Pages:
Author

Topic: Merit alması gereken başlıklar hangileri ? - page 11. (Read 26137 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
legendary
legendary
legendary
member
Activity: 630
Merit: 37
ren token incelemesi yaptığım başlığım aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://bitcointalksearch.org/topic/ren-ren-token-ncelemesi-5131352
legendary
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
her ne kadar beni masrafa sokacak olsa da çok güzel bilgiler var:  https://bitcointalksearch.org/topic/m.50600228 (arı poleni)
legendary
legendary
legendary
legendary
Galiba binance 100 olan minimum bnb miktarını 50 ye düşürmüş ama çekiliş vs vs gibi kriterler ne oldu acaba 50 1 çekiliş 100 2 çekiliş hakkı diyemi gidiyorki bilen var mı?

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360026114611

Burada kac Binance Token icin kac cekilis hakki oldugunun tablosu var.
50 ≤  X < 200 = 50 ile 200 arasi BNB tutan 1 cekilis hakki
200 ≤  X < 300 = 200 ile 300 arasi BNB tutan 2 cekilis hakki
300 ≤  X < 400 = 300 ile 400 arasi BNB tutan 3 cekilis hakki
400 ≤  X < 500 = 400 ile 500 arasi BNB tutan 4 cekilis hakki
X ≥ 500 = 500 üzeri BNB tutan 5 cekilis hakki elde edecektir.

Toptan 16666 bilet kazanilabilir ve her bir bilet 300 USD degerindedir.
Bakalim 1 bilet kazanirsam ne olacak... Hele bi kazanalim da:)
legendary
alex
Örneğin;

Gerçek zamanlı dünya istatistiklerine ilişkin bir site önericem. Takip etmesi çok keyifli oluyor. Nüfusun anlık yükseliş ve azalışından tutun da, ölüm ve doğum sayısına, cinsiyete, devletlerin harcamalarına, sosyal medya kullanım sayısına, anlık yüklenen video boyutlarına kadar her şeyi gösteriyor. Hatta toplam otomobil ve bisiklet sayısındaki anlık rakamlara bile ulaşabiliyorsunuz.

Site şudur: http://www.worldometers.info/tr/

Wink

Vaay! Çok teşekkür ederim. Aylar sonra gelen çok değerli bir merit oldu bu. Hem de işleyişi daha iyi anladım. Hafiften bi gaza da geldim hani Cheesy
Rica ederim, ben bana gelen meritleri gördükçe herkese dağıtmaya çalışıyorum zaten.
Siz devam edin merit gelir mutlaka. Ama Türkçe bölümde bir merit sıkıntısı, merit kaynağı eksikliği uzun zamandır hissediliyor.
efs biraz bastirsa merit kaynagi icin etkili olur mu acaba? gerci adama mesaj atiyorum cevap verme zahmetinde bile bulinmuyor ahha
legendary
Örneğin;

Gerçek zamanlı dünya istatistiklerine ilişkin bir site önericem. Takip etmesi çok keyifli oluyor. Nüfusun anlık yükseliş ve azalışından tutun da, ölüm ve doğum sayısına, cinsiyete, devletlerin harcamalarına, sosyal medya kullanım sayısına, anlık yüklenen video boyutlarına kadar her şeyi gösteriyor. Hatta toplam otomobil ve bisiklet sayısındaki anlık rakamlara bile ulaşabiliyorsunuz.

Wink

Vaay! Çok teşekkür ederim. Aylar sonra gelen çok değerli bir merit oldu bu. Hem de işleyişi daha iyi anladım. Hafiften bi gaza da geldim hani Cheesy
Rica ederim, ben bana gelen meritleri gördükçe herkese dağıtmaya çalışıyorum zaten.
Siz devam edin merit gelir mutlaka. Ama Türkçe bölümde bir merit sıkıntısı, merit kaynağı eksikliği uzun zamandır hissediliyor.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Örneğin;

Wink

legendary
Örneğin;

Wink
legendary
Şu forumda 2 senedir yazıyorum. Her 10 postumdan en az üçü, bir konu hakkında detaylı bilgi verdiğim içeriklerden oluşuyor. Ama merit sistemi çıktığından beri (sanırım 15 ay oldu) 17 merit alabilmişim. Local bölümde bu konuda bir kıtlık var. Globalde daha bol keseden dağıtıyordu insanlar. Şimdilerde ise localdeki kıtlık daha da arttı. Ne olacak böyle bilmiyorum. Rütbe atlamak hayal oldu.
hocam o yazdıklarınızı buraya eklesenize. benim aldığım meritlerin yarısı buradaki postlarım sayesinde olmuştur. ayrıca full member'den bir üstt rütbeye çıkmak bence çok ama çok zor. 0 meritten başladığım için o zorluğu iyi biliyorum. zaten bizim bölümde bildiğim 3-4 kişi var.

Hocam sizin postlarınızın ayrı bir yeri var forumda. Baya araştırarak, inceleyerek ekliyorsunuz. Hatta röportajlar da yapıyorsunuz. Hele o bounty listesi efsaneydi. Daha fazlası bile hakkınız o bakımdan. Yani buraya eklemeseniz de alırsınız meritleri  Wink

Ben eskiden daha ayrıntılı yazardım, merit alma hedefim de yoktu. Yani içimden geldiği için yazardım. Ama artık sıkıldım biraz... Bu konuya da eskilerden bir şeyleri eklemeyi denerim o zaman. Kısmet, belki bir şeyler gelir.

Bu konu başkalarının merit almasını gerektiğini düşündüğümüz mesajlarını içeriyor.

Kendi meritlerinizin merit almasını gerektiğini düşünüyorsanız mesajları şuraya atarsanız daha faydalı olur Wink
https://bitcointalksearch.org/topic/merit-ba-alan-unofficial-2820637

Bu iki konuyu da takip ederim, gördüklerime elimde olursa merit gönderirim.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Editleyeceğim bu kısmı, faydalı başlıklar var gözüme çarpan.

legendary
Şu forumda 2 senedir yazıyorum. Her 10 postumdan en az üçü, bir konu hakkında detaylı bilgi verdiğim içeriklerden oluşuyor. Ama merit sistemi çıktığından beri (sanırım 15 ay oldu) 17 merit alabilmişim. Local bölümde bu konuda bir kıtlık var. Globalde daha bol keseden dağıtıyordu insanlar. Şimdilerde ise localdeki kıtlık daha da arttı. Ne olacak böyle bilmiyorum. Rütbe atlamak hayal oldu.
hocam o yazdıklarınızı buraya eklesenize. benim aldığım meritlerin yarısı buradaki postlarım sayesinde olmuştur. ayrıca full member'den bir üstt rütbeye çıkmak bence çok ama çok zor. 0 meritten başladığım için o zorluğu iyi biliyorum. zaten bizim bölümde bildiğim 3-4 kişi var.

Hocam sizin postlarınızın ayrı bir yeri var forumda. Baya araştırarak, inceleyerek ekliyorsunuz. Hatta röportajlar da yapıyorsunuz. Hele o bounty listesi efsaneydi. Daha fazlası bile hakkınız o bakımdan. Yani buraya eklemeseniz de alırsınız meritleri  Wink

Ben eskiden daha ayrıntılı yazardım, merit alma hedefim de yoktu. Yani içimden geldiği için yazardım. Ama artık sıkıldım biraz... Bu konuya da eskilerden bir şeyleri eklemeyi denerim o zaman. Kısmet, belki bir şeyler gelir.
legendary
alex
legendary
Pages:
Jump to: