Pages:
Author

Topic: Myetherwallet Gelen Tokenlerin geldiğini kontrol etme ve ekleme - page 6. (Read 988 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Güzel anlatım olmuş.
Ek bir bilgi olarak şunu yazmalıyım. Contract eklerken token'in kendi web sayfasından falan bilgileri bulmaya çalışın. Yalan yanlış bilgilerle dolu sahte contract adresleri çok var piyasada. Buna da dikkat ederseniz muhtemelen bir sorun yaşamazsınız.
member
Activity: 365
Merit: 10
Bilmediğim bir konu. Öğrenmmek istedim fakat zamanım olmadı. Başlık tam da zamanında gelmiş. İnceleyeceğim ve öğrenmeye çalışacağım. Bu işlerin böyle karışık olması can sıkıcı. Teşekkürler paylaşım için. Benim de maalesef meritim yok. Olsa gönderirdim.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
eklemezsek ne oluyor gerimi gidiyor gelen tokenler..

Tokenlerin gitmez (egerki smart contract ile öyle bir opsiyon eklenmediyse) sen ekleyene kadar yada MEW ekleyene kadar hesabinda beklerler.

Konu faydali olmus bu arada eline saglik.
member
Activity: 380
Merit: 20
eklemezsek ne oluyor gerimi gidiyor gelen tokenler..
full member
Activity: 672
Merit: 110
eywallah yenı gelenler ıcın guzel konuda.ben bıle merit veremıyorum.hep bu sacma salak forumlardan buraya gelen salaklar yuzunden forum formatı degıstı .her neyse zamanında cok faydalandık forumdan allah razı olsun :d
member
Activity: 112
Merit: 10
Güzel paylaşım teşekkürler. Meritim olsa verecektim ama meritim yok. Token eklemeyi bilmeyenler için faydalı olmuş
full member
Activity: 784
Merit: 120
Değerli arkadaşlar çoğu kişinin myetherwallete gelen tokenlerin nereye geldiğini kontrol etmeyi bilmediklerini ve eklemeyi bilmediklerini öğrendim. Bu nedenle bilmeyen siz değerli dostlara bilgi vermesi ve yardımcı olması amacıyla bu paylaşımı yapıyorum.
1. Adım

2. Adım Cüzdana giriş yapma

3. Adım

4. Adım Tokenlerin geldiğini kontrol etme

5. Adım Gelen Tokenler

6. Adım Token Ekleme (Yanlış yazmışım mazur görün Özel Token Ekle yazıyor. İngilizce olanlarda Add Custom Token yazıyor.)

7. Adım Eklenecek Bilgiler

8. Adım Token eklenmesi ve tamamlanması

9. ve Son Adım Artık token myetherwallete girdiğinizde gözükecek.

Umarım sizlere faydalı olmuştur. Yine takıldığınız yerlerde sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

Pages:
Jump to: