Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 120. (Read 59431 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Benimde imza biteli 3 hafta oluyor ama daha stake ler sayılmadı o yüzden çıkamıyorum. Bir arayış içerisindeyim ama şu ana kadar gözüme kestirebildiğim yok gibi ama bu kampanyanın mesela devamı olacak tekrardan.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
İçinde bulunduğum imza 12 Ocak’ta bitiyor alternatif imza arayışındayım acaba önerdiğiniz sağlam bir imza kampanyası var mı inceleyim ? Teşekkürler
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Ppiyasanın nabzıını iyice tutan birileri mutlaka güzel projelere rast geliyordur  isterlerse bizimle paylaşabilir bu da bizim için gayet uygun olur.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

İyi olmaya iyi ama hem şartlar zor, hem de kendileri seçiyor başvuranlar arasından. Her hafta sadece 15 kişi alıyorlar.
Kesin ve net ödeme yapacakları için denenebilir. Girer miyim? Sanmıyorum.
IOVO'dan bi çıkalım bakalım Smiley
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Bu konu imza konusunda fikir vermek açısından iyi olmuş, ben de deex borsasının imzasına girmiştim bir hafta sonra bitiyor imzası. HubrisOne imzasından istediğin zaman çıkabiliyor musun acaba?
hero member
Activity: 1666
Merit: 529

25 Post çok fazla oluyor o kadar fazla Onlıne olabilsek olabilirdi. Ama artık çok fazla mesaj kasma isteğide olmuyor diyebiliriz. Ama ne kadar süre devam eder belirsiz bu tarz kampanyalar.
jr. member
Activity: 128
İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalksearch.org/topic/endedbountyhubrisone-digital-bank-800kweekly-payment-round-2-5091901
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :22/04/2019'a kadar sürüyor, fakat haftalık ödeme yapılıyor
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : 10 mesaj/hafta
İmza Kampanyası Kısıtlamaları :En az Jr. Member, negatif trust olmamalı, en az 75 karakterlik postlar olmalı, konu dışı postları, spam ve anlamsız postlar kabul edilmiyo.
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Aynı projenin ilk bounty kampanyasının da imzasına katılmıştım. Söyledikleri gibi haftalık ödeme yaptılar, mağdur etmediler. Şimdi bu yeni kampanyayı 2.round olarak lanse ediyorlar. Yine haftalık ödeme dedikleri için katıldım.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
buying.com vardı ona girdim.Bitince bakaceğiz artık.Piyasa biraz toparlansın imzalarda kazandırmaya başlar diye umuyorum.Şuan berbat tabi.bir kaç proje fırlama yaşasa yenilerden devamı gelir.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Piyasadaki olumsuz hava yüzünden artık icolar sürekli erteleme yapıyorlar. Belki boğa sezonuna rastgetiririz diye
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Bu aralar tokensuitin yönettiği infleum gözüme güzel gözüküyor bu imzadan da çıkmak istemiyorum emeklerimi harcamak, infleum değerlendirilebilir
jr. member
Activity: 378
Valla bu başlık çok güzel olmuş, aralık sonunda değiştireceğim imzamı. Buradan seç beğen al durumu oluşmuş, katkılar için teşekkürler.
member
Activity: 462
Merit: 10
Teşekkürler reddit makale vs vs gibi konulardaki kampanyalar hakkında yardımlaşma vardı fakat imza konusunda yokdu herkes buraya getirisi iyi olacağını düşündüğü imzayı yazarsa bizlerde fikir sahibi olmuş olurız tebrik ederim
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Ben bişey bulamadım yine en mantıklısı sylon'a baktım ve gemeraya girdim bence sizde zaman kaybetmeden gemera ya girin zaten 2-3 haftası kaldı o zamana kadar artık ne çıkarsa bahtımıza Smiley

Gemeradan vazgeçin demek için yazacaktım ama gördüğüm kadar vazgeçmişsiniz imzanız değilmiş sylon eski sylon değil dostum gerçekten imza işlerinin de pek bir esprisi kalmadı yüzde 15 ayırıyorlar imzaya şaka gibi

Evet, Sylon kendi kendini bitirdi. Proje iyi mi kötü mü diye bakmadan tüm kampanyaları aldı. Bu yıl doğru düzgün ödeme yapabildiği bir kampanya yok.

İmza işleri bitmez tahminen ama biraz kabuk değiştiriyor. Yine en büyük yatırım forum üyelerinden geliyordur ama işte bu sıra kimse yatırım yapmadığı için sosyal medya gibi mecralardan yeni yatırımcı için fazla pay veriyorlar.
member
Activity: 490
Bende imzamdaki bounty katıldım.Konu güzel gibi baya token dağıtıyorlar incelemenizi öneririm

https://bitcointalksearch.org/topic/m.48000809

Eyvallah hocam baktımda güzele benziyor. Airdrop'ta yapıyolarmış illa imzamda bulunan kampanya bitmeden girebiliyorum demi airdropa?
member
Activity: 476
Merit: 31
Bu konunun açılması çok güzel bir fikir. Ben şuanda buyingin imzasındayım. Gelen ayın 10-u bitiş tarihi. Beklentim büyük.
Şu aşamada beklentinizi büyük tutmasanız iyi edersiniz çünkü jr member üyelikle 50 dolarlık token bile gelse şu leş piyasada şükredin bana kalırsa Bounty falan hikaye oldu maalesef
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Ben bişey bulamadım yine en mantıklısı sylon'a baktım ve gemeraya girdim bence sizde zaman kaybetmeden gemera ya girin zaten 2-3 haftası kaldı o zamana kadar artık ne çıkarsa bahtımıza Smiley

Gemeradan vazgeçin demek için yazacaktım ama gördüğüm kadar vazgeçmişsiniz imzanız değilmiş sylon eski sylon değil dostum gerçekten imza işlerinin de pek bir esprisi kalmadı yüzde 15 ayırıyorlar imzaya şaka gibi
jr. member
Activity: 532
Bu konunun açılması çok güzel bir fikir. Ben şuanda buyingin imzasındayım. Gelen ayın 10-u bitiş tarihi. Beklentim büyük.
member
Activity: 490
Konu baya gerilerde kalmış. Var mı güzel bi önerisi olan arkadaşlar yada girdiği imza kampanyasından şikayetçi olan birileri?
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264

Lokal kabul ediyor muydu.  ?sen bende alım yok diye girmemiştim  az kalmış dedim birde girsek miydi acaba  bilemedim şimdi

Aslında az kalması deha iyi hepsinden biraz oluyor biri tutmazsa diğeri tutar hesabı
Jump to: