Pages:
Author

Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma - page 30. (Read 20841 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
https://medium.com/@CoinSearch

3 tane makalem var zaten clap verirseniz sevinirim Smiley

Tamamdır, 3 üne de verdim.
İlkine 3 tane verdim, sonra hep aynı kişiden gibi görünmesin diye 1 er taneye döndüm Smiley
member
Activity: 195
Merit: 10
https://medium.com/@CoinSearch

3 tane makalem var zaten clap verirseniz sevinirim Smiley
sr. member
çok güzel düşünmüşsünüz, çok faydalı olacak gerçekten bu, teşekkür ederim, medium'da bir kaç yazı yayınlamıştım, benzer platformlarda oluyor,  hem birbirimizi takip etme, hemde gönderilere clap, vote yorum tarzında destek olmak hepimizin yararına olacaktır, umarım baya katılım olur.

Teşekkür ederim, ben de öyle umuyorum Smiley
sr. member
member
Activity: 714
Merit: 82
arkadaşlar ne diyorsunuz türkçe ico bench kuralım mı?

300 liralık tema alacağım ona göre.

yarın öbürgün büyürse site yazılan makale başına stakeden hesaplayıp reklam gelirinide bölüşürüz.

ben günde 1 makale yazardım ancak 1 haftadır yazamıyorum tekrar eski tempoya yakında döneceğim.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
çok güzel düşünmüşsünüz, çok faydalı olacak gerçekten bu, teşekkür ederim, medium'da bir kaç yazı yayınlamıştım, benzer platformlarda oluyor,  hem birbirimizi takip etme, hemde gönderilere clap, vote yorum tarzında destek olmak hepimizin yararına olacaktır, umarım baya katılım olur.
sr. member
Bountyler için blog yazma işini için bir yardım ufak bir açıklamada yapsaydınız cok iyi olurdu bu konu altında eğer yaparsanız benim için cok iyi olur steemit üzerinden

Yani makale yazma işini nasıl anlatabilirim ki?
Whitepaper incelenebilir, sitesine bakılabilir, çeşitli bilgiler derlenip bir makale oluşturulabilir.
Çeşitli görsellerle de süslenince işte size makale.
Önemli olan, projenin içeriğini kavrayabilmek, eğer biraz yazı yeteneği varsa sonrası kendiliğinden gelir.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Bountyler için blog yazma işini için bir yardım ufak bir açıklamada yapsaydınız cok iyi olurdu bu konu altında eğer yaparsanız benim için cok iyi olur steemit üzerinden
sr. member
mediumda alkış, steemit de upvote bunlar yardımlaşma ile olabilir. steemiti geçtim bot ile yine çok sayıda upvote yaptırabilirsiniz. medium ise farklı ve ücretli üyeliği düşünmüyorsanız blogunuz kapanıyor.

ek bilgi: bountylere bakıyorum makaleler için TUR, RUS yazıp geçiyorlar. ingilizcesi daha makbul. Pazar alanında ingilizce çeviri için ilanlar eklenmesi de yardımcı olabilir üyelere.

Evet, ben de bu yüzden yardımlaşma konusu açmıştım zaten.

Çeviri ilanı fikri güzel. Ama kimsenin birkaç ay sonra alacağı, miktarı belli olmayan bir ödül için çeviri ücreti ödeyeceğini sanmıyorum.
member
Activity: 560
Merit: 11
mediumda alkış, steemit de upvote bunlar yardımlaşma ile olabilir. steemiti geçtim bot ile yine çok sayıda upvote yaptırabilirsiniz. medium ise farklı ve ücretli üyeliği düşünmüyorsanız blogunuz kapanıyor.

ek bilgi: bountylere bakıyorum makaleler için TUR, RUS yazıp geçiyorlar. ingilizcesi daha makbul. Pazar alanında ingilizce çeviri için ilanlar eklenmesi de yardımcı olabilir üyelere.
sr. member
Bu başlığı boşuna açtım sanırım.
Kimse linkini göndermemiş.
Oysa tamamen karşılıksız yardım teklif etmiştim.
sr. member
çok güzel bir düşünce para kazanan olucaksa yardımcı olmak isterim gerçekten keşke ingilizcem iyi olsaydıda bende çevirseydim ozaman işime yarardı ama yok işte neyse madem biz kazanamıyoruz başkaları kazansın Cheesy

Teşekkür ederim.
Türkçe makale kabul eden kampanyalar var.
Ama bir arkadaş, ne kadar iyi olursa olsun yüksek seviyeden değil düşük seviyeden kabul ediyorlar dedi...

Bende yazıyorum makale falanda medium pek kullanmıyorum. Redditte zaten resim ekleme olmadığı için daha doğrusu varsa da ben bilmiyorum. Oraya resimsiz yazı ekleyince ilgi çekmiyor. Dayanışma durumu güzel bir düşünce olmuş
Ne çok sosyal medya aracı olduğunu bu bounty/Airdroplar ile öğrendim. Twitter, Facebook, instagram gibi yerleri kullanıyordum. Ki bunları hemen hemen herkes kullanıyordur. Ama Medium gibi yerleri çok azımız kullanıyordur eminim. Çok güzel yerler. Ortak bir nokta oluşturup herkes birbirine yardım etse güzel olur. Sonuç da amaç aynı.

Teşekkür ederim...
member
Activity: 756
Merit: 16
Medium'da bountyler için blog yazıyorum yazım türkçe diye ansiklopedi bile yazsam adam low qualty veriyor artık bu durum canımı sıkmaya başladı bende  bıraktım.
Türklere karşı bir ön yargıları var hocam bence bende o kadar görselle süslüyorum güzelce açıklama yapıyorum ama şuana kadar genelde low verdiler. Adam translate ile çeviriyor tabiki de tam anlamıyor ne anlattığımızı
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Medium'da bountyler için blog yazıyorum yazım türkçe diye ansiklopedi bile yazsam adam low qualty veriyor artık bu durum canımı sıkmaya başladı bende  bıraktım.
sr. member
çok güzel bir düşünce para kazanan olucaksa yardımcı olmak isterim gerçekten keşke ingilizcem iyi olsaydıda bende çevirseydim ozaman işime yarardı ama yok işte neyse madem biz kazanamıyoruz başkaları kazansın Cheesy

Aslında Türkçe makale kabul eden kampanyalar var.
Eğer wp a bakar, siteyi inceler, bunlardan sonra da sağlam makale yazarım diyorsanız bir araştırın.
Kurallarda özellikle İngilizce filan diye belirtilmemişse, kampanya yöneticisine sorun.
Zamanınız varsa yapın bence, bazıları iyi para veriyor...
member
Activity: 279
medium ve reddit hakkında pek deneyimim yok fakat imza konusuna gelecek olursak güzel imza bulmak ciddi anlamda  zorlaştı artık, çok iyi araştırmalar yapmak lazım her bulduğunuza dalmayın
member
Activity: 756
Merit: 16
ben kendi siteme yazıyorum makaleleri daha güvenli.

icobench benzeri türkçe bir site açmayı düşünüyorum. aranızda makale yazanlar varsa yazarlık veririm. doğrudan ico bench gibi puanlayıp yazabilirsiniz.

bir kaç aktif yazar kabul ederse siteyi açacağım.

Güzel bir fikir...
Benim de haber sitem vardı ama pek aktif değildi.  Onun ekonomi bölümüne bir makale yazmıştım ilk bounty zamanlarımda.
Artık o kadar zaman bulamıyorum.

Makale yazarları bunu değerlendirecektir diye düşünüyorum.
Umarım bu başlık altında yazar bulabilirsiniz.
Hem siteniz gelişir, hem yazar kazanır...

Bende kendi siteme yazıyorum başka siteye yazarlık olabilir aslında bir nevi misafir yazar gibi. Ancak şu anda böyle bir düşünce içinde değilim. Eğer fikrim değişir ise size ulaşacağım hocam
sr. member
ben kendi siteme yazıyorum makaleleri daha güvenli.

icobench benzeri türkçe bir site açmayı düşünüyorum. aranızda makale yazanlar varsa yazarlık veririm. doğrudan ico bench gibi puanlayıp yazabilirsiniz.

bir kaç aktif yazar kabul ederse siteyi açacağım.

Güzel bir fikir...
Benim de haber sitem vardı ama pek aktif değildi.  Onun ekonomi bölümüne bir makale yazmıştım ilk bounty zamanlarımda.
Artık o kadar zaman bulamıyorum.

Makale yazarları bunu değerlendirecektir diye düşünüyorum.
Umarım bu başlık altında yazar bulabilirsiniz.
Hem siteniz gelişir, hem yazar kazanır...
member
Activity: 448
Medium reddit kampanyalarından çok imza  ve telegram kampanyalarına giriyorum kolay geliyolar bana diğerlerinden
Pages:
Jump to: