Pages:
Author

Topic: Myetherwallet Gelen Tokenlerin geldiğini kontrol etme ve ekleme - page 2. (Read 988 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
my ether wallet kullanırken, phishing e çok ama çok dikkat etmek gerekiyor, phishing attack yememeye dikkat edin yani,

Bu konudan sonra önemli olan senin bahsettiğin phishing olayını yazmıştım.
https://bitcointalksearch.org/topic/myetherwallet-phishing-kimlik-av-nedir-ve-nasl-korunulur-2906685
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
elinize sağlık güzel bi paylaşım olmuş.
benim kafama takılan birşey var. bazı airdrop lar diyor ki: özel token ekle kısmından bizi ekleyin x adet coininiz olacaktır. eklediğimizde x adet görünüyor o kısımda fakat etherpoler dan baktığımızda göremiyoruz. bunun sebebi nedir
newbie
Activity: 294
Merit: 0
my ether wallet kullanırken, phishing e çok ama çok dikkat etmek gerekiyor, phishing attack yememeye dikkat edin yani,
full member
Geçen aylarda doldurduğum airdrop lardan yeni yeni gelmeye başlayanlar oldu tamda aradığım konuydu, eline sağlık.

İşinize yaradıysa sevindim.
newbie
Activity: 102
Geçen aylarda doldurduğum airdrop lardan yeni yeni gelmeye başlayanlar oldu tamda aradığım konuydu, eline sağlık.
full member
Güzel konu olmuş yeni başlayanar için tertemiz konu olmuş bu tarz konuların arttırılmsını düşünmekteyim en azından desteklenip daha iyi paylaşımlar yapılabilir hadi tam gaz devam.

Teşekkür ederim. Elimden geldiğince önemli konulara el atmaya çalışıyorum. Aklıma gelen şuan için yok. Fakat olursa başka konularda paylaşım yapabilirim.
full member
Merit: 101
Güzel konu olmuş yeni başlayanar için tertemiz konu olmuş bu tarz konuların arttırılmsını düşünmekteyim en azından desteklenip daha iyi paylaşımlar yapılabilir hadi tam gaz devam.
member
Merit: 10
Keystore file ile hesabi acmak cok guvenli bir yol degil arkadaslar. Dosya oraya yuklendiginde hackerlar tarafindan kopyalanabilir. Daha guvenli yol olarak Metamask veya benzeri uygulamalar kullanabilirsiniz. Metamask MAC bilgisayarlarda cok verimli calismiyor ama Windows ta chrome indirirseniz sorunsuz kullanabilirsiniz. Hem daha guvenli hem daha kolay kullanimli.
full member
Yalnız  yaptığınız bu işlemi farklı her tarayıcıda yapmanız lazım. Çerezler silinse bile tekrardan yapmanız lazım.Bir kere yaptım bitti olmuyor yani.

Genelde kontrol ediyorum. Hizliresimde bugün sıkıntı olmuş başka bir resim sitesine yükleyeceğim.
member
Activity: 560
Merit: 12
Yalnız  yaptığınız bu işlemi farklı her tarayıcıda yapmanız lazım. Çerezler silinse bile tekrardan yapmanız lazım.Bir kere yaptım bitti olmuyor yani.
full member
paylaşımınız için çok teşekkür ederiz iyi oldu çöp coinler için uğraşıyoruz ama 100 coinde 1 tanesi tutsa yine kar kardır.tekrardan teşekkürler

Bazen en ummadık tokenler değerli çıkabiliyor. Örnek polymath, bitcoinwhite gibi coinler 1 doların üstünde satışa çıkmıştı.
full member
bunlar idex borsasına login olduğumuzda direk deposit olmuyor mu? ayrıca deposit mi yapmak gerekiyor acaba

Genelde erc20 tokenler etherdelta borsasında satışı yapılabilmekte. idex borsasında satış hiç duymadım.
member
Activity: 224
Merit: 12
paylaşımınız için çok teşekkür ederiz iyi oldu çöp coinler için uğraşıyoruz ama 100 coinde 1 tanesi tutsa yine kar kardır.tekrardan teşekkürler
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
bunlar idex borsasına login olduğumuzda direk deposit olmuyor mu? ayrıca deposit mi yapmak gerekiyor acaba
newbie
Activity: 7
çok güzel bir paylaşım olmuş hocam.
bilmeyenler ve yeni başlayanlar için kesinlikle çok işe yarayacak.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Arkadaşlar Benim MEW cüzdanda 2000 tane prxy token vardı.Şekilde görüldüğü üzere 1000 adedi bir şekilde yok olmuş.Ben hiçbir şekilde gönderim yapmadım.Nasıl 1000 adedi çekilmiş.Başına ne gelmiş bilgisi olan bir arkadaş durumu açıklayabilir mi rica etsem.

Biri çekmiş hocam yoksa token yok olması diye bir şey olamaz. Uzun bir süre geçmiş kendiniz de çekim yapmış olabilir misiniz orası da var.
member
Activity: 380
Merit: 20
Arkadaşlar Benim MEW cüzdanda 2000 tane prxy token vardı.Şekilde görüldüğü üzere 1000 adedi bir şekilde yok olmuş.Ben hiçbir şekilde gönderim yapmadım.Nasıl 1000 adedi çekilmiş.Başına ne gelmiş bilgisi olan bir arkadaş durumu açıklayabilir mi rica etsem.

full member
Activity: 602
Merit: 100
Bazen etherscan da gönderim işlemi tamamlanmadı gözüksede gitmiş oluyor token. Ayrıca bazen wallete tekrar çıkış giriş yapmak lazım. Kalanları mew de doğru görebilmek için.
full member
GUzel anlatmis arkadas adim adim, Yani her tokeni kontrol etmemize gerek yok Smiley Ama zaten bunu bilmeyende cok azdir forumda umarim oyledir yani Smiley

Bilmeyenler demeyelim de yeni başlayanlar var onlar için bi hazırlık.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
GUzel anlatmis arkadas adim adim, Yani her tokeni kontrol etmemize gerek yok Smiley Ama zaten bunu bilmeyende cok azdir forumda umarim oyledir yani Smiley
Pages:
Jump to: