Pages:
Author

Topic: Meslegini birakip sadece BTC ile ugrasan var mi ? - page 2. (Read 447 times)

jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Öyle birşey yapacak olsam hayat amacım para kazanmak olmaz. Sadece hayatı yasayip eğlenceli işlerle uğraşmak olurdu. Ki bunu da herkes yapamaz. Hatta ülkede çok sayılı rakamlardadir bu durum.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
benim bi arkadaş var işi gücü bıraktı bu işlerle uğraşıyor, son görüştüğümüzde düşüşe rağmen halinden memnun görünüyordu 100 eth falan sermaye yaptı kendine sıfırdan onunla oynuyor ama bence yetersiz bi rakam işi bırakmak için
member
Merit: 10
Bu kararı vermek gerçekten çok zor ve riskli, bunu yapabilen az kişi olduğunu düşünüyorum.
Ama btcyle uğraşıp erken emekli olma planları yapan kişi sayısı hiç az değildir bence Cheesy
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Sadece bu işlerle uğraşan arkadaşlarım da var benim gibi çalışmaktan arta kalan zamanlarda uğraşanlarda. Tabi ki çalışmayı bırakıp sadece bu işlerle uğraşmak en mantıklı ama gel gör işte toplum baskısı sosyal hayat falan hali hazırdaki işimizi bırakıp sadece bunlarla uğraşamıyoruz.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Aklı çalışan insan kafasını bir tek BTC ye yorarsa güzel yatırımlar elde edebilir diye düşünüyorum.
newbie
Btc ile uğraşmak için hazır mesleğini ve işini bırakmaya gerek yok. İş dışında btc zaman ayrılabilir. Önemli olan bu zamanı doğru yönetmek.

Herkese bol btc ler Smiley
newbie
Activity: 14
btc ile uğraşmak nedir Cheesy var diyorlar ama ben inanmıyorum.
newbie
Activity: 172
şimdi değil ama ileride düşünüyorum Smiley
newbie
Activity: 152
kim yapıyorsa yanlış yapıyor..
member
Activity: 406
Merit: 14
Yaptığım işe bunuda ek olarak ekledim. Sonuç olarak hem bilgileniyor hem de ileride çift maaş almış olacağım. Tabi çoğu kişinin hayal ettiği gibi bende BTC'den parayı kırıp emekli olmayı hayal ediyorum. Sonra sabah olunca hayaller yerini gerçeklere bırakıyor.
newbie
Activity: 131
Belli bir birikim varsa bırakıp uğraşmak mantıklı aslında
member
Activity: 448
Merit: 12
Mesleğimden aldığım doyumu düşündüğüm zaman gerçekten en büyük hayallerimden birisi erken emekli olup kripto paralarla zaman geçirmek.
Eminim aramızda onlarca kişi vardır sabit işi olmayıp kripto paralarla zaman geçiren ve birçoğunun keyfi yerindedir
newbie
Activity: 15
elinde yeteri kadar dijitalparaya sahip olanlar için tabiki cazip olabilir. ama unutmayın çalışmakta sosyal bir ihtiyaçtır. sadece para kazanmak için çalışmıyor herkes.
member
Activity: 336
Merit: 11
Su an icin o noktaya gelmedim ama biraz daha kaptirirsam kendimi birakmayi dusunuyorum. Cevremde sadece bu isle ugrasan oldukca fazla insan var.
newbie
Activity: 12
bir sürü insan var
newbie
Activity: 30
Bizim müdür de masa başında sürekli al sat yapıyor,
37" monitör aldık daha iyi al sat yapsın diye  Grin
member
Activity: 154
Merit: 10
işi bırakıp kripto ticareti yapan var, kimi kararından memnun kimi zararlı pozisyonunda ama denemeye değer.
jr. member
Activity: 30
Merit: 4
Olmaz olur mu bir sürü var. Smiley
Çoğunu buralarda görürsün.
member
Activity: 308
Merit: 11
Emeklilik bir kenara atilip da boyle riskli bir ise girmek zor gercekten. Yurek ister acikcasi ben yapar miyim asla.
full member
Activity: 276
Merit: 100
Meslek bırakılmaz.
Pages:
Jump to: