Pages:
Author

Topic: Merit Sistemi - page 13. (Read 761439 times)

newbie
Activity: 41
Merit: 0
August 02, 2018, 08:34:57 PM
Meritim olduğu sürece anlamsız bir şekilde dağıtmaya devam edeceğim...
Varsa bende alayım hocam merit siftahı senden yapalım Smiley
member
Activity: 564
Merit: 19
August 02, 2018, 02:32:52 PM
Meritim olduğu sürece anlamsız bir şekilde dağıtmaya devam edeceğim...
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
July 31, 2018, 07:23:51 AM
merit mi? oda ne :d ben daha göremedim onu da zaten merit gelsin diye yazdığım falan da yok düşündüklerimi doğrudan yazıp geçiyorum. O kadar uğraşılıp da açılmış başlıkların sadece 2 tane merit aldığını düşününce ben olsam bende vermezdim kendi mesajlarıma merit zaten  Grin
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
July 30, 2018, 11:09:51 AM
yemişim meriti ya zamanla olur hepsi yeterki faydalı konular paylaşalım verirler zaten Smiley
newbie
Activity: 168
July 28, 2018, 03:42:33 AM
tek çözüm merit havuzu olan üyeleri artırmak. her local bölüme asgari 20 tane ver bakalım. nasıl ortalık şenlenecek. bildiğim kadarı ile türkçe bölümde 2 tane merit havuzu üye var. kaliteli paylaşımların iyice artması için dediğim öneriyi inş bir gün uygularlar.
jr. member
Activity: 196
July 26, 2018, 01:28:28 PM
Merit sistemi çok sıkıntılı. Jr Member olduktan sonra member olmak çok zor. Merit almak çok zor.Nasıl yükselicez? Kimse kimseye merit vermiyorki

hocam daha 5 mesajınız olmuş merit alamamış olmanız gayet normal. Foruma bir alışmaya çalışın, forumu tanıyın sonra gelir diye umut ediyorum  Smiley
jr. member
Activity: 154
July 26, 2018, 01:16:19 PM
Merit sistemi çok sıkıntılı. Jr Member olduktan sonra member olmak çok zor. Merit almak çok zor.Nasıl yükselicez? Kimse kimseye merit vermiyorki
newbie
Activity: 11
July 26, 2018, 08:37:54 AM
meritin hep olumsuz yerlerine odaklanmamalı. olumlu tarafı da var. bu forum artık doygunluğa ulaştı. belki de farklı forumların önünü açacak. oralarda yeni üyeler ile sıfırdan rekabete başlanabilir. yani her şeyi şerre yormamalı.

yeni açılan forumların kurucularına, adminlerine ve modaratörlerine çok iş düşüyor. Bu zamana kadar açılan forumların hepsi bu formun bir kopyası oldu. Meritten önceki hali gibi oldu o forumlar. Sadece bountyler için gelen üyeler için yeni ve farklı bounty sunabileceklerini zannetmiyorum. Bounty için gelmeyenler zaten önemsemiyor meriti.

Selamlar ;

Evet bu merit sisteminde merit toplamak  oldukça  zorlu gibi gözüküyor.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
July 25, 2018, 04:41:10 PM
meritin hep olumsuz yerlerine odaklanmamalı. olumlu tarafı da var. bu forum artık doygunluğa ulaştı. belki de farklı forumların önünü açacak. oralarda yeni üyeler ile sıfırdan rekabete başlanabilir. yani her şeyi şerre yormamalı.

yeni açılan forumların kurucularına, adminlerine ve modaratörlerine çok iş düşüyor. Bu zamana kadar açılan forumların hepsi bu formun bir kopyası oldu. Meritten önceki hali gibi oldu o forumlar. Sadece bountyler için gelen üyeler için yeni ve farklı bounty sunabileceklerini zannetmiyorum. Bounty için gelmeyenler zaten önemsemiyor meriti.
member
Activity: 574
Merit: 14
July 25, 2018, 01:55:39 PM
jr. member
Activity: 142
July 24, 2018, 02:19:31 AM
foruma merit geldi geleli konular sessiz belli arkadaşlar harici kimse foruma uğramıyor uğrasa bile bilgisini paylaşmıyor forumun mevcut içeriği zaten btc hakkında bütün sorularınızı cevaplıyor boşverin meriti yav umrumda bile değil.
newbie
Activity: 3
July 23, 2018, 12:52:45 PM
allahını seven bir arkadaş bu merite bir çare söylesin nedir yeni başlayalım dedik merit getirdiler hevesimiz kursağımızda kaldı
jr. member
Activity: 74
July 23, 2018, 09:12:17 AM
Bu merit sistemi geldiğinden beri düzgün bir şekilde uğramaz oldum açıkcası sanırım yıllarca heroda kalacam gibi duruyor. Smiley

Keşke bende senin gibi yıllarca hero'da kalsam ne güzel olurdu  Grin
Bende aylarca Jr'da kalıp sonra da hayatıma member olarak devam ettirmeyi düşünüyorum  Smiley
jr. member
Activity: 74
July 23, 2018, 09:11:19 AM
member bile olamıcam bu gidişle bu işe gec basladım pıyasayı vs takıp fln edıyordum ama btctalka gec girmem cok zarar verıcek bana
aynen hocam bende kasımda açtım hesabı ama sizin gibi geç başlayanlardanım hatta bugün başladım  Grin bakalım rütbeyi ne zaman alıcaz

ilk rütbeni ilk mesajından sonra alacaksın Brand new'den Newbie'ye geçiş yapacaksın. Sonra Jr olacaksın ve sonra işler karışıyor. Çok kafana takma oraları artık.
newbie
Activity: 2
July 23, 2018, 09:09:13 AM
member bile olamıcam bu gidişle bu işe gec basladım pıyasayı vs takıp fln edıyordum ama btctalka gec girmem cok zarar verıcek bana
aynen hocam bende kasımda açtım hesabı ama sizin gibi geç başlayanlardanım hatta bugün başladım  Grin bakalım rütbeyi ne zaman alıcaz
newbie
Activity: 28
July 22, 2018, 03:23:44 PM
newbie
Activity: 46
July 22, 2018, 03:19:35 PM
Türklerden merit almak deveye hendek atlatmak gibi =)
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
July 22, 2018, 09:37:46 AM
Aylardır forumda yazıyorum ama 2  merit ten öteye geçemedim, geçebileceğimi de sanmıyorum. Özellikle türkçe bölümündeki arkadaşlar hiç oralı bile değiller. Sadece forumda yazılanları okuyup aktivite sayılarını dolduruyorlar.

Hocam daha iki mesaj yukarıda en bonkör Türkler denilmiş, bizdeki kadar merit dağıtan başka kimse yok. Sadece yorum yazmak merit getirmiyor, insanların işine yarayacak bilgiler paylaşmak gerekiyor.
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
July 22, 2018, 04:29:23 AM
Burasi jr dunyasi olacak yakinda Wink bir bakiyorsunuz sacma sapan paylasima merit verilmis.ben umidimi kestim artik.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
July 21, 2018, 03:43:20 PM
Aylardır forumda yazıyorum ama 2  merit ten öteye geçemedim, geçebileceğimi de sanmıyorum. Özellikle türkçe bölümündeki arkadaşlar hiç oralı bile değiller. Sadece forumda yazılanları okuyup aktivite sayılarını dolduruyorlar.
Pages:
Jump to: