Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 13. (Read 44142 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Ben elimdeki 100 küsür coini 12 dolardan okuttum, telefonum bedavaya geldi. Uzun süredir saklıyordum, telegram gruplarında 1 dolara satanlar çok pişmandır şimdi, ben fiyatın 6 doları geçeceğini pek tahmin etmiyordum.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
valla 12 dolar coin basina cok iyi fiyat bence. hele bunu 1 dolara maledenler yokmu. keyiften dort kose olmuslardir. tebrik ederim. gorunmeyeni gormek kazandiriyor bu piyasada.
aynen hocam öyle oluyor. uzun zamandır takip ediyorum çok dalgaya geldi ama. kazançlar arttı biraz düşüyor gibi oluyor. tekrardan toparlıyor.

coininiz bol olsun.
full member
Activity: 364
Merit: 100
valla 12 dolar coin basina cok iyi fiyat bence. hele bunu 1 dolara maledenler yokmu. keyiften dort kose olmuslardir. tebrik ederim. gorunmeyeni gormek kazandiriyor bu piyasada.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Livecoin de son durum;

MinexCoin (MNX): $11.93
                           0.00145947 BTC
                           0.02700001 ETH
hacim artık sabit olmaya başladı. günlük 10 BTC üstünde seyrediyor. yeni bir borsaya girerse ilk sayfaya yerleşir umarım.  Cool
legendary
Circulating Supply : 3,000,000 MNX
Total Supply : 6,000,000 MNX
Max Supply : 19,000,000 MNX

arkadaşlar artık marketcap te gerçek sayısal değerler ekrana düştü. hayırlı ve uğurlu olur umarım.

2 milyon adedi 1. fazda satılmıştı yatırımcılara. (pre-ico gibi sanırım, çünkü proje minecoin olarak başladı ilk başlarda.)
şu an 3 milyon sirkülasyonda olduğu için 1 milyon adedi 2. faz olarak satıldı. ( 700-800 bin adedi : mining ve test.minexbank platformunun denemesinde bir kısmı dağıtıldı. )
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
20 dolara gelmeden satmayı düşünmüyorum. Her hafta stake ile elimdeki Minex miktarını zaten artırıyorum. Fiyatı düşse bile faizden dolayı zarar etmem. Minexbankin kurulma amacı da buydu. Fiyat düşerse faizler artıyor, zarar dengeleniyor.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Çok iyi fiyatlandı ama daha fazla bu civarlarda dolanabileceğine inanmıyorum, 20 dolarlar falan hayal ürünü gibi geliyor. Şu an popüler.
sr. member
Activity: 434
bence 2 dolarada düşer . bu piyasada olmucak durum yok . ben karlı sattım açıkcası memnunum uzun süre beklemek sorun değil önemli olan yatırımcısına kazandırması.
sr. member
Tekrar 1 dolar seviyelerine nasıl düşecek bence imkansız. Normalde zaten ico fiyatı 5-6 dolardı 1.5'dan başlamasının sebebi bunların aylarca süren beceriksizliği.
hocam o kadar da beceriksiz diyemeyiz ya.. benim elimde yok ama alsam mı diye düşünüyorum. adamların sistemi bir kaç borsaya daha girdikten sonra çok farklı olabilir. başka projelere göre başarılı. hiç değilse parayı çalıp gitmediler. ya da biz başarısız olduk demediler.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Tekrar 1 dolar seviyelerine nasıl düşecek bence imkansız. Normalde zaten ico fiyatı 5-6 dolardı 1.5'dan başlamasının sebebi bunların aylarca süren beceriksizliği.
sr. member
arkadaşlar 1 dolar seviyelerine tekrar düşer mi? nasıl bir strateji izlemeliyiz. elimizdekileri satmayalım mı? hedef fiyatı nedir?
gerçekten çok iyi kar etmişler. Smiley

coininiz bol olsun.
full member
Activity: 350
Bir dolardan toplayamayanlar düşünsün. Ben ve bizim grup bulabildikçe Minexcoin satın aldı zaten ödül programından da ufak miktarda Minex gelmişti böylece kârımızla telefonumuzu bedavaya getirmiş olduk. Kısacası Minex için kısa günün kârı  Smiley

Hocam bir dollardan topladıysan bırak telefonu evini, odanı teknoloji merkezine çevirmen lazımdı. Token 7,5 dollara fırlamış. Gerçekten güzel kazanç tebrik ederim.
legendary
merhaba arkadaşlar,

mnx ödülleri çektik.. bir kısmını livecoin e,  bir kısmını parking yaptık. sistem güzel işliyor.

şimdi şöyle bir durum var başınıza gelmiştir belki de gelebilir.
ben borsaya atınca cüzdanda kalan bakiye parçalandı ve başka cüzdanda görünüyor. sadece parking de kalan para görünüyor.

uçtu mu mnxler? yazdım ama geri gelecek diyor telegramdan @zahar.
legendary
ben zamanında twittera girmiştim bunun ama fazla bişey vermişti 10-15 dolar yapıyor şimdi galiba ama cüzdandan çekmedi şu an transfer ediliyormu acaba
evet cüzdanınıza withdraw yapabilirsiniz. ya da Livecoinden hesap kaydı oluşturarak. Direk borsaya çekip trade yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
ben zamanında twittera girmiştim bunun ama fazla bişey vermişti 10-15 dolar yapıyor şimdi galiba ama cüzdandan çekmedi şu an transfer ediliyormu acaba
hero member
Activity: 698
Merit: 506
adamlar bekleyin bekleyin dedi hakkaten dedikleri oldu banada 3-5 bir şeyler göndermişler yemek parası çıktı allah bereket versin.
sr. member
Activity: 476
Sosyal medyadan aldığım 6.5 mnx hala hesabımda duruyor Smiley ileride bu bounty bölümü sayfadan kaldırılmaz di mi?

Belli bir süre sonra kaldırırlar bence belli olmaz riske almaya gerek var mı hocam indirin cüzdanını orda tutun hatta parking yapın 3-5 kuruşta olsa bir şeyler gelir.
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Sosyal medyadan aldığım 6.5 mnx hala hesabımda duruyor Smiley ileride bu bounty bölümü sayfadan kaldırılmaz di mi?
full member
Activity: 336
Bu haftalık parkingin getirisi şu an çok iyi ama zamanla düşecektir bu kadar oranı devamlı veremezler. Belli bir süre sonra yıllık parkingin daha iyi getirisi olabilir.
sr. member
Activity: 560

Park ettikten sonra çekince faiz alamıyorsak haftalık nasıl güzel getirisi oluyor onu anlamadım. Vadeler 1 hafta ve üzeri ile mi başlıyor yani. Öğrenmek için girip denemem lazım herhalde Smiley

Adı üstünde hocam park ediyorsun 1 haftalık park edersen vaat ettiğin zamandan önce çekersen alamazsın doğal olarak. Günlük parkta var ancak getirisi daha düşük.
Pages:
Jump to: