konfennti és lottó szelvény kifizetési igret nélkül.

Kérdés: valaki tud valamit a c-cex-el kapcsolatban mi van ? Előre is köszi.
member
Activity: 264
Merit: 10
April 20, 2019, 01:33:13 PM
Top 100 / Top200? Az valóban rizikósabb. Kockázatcsökkentés céljából a top10 / top20-at szokták javasolni. Smiley

Hát a top10 se garancia igazából amíg az XRP, az "igazi BTC" (BCH) vagy pedig az EOS ott vannak.
newbie
Activity: 133
Merit: 0
April 20, 2019, 10:39:14 AM
Adjatok meritet kell bitcoin elakarom adni ezt az accountomat is mint az előzőt 10btcért Cheesy bár már megbántam mer ezzel meg sehol se tudok hirdetni Cheesy

Van még egy letiltott accountom is van benne 12 merit ki kéne szabadítani Cheesy
Ért valaki a fellebbezéshez? Cheesy  egyedül a seggem se tudom kitörölni pedig 30 leszek lassan mindig kiabálok hogy anyaaa végeztem ő meg hozza a 20 ezrest mert a 10 ezres vágja a seggem Cheesy
newbie
Activity: 133
Merit: 0
April 20, 2019, 10:36:06 AM
Na mit szóltok az áremelkedéshez? Cheesy azért ez már kellett a piacnak, csak most lesz egy dump vagy megindul felfele?

50.000k  aztán 1 milla Cheesy
newbie
Activity: 133
Merit: 0
April 20, 2019, 10:35:15 AM
beakartam nézni, de megint nem megy az oldaluk Cheesy

Azt mondják, hogy gyakran kapnak DDoS támadásokat... Amúgy maga a platform az online 99%-ban: https://live.igniteratings.com

ha komoly a dolog akkor azért csak raknék rá havi pár dolcsiért egy ddos védelmet Cheesy
mi történik? Cheesy elég jól meghalt a magyar topik Cheesy pont most mikor megyünk át a nyárba? Cheesy
Csak Bull Run esetén várható némi aktivitás Wink

Persze mindenki csak a jót akarja Cheesy
newbie
Activity: 133
Merit: 0
April 20, 2019, 10:34:45 AM
beakartam nézni, de megint nem megy az oldaluk Cheesy

Azt mondják, hogy gyakran kapnak DDoS támadásokat... Amúgy maga a platform az online 99%-ban: https://live.igniteratings.com

ha komoly a dolog akkor azért csak raknék rá havi pár dolcsiért egy ddos védelmet Cheesy

Jól elbeszélgettek srácok Cheesy
full member
Activity: 389
Merit: 124
April 18, 2019, 02:07:57 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?

Legalább 50%-ot hagyj mindenképpen BTC-ben kezdésnek, nem lesz 100x sose, de már innen nagyon bezuhanni se fog a BTC. Olvasgasd a híreket, nézz utána coinoknak/tokeneknek CoinMarketCap top100-ból, esetleg top200-ból és ha úgy érzed van benne potenciál, vásárolj be, de ne menj semmire se all in  Grin ahogy mondták már előttem is, itt már növekszik a rizikó, de a potenciális profit is.
Top 100 / Top200? Az valóban rizikósabb. Kockázatcsökkentés céljából a top10 / top20-at szokták javasolni. Smiley
full member
Activity: 394
Merit: 135
April 17, 2019, 01:01:07 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?

Legalább 50%-ot hagyj mindenképpen BTC-ben kezdésnek, nem lesz 100x sose, de már innen nagyon bezuhanni se fog a BTC. Olvasgasd a híreket, nézz utána coinoknak/tokeneknek CoinMarketCap top100-ból, esetleg top200-ból és ha úgy érzed van benne potenciál, vásárolj be, de ne menj semmire se all in  Grin ahogy mondták már előttem is, itt már növekszik a rizikó, de a potenciális profit is.

Cheesy áhh innen csak felfele van ALL IN Cheesy
member
Activity: 264
Merit: 10
April 17, 2019, 12:55:53 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?

Legalább 50%-ot hagyj mindenképpen BTC-ben kezdésnek, nem lesz 100x sose, de már innen nagyon bezuhanni se fog a BTC. Olvasgasd a híreket, nézz utána coinoknak/tokeneknek CoinMarketCap top100-ból, esetleg top200-ból és ha úgy érzed van benne potenciál, vásárolj be, de ne menj semmire se all in  Grin ahogy mondták már előttem is, itt már növekszik a rizikó, de a potenciális profit is.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
April 17, 2019, 12:17:30 PM
Üdv!

Én pl mostanában szerencsére a bányászás költsége felett vagyok mindig igaz egy picivel és hodlra vagy hirtelken kiugrásra bányászok.
Tehát olyan mintha folyamatosan apránként vásárolnék.

Így nem kell fiatot beküldenem.

Illetve zent gyújtök, csak még nem volt időm összerakni a securenode-ot.



full member
Activity: 394
Merit: 135
April 17, 2019, 11:42:13 AM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?
Az attól függ, mennyire vagy bevállalós, mennyi kockázatot vállalsz és mennyit szeretnél nyerni, nyílván a nagy nyeremény nagy kockázattal jár Smiley  a BTC-n kívül a nagyobb altcoinokba megéri befektetni ( mert ha növekedés van akkor azok is növekednek pl ETH LTC XRP XMR ADA) ha vállalsz egy picit több kockázatot akkor valami kisebb coin, de nagyon jó csapattal, jó fejlesztésekkel és valós háttérrel  (ezt egy fél éves coinnál már lehet látni, hogy eddig mit tettek le az asztalra) mert ezek viszont simán tudnak 10x-20x-50x akár 100x ozni is, erre én jelen pillanatban SUQA és ZEL-t mondanám, de a Zel-lel vigyázni kell mert kb 8x ozott az elmúlt 2 hónapban és most elég nagy hájp van körülötte, sose tudhatjuk meddig megy... Smiley
Azért azt jó mindig elmondani, bár lassan közhely, hogy csak annyit kell kockáztatni, ami nem hiányzik, ha egy pillanat alatt megtizedelődik az értéke és később sem megy vissza...
Mert tök jól hangzik, hogy innen majd felfele megy, de azért a felfele sem olyan, hogy akkor 2 évig csak felfele... megy fel is, aztán meg le, de minden felfele irányt lefele követ, a kérdés a mértéke...
De aki nem tapasztalt ilyen téren és nem kötélből vannak az idegei (meg esetleg többet rak bele, mint amit tényleg nem érez meg, ha elveszik...) akkor egy felfele menetet követő lejtőnél hanyatt-homlok ad el mindent, hogy aztán jól kimaradjon a következő emelkedésből...
Persze olyan is van, hogy a következő emelkedésre egy évet (najó felet, vagy még többet, de mindenképpen hosszú időt) várni kell, és senki nem tudja megjósolni, mennyire megy majd fel...
De végül is ez minden hasonló helyen így van, tőzsde, bef alapok, unit-linked biztosítások, az elv mindenhol ugyanaz... Ja és a kriptóban ezek a BTC-re meg a nagyokra vonatkoznak, az ismeretlen coin-oknál meg teljesen vadnyugat van, ott nem biztos, hogy egy lefele menet után lesz még felfele, ha a pumpolók nem akarják...
úgyhogy bátorság meg magneB6 Cheesy


Teljesen egyet kell értenem Bitart-al... csak annyit fektess be amennyit nem bánsz később ha elbukod...  20k-s btc ár után 10k-n már mindneki vette a btct olyan napi kereskedési volumene volt mint az állat mert mindenki úgy gondolta, hogy a felénél lejebb csak nem fog menni, ahoz képest ez a lejtmenet tartott vagy 1 évig és 3k dolcsi is lett a végén :)sőt most se lennénk nagyon feljebb csak egy bálna bevásárolt Cheesy  de akár még 1k dolcsi is simán lehet az ára Smiley mondjuk az alá szerintem soha nem fog lemenni mert az tényleg olyan álomhatár már ahol már a szomszéd kőműves is hitelt venne fel, hogy bitcoint vegyen Cheesy tehát nem tudnák jobban betolni az árát... és ugye az sem a bálnáknak se senkinek nem áll az érdekében. de jobb vigyázni vele
full member
Activity: 389
Merit: 124
April 16, 2019, 05:58:17 PM
Jaja, amúgy a szöveget olvasva ez ugrott be:

Forrás: https://steemitimages.com/DQmaBmhXPpT3hBjrTUPRXwUyb2bM6pUUsb26NTL19r4gwWG/ezgif.com-video-to-gif%20(1).gif
 Grin
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?
Az attól függ, mennyire vagy bevállalós, mennyi kockázatot vállalsz és mennyit szeretnél nyerni, nyílván a nagy nyeremény nagy kockázattal jár Smiley  a BTC-n kívül a nagyobb altcoinokba megéri befektetni ( mert ha növekedés van akkor azok is növekednek pl ETH LTC XRP XMR ADA) ha vállalsz egy picit több kockázatot akkor valami kisebb coin, de nagyon jó csapattal, jó fejlesztésekkel és valós háttérrel  (ezt egy fél éves coinnál már lehet látni, hogy eddig mit tettek le az asztalra) mert ezek viszont simán tudnak 10x-20x-50x akár 100x ozni is, erre én jelen pillanatban SUQA és ZEL-t mondanám, de a Zel-lel vigyázni kell mert kb 8x ozott az elmúlt 2 hónapban és most elég nagy hájp van körülötte, sose tudhatjuk meddig megy... Smiley
Azért azt jó mindig elmondani, bár lassan közhely, hogy csak annyit kell kockáztatni, ami nem hiányzik, ha egy pillanat alatt megtizedelődik az értéke és később sem megy vissza...
Mert tök jól hangzik, hogy innen majd felfele megy, de azért a felfele sem olyan, hogy akkor 2 évig csak felfele... megy fel is, aztán meg le, de minden felfele irányt lefele követ, a kérdés a mértéke...
De aki nem tapasztalt ilyen téren és nem kötélből vannak az idegei (meg esetleg többet rak bele, mint amit tényleg nem érez meg, ha elveszik...) akkor egy felfele menetet követő lejtőnél hanyatt-homlok ad el mindent, hogy aztán jól kimaradjon a következő emelkedésből...
Persze olyan is van, hogy a következő emelkedésre egy évet (najó felet, vagy még többet, de mindenképpen hosszú időt) várni kell, és senki nem tudja megjósolni, mennyire megy majd fel...
De végül is ez minden hasonló helyen így van, tőzsde, bef alapok, unit-linked biztosítások, az elv mindenhol ugyanaz... Ja és a kriptóban ezek a BTC-re meg a nagyokra vonatkoznak, az ismeretlen coin-oknál meg teljesen vadnyugat van, ott nem biztos, hogy egy lefele menet után lesz még felfele, ha a pumpolók nem akarják...
úgyhogy bátorság meg magneB6 Cheesy


hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
April 16, 2019, 05:26:08 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?
Az attól függ, mennyire vagy bevállalós, mennyi kockázatot vállalsz és mennyit szeretnél nyerni, nyílván a nagy nyeremény nagy kockázattal jár Smiley  a BTC-n kívül a nagyobb altcoinokba megéri befektetni ( mert ha növekedés van akkor azok is növekednek pl ETH LTC XRP XMR ADA) ha vállalsz egy picit több kockázatot akkor valami kisebb coin, de nagyon jó csapattal, jó fejlesztésekkel és valós háttérrel  (ezt egy fél éves coinnál már lehet látni, hogy eddig mit tettek le az asztalra) mert ezek viszont simán tudnak 10x-20x-50x akár 100x ozni is, erre én jelen pillanatban SUQA és ZEL-t mondanám, de a Zel-lel vigyázni kell mert kb 8x ozott az elmúlt 2 hónapban és most elég nagy hájp van körülötte, sose tudhatjuk meddig megy... Smiley
Azért azt jó mindig elmondani, bár lassan közhely, hogy csak annyit kell kockáztatni, ami nem hiányzik, ha egy pillanat alatt megtizedelődik az értéke és később sem megy vissza...
Mert tök jól hangzik, hogy innen majd felfele megy, de azért a felfele sem olyan, hogy akkor 2 évig csak felfele... megy fel is, aztán meg le, de minden felfele irányt lefele követ, a kérdés a mértéke...
De aki nem tapasztalt ilyen téren és nem kötélből vannak az idegei (meg esetleg többet rak bele, mint amit tényleg nem érez meg, ha elveszik...) akkor egy felfele menetet követő lejtőnél hanyatt-homlok ad el mindent, hogy aztán jól kimaradjon a következő emelkedésből...
Persze olyan is van, hogy a következő emelkedésre egy évet (najó felet, vagy még többet, de mindenképpen hosszú időt) várni kell, és senki nem tudja megjósolni, mennyire megy majd fel...
De végül is ez minden hasonló helyen így van, tőzsde, bef alapok, unit-linked biztosítások, az elv mindenhol ugyanaz... Ja és a kriptóban ezek a BTC-re meg a nagyokra vonatkoznak, az ismeretlen coin-oknál meg teljesen vadnyugat van, ott nem biztos, hogy egy lefele menet után lesz még felfele, ha a pumpolók nem akarják...
úgyhogy bátorság meg magneB6 Cheesy

full member
Activity: 394
Merit: 135
April 15, 2019, 01:57:21 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?
Az attól függ, mennyire vagy bevállalós, mennyi kockázatot vállalsz és mennyit szeretnél nyerni, nyílván a nagy nyeremény nagy kockázattal jár Smiley  a BTC-n kívül a nagyobb altcoinokba megéri befektetni ( mert ha növekedés van akkor azok is növekednek pl ETH LTC XRP XMR ADA) ha vállalsz egy picit több kockázatot akkor valami kisebb coin, de nagyon jó csapattal, jó fejlesztésekkel és valós háttérrel  (ezt egy fél éves coinnál már lehet látni, hogy eddig mit tettek le az asztalra) mert ezek viszont simán tudnak 10x-20x-50x akár 100x ozni is, erre én jelen pillanatban SUQA és ZEL-t mondanám, de a Zel-lel vigyázni kell mert kb 8x ozott az elmúlt 2 hónapban és most elég nagy hájp van körülötte, sose tudhatjuk meddig megy... Smiley
newbie
Activity: 4
Merit: 0
April 14, 2019, 07:18:05 PM
Én csak most kezdek bekapcsolódni a cryptoba. Többen mondják, hogy januárban volt egy mélypont és nagy valószínűséggel ebben az évben már lesz növekedés.
Mibe legjobb fektetni a BTC mellett?
full member
Activity: 394
Merit: 135
April 04, 2019, 12:53:26 PM
Na mit szóltok az áremelkedéshez? Cheesy azért ez már kellett a piacnak, csak most lesz egy dump vagy megindul felfele?
Ja, végre egy "kis" pump. Mondjuk, ha igaz, hogy 3 váltón közel egyszerre 1-1 majdnem 7K BTC vásárlás történt, akkor a bálnák egy idő után ki akarnak cashelni. A kérdés csak az, hogy mikor.

vagy csak valakinek eszébe jutott hogy bekéne vásárolni míg alacosny az ár mert megyünk a holdra Cheesy
full member
Activity: 389
Merit: 124
April 04, 2019, 06:32:38 AM
Na mit szóltok az áremelkedéshez? Cheesy azért ez már kellett a piacnak, csak most lesz egy dump vagy megindul felfele?
Ja, végre egy "kis" pump. Mondjuk, ha igaz, hogy 3 váltón közel egyszerre 1-1 majdnem 7K BTC vásárlás történt, akkor a bálnák egy idő után ki akarnak cashelni. A kérdés csak az, hogy mikor.
full member
Activity: 394
Merit: 135
April 03, 2019, 10:47:11 AM
Na mit szóltok az áremelkedéshez? Cheesy azért ez már kellett a piacnak, csak most lesz egy dump vagy megindul felfele?
Pages:
Jump to: