Pages:
Author

Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma - page 27. (Read 20841 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
Buraya link bırakan çoğu kişinin makalesine göz attım. Up vote attım. Takip ettim.
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bir şeyler yazmıyorum ancak bu kollektif güzel hareketten ötürü üyelik açıp alkış verme kararı aldım. Forumda bu tarz dayanışma örnekleri olması çok hoşş
sr. member
Activity: 1834
Merit: 345
Konu için çok teşekkürler benimde steemde hesabım var. Steem hesabımın linki budur, teşekkürler. https://steemit.com/@waybe
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
elinize sağlık hocam farklı bir yöntem olmuş. yabancılar daha neler neler yapıyorlar kim bilir. Smiley bizde birlik olmalıyız bu konu güzel olmuş.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu tür oluşumları ve dayanışma gruplarını yabancılarda görürdük genelde, böyle güzel gelişmelerin bizlerin arasında da olması gayet güzel birşey, ellerinize sağlık hocam güzel düşünmüşsünüz.

Teşekkür ederim. Ben de öyle düşündüm. Yabancılar birbirlerine destek oluyor, biz neden olmayalım dedim...

Güzel hareket sizin de hergün düzenleme yapmanız gözüküyor gibi. Ben kullanmıyordum ama hesap açıp arkadaşlara alkış yapacağım destek için

Çok teşekkür ederim, harikasınız.
Link paylaşan arkadaşlar, diğerlerine yardımcı oluyorlar bir şekilde ama benim gibi makale yazmadığı halde yardım etmeye gönüllü olan çok fazla kişi yok. Bu yüzden böyle düşünmeniz beni çok sevindirdi.
Ve evet, her linki anasayfaya ekliyorum, her gün düzenleme oluyor ama önemli değil. Yeter ki işe yarasın...

blog kampanyaları yeterince kazandırıyor mu. ben kampanyalara baktığımda genelde 1000 ve üzeri katılım görüyorum. çok karlı olmadığını düşünüyorum bu sebeple denemedim. tecrübeli arkadaşlar karlılıklarını sosyal medya ve imza kampanyalarıyla kıyaslayabilirmi. bir de blogları kabul ettirmek zor oluyormu. onaylanmama durumu filan.

Zaman bulur da her gün bir makale yazabilirseniz, ciddi gelir elde edebileceğinizi düşünüyorum.
Makale yazan arkadaşlar bu mesajı görünce biraz daha net açıklama yapar sanırım.
Her yazı kabul olmaz elbette. Orjinal olması, kaliteli olması gerekir.
full member
Activity: 588
Merit: 104
blog kampanyaları yeterince kazandırıyor mu. ben kampanyalara baktığımda genelde 1000 ve üzeri katılım görüyorum. çok karlı olmadığını düşünüyorum bu sebeple denemedim. tecrübeli arkadaşlar karlılıklarını sosyal medya ve imza kampanyalarıyla kıyaslayabilirmi. bir de blogları kabul ettirmek zor oluyormu. onaylanmama durumu filan.
sr. member

Teşekkür ederim. Aklınıza sağlık böyle bir konu çok iyi oldu. Videoyu paylaşamamıştım. şimdi onuda ekledim. okuyan okumayan izleyen izlemeyen herkese teşekkür ederim. Bu yeni alanda yeni bilgiler edinmek ve gelişmemiz ümidiyle.

Evet ilk mesajda video linki yoktu.
Onu da izleyip like yaptım ve ilk sayfaya ekledim.
member
Activity: 210
Merit: 10
Güzel hareket sizin de hergün düzenleme yapmanız gözüküyor gibi. Ben kullanmıyordum ama hesap açıp arkadaşlara alkış yapacağım destek için
full member
Activity: 784
Merit: 120

Teşekkür ederim. Aklınıza sağlık böyle bir konu çok iyi oldu. Videoyu paylaşamamıştım. şimdi onuda ekledim. okuyan okumayan izleyen izlemeyen herkese teşekkür ederim. Bu yeni alanda yeni bilgiler edinmek ve gelişmemiz ümidiyle.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bu tür oluşumları ve dayanışma gruplarını yabancılarda görürdük genelde, böyle güzel gelişmelerin bizlerin arasında da olması gayet güzel birşey, ellerinize sağlık hocam güzel düşünmüşsünüz.
sr. member
Tüm medium hesapları içi takip ve alkış yaptım.

Bu da benim ilk makalem;
https://goo.gl/1U4Gwd

Medium hesabım;
https://medium.com/@hakandemir_24125

Ben de sizin yazınıza clap verdim Smiley
member
Activity: 215
Merit: 13
Tüm medium hesapları içi takip ve alkış yaptım.

Bu da benim ilk makalem;
https://goo.gl/1U4Gwd

Medium hesabım;
https://medium.com/@hakandemir_24125
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
Telegram grubu da vardır. Ama herkes her yere bakamıyor.
Orada denk geldiğinizde oradaki makaleler için yardımlaşırsınız, burada denk geldiğinizde burada.
Önemli olan daha çok kişinin görmesini ve upvote, clap vermesini sağlamak.
Açıkçası ilk kez olumsuz bir yorumla karşılaştım bu başlık altında...

Bilakis olumlu bir yorumdu benimki Smiley. Alternatif önerdim çünkü telegram yapısı anlık ve günübirlik işler için daha iyi foruma kıyasla. Varsa böyle bi grup benim haberim yok valla.

Aslında böyle bir konu başlığı da mevcut, katılmak isterseniz orada telegram grubuna ait detayları görebilirsiniz 50 kişilik bir grup oluşmuş durumda.
https://bitcointalksearch.org/topic/syd-steemit-yardmlama-dernei-3204735
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Orada denk geldiğinizde oradaki makaleler için yardımlaşırsınız, burada denk geldiğinizde burada.

Bilakis olumlu bir yorumdu benimki Smiley. Alternatif önerdim çünkü telegram yapısı anlık ve günübirlik işler için daha iyi foruma kıyasla. Varsa böyle bi grup benim haberim yok valla.
sr. member
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Bu böyle forumla olmaz. Bi telegram grubu açmak şart reddit vs. upvote için. Herkes böyle yapıyo diye düşünüyorum yoksa kim puan verecek bu aynı yazılara. Hepsini takip eden bi arkadaş grup açabilir katılırız.
sr. member
Güzel bir başlık olmuş makale yazarları için steemitte upvote ve mediumda clap için birebir burdan yardımlaşabilirsiniz ama forumda cok yazar yok gibi ama yararlı bir başlık olmuş

Teşekkür ederim.
Aslında forumda çok fazla makale yazarı var. Ama bu başlığı henüz keşfeden çok fazla kişi yok.
Sayımız arttıkça daha faydalı hale gelecektir.

Yeni katilan arkadaslar ilk sayfaya bakarak herkese upvote vs verirlerse iyi olur, boylece herkes faydalanmis olur.

Tamamen katılıyorum...

güzel bir paylaşım olmuş. yardımlaşmak önemli. bende zamanında yazmaya yeltenmiştim sonradan kim okur benim yazdığımı kim beğenir diye boşuna uğraşmamak için vazgeçmiştim. Hemen birkaç makeleye alkış tutuyorum. Konuyuda aktif tutarsak daha iyi olur.

Teşekkür ederim.
Hem güzel sözleriniz, hem de link paylaşan arkadaşlara yardımınız için.
Ve evet, konu aktif kaldıkça gören ve katılan sayısı artacaktır.
Pages:
Jump to: