Pages:
Author

Topic: Minerfarm sanal madencilik oyunu - page 3. (Read 31009 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 500
October 16, 2016, 12:55:35 PM
Özelden mesaj atıyorum cevap gelmiyor. Sistemde kalan bakiyemi çekmek için tarih istedim, ses seda çıkmadı. Bekliyoruz bakalım , yapacak bir şey yok.
full member
Activity: 238
Merit: 100
October 16, 2016, 09:23:57 AM
Malesef elimdeki tek kanıt ogNasty'nin kendi özel poolundan kişilerin attığı mesajlar onları da paylaşarak onları zan altında bırakamam bunlardan birisi de türk bu arada. Kendisi gelip beni destekler nitelikte mesaj atar belki.

Yaklaşık 3 gündür foruma gelmemişsiniz ve sistemin halen işleyip işlemediği merak ediyorum. Oyuna katılmayı düşünüyorum. Sizce durumlar nedir ? Birde Roi süresini hesaplıyamadım bir türlü block bulunmadı Smiley.

Ben de aynı durumu merak ediyorum. Sistem sağlıklı olarak devam ediyorsa bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
October 12, 2016, 08:26:09 PM
Malesef elimdeki tek kanıt ogNasty'nin kendi özel poolundan kişilerin attığı mesajlar onları da paylaşarak onları zan altında bırakamam bunlardan birisi de türk bu arada. Kendisi gelip beni destekler nitelikte mesaj atar belki.

Yaklaşık 3 gündür foruma gelmemişsiniz ve sistemin halen işleyip işlemediği merak ediyorum. Oyuna katılmayı düşünüyorum. Sizce durumlar nedir ? Birde Roi süresini hesaplıyamadım bir türlü block bulunmadı Smiley.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
October 06, 2016, 03:23:45 AM
Minerfarm ponzi değil. Adsense varken sistemin geliri kullanıcılarının roi yapabilmesine fırsat veriyordu. Kullanıcılar (yanlış hatırlamıyorsam) en az 3 günde bir sisteme girmeliydi ki miner'ları çalışmaya devam etsin.

Adsense gitti, hacklendi derken çok kötü oldu. Bunlar olmasa Minerfarm'ın önü açıktı, alexa'da ilk 1000'e girerdi belki.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 05, 2016, 07:05:19 PM
Hocam olanlardan hiç haberim yok yani daha önce kayıt olmaya çalışmıştım olmuyordu suan oldum. Siteyi türkçe olarak açıkladığınız konu başlığının linki varsa rica edebilir miyim bu konu sadece tartışma üzerine gibi duruyor.

Sitenin Türkçe tanıtımı yok, siteyle ilgili bu konu dışında ana konu açılmadı. Türkçe bölümü bu ponzinin hedef kitlesi değildi ancak birçok Türk yatırım yaptı. Anladığımız kadarıyla sadece ROI yapamayanların laf söylemeye hakkı varmış. Bu kafayla devam edin, niye Bitcointalk'ta barınamadığınız ortada.

Sebepsiz bir sitem gibi duruyor yazdıklarınız. Canınızı sıkan şey/şeyleri yazar iseniz, başkalarının canı sıkılmaz en azından.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
October 05, 2016, 06:56:57 PM
Hocam olanlardan hiç haberim yok yani daha önce kayıt olmaya çalışmıştım olmuyordu suan oldum. Siteyi türkçe olarak açıkladığınız konu başlığının linki varsa rica edebilir miyim bu konu sadece tartışma üzerine gibi duruyor.

Sitenin Türkçe tanıtımı yok, siteyle ilgili bu konu dışında ana konu açılmadı. Türkçe bölümü bu ponzinin hedef kitlesi değildi ancak birçok Türk yatırım yaptı. Anladığımız kadarıyla sadece ROI yapamayanların laf söylemeye hakkı varmış. Bu kafayla devam edin, niye Bitcointalk'ta barınamadığınız ortada.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 05, 2016, 06:13:46 PM
Sistemin devam ediyor olmasına çok sevindim. Zira dişe dokunur tek projemiz bu Türkçe forumu olarak.

Anladığım kadarı ile giderler gelirlerden fazla olduğu için sıkıntılar yaşanıyor. Gelirleri artırmak için farklı uygulamalar/oyunlar eklenebilir. Konu sahibi ilgilenir ise, naçizane fikirlerimi iletmek isterim.
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
October 05, 2016, 04:06:40 PM
şuan site aktif mi yani yatırım yapmaya devam edilebiliyor mu ?

Evet aktif ve yatırımlar devam ediyor bundan önce duyuru yaptığımızda da bunu dile getirdik yavaş yavaş reklam gelirleriyle sistemi toparladığımızı yazmıştım insanlar da yatırım yaparak aktif olarak kullanıyorlar siteyi. Normal şartlarda bitcointalk kullanmayı bıraktım artık kullanmıyorum çünkü sistemi hackleyenin de adsense hesabımızı botnet kiralayarak banlatanın da kim olduğunu biliyoruz ve malesef bitcointalk yönetimi de bu kişinin yakın arkadaşları ogNasty 'nin 200 $ vererek botnet kiraladığını ve o dönemde tüm sistelerime bot net saldırı yaptığını yakın çevresinden kişiler özel mesajla ilettiler bana bunun yanında forum yönetiminden termosun ogNasty'nin ricası ile bizi servislerden gambling altına taşıttığını da biliyoruz. Bu nedenle de bitcointalk forumunu bir daha kullanmadım sadece Türkçe bölümünü gerektiği zaman kullanıyorum.

hero member
October 05, 2016, 01:58:39 PM
İlk ödemem geldi Alisere yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Siz müsait olunca 2. çekim emrini de vereceğim.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
October 05, 2016, 10:11:10 AM
Aliser usta,
minerfarm da ben gelecek görüyorum. Sizin yerinizde olsam bu projenin gelirine ortak olunması için bir asset çıkarıp projeyi çok daha büyütürüm.
Bu kadar aptal saptal coin lere dünyanın parasını gömüyoruz. bir Asset çıkarıp ICO yaparsanı ben de katılıp yatırım yapmak isterim.
hero member
October 05, 2016, 08:13:20 AM
Sayın Aliser çabanızı takdir ediyorum. Sizde anlayış gösterin benim çekim emri veridiğim tarihi gördünüz ve o tarihte mail onayı da vermiştim. ancak bildiğiniz gibi sizde onay gözükmediğini söylüyorsunuz. Sonuçta ben 2 aydır bekliyorum ödeme için; bir kaç gün daha beklemem de bir sakınca yok. İsterseniz ödeme talebini siz uygun olduğunuzda yapayım, benim için sıkıntı yok. Sizin istediğiniz bir tarihte de çekim emri verebilirim. Sizi de zor duruma düşürmek istemiyorum.
Anlayışınız için teşekkürler. Ödeme mi aldıktan sonrada negatif thrustınızı pozitife çevireceğim.

Saygılar.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
October 05, 2016, 08:12:04 AM
Vay orospucocugu, bir de guvenilirim diye geziyor. Forumun btclerinin yarisi da bunda diye biliyorum. Aliser, ognastynin bu botlari attigina dair kanitlarin var mi ozel mesajlardan baska. Bunu kovalayalim, scam accusationa bastan asagi bir konu acalim. Boyle herifleri ifsa etmek lazim. Onun da sizde bir poolu vardi galiba.
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
October 05, 2016, 07:50:46 AM
şuan site aktif mi yani yatırım yapmaya devam edilebiliyor mu ?
hero member
October 05, 2016, 07:21:17 AM
Sistem aslında hacklenene kadar oldukça güzeldi. Bende para çekmek yerine yatırım yapıyordum. Ama şimdi sistemden çıkmak istiyorum çıkamıyorum. Ödemeleri ağustosun 1 inden beri bekliyorum. Keşke daha önce yazsaymışım.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
October 05, 2016, 07:14:37 AM
Ağustos ayından beri bekleyen ödemem gelmedi. Her hangi bir açıklamada yok. Bu bir şirketse mahkemeye verbiliyor muyuz? Kendisine de negatif thrust verildi.

Şu anda eposta onayı almış bekleyen ödeme görünmüyor kullanıcı adınız nedir oyunda bakayım.

http://i.hizliresim.com/mEaP6P.png

http://i.hizliresim.com/vZlE5D.png

Uzun zamandır bakmamıştım umarım çözülür problemim.
137BTC  Shocked Shocked bu kadar işlem oldu mu bu oyunda?
hero member
October 05, 2016, 07:03:58 AM
Ağustos ayından beri bekleyen ödemem gelmedi. Her hangi bir açıklamada yok. Bu bir şirketse mahkemeye verbiliyor muyuz? Kendisine de negatif thrust verildi.

Şu anda eposta onayı almış bekleyen ödeme görünmüyor kullanıcı adınız nedir oyunda bakayım.

http://i.hizliresim.com/mEaP6P.png

http://i.hizliresim.com/vZlE5D.png

Uzun zamandır bakmamıştım umarım çözülür problemim.
hero member
October 05, 2016, 06:36:43 AM
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
September 01, 2016, 05:31:25 AM
Yukarıda da görüldüğü gibi hala parasını alamayan birçok üye mevcut. Açıklama gelmiş olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Oyun zaten ponzi oyunuydu, bunu bilmeden girenler kaybetmiş oldu.
member
Activity: 106
Merit: 10
August 30, 2016, 07:52:45 PM
Her şeyden önce, ben şimdi çevirmen kullanarak konuşuyoruz . İkinci i Aliser Bu forum konusundan söz neden anlamak, ancak İngilizce konuşmaya inkar yok . Üçüncü, o benim özel mesajlar herhangi cevap vermedi, ben 3 tanesi gönderdiğiniz adres.
Dördüncü, ben kimim? I işlem kimliği veya başka bir şey olmadan, para hesabından çalındı ​​kullanıcıların biriyim, onlar sadece gitti .
Burada bir işlem yok id olduğu görülmektedir ve uygulanmamıştır hesabıma, bir ekran görüntüsü: http://prntscr.com/ccaoqf
#8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA <<< Bu para sadece hiçbir geldi ve çekilme isteği değil bana göre yapıldığı, bu yapılan hackerlar idi.
ben hiçbir eylem ID veya onay çekilmesi, neden Aliser i anlamıyorum bana iade edilemez ?
Ben anlayamıyorum bir şey daha, ben Alişer 3 özel mesajlar gönderdiğiniz adres onlardan herhangi birine cevap yalanladı !

Burada onlar gerçekten var ispat hesabımdan bu üç mesajların metinleri ve ekran vardır : http://prntscr.com/ccat37

Please patient we dont deleted pending withdraws, we are investigating some withdraw requst also you can see only confirmed and processed withdraws on the public withdraw list.

What the hell, are you kiding me?  Huh  Huh  Huh Why withdraw request made by hackers from my balance : #8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA was just deleted from wtihdraw history and you just ignore me and others whose accounts were hacked, aliser? Where are my 0.17 btc?

Because your account hacked and written messages from your account on chatbox when hacked day. We dont delete yout request please wait for confirm by us.

Regards

Ben şimdi ne istediğinizi tüm i paramı geri bir gün görecek Aliser herhangi bir cevap duymak ve bilmek olduğunu.

Sabır ve anlayış için çeviri ve teşekkür kullanarak konuşma için özür, anlamak için çeviri ve teşekkür kullanarak konuşma için, Ivan Kalyada (Benim anadili Rusça olan, ama aynı zamanda ingilizce ince biliyorum).
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
August 27, 2016, 06:50:21 PM
Güncelleme

Bildiğiniz gibi bundan bir kaç ay önce bir açık nedeniyle Minerfarm sisteminde kayıtlı bazı kullanıcı hesaplarına sızılarak yüksek miktarda Bitcoin çalınmıştı, bu dönemde istemeden de olsa ödemeleri tamamen kapatmak zorunda kalmış ve suistimalleri önlemek için kontrollü ödemeler yapmaya başlamıştık. Yakın zamanda içerideki ödemeleri yapabilmek için Kredi çekerek bitcoin alımı yaptık ve beklemede olan ödemelerin büyük çoğunlunu tamamladık şu anda da belli ölçüde ödemeler açık ve sistem çalışır durumda ve yavaş yavaş toparlanmaya başladı.

Minerfarm bildiğiniz gibi bu sektörde hizmet vermeye başlayan ilk Bitcoin yatırım sistemlerinden birisi ve bu sistemi daha uzun süreler devam ettirmek amacındayız, bu süreçte bazı kullanıcıları üzdüğümüzün farkındayız ancak Bitcoin gibi güvenlik konusunda büyük risklere açık bir sistemle çalışmanın getirdiği bazı sorunlarla da boğuşmak zorunda kalıyoruz. Bunun yanında Türkiye'deki en büyük Bitcoin borsasının da hizmetlerine son vermesi dolaylı olarak bizi de etkilemiş durumda, yine de elimizden geldiğince durumu düzeltmeye ve sorunsuz şekilde çalışmaya gayret ediyoruz.

Bu arada haklı olarak bazı kullanıcıların şahsımı sahtekar ve dolandırıcı olarak anmasını anlayışla karşılıyorum muhtemelen ben de olsam aynı tepkiyi verirdim. Dediğim gibi Minerfarm aynı şekilde çalışmaya devam edecek ve yeni güvenlik önlemleri ile de olası yeni saldırıların önü kapatılmış olacak.

Google Adsense hesabımızın banlanması sonrasında büyük sıkıntılar çeksek de alternatif yollarla sistemin çalışmasını devam ettirebiliyoruz, bu süreçte bizi destekleyerek güvenlerini kaybetmeyen herkese teşekkür ederim. Bitcoin ekosisteminin gelişmesi konusunda bir çok projeyi hayata geçirmeye çalıştık ancak imkanlar doğrultusunda başarabildiklerimiz ve başaramadıklarımız oldu elbette ve ileride başka projelerimiz de olacak ve Minerfarm bu süreçte bizim ilk projemiz olarak hep devam edecek.

Saygılarımla

Ben bekleyin sağ duyulu olun gelecektir diyince bana sen avukatı mısın diyenler alıntı yapanlar bana ortağı mısın  diyenler vardı. Şimdi nerdesiniz bekleyin derken haklı mı çıktım alıntı yapan arkadaştan herkesin adına yapılan bir özür bekliyorum yada bundan sonra başkasını suçlarken 100 defa düşünmeye davet ediyorum.
Herkesin adına sevindim. Herkese iyi günler.
Pages:
Jump to: