Pages:
Author

Topic: Mina protocol (eski Coda protocol) - page 9. (Read 3611 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
April 13, 2021, 10:01:32 AM
156 bin, herhalde en son sıraya beni koydu
newbie
Activity: 70
April 13, 2021, 09:54:33 AM
Hele Şükür son 10 Dakika'ya girebildik.

@gospodin dün gece sahura kalkınca gördüm 02.20'de bahsettiğin mail gelmiş. Gün içinde de peş peşe iki mail geldi.

Evet herkese bol şans arkadaşlar... Son 10...

Arkadaşlar kaç numara gelirse mesela alma şansımız çok yüksek olur. Herkes sırasını yazsa ne güzel olur:)
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 13, 2021, 09:50:02 AM
Hele Şükür son 10 Dakika'ya girebildik.

@gospodin dün gece sahura kalkınca gördüm 02.20'de bahsettiğin mail gelmiş. Gün içinde de peş peşe iki mail geldi.

Evet herkese bol şans arkadaşlar... Son 10...
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 13, 2021, 09:36:17 AM
İkiside aynıdır hocam. Ben mailden gelenin sıradan olmadığını belirttim. Panelden de girseniz mailden de girseniz ikiside size özel Queue ID  verecek. Problem olmaz.

Bağlantı koparsa, sıranız yanabilir diye biliyorum.

yani bunu garantiye almanın yolu nedir? net gider mider kötü olur yaw.
queue id varsa suan kapatıp acarsanız aynı id geri geliyor. net koparsa sıkıntı yok.
newbie
April 13, 2021, 09:34:15 AM
İkiside aynıdır hocam. Ben mailden gelenin sıradan olmadığını belirttim. Panelden de girseniz mailden de girseniz ikiside size özel Queue ID  verecek. Problem olmaz.

yani bunu garantiye almanın yolu nedir? net gider mider kötü olur yaw.
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
April 13, 2021, 09:27:21 AM

newbie
April 13, 2021, 09:23:39 AM
Sıradan link değil arkadaşlar. Özel bir link. Queue ID içeriyor. ve sayfa sürekli karşıya veri gönderiyor. Pencereyi kapattığını anlayabilir.

Yani ben şimdi gösterge panelinden sıraya girsem aynı olmuyor mu? İlla maile gelenle mi sıraya gireyim?
Bu arada sıra numarası verdi, net gitti? Sıram gidecek mi acaba?
jr. member
April 13, 2021, 09:02:48 AM
Sıradan link değil arkadaşlar. Özel bir link. Queue ID içeriyor. ve sayfa sürekli karşıya veri gönderiyor. Pencereyi kapattığını anlayabilir.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
April 13, 2021, 08:41:44 AM
cere yeri burası değil ama tam şark kurnazına döndü 50 yerde satıs yapıyorlar. almak isteyen herkes alacak gibi zaten.
mina icin mail geldi ama bu link sıradan bir link. herhangi bir kod icermiyor. insallah sıra öncesi login ister.

Mailimi kontrol ettim 2 saat önce gelmiş mail, kuyruğa girmek için bekliyoruz bakalım ne olacak. Dediüin gibi öncesinde login vermesi lazım.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
April 13, 2021, 08:28:15 AM
Arkadaşlar mail geldi. Linke tıkladım. 7 saat 30 dakika var. Linke şimdiden tıklamanın bir faydası var mı? Onu anlayamadım. Şimdi tıkladım. Sayfa 7 saat açık mı kalmalı?

O link aslında size özel değil coinlist sitesinden mina satış bölümüne girdiğinizde de sıraya girme butonu var, sanırım aynı yere gidiyor, sıra alabilmek için satıştan önce giriş yapmanız yeterli 7-8 saat önceden girip beklemenin anlamı yok, sırayı random verecek.

Link şöyle özel hocam yukarda gördüğün url nin aynısını yazdığında üyelikle girmeni istiyor ama maile gelen linke tıklayınca üyelikle giriş yapmanı istemiyor seni direk bekleme odasına alıyor buna dikkat edelim burda multiyi önlemek için yapılmış bir sistem var geçen casperde olduğu gibi 10 sekme açıpta hepsinden sıraya girme olayı zor anca onaylı multi hesapların varsa yapabilirsin.

Onaylı multi hesap dediğiniz nasıl oluyor yani? Aynı isme hesap açabiliyor musun ki kyc’li?

kardeşi, abiyi, anneyi, babayı, dayıyı, emmiyi, yeğeni kyc'leyip ön satış sırasına alabilecek çok insan vardır hocam Smiley onaylı multi hesap is that
newbie
April 13, 2021, 07:30:35 AM
Arkadaşlar mail geldi. Linke tıkladım. 7 saat 30 dakika var. Linke şimdiden tıklamanın bir faydası var mı? Onu anlayamadım. Şimdi tıkladım. Sayfa 7 saat açık mı kalmalı?

O link aslında size özel değil coinlist sitesinden mina satış bölümüne girdiğinizde de sıraya girme butonu var, sanırım aynı yere gidiyor, sıra alabilmek için satıştan önce giriş yapmanız yeterli 7-8 saat önceden girip beklemenin anlamı yok, sırayı random verecek.

Link şöyle özel hocam yukarda gördüğün url nin aynısını yazdığında üyelikle girmeni istiyor ama maile gelen linke tıklayınca üyelikle giriş yapmanı istemiyor seni direk bekleme odasına alıyor buna dikkat edelim burda multiyi önlemek için yapılmış bir sistem var geçen casperde olduğu gibi 10 sekme açıpta hepsinden sıraya girme olayı zor anca onaylı multi hesapların varsa yapabilirsin.

Onaylı multi hesap dediğiniz nasıl oluyor yani? Aynı isme hesap açabiliyor musun ki kyc’li?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 13, 2021, 07:20:32 AM
cere yeri burası değil ama tam şark kurnazına döndü 50 yerde satıs yapıyorlar. almak isteyen herkes alacak gibi zaten.
mina icin mail geldi ama bu link sıradan bir link. herhangi bir kod icermiyor. insallah sıra öncesi login ister.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 13, 2021, 07:06:08 AM
Coinlist şimdiden kilit gibi. Akşam neler olacak düşünemiyorum bile.
Ben iyice umudumu kestim. Sanırım şansımı Cere'den yana deneyeceğim.

Cere bence çok abarttı bende düşünüyordum ama gereğinden fazla para topluyorlar hype ı kullanarak milleti sömürüyorlar her yerde adamlar ico yapıyor güvenim kalmadı onlara bu saatten sonra 100x olsa bile bakmam.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 13, 2021, 07:04:42 AM
Coinlist şimdiden kilit gibi. Akşam neler olacak düşünemiyorum bile.
Ben iyice umudumu kestim. Sanırım şansımı Cere'den yana deneyeceğim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 13, 2021, 06:56:33 AM

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 13, 2021, 03:46:00 AM

jr. member
April 13, 2021, 02:29:20 AM
newbie
Activity: 21
April 13, 2021, 01:23:38 AM
kuyruğa girme açılmış sanırım ;
You are in the Mina Community Sale waiting room
The Mina Community sale has not yet started. When it starts (at 14:00 UTC April 13), you will be assigned a random place in line alongside everyone else who arrived before the start and in front of those who arrive at or after the start.
The event will begin at: 2:00 PM

08 Hours 36 Minutes 56 Seconds
newbie
April 13, 2021, 01:11:40 AM
Hesaba mail gelmiş arkadaşlar. Çoklu browserı engellemek için bir mail yollanacakmış 2 saat kala. Ordan bekletip rastgele bir sıra numarası vereceklermiş.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 12, 2021, 02:04:15 PM
mail bilgilendirme içeriyordu. önceden sizin üyeliğinize özel olarak link gönderileceğini yazıyordu. böylece kuyruğa girip tek bir sıra alabileceğiz. bir yandan iyi bir yandan da kötü. ilk defa şeytanlık yapayım dedim onda da herifler sistemi düzelttiler:))

mail içeriği şu şekilde:

Thank you for registering for the Mina Community Sale on CoinList. If you missed the live broadcast, you can find the recording here.

Due to the unprecedented demand, and to increase access for community members, the Mina Foundation is reducing the maximum purchase cap for the Mina Community Sale from $1,000 to $500. This could double the number of participants. You can find more information here.

Given the limited number of MINA tokens the Mina Foundation allocated for the sale and the demand for them, securing an allocation will be very competitive. We have been listening to the community’s feedback about people taking up multiple slots in the queue, and have implemented new changes to our queuing system to help prevent that. Thank you for your suggestions and we hope you will have a smoother experience.

How the queue system works:

The Mina token sale starts on April 13 at 14:00 UTC.
    Users registered for the token sale will receive an email with a unique link to enter the queue at least 2 hours prior to the start of the sale. You will also be able to find the link on your logged-in dashboard and at https://sales.coinlist.co/mina.
    All users arriving at the queue before the start of the sale will be placed in a waiting room. Please note that arriving at the waiting room early does not give you a better place in the queue.
    When the sale starts, users in the waiting room are assigned a random place in line, ahead of those who arrive after the sale starts.
    Users arriving after the sale starts get a first-come, first-served place in line after those in the waiting room.
    When it is your turn, you will have 10 minutes to enter.
    After entering the site and completing the purchase flow, your purchase will be finalized when your deposit clears. If your deposit doesn't clear immediately, that's fine – you have until April 16, 12:00 UTC to finalize your purchase.
    As a reminder, we prohibit the use of bots. Anyone using bots to purchase tokens will have their account terminated (including loss of funds) and have all their purchases canceled.

Finally, please beware of phishing attacks and fake social media accounts impersonating CoinList. Please note that CoinList does NOT have a Telegram channel and the ONLY place to participate in the Mina Token Sale is https://sales.coinlist.co/mina.

Thank you,
CoinList

spam klasörüne de bakın dostlar.
Pages:
Jump to: