Pages:
Author

Topic: Meslegini birakip sadece BTC ile ugrasan var mi ? - page 4. (Read 447 times)

member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
Asgari ücret ile çalışmaktansa burada kampanya peşinde koşmak cok daha karlı esasında. 2 bloğ yazıp cok daha kazanç sağlayabileceginiz projeler var.

Kesinlikle katiliyorum size.
member
değil mesleği ülkeyi bırakıp gidesim var ama önce çok kazanmam gerekiyor, sonra yeni zellanda'da falan bir çiftlik kurup sabahları denizde ya da havuzda yüzüp öğlenleri ata binmek istiyorum  Smiley

bir an hayal ettim deee harbi guzel:)
member
maaştan fazla para kazanmak için yatırım yapacak para lazım, o da riskli Smiley bu yüzden mesleğe devam...

zaten bence yeni baslayanlar icin yatirip unutacagin bir para olacak ki olur da kaybedersen uzulmeyesin.
member
Asgari ucretin  Aclik sinirinin altinda olan bir ulkede  bu isten daha iyi kazanc saglandigi gercegi varken meslegini birakip burda ugrasmak daha mantikli geliyor.

Turkiyedeysen ve ortalama bir isin varsa sadece blog yazarak ya da signature bile yaparak asgari ucreti kazanabilirsin. E hal boyle olunca insanin asgari ucrete de calismasi pek beklenmiyor.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
maaştan fazla para kazanmak için yatırım yapacak para lazım, o da riskli Smiley bu yüzden mesleğe devam...
member
Activity: 116
TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS
Asgari ucretin  Aclik sinirinin altinda olan bir ulkede  bu isten daha iyi kazanc saglandigi gercegi varken meslegini birakip burda ugrasmak daha mantikli geliyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
değil mesleği ülkeyi bırakıp gidesim var ama önce çok kazanmam gerekiyor, sonra yeni zellanda'da falan bir çiftlik kurup sabahları denizde ya da havuzda yüzüp öğlenleri ata binmek istiyorum  Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 505
var.  en yakın arkadasım bunu yapıyor. bence doğrusunu yapıyor. ben de işimi mevcut şartlarda artık yapmıyorum. 2 aydır farklı bir yol çizdim. sanırım 5 ay içinde ben de başlayacağım daha sistemli gitmeye. niye başkasının yanında 3kuruşa stres sıkıntı çekeyim ki?
bu da stresli eyvallah ama senin performansınla paralel bir gidişat var. sen falanca yerde yırtınsan edinsen, çalıştığın kurum  çok fazla kar yapsa senin hayatında değişen birşey olmuyor. yolun, mesai şartlarında cabası...
kimler seçiyorsa bu yolu en doğrusunu yapıyorlar...
newbie
Activity: 42
Merit: 0
valla ben asgari ücretle çalışıyorum 300 lira para yatırdım (daha doğrusu 60 dolarla geçtim binanceye) masa başı işim sürekli ekrana bakıyorum,ha buna bakmışım ha işe bakmışım bir nevi işi bırakmış gibi:D
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Türkiye de aslında genel olarak alınan ortalama maaşdan daha fazla kazandırabilecek bir meslek ancak insanlar bunu kendi mesleklerinin yanında yapmayı tercih ederler diye düşünüyorum.Riskli gibi duruyor ama şu an şartlarında insanlar da tamamen işlerini bu yüzden bırakamıyorlar bence
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Asgari ücret ile çalışmaktansa burada kampanya peşinde koşmak cok daha karlı esasında. 2 bloğ yazıp cok daha kazanç sağlayabileceginiz projeler var.
member
Activity: 392
Merit: 24
mesleği bırakıp borsalarda alım satım yapan ve bunu şirket üzerinden yapan birileri varsa lütfen irtibata geçsin özel mesaj ile ?
member
Activity: 106
Merit: 11
IPV6 Proxy | AWS Account
O dediğini ülkede yapabilecek 1-2 kişi vardır yoktur.

Masa başı işi olupda, işini yapmayıp al-sat yapan tanıdığım var  Roll Eyes
member

Benim tanidigim birkac kisi var 7/24 bu islerle ugrasiyor
member
Activity: 182
Bir nevi o kişi benim. En son işten ayrıldıktan sonra iş arıyordum kendim yazılımcıyım. Fakat kripto dünyasına girince iş bakmaya zaman bulamadım. Bir yandan kendim kripto paralarla ilgili uygulamalar yazarken, bir yandan da yatırım yapıyorum. Açıkçası aldığım maaştan ayda ortalamaya vuracak olursak daha fazla kazanıyorum. Bu işin sonu nereye gidecek ben de bilmiyorum ama iş bakmam lazım tabii.
member
Activity: 243
member
Arkadaslar merak ediyorum isinden ayrilip BTC ile ugrasan var mi??
Pages:
Jump to: