Pages:
Author

Topic: Mina protocol (eski Coda protocol) - page 10. (Read 3611 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 12, 2021, 02:00:32 PM
@jopen tam sana yazacaktım gece neden uykusuz kalacaksın ki diye saat 17:00'da başlayacak. herkese mail geldi "2 saat önceden hesaplara özel link gelip kuyruğa gireceksiniz." şeklinde. daha önce casper'de yapılan çoklu oturum bu sefer işe yaramayacak. yaklaşık olarak 40 bin kişi mina protocol'den almaya hak kazanacak. önemli olan kaç kişinin alım için sıraya gireceği. umarım 100 bin kişiyi geçmez de şansımız artar. zor ama işte insan hayal kuruyor.
mail bende de yok
newbie
Activity: 70
Merit: 0
April 12, 2021, 12:57:18 PM
herkese mail geldi "2 saat önceden hesaplara özel link gelip kuyruğa gireceksiniz." şeklinde.

Bak bu şimdi sıkıntı ama. Bana gelen bir mail olmadı bugün o yüzden göremedim. Bugün mail gelmediyse eğer yarında gelmeme ihtimali bulunuyor. Hatta dalgınlıktan sildim mi falan diye eski öğeleri bile kurtardım yok içinde.

Kayıt olurken de sürekli kullandığım mail adresimi verdim. Hatta kyc sonrası falan mail gelmişti başarılı şekilde kaydınız alındı diye.

Hotmail adresi ile kayıt olmuştum ama hotmail'den kaynaklı bir sıkıntı mı?

Ne maili arkadaşlar? Bana de mail filan gelmedi, "bu iki saat önceden link yollanacak muhabbeti için olan”. Sizlere gelmiş mi gerçekten? Benim gmail, hotmail ile ilgili bir şey değildir herhalde. Çünkü hala bunla ilgili bir mail yok.  Ama coinliste para aktarınca mail gelmiş mesela.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 12, 2021, 12:22:10 PM
herkese mail geldi "2 saat önceden hesaplara özel link gelip kuyruğa gireceksiniz." şeklinde.

Bak bu şimdi sıkıntı ama. Bana gelen bir mail olmadı bugün o yüzden göremedim. Bugün mail gelmediyse eğer yarında gelmeme ihtimali bulunuyor. Hatta dalgınlıktan sildim mi falan diye eski öğeleri bile kurtardım yok içinde.

Kayıt olurken de sürekli kullandığım mail adresimi verdim. Hatta kyc sonrası falan mail gelmişti başarılı şekilde kaydınız alındı diye.

Hotmail adresi ile kayıt olmuştum ama hotmail'den kaynaklı bir sıkıntı mı?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 12, 2021, 11:59:26 AM
@jopen tam sana yazacaktım gece neden uykusuz kalacaksın ki diye saat 17:00'da başlayacak. herkese mail geldi "2 saat önceden hesaplara özel link gelip kuyruğa gireceksiniz." şeklinde. daha önce casper'de yapılan çoklu oturum bu sefer işe yaramayacak. yaklaşık olarak 40 bin kişi mina protocol'den almaya hak kazanacak. önemli olan kaç kişinin alım için sıraya gireceği. umarım 100 bin kişiyi geçmez de şansımız artar. zor ama işte insan hayal kuruyor.
sr. member
April 12, 2021, 11:49:49 AM
Benim nereden aklımda kalmış bu ya. Gece saat 3 olayı. Türkiye Saati ile yarın akşam 5 gibi görünüyor satışın başlaması.

En azından bu gece uykusuz kalmak yok. Yarın artık akşam ofiste fazla mesai'ye kalırım.

full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
April 12, 2021, 10:57:40 AM
Bugün uzun bir gece bizi bekliyor anlaşılan. Gece artık girip sıramızı alırız. Umarım 40K altında bir rakam çıkar. Bu arada ben riske girip coinlist'e para göndermedim. Eğer sıra gelirse hemen göndermeyi denerim veya 2 gün muhabbeti olursa eğer o süre zarfında atarım.

Risk bakalım nasıl sonuç verecek Smiley

Bu sabah gelen açıklama mailinde aynı şekilde sıranız gelip alabilirseniz eğer, ödemenizi 2 gün içerisinde yapabileceğiniz belirtildi.
sr. member
April 12, 2021, 10:36:24 AM
Bugün uzun bir gece bizi bekliyor anlaşılan. Gece artık girip sıramızı alırız. Umarım 40K altında bir rakam çıkar. Bu arada ben riske girip coinlist'e para göndermedim. Eğer sıra gelirse hemen göndermeyi denerim veya 2 gün muhabbeti olursa eğer o süre zarfında atarım.

Risk bakalım nasıl sonuç verecek Smiley
newbie
April 12, 2021, 05:35:20 AM
Bu algo binance da gönderildi diyor coinlist hesabına yansıması ne kadar zaman alıyor

en fazla 20dk’da geçtiydi benimki. Algo’yu USDC’ye çevirmedim daha. Çevirince ne kadar fee alıyor acaba?

algo yükseliyor hocam hali hazırda geçti benimki de ama usd çevirmedim akşam ya da yarın öğren çeviririm en azından beklerken fee parasını çıkarır  Smiley

Ben de çevirmedim daha:) 1,44 maaliyetim. Şimdiden fee parası çıktı. 1,60’ta satma niyetindeyim. Bakalım. Acaba bu çevirme için ne kadar komisyon alıyor?
newbie
Activity: 21
April 12, 2021, 05:08:42 AM
Bu algo binance da gönderildi diyor coinlist hesabına yansıması ne kadar zaman alıyor

en fazla 20dk’da geçtiydi benimki. Algo’yu USDC’ye çevirmedim daha. Çevirince ne kadar fee alıyor acaba?

algo yükseliyor hocam hali hazırda geçti benimki de ama usd çevirmedim akşam ya da yarın öğren çeviririm en azından beklerken fee parasını çıkarır  Smiley
full member
Activity: 198
Merit: 158
Look at the Mirror First!
April 12, 2021, 04:56:35 AM

Maksimum 3-5$ fee ödersiniz 500$ lık işlem için.
newbie
April 12, 2021, 04:51:16 AM

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 12, 2021, 04:01:04 AM

Maalesef bu Coinlist'in büyük bir eksiği.
Geçenlerde Casper için gönderdiğim USDT yatırma işlemini çok uzun süre boyunca onaylamadılar. Ya bunu yapan mekanizması sıkıntılı ya da pek ihtimal vermesem de bu onay işini manuel yapıyorlar.

Bu denli büyük satış işlemlerini karşılayabilecek kapasiteleri var mı emin değilim ama çok tercih ediliyorlar.
newbie
Activity: 21
April 12, 2021, 03:31:52 AM
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
April 11, 2021, 07:18:47 PM
Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.
Bu düsturunuzu bu proje özelinde değil bütün kripto yatırımlarınız için yapın.
500 dolar sizi üzecek bi paraysa hiç bulaşmayın.
500 doları coinlist'e gönderirken vereceğiniz 15-20 dolar, satıştan token alamazsanız geri çekerken vereceğiniz 20-30 dolar sizi üzecekse hiç bulaşmayın.
Yaklaşık 1 haftadır beni mina için arayanlara ne yapmaları gerektiğini tarif ederken girişte ve olası çıkışta verecekleri fee'leri söyleyince vazgeçtiler. Bu paralar sizin için önemliyse hiç girmeyin.
"40-50 dolar nereye giderse gitsin" derseniz o zaman olur.

Yok tabii ki 40-50 dolar mesele değil. Piyasa scam işlerle dolu. İlk defa bir icoya katıldığım için sadece öğrenmek istedim. Kriptodaki riskler elbette her şey için var. Fakat, 500doların geri dönüşü olmayan bir işe gitmesi beni fazlası ile üzer. 100 filan olsan neyse. Ayrıca Algo yolladım çok bişi tutmadı. Usdt çevirirken komisyon alıyor herhalde. Bakalım.

NOT: Algo attım sadece USDC ve BTC’ye çevirebiliyorum. USDC ile alınabiliyor mu, Tethere çeviremiyorum ALGO’yu.

USDC de uygundur hocam
newbie
April 11, 2021, 04:27:14 PM
Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.
500 doları coinlist'e gönderirken vereceğiniz 15-20 dolar, satıştan token alamazsanız geri çekerken vereceğiniz 20-30 dolar sizi üzecekse hiç bulaşmayın.
Yaklaşık 1 haftadır beni mina için arayanlara ne yapmaları gerektiğini tarif ederken girişte ve olası çıkışta verecekleri fee'leri söyleyince vazgeçtiler. Bu paralar sizin için önemliyse hiç girmeyin.

Yok tabii ki 40-50 dolar mesele değil. Piyasa scam işlerle dolu. İlk defa bir icoya katıldığım için sadece öğrenmek istedim. Kriptodaki riskler elbette her şey için var. Fakat, 500doların geri dönüşü olmayan bir işe gitmesi beni fazlası ile üzer. 100 filan olsan neyse. Ayrıca Algo yolladım çok bişi tutmadı. Usdt çevirirken komisyon alıyor herhalde. Bakalım.

NOT: Algo attım sadece USDC ve BTC’ye çevirebiliyorum. USDC ile alınabiliyor mu, Tethere çeviremiyorum ALGO’yu.
member
Activity: 966
Merit: 18
April 11, 2021, 04:04:47 PM
kusura bakmayın. düzeltiyorum.

katılım yarıya düştü dendi, max cap 1000 imiş. 500 sanıyordum. o yüzden 250 deyip duruyorum.

haklısınız. 1000 den 500 e inmiş.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 11, 2021, 04:03:42 PM
Yukarıda da sordum oralı olmadınız, 250 dolar limiti nerede? Hangi kaynakta okudunuz bunu?
https://coinlist.co/mina

Purchase Limits   $50 min - $500 max**

500 dolar üst limit.

aynı şeyi ben de sordum ama arkadaş inadına 250 dolar da 250 dolar yazıp duruyor. coinlist'in mina protocol ile ilgili yazısında hala 500 dolar yazıyor. hatta mina'nın twitter sayfasında da bu 500 dolar geçerli.

son olarak da arkadaşlar kafanıza yatmıyorsa girmeyin. birileri alıyor diye ya da sırf coinlist'te daha önce çıkan projeler para etti diye almak zorunda değilsiniz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 11, 2021, 03:53:35 PM
casper satışında olduğu gibi parayı göndermek için 2 gün süre verecekler mi acaba?
Bununla alakalı bir açıklama göremedim ama aynı sistem devam eder diye düşünüyorum.

maximum 250 dolarlık alabiliyorsunuz. isteseniz de 500 dolarlık satmıyorlar.
böyle olunca yeterli hype olmuyor. herkes kazanacak ama az kazanacak.
Yukarıda da sordum oralı olmadınız, 250 dolar limiti nerede? Hangi kaynakta okudunuz bunu?
https://coinlist.co/mina

Purchase Limits   $50 min - $500 max**

500 dolar üst limit.
full member
Activity: 392
Merit: 101
April 11, 2021, 02:51:49 PM
casper satışında olduğu gibi parayı göndermek için 2 gün süre verecekler mi acaba?
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 11, 2021, 02:21:29 PM
Pages:
Jump to: