Pages:
Author

Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma - page 26. (Read 20841 times)

member
Activity: 236
Merit: 75
Güzel düşünceniz ici  kutlarım. Günlük 1k tekil hitli bir sitem var. Siteye yazı girmeye zamanın olmuyor. Hali hazırda actigim kripto alt kategorisi mevcur. Birkac yaz girmiştim

Eğer ilgilenen arkadaşlar olur ise yazarlık vererek kripto ICO altına tanıtım yazıları yazabiliriz. Hem vu sayede bende siteyi daha da geliştirme imkanı bulurum.

İlgilenen arkadaşlar olur ise Pm den yazabilirler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Çok güzel olmuş bu kanka.Herkes böyle yardımlaşırsa süper olur.Eskilerde olduğu gibi imece usulünün yeni güncellenmiş halidir.Yakın zamanda linkler paylaşacağım

Teşekkür ederim. Evet, aynı "imece" tarzı bir yardımlaşma başlığı...
full member
Activity: 588
Merit: 125
Çok güzel olmuş bu kanka.Herkes böyle yardımlaşırsa süper olur.Eskilerde olduğu gibi imece usulünün yeni güncellenmiş halidir.Yakın zamanda linkler paylaşacağım
sr. member
2 gündür link bırakan yok.
Burayı unutmayın arkadaşlar, herkes için faydalı.
Tabii ki sadece link bırakmayın, daha önce bırakılan linklerle de ilgilenin lütfen.
sr. member
full member
Activity: 784
Merit: 120
medium kripto ile ilgili yazı yazan hesapları suspend ediyordu hala devam ediyor mu bu durum? korkudan yazı yazmıyorum artık orada.
arkadaşlardan hesabı kapatılan çok oldu emekler boşa gitti. siz nasıl yapıyorsunuz?

evet ediyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Knuda görüyorum ki çoğu proje bountyhive'dan.
Hive'daki projelerin şu an hemen hepsi işe yaramayan boş projeler. Az çok bir şeyler getirir sanırım ama son biten 2 projeden kimse doğru düzgün bir şey kazanamadı diye biliyorum.
Hive dışında gezin biraz, oralardan güzel şeyler yakalamaya çalışın.
Ben reddit kampanyaları arıyorum mesela. Düzgün bir şey varsa haberleşelim.
Ayrıca konuda gördüğüm redditlere de up veriyorum sırayla.

Teşekkürler dayanışma ve görüşleriniz için.
Şu anda bountyhive çok gözde, o yüzden bir çok kişi oranın kampanyalarıyla ilgileniyor.
Ancak özellikle yeni kampanya eklendiğinde site açılmama sorunu var şu anda. Her geçen gün de artıyor. Bunu çözmezlerse katılımcı sayısı düşecektir diye tahmin ediyorum.
Bountyhive ın en büyük avantajı, ödüllerin kampanya bitiminde hemen ödenmesi. Tabii dezavantajları da var. Neticede makale yazarlarının kendi tercihi.
Ama ben de size şu anlamda katılıyorum.
Bu başlık altında değişik kampanyaların yazılarını ve videolarını görmeyi isterim...
Ben 4 gözle güzel reddit kampanyası arıyorum. Reddit profilim fena değil. Ordan güzel geliyor. Varsa haberleşelim Cheesy
sr. member
Hive'daki projelerin şu an hemen hepsi işe yaramayan boş projeler. Az çok bir şeyler getirir sanırım ama son biten 2 projeden kimse doğru düzgün bir şey kazanamadı diye biliyorum.

Teşekkürler dayanışma ve görüşleriniz için.
Şu anda bountyhive çok gözde, o yüzden bir çok kişi oranın kampanyalarıyla ilgileniyor.
Ancak özellikle yeni kampanya eklendiğinde site açılmama sorunu var şu anda. Her geçen gün de artıyor. Bunu çözmezlerse katılımcı sayısı düşecektir diye tahmin ediyorum.
Bountyhive ın en büyük avantajı, ödüllerin kampanya bitiminde hemen ödenmesi. Tabii dezavantajları da var. Neticede makale yazarlarının kendi tercihi.
Ama ben de size şu anlamda katılıyorum.
Bu başlık altında değişik kampanyaların yazılarını ve videolarını görmeyi isterim...
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
sr. member
Paylasim icin tesekkurler. Takipci sayim hatri sayilir duruma geldi. Bende content olusturmaya baslayacagim

Yapın tabii zamanınız varsa. Bazen oldukça güzel kazanç bırakabilir.

medium kripto ile ilgili yazı yazan hesapları suspend ediyordu hala devam ediyor mu bu durum? korkudan yazı yazmıyorum artık orada.
arkadaşlardan hesabı kapatılan çok oldu emekler boşa gitti. siz nasıl yapıyorsunuz?

Ben yazı yazmıyorum.
Ama medyum yazılarını görüyorum.
Siz yine de garanti olsun diye steemitte yazın bence yazılarınızı.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
newbie
Activity: 74
Merit: 0
Paylasim icin tesekkurler. Takipci sayim hatri sayilir duruma geldi. Bende content olusturmaya baslayacagim
sr. member
Makale: https://steemit.com/cousin/@skylords/cool-cousin-turistik-ve-gezilecek-yerler-rehberi-agi
Video: https://www.youtube.com/watch?v=O7B9sxyfJO0

evet makale ve videolara devam ediyorum. Arkadaşlar yardımlaşırsak hepimiz için iyi olur.

Makale ve video için gereken yapıldı Smiley
full member
Activity: 784
Merit: 120
sr. member
sr. member
elinize sağlık hocam farklı bir yöntem olmuş. yabancılar daha neler neler yapıyorlar kim bilir. Smiley bizde birlik olmalıyız bu konu güzel olmuş.

coininiz bol olsun. Smiley

Teşekkür ederim.
Aklın yolu birdir, ben de birlik olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Bir şeyler yazmıyorum ancak bu kollektif güzel hareketten ötürü üyelik açıp alkış verme kararı aldım. Forumda bu tarz dayanışma örnekleri olması çok hoşş

Teşekkürler. Ben de bu güzel düşüncenizden ötürü merit verdim Smiley
Keşke daha çok olsaydı da verebilseydim.
Böyle düşünen insanlara ihtiyacımız var.

Buraya link bırakan çoğu kişinin makalesine göz attım. Up vote attım. Takip ettim.

Teşekkürler, eksik olmayın...
sr. member
Konu için çok teşekkürler benimde steemde hesabım var. Steem hesabımın linki budur, teşekkürler. https://steemit.com/@waybe

Bütün yazılarınıza upvote verdim.
Siz de ilk sayfadaki linklere bakarsanız sevinirim...
Pages:
Jump to: