Pages:
Author

Topic: Merit Sistemi - page 36. (Read 791001 times)

full member
Activity: 219
Merit: 109
February 20, 2018, 01:12:15 PM
Merit sisteminin ne oldugunu hic bilmiyorum ama sadece imzadan para almak icin atilan gereksiz mesajlarin onune gecmesini umut ediyorum.

Muthis bir site, mukemmel bir bilgi kaynagi. Ama millet para alacagim diye bilse de bilmese de yaziyor da yaziyor. Yanlis fikirler edinmeme neden oldugundan epeydir girmiyordum siteye, umarim duzelmistir bu sorun da biz de rahatca takip edebiliriz konulari.
member
Activity: 336
Merit: 12
February 20, 2018, 12:56:33 PM
Ati alan üsküdarı geçmiş, o kadar merit toplamak çok zor bakalım.  Sadece bounty airdroplara yorum yapıyoruz orda da merit veren yok zaten böyle kalırız ancak .
member
Activity: 308
Merit: 11
February 20, 2018, 11:49:18 AM
Belirli bir süre boyunca bu iş böyle devam edilecek sanırım. Sonrasında şuan ki gibi kısır bir döngüye girince ya smerit dağıtımı olacak diye düşünoyoyrum yoksa rütbe atlanma gibi bir durum çok zor görülüyor. Özellikle Member ve Full member için

Ben smerit geleceğini düşünmüyorum. forumda söz sahibi olan üyelerin zaten baba hesapları var. Onlar için bir sıkıntı yok.
member
Activity: 322
Merit: 31
February 20, 2018, 11:09:28 AM
Belirli bir süre boyunca bu iş böyle devam edilecek sanırım. Sonrasında şuan ki gibi kısır bir döngüye girince ya smerit dağıtımı olacak diye düşünoyoyrum yoksa rütbe atlanma gibi bir durum çok zor görülüyor. Özellikle Member ve Full member için
member
Activity: 308
Merit: 10
February 20, 2018, 10:58:50 AM
Ben bu merit sisteminden hic ama hic birsey anlamadim. Elimde biraz merit vardi, bu sistem ilk ciktiginda. Kaliteli buldugum yazilara dagittim, yapilmasi gerektigi gibi. Eeee? Ne oldu simdi? Bende verilecek meritte kalmadi birsey de olmuyor.

Para, zengini zengin eder...
Merit, rütbeliyi sevindirir...

Olan biz gibi garibanlara olur.

zaten merit sistemi ilk geldiğinde bir üye bahsetmişti. ilk haftalar topladınız topladınız daha sonra zor bulursunuz o meritleri diye.
Artık insanlarda ki meritler azaldı. meritleri olanlar da yeni meritler daha az geldiği için daha zor veriyor.
geçmişler olsun kısır döngüye girdik artık.
member
Activity: 336
Merit: 13
February 20, 2018, 07:35:19 AM
mesele forumun kalitesi falan degil sen hala anlamadin mi?
jr. member
Activity: 42
Merit: 17
February 20, 2018, 04:29:09 AM
1- Kripto Para Cüzdan Türleri Nelerdir?
2- Donanım Cüzdanı (Hardware Wallet) Eğitim
3- Bitcoinler İçin Alınacak Güvenlik Önlemleri
4- Tetherin Kripto Para Piyasasındaki Fırtınalı Durumu İnceleme Yazısı

bu yazılara gelen yalnızca 1 merit. Hal böyle ise 6 ay sonra benim senior, full member olma gibi bir ihtimalim kesinlikle yok.

tek şikayetim merit verilmiyor.
4 tane 300-400 kelimelik her biri makale yayınladım. hepsi özgün, araştırılarak yayınlanan içerikler, kopyala yapıştır değil.
gelen yalnızca 1 merit.

kaliteli postu ödüllendirmek iyi tamam da merit gelmiyor ve ben uğraşıyorsam, emek veriyorsam, emeğimin karşılığını alamıyorasm neden uğraşayım ki?

merit kaynağı olan üyelerin daha hassas olması lazım. yoksao paylaşımcı üyeler bir vakit gelir hiçbirşey paylaşmaz ve meritin anlamı da kalmaz.

eminim ki smeriti olan çoğu üye bu merit olayını bilmiyor. ne göndericem bana bir faydası mı var diyor. hayır bunun önüne nasıl geçilecek.

bu yazılardan bir tanesine 1 merit verildi. o duyarlı arkadaşa buradan teşekkür ederim. elinizde smerit varken bizleri destekleyin ki devamı gelsin. yoksa bu merit olayı hiçbir anlam ifade etmeyecek.
member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
February 20, 2018, 01:39:59 AM
Ben bu merit sisteminden hic ama hic birsey anlamadim. Elimde biraz merit vardi, bu sistem ilk ciktiginda. Kaliteli buldugum yazilara dagittim, yapilmasi gerektigi gibi. Eeee? Ne oldu simdi? Bende verilecek meritte kalmadi birsey de olmuyor.

Para, zengini zengin eder...
Merit, rütbeliyi sevindirir...

Olan biz gibi garibanlara olur.
jr. member
Activity: 95
Merit: 1
February 19, 2018, 11:23:58 AM
Sonuçta yenilikler forum daha güzel olsun diye yapılıyor. Bize de uyum sağlamak düşer. Ama bazı sorunlar varsa tabi ki onları söylemeliyiz ki gelişmeye engel olmasın.
full member
Activity: 386
Merit: 178
February 19, 2018, 10:41:44 AM
Kime göre kalite? diye sonranlar olmuş arkadaşlar kimseye göre değil güzel olanda bu.. Yeni sistemle kendinizi topluluğa kabul ettirmeniz gerekiyor, Bitcoin'in decentralized mantığına uyar bir şekilde çalışıyor. Ben yeni sistemi çok sevdim zaten merit kaynakları arttırça daha da düzenli bir şekilde ilerlenecek. Türk lokalinde EFS dışında kim merit kaynağı olabilir bilmiyorum ama onun dışında kimsenin adaletli dağıtım yapacağını düşünmüyorum.
member
Merit: 14
February 19, 2018, 10:17:26 AM
Bence sistem kötü niyetli kişilerden korunabilirse gerçekten başarılı olabilir.Bundan sonraki aşama biraz da biz üyelere düşüyor kaliteli mesajlara merit vermemiz gerekiyor.Umarım merit kaynaklarından biri Türk forumundan bir arkadaştır.

Kaynaklardan birisi büyük ihtimalle EFS umarım birkaç tane daha Türk miner çıkar da local bölüm zenginleşir.

Umarım sizin söylediğiniz gibi EFS merit kaynağıdır.Uzun yıllardır bitcointalk forumunda bulunuyorum kendisi gerçekten Türkçe bölümü tek başına idare etmeye çalışıyor neyin ne olduğunu hepimizden daha iyi bilecek durumda.

merit dağıtımlarını inceleyince postları boş geçmiyor büyük ihtimalle kaynak. smerit ile dağıtıyor olsa işin içinden çıkamaz Smiley ayrıca helal olsun diyorum devamlı takip ediyor locali. tek başına çekip çeviriyor.
jr. member
Activity: 95
Merit: 1
February 19, 2018, 08:21:36 AM
Tamam iyidir hoştur kaliteli post atalım ama Kalite görecelidir. Kime göre kalite?

Kendine göre kaliteli. forumda zaten yetenek sizsiniz de ki gibi 3 kişi merit vermiyor. elbet vermek isteyen birisinin dikkatini çeker verir. diye başlayarak yazmaya devam edecektim ki abi 2. mesaj daha bugün üye olmuşsun merit mi derdin.
Forumun eski üyesiyim karrdeş yabancı değiliz buralarda. Forumun derdi benim derdimdir.
member
Activity: 140
February 18, 2018, 07:12:45 PM
Bence sistem kötü niyetli kişilerden korunabilirse gerçekten başarılı olabilir.Bundan sonraki aşama biraz da biz üyelere düşüyor kaliteli mesajlara merit vermemiz gerekiyor.Umarım merit kaynaklarından biri Türk forumundan bir arkadaştır.

Kaynaklardan birisi büyük ihtimalle EFS umarım birkaç tane daha Türk miner çıkar da local bölüm zenginleşir.

Umarım sizin söylediğiniz gibi EFS merit kaynağıdır.Uzun yıllardır bitcointalk forumunda bulunuyorum kendisi gerçekten Türkçe bölümü tek başına idare etmeye çalışıyor neyin ne olduğunu hepimizden daha iyi bilecek durumda.
member
Merit: 14
February 18, 2018, 05:41:18 PM

member
Activity: 98
The future is your Genome
February 18, 2018, 05:20:22 PM
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
February 18, 2018, 03:55:15 PM
Hakkı verilirse sistem fena değil sonuçta amaç kaliteli paylaşımı desteklemek ama bize gelmez:) Biz bi şekilde bu oyunu bozarız. Smiley
member
Activity: 238
February 18, 2018, 02:08:17 PM
Ben de merit engeline takıldım full member olamadım gitti 😄

Bende member için aynı duyguları besliyorum :/
member
Activity: 168
Merit: 12
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
February 17, 2018, 04:30:45 PM
Ben de merit engeline takıldım full member olamadım gitti 😄
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
February 17, 2018, 02:38:13 PM
4 merit daha gelip merit sayım 10'a çıktığı an direk member mi oluyorum yoksa activity dönemini beklemek mi gerekiyor?
Member olmak için 60 activty +  10 merite ihtiyaç var. 10 merite tamamladığın zaman activity döneminin güncellemesini beklemeye gerek kalmadan 10 15 dk içinde güncellenir rankın.

Çok teşekkürler. Kaldı 4 merit o zaman.

hadi ozaman memberliğin şimdiden hayırlı uğurlu olsun Smiley

Teşekkürler Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
February 17, 2018, 02:29:34 PM
4 merit daha gelip merit sayım 10'a çıktığı an direk member mi oluyorum yoksa activity dönemini beklemek mi gerekiyor?
Member olmak için 60 activty +  10 merite ihtiyaç var. 10 merite tamamladığın zaman activity döneminin güncellemesini beklemeye gerek kalmadan 10 15 dk içinde güncellenir rankın.

Çok teşekkürler. Kaldı 4 merit o zaman.

hadi ozaman memberliğin şimdiden hayırlı uğurlu olsun Smiley
Pages:
Jump to: