Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 123. (Read 59431 times)

member
Activity: 490
Merit: 16
Bende swipe girdim ama pek bir bilgim Yok ne kadar gelir proje nasıldır incelemedim açıkçası inceleyecek arkadaşlar bakabilir ağustos ayı içinde bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Arkadaşlar ubex malum bitmek üzere şöyle afili birşeyler kazandırabilecek bir imza varmı önerecek olan . Öneriyle beraber eğer varsa Türkçe bilgilendirme eklerseniz sevinirim
member
Activity: 560
Merit: 12
Burada bir arkadaştan görüp vertexin imza kampanyasına katıldım.24 Ağustasa kadar sürecek . Bounty ödemeleri biraz geç olacak . Bounty kampanyasını Türk bir arkadaş yönetiyor
full member
Activity: 700
Merit: 134
Haftalık olarak ödeme yapan, OAX var. Projelerine sahip çıkan bir ekipleri var. İleride güzel fiyatlara gelebilir. Her üyelik tipinde belirli kotada alım yapıyorlar.

Herhangi bir problem yaşadınız mı kampanya ile ilgili?
Creatore girmiştim Sylon güven verdiği için, aksine herkesin çıktığı bir kampanyaymış. Şimdi süresi de uzatıldığı için burada kalmayı çok fazla istemiyorum. Belki stake saydırdıktan sonra çıkabilirim (:
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Haftalık olarak ödeme yapan, OAX var. Projelerine sahip çıkan bir ekipleri var. İleride güzel fiyatlara gelebilir. Her üyelik tipinde belirli kotada alım yapıyorlar.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
güzel bir konu olmuş, bir çok kez faydalanacağımı düşünüyorum bu konudan bana kalırsa hepimize faydalı oldu
full member
Activity: 392
Merit: 103
Bende sylon kapmyanlarına güvenen biri olarak sendy ve sendy bittikten sonra sylonun diğer kampanyası olan gemera'ya girmeyi düşünüyorum
member
Activity: 322
Merit: 15
Ubex takip ettiğim bir kampanya şu anda gayet güzel ilerliyor ama imza kampanyaların stakeleri bir türlü güncellenmiyor. Managere mesaj attım geri dönüş yapmadı ama telegram sayfasından sıkıntı yok ilerleyen zamanlarda toplu halde güncellenecek şeklinde bir bilgi veriliyor. Şansını denemek isteyen olursa deneyebilir.
full member
Merit: 105
şuan iyi veya kötü diyemem yanlış yönlendirmek istemem biraz araştırdım öyle girdim kendimce kasıma kadar vakti var biraz vakit olarak sıkıcı olabilir ama işte iyi stake için başta girmek lazım projeyi araştır istersen böylece daha çok aşina olursun
full member
Activity: 602
Merit: 120
eskiye nazaran artık kazançlar az olmaya başladı ve uzamalar dahada sıkıyor insanı birde çok insan imzaya girse bu daha az kazanç demektir aslında çok bilinen yöneticiler yerine daha az bilinip az kişi ile yada sınırlı sayıdaki insanların girdiği imza kampanyası daha mantıklı

Sizin şuanki imza kampanyası nasıl acaba ?
full member
Merit: 105
eskiye nazaran artık kazançlar az olmaya başladı ve uzamalar dahada sıkıyor insanı birde çok insan imzaya girse bu daha az kazanç demektir aslında çok bilinen yöneticiler yerine daha az bilinip az kişi ile yada sınırlı sayıdaki insanların girdiği imza kampanyası daha mantıklı
full member
Arkadaşlar yeni öneriye ihtiyacım var, öneride bulunabilecek birileri var mı acaba ?
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Arkadaşlar ilk defa imza kampanyasına girdim JINBI ye
Türkçe forumda yazılanları kabul ediyor muydu. Baktım ama bununla ilgili bir şey bulamadım
member
Activity: 280
Merit: 10
Böyle bir konu lazımdı hocam, elinize sağlık oldukça makbule geçti,  şu sıralar piyasa kan ağlıyor ne yazık ki
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
mükemmel bir başlık olmuş bence burada en zorlandığım şey kampanya bulmak burada daha düzenli oluyor ve rahat rahat aralarından seçebiliyorum çok teşekkürler
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Şu sıralar var mı önerdiğiniz bir imza kampanyası, geçi şu an imzasında olduğum kampanya biraz daha uzatıldı ama olsun, önerileriniz varsa alabilirim?
member
Activity: 462
Merit: 10
bu konuyu şu an fark ettim son derece yararlı bir konu olmuş imza kovalayan arkadaşlar için, herkese bol kazançlar dilerim..
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943268.20
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :  3 haftalık bir süreç kaldı, geçenlerde konu açmıştım ksıa kampanya mı uzun kampanya mı kısa ları değerlendirmekte fayda var.
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı :  75 karakterden oluşan haftada en az 10 mesaj.
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +60 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) : 75 karakter ve üstü olması gerekiyor başka bir kısıtlama göremedim.
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? :  Çok fazla imzayı araştırmadım ama genel itibari ile, güzel bir kampanyaya benziyor, daha önce bu bounty managerın başka imza kampanyasına da katılmıştım.

3 mesaj yukarıda bu kampanyanın bittiği söylenmemiş mi ben mi yanlış görüyorum? Benim de hatırladığım kadarıyla çok eski bir kampanya ve attığınız linkteki tarih şubat ayı Smiley
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :  3 haftalık bir süreç kaldı, geçenlerde konu açmıştım ksıa kampanya mı uzun kampanya mı kısa ları değerlendirmekte fayda var.
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı :  75 karakterden oluşan haftada en az 10 mesaj.
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +60 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) : 75 karakter ve üstü olması gerekiyor başka bir kısıtlama göremedim.
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? :  Çok fazla imzayı araştırmadım ama genel itibari ile, güzel bir kampanyaya benziyor, daha önce bu bounty managerın başka imza kampanyasına da katılmıştım.

Hocam bu kampanya biteli baya bir zaman olmuş gibi duruyor.
full member
Jump to: