Pages:
Author

Topic: Mina protocol (eski Coda protocol) - page 6. (Read 3611 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 16, 2021, 11:29:55 AM
Mina'cılara geçerliliği olmasa da güzel bi haber vereyim. IOU olarak bitz'de listelenmiş.

https://www.coingecko.com/en/coins/mina-protocol

Anlık
$20.71 9.7%
0.00033933 BTC 13.7%

0,25 maliyet. IOU olduğunu unutmayın. Piyasaya girişte bu fiyat olası değil.

Hocam hayırlı olsun minada ve capserda alabilmişsin diğer satışlardada umarım şansın hep böyle açık olur. IOU'da gösterilen fiyatlara yakın bir acılış yapar umarım.

Şunu soracaktım minalar dağıtıma başlandığı zaman hangi cüzdana yönlendirecekler. Dağıtım için önceden cüzdan adresi falan istenecek mi , dağıtım ile alakalı bilgin varmıydı ?
IOU fiyatlarını çok olası görmüyorum. Olursa büyük sürpriz olur.

Coinlist'te satış olduğu için orada listelenir ordan başka yere duruma göre çekilir diye tahmin ediyorum. Daha önceki Graph ve Flow konusunda tecrübeli arkadaşlar nasıl olduğuyla ilgili tecrübelerini anlatabilirler.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
April 16, 2021, 11:27:50 AM
Mina'cılara geçerliliği olmasa da güzel bi haber vereyim. IOU olarak bitz'de listelenmiş.

Anlık
$20.71 9.7%
0.00033933 BTC 13.7%

Hocam hayırlı olsun minada ve capserda alabilmişsin diğer satışlardada umarım şansın hep böyle açık olur. IOU'da gösterilen fiyatlara yakın bir acılış yapar umarım.

Şunu soracaktım minalar dağıtıma başlandığı zaman hangi cüzdana yönlendirecekler. Dağıtım için önceden cüzdan adresi falan istenecek mi , dağıtım ile alakalı bilgin varmıydı ?
legendary
April 16, 2021, 11:02:57 AM

Anlık
$20.71 9.7%
0.00033933 BTC 13.7%

full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
April 15, 2021, 11:24:40 PM
46 binden sıraya girdim alamadım yahu. ://

4300 kala bitti satış. Casper satışını takip ettiğimden para göndermek için 3 gün ek süre verdiklerini biliyordum.

Züğürdün tesellisi boşuna fee vs. ödememiş oldum.

42777. sırada olup 1427 kişi kalınca bitişi ve 5 saatimi çöp edişi. Keşke 250.000 sırada olsaydım Smiley

Coinlistin tüm satışlarında sıfır bakiye ile girip çıktığı takdirde sonradan deposit etme imkanımız bulunuyor mu acaba?
newbie
Activity: 70
Merit: 0
April 15, 2021, 11:19:18 AM
Coinlist kadar saçma bir site görmedim. Tam soyguncular. Arkadaşa Algo alıp göndermek istiyordum. Usdt paritesini kapatmışlar. Mesela elinizde USDC var. Onu önce USD’ye sonra USDT’ye çeviriyorsun. USDT gönderimi 32 usdt kesiyor. 200 dolar yollicaktım 32 dolar fee kesiyor. Yuhhh!
Her seferinde fee ödüyorsun. 20 dolarım sadece bu saçma dönüşümlere geçti. Coinlist’ten binance hesabıma algo yolladım 8 saattir ulaşmadı. Hayatımda böyle saçma bir site görmedim.

flow, fil ve xtz withdraw fee oranları uygun sayılabilecek limitlerde bulunuyordu, keşke onları tercih etseymişsiniz ama trade fee bile normal/ortalama borsaların 10 katı civarında bulunuyor. Smiley adamlar gerçekten de iyi söğüşlüyor, kendilerini tebrik ederim. Smiley

XTZ çekimini kapatmışlar. Flow’un usdt paritesi yok vs. Bir sürü saçma engel.
newbie
Activity: 98
April 15, 2021, 04:19:27 AM
46 binden sıraya girdim alamadım yahu. ://

4300 kala bitti satış. Casper satışını takip ettiğimden para göndermek için 3 gün ek süre verdiklerini biliyordum.

Züğürdün tesellisi boşuna fee vs. ödememiş oldum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
April 15, 2021, 03:12:41 AM
Coinlist kadar saçma bir site görmedim. Tam soyguncular. Arkadaşa Algo alıp göndermek istiyordum. Usdt paritesini kapatmışlar. Mesela elinizde USDC var. Onu önce USD’ye sonra USDT’ye çeviriyorsun. USDT gönderimi 32 usdt kesiyor. 200 dolar yollicaktım 32 dolar fee kesiyor. Yuhhh!
Her seferinde fee ödüyorsun. 20 dolarım sadece bu saçma dönüşümlere geçti. Coinlist’ten binance hesabıma algo yolladım 8 saattir ulaşmadı. Hayatımda böyle saçma bir site görmedim.

flow, fil ve xtz withdraw fee oranları uygun sayılabilecek limitlerde bulunuyordu, keşke onları tercih etseymişsiniz ama trade fee bile normal/ortalama borsaların 10 katı civarında bulunuyor. :) adamlar gerçekten de iyi söğüşlüyor, kendilerini tebrik ederim. :)
newbie
April 14, 2021, 02:57:25 PM
legendary
April 14, 2021, 02:50:34 PM
Önce Casper şimdi Mina. Coinlist furyasından yararlanmaya devam ediyoruz. Dün de kendim ve 2 arkadaşıma Mina alabildik. Sırada Clover var Coinlist'in ama alır mıyım emin değilim onu. Şansımı deneyeceğim kesin.

Ico çılgınlığının dışında Mina çok sağlam ayakları yere basan bir iş. Bir kaç sene sonra acayip yerlerde görebiliriz.

Mina'da 260k sıra çıktı başka bi arkadaşa. Katılım yine üst düzeyde.

maşallah şanslın hocam. şansına ikisinde de sıraya gelmiş. casper sıra gelmedi bu da son %1.5 allocation kala geldi.
cloverden daha çok umutluyum ama.
katılım giderek düşüyor. mina casper kadar değildi, clover da mina kadar olmayacaktır.
Mina Casper kadar değil miydi? Bence vardı o kadar. Arkadaşa 260k sıra geldi. Casper'daki çoklu giriş denemesinin de önüne geçtiler malum her kayıtlı maile unique id göndererek. En az Casper kadar katılım vardı bence.
member
Activity: 966
Merit: 18
April 14, 2021, 02:21:06 PM
Önce Casper şimdi Mina. Coinlist furyasından yararlanmaya devam ediyoruz. Dün de kendim ve 2 arkadaşıma Mina alabildik. Sırada Clover var Coinlist'in ama alır mıyım emin değilim onu. Şansımı deneyeceğim kesin.

Ico çılgınlığının dışında Mina çok sağlam ayakları yere basan bir iş. Bir kaç sene sonra acayip yerlerde görebiliriz.

maşallah şanslın hocam. şansına ikisinde de sıraya gelmiş. casper sıra gelmedi bu da son %1.5 allocation kala geldi.
cloverden daha çok umutluyum ama.
katılım giderek düşüyor. mina casper kadar değildi, clover da mina kadar olmayacaktır.
legendary
April 14, 2021, 03:42:18 AM

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
April 14, 2021, 03:28:53 AM
hesabında o an para olan girebilmeli bence.
2 gun sure nedir mk.alacaksan paran hesabında olsun.
en azından bu multicilerin işleri daha masraflı olur.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 14, 2021, 03:11:07 AM
...

Ayna yok mu sence de hocam Smiley Bana sanki öyle geldi.
Ama zaten bunun böyle olacağı belliydi. OTC'de falan işler karışmıştı çünkü.

ayna olabilir ama mekan internet kafeye benziyor. Smiley hiç yoksa en az 20-30 arası makine vardır. arkadaş da yapabildiği kadar kyc ile kendine imkan oluşturmuş, artık kaç tane çıkarsa... Smiley benzer görüntüler binance ieo'larında da oluyordu. yapacak bir şey yok. Smiley

Aynen öyle yapacak bir şey yok. KYC ve teknik bir yere kadar yetiyor.
Bence soru şu olmalı burada. Bizim böyle bir imkanımız olsa ne yapardık? Yine de tek ya da aile üyelerinin hesapları ile mi girerdik yoksa bu adam gibi all in mi yapardık.
legendary
April 14, 2021, 03:08:32 AM
...

Ayna yok mu sence de hocam :) Bana sanki öyle geldi.

ayna olabilir ama mekan internet kafeye benziyor. :) hiç yoksa en az 20-30 arası makine vardır. arkadaş da yapabildiği kadar kyc ile kendine imkan oluşturmuş, artık kaç tane çıkarsa... :) benzer görüntüler binance ieo'larında da oluyordu. yapacak bir şey yok. :)
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 14, 2021, 03:02:48 AM

multi ihtimali muhabbeti geçmişken paylaşmak istedim, dün twitter'da görmüştüm, adamlar bu işlerin suyunu çıkarmış. Smiley https://twitter.com/Slava___Krasnov/status/1381992575725416450

Ayna yok mu sence de hocam Smiley Bana sanki öyle geldi.
legendary
April 14, 2021, 03:00:30 AM

multi ihtimali muhabbeti geçmişken paylaşmak istedim, dün twitter'da görmüştüm, adamlar bu işlerin suyunu çıkarmış, imkanlar ne kadar el veriyorsa oraya kadar zorlamışlar. :) https://twitter.com/Slava___Krasnov/status/1381992575725416450
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 14, 2021, 02:56:47 AM
coinlist multiyi durdurmak istiyorsa yapacagı sey su. sıran geldimi 5 dk icinde alıcaksın yok coin transferi yok ot yok bok demiceksin. tanıdıgım herkes sırası geldi deposıtı ole yaptı. benım coinlistte 5k dolarım var bana ne casper ne mina cıkmadı. flow zamanı ayıda olmasak onuda alamazdım kesin.
bu arada yanlıs anlasılmısım mina basına 5 dolar vermıyorum. mina kilitsiz 5 dolardan satılıyor dedim suan otc 3 dolara satan sebille adam var. hesabını 1 haziranda geri vermek kaydıyla güvenli satış yapmak isteyen varsa minaları satın alabilirim. teklifim 2.5 dolar 10x yani. 500 dolarını suan 5bın yapmak isteyen varsa özelden mesaj atabilir.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 14, 2021, 02:16:53 AM
Hesabında para olup da sırada bekleyen adamlarla parayı sonradan gönderenleri aynı kefeye koydukları için tebrik ederim, o kadar talep varken en azından bu ayrımı yapmaları gerekirdi, alabilen arkadaşlara lafım yok yanlış anlaşılmasın, hayırlı uğurlu olsun sadece fikrimi söylüyorum.
legendary
April 14, 2021, 01:26:35 AM
Soyguncu bu namussuzlar.

Arkadaşım aldı benim adıma Minayı ama, USDT’ye çevirene kadar kaç kez fee ödedim. Şimdi arkadaşa USDT yollicam, 300USDT ye 32 fee istiyor. Nasıl olabilir ya. En uygun nasıl gönderebilirim arkadaşlar. Yardım lütfen.

https://coinlist.co/fees  flow, fil ve xtz fena değil.

bizim forumdaki arkadaşlar alabildiği için gerçekten mutluyum ama hesabında para olmayan adama vade oluşturmak nedir arkadaşım? yaptıkları organizasyonun(!) bakkal defteri işleyişinden farkı yok. :) alabilen arkadaşları tekrar tebrik ederim.

newbie
April 14, 2021, 12:29:17 AM
 Soyguncu bu namussuzlar.

Arkadaşım aldı benim adıma Minayı ama, USDT’ye çevirene kadar kaç kez fee ödedim. Şimdi arkadaşa USDT yollicam, 300USDT ye 32 fee istiyor. Nasıl olabilir ya. En uygun nasıl gönderebilirim arkadaşlar. Yardım lütfen.
Pages:
Jump to: