Pages:
Author

Topic: Meslegini birakip sadece BTC ile ugrasan var mi ? - page 3. (Read 447 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
Henüz bırakamadık ama, amaç o yönde Smiley bakalım ard arda 3-5 ay kazanç sağlayabilirsek, neden olmasın Smiley
member
Activity: 154
Merit: 16
Ülkemizde biraz cesaret işi. Çünkü aç kalmak istemeyiz. Refah seviyemiz malum. Ama inanın yapmak istediğim şey.

aynen öyle neticede yüksek gelirli insanlar değiliz malum geçim derdi bn hiçbir şartta mesleğimi bırakmam aylık net gelir garantisim 5 bin olsa bırakırım o zmn onun haricinden çalışmaya devam Smiley
member
Hep freelance takıldım hiç mesleğim olmadı dolayısıyla sadece bu işle uğraşıyorum ama bunlar gelip geçici ufaktan realize olup kanalize etmeye bakın..

aynen katılıyorum tek buraya bel bağlamak olmaz
newbie
Activity: 100
Ülkemizde biraz cesaret işi. Çünkü aç kalmak istemeyiz. Refah seviyemiz malum. Ama inanın yapmak istediğim şey.
member
Arkadaslar merak ediyorum isinden ayrilip BTC ile ugrasan var mi??
Sanmam kimse garanti olan birşeyi bırakmaz
newbie
Activity: 98
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyordum. Hatta şöyle sormak isterim; BTC üzerinden sağladığı kazancı düzenli olarak devam ettirebilen var mı aylardır?
member
Activity: 392
Merit: 10
Valla benim etrafımda var. Ben bile artık btc öncesi yaptığım işi hobi olarak yapmaya başladım... Smiley Smiley Smiley
full member
Activity: 333
Merit: 100
Çok kazanan birisi tanıdım. Serbest takılıyor.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
Bilgisayar başında çalışan için ideal bir uğraşı alanı. mesleğini bırakan duymadım hiç
full member
Activity: 215
Hayatını tümden değiştirenler var.
full member
Activity: 546
mesleği bırakıp btc ile uğraşmak cümlesi hatalı bir cümle birkere dostum, ben üniversiteyi bırakıp borsaya ve blokzincir teknolojisi üzerine çalışmaya başladım
member
Activity: 123
Yapilir sirf signature bountylerle bile para toplarsinda trade vb isler icin milletin en az 1 sene markette zaman gecirmesi lazim oyle isi birakip direk markete girip alsat yaparsa bildigin kumar oynamak olur yaptigi buyuk ihtimal kaybeder
member
Activity: 110
arkadasım 2 sene önce 40bin lıra kredı cekip gözunu kararttı işi bırakdı yanımda calısıyordu. şimdi zengın. evet çok zengin hemde
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Bende forumdan bi arkadaşı tanıyorum masabaşı işini bıraktı.bu işlerle uğraşıyor sadece ama ben mining de yapmasını tavsiye ettim.Sonuçra garanti getiri sayılır mining.oda araştıracağını söyledi.bu piyasada işlem yapan herkesin eminim aklından geçiyordur işi gücü bırakmak
member
Activity: 322
Merit: 15
ben eminim hiç sermaye bile koymadan, imza, twitter, facebook, blog kampanyaları airdrop peşinde koşarak rahatlıkla asgari ücretten fazlası kazanılabilir.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Çevremdeki insanların arasında mesleğini bırakıp sadece kripto coinler ile ilgilenen arkadaşlar var. Onların sermayeleri oldukça yüklü. Bu sayede işten alacakları maaştan daha fazla kazanabiliyorlar.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Şahsen pc teknik servis dükkanım var ve sacma sapan birsürü müsterileri eledim eledim la bi baktim müşteri kalmadi 25 kartinla mining yapiyorum vallahi dukkanda malzeme kalmadi 2 3 klavye 1 2 mause kablolar felan kaldi gerisini sattim yerine de almiyorum kafama eserse format felan gelirse öyle rahatlikla yapabileceğim seyleri yapiyorum gerisini bosladim.. Hamd olsun gozum hic yukseklerde de olmadi catir catir basiyor kartlar rahat kafam beynim oooh miss zula oynayip duruyorum Cheesy
sr. member
Activity: 267
Merit: 252
Arkadaslar merak ediyorum isinden ayrilip BTC ile ugrasan var mi??

işinden ayrılıp yada bırakıp madencilik yapan birkaç kişi duydum. Bu arkadaşlar belirli bir yatırım yapıp bu işe girdiler.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Hep freelance takıldım hiç mesleğim olmadı dolayısıyla sadece bu işle uğraşıyorum ama bunlar gelip geçici ufaktan realize olup kanalize etmeye bakın..
member
Activity: 294
Borderless for People, Frictionless for Banks
O dediğini ülkede yapabilecek 1-2 kişi vardır yoktur.

bence bi ikiden fazladir fazlaaa:)
Pages:
Jump to: