Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 38. (Read 60022 times)

legendary
Activity: 2632
Merit: 1495
777'nin 4 haftalık ödemesi gelmiş. 133-136. haftalar arasında kampanyada olanlar cüzdanlarını kontrol edebilirler.
Ayrıca local forumdan 4 kişinin rank atladığını gördüm bu hafta (isim vermiyim kendiniz bakın heyecan olsun Cheesy). Ödemeler düşse de yükselmek güzel bir haber. Herkese bol kazançlar Smiley
legendary
Activity: 2240
Merit: 1131
Geçen haftaki 777 imzası ödemeleri düşüşünden sonra bu hafta da bitvestte düşüşler yaşanmış arkadaşlar çoğu rütbede yüzde 30-40 arası düşüşler görebilirsiniz bu bizim için kötü bir durum olsa da lokalde rahat yazıma imkan vermeyen ve düzenli olarak devam eden başka kampanya göremediğim için devam edeceğim postu kirletmemesi için buraya eklemiyorum ama isteyen şuradan bakabilir

https://bitcointalksearch.org/topic/m.57705034

zaten beklenen bir şey olduğu için fazla koymadı hocam. :) ayrıca, 777'de yaşanan büyük indirim kadar acımasız bir düzenleme olmamış; başa gelecekti, kaçarı yoktu ve geldi, yapacak bir şey yok. :) dolara sabitlense forumun ve platformun ruhuna uygun olmayacağı için, bitcoin fiyatlarında yaşanan değişimlerde mecburen bir düzenleme getiriyorlar; dewamke. :)
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Geçen haftaki 777 imzası ödemeleri düşüşünden sonra bu hafta da bitvestte düşüşler yaşanmış arkadaşlar çoğu rütbede yüzde 30-40 arası düşüşler görebilirsiniz bu bizim için kötü bir durum olsa da lokalde rahat yazıma imkan vermeyen ve düzenli olarak devam eden başka kampanya göremediğim için devam edeceğim postu kirletmemesi için buraya eklemiyorum ama isteyen şuradan bakabilir

https://bitcointalksearch.org/topic/m.57705034
legendary
wapinter yönetiyor, sadece 2 haftalık bir telegram kampanyası, yaklaşık max. 10 dolar çıkar ama görevlerine göre fena değil (ekmek-köfte dengesi var :d), ilgilileri için paylaşmak istedim: https://bitcointalksearch.org/topic/pausedbounty-worthpad-io-telegram-campaign-payment-in-usdt-2-weeks-5354376 bol şans.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
777Coin imzasındaki arkadaşlara bir kısım ödeme yapılmış ama anlamadım.
İhtiyacı olanlar baksın diye postu atayım dedim. İşim var daha sonra inceleyeceğim. 3 parça ödeme geldi ama birleştirilip mi yollanmış yoksa 3 haftalık yollandı geri kalanı daha mı sonra gelecek bilmiyorum.

130-132. haftaları göndermiş sanırım. Sonraki kısım da yolda, gelecek diyorlar. Şansıma 133. haftada dahil olmuştum kampanyaya, bana gelen giden bir şey yok Cheesy
Ödemesi gelsin de artık başka kampanya aramaya başlarım gibi geliyor yavaştan. Şu anki ödül miktarları çok düşük

Hocam evet ödül miktarı çok fazla düştü bu yüzden bence de başka imza kampanyası bakabilirsiniz ödemeler ileride artarsa yine değerlendirebilirsiniz ayrıca diğer ödemeleri 48 saat içinde yatıracakmış

Bitvest'te ödüller aynı mı? Bir düşüş yaşandı mı?

Hocam ağzını hayra açın lütfen şuan daha öyle bir bilgilendirme postu gelmedi ama 777 bitveste de referans olabilecek bir haber bence yakında bizim de ödüllerin düştüğüyle alakalı post atabilmemiz olabilir belki hocam ya ne oldu bilmiyorum ama 777 de yarı yarıya düşüş var

Hayır yanlış anladınız hocam işallah düşmez tabi ki de.
Acaba aynı elden çıkan projeler gibi durduğu için diye düşünerek sordum.
legendary
İhtiyacı olanlar baksın diye postu atayım dedim. İşim var daha sonra inceleyeceğim. 3 parça ödeme geldi ama birleştirilip mi yollanmış yoksa 3 haftalık yollandı geri kalanı daha mı sonra gelecek bilmiyorum.

130-132. haftaları göndermiş sanırım. Sonraki kısım da yolda, gelecek diyorlar. Şansıma 133. haftada dahil olmuştum kampanyaya, bana gelen giden bir şey yok Cheesy
Ödemesi gelsin de artık başka kampanya aramaya başlarım gibi geliyor yavaştan. Şu anki ödül miktarları çok düşük

Hocam evet ödül miktarı çok fazla düştü bu yüzden bence de başka imza kampanyası bakabilirsiniz ödemeler ileride artarsa yine değerlendirebilirsiniz ayrıca diğer ödemeleri 48 saat içinde yatıracakmış

Hocam ağzını hayra açın lütfen şuan daha öyle bir bilgilendirme postu gelmedi ama 777 bitveste de referans olabilecek bir haber bence yakında bizim de ödüllerin düştüğüyle alakalı post atabilmemiz olabilir belki hocam ya ne oldu bilmiyorum ama 777 de yarı yarıya düşüş var
hero member

legendary

legendary
Activity: 2632
Merit: 1495

legendary

Hocam baktım da siz söyledikten sonra 3 haftalık ödeme yapmış kalan haftaları 24-48 saat içinde ödeyecekmiş acaba imza kampanyalarının sağlayıcısı bu sitelerde artık daha az mı para kazanıyor acaba ışıklordu beyimiz baksanıza baya bekletip 3 hafta şimdi diğerleri sonra falan yapıyor umarım işi vardır o yüzden böyle yapmıştır yine de önünde sonunda ödüyor sonuçta ücretleri
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256

Hocam  bitvest imzasında haftalık ödülü parça parça gönderiyor lightlord.
Bounty şirketi ödeme yaptıkça o da dağıtıyor galiba. Bitvesti 6 ya da 7 haftalık ödüyor. Biraz da bonus katıyor içine.. şimdiye kadar hep ödeme yaptı. 
hero member
legendary
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-detective-ariva-digital-34k-usdt-reward-pooldistributed-5353100 detective'in kampanyası, toplam ödül 3400 usdt, iki hafta sürecek (bir haftası geçmiş), imza yok ama sosyal medya (twitter ve telegram dolmuş) ve içerik (makale ve video) kampanyaları var...  ilgilileri için paylaşmak istedim. bol şans.
legendary
bence iyi bir kampanya; bnb bonusu çok mümkün olmasa da usdt ödemeli olması ve CryptopreneurBrainboss tarafından yönetiliyor olması çok iyi olarak değerlendirilebilir.

Payouts & Positions:
We accept users from Member to Legendary Member into this campaign with the following payrates paid in ESCROW.

Preferably, we're looking for;
20x Members $10 weekly.
20x Full member $20 weekly.
20x Snr member $30 weekly.
20x Hero member $40 weekly.
20x Legendary member $50 weekly

BONUS: 2 outstanding promoters are to recieve $10 each weekly in BNB. Criteria; highest number of quality posts.

Payout to be made by Escrow Protocol teams weeks after end of campaign.
https://bitcointalksearch.org/topic/m.57654623

Bu kampaya bana kalırsa iyi, şu sebeble lokal post kabul ediyor, haftalık 15 post minimum.
Ödemeler kampanya bitiminde olacak sanırsam burası biraz kötü yanlışta anlamış olabilirim Smiley
Ranklara verdikleri haftalık ücretlerde diğer kampanyalara yakınlar baya.

Ödeme oranları haftalık istediği mesaj sayısı ve lokal kabul etmesi avantajlı isteyenler değerlendirebilir kampanyanın devamlılığı yok 4 hafta sürecekmiş 4 haftalık alacakta çok değil biz 7 hafta bekliyoruz bitvesti sonuçta teşekkürler paylaştığın için trendcoin hocam
legendary
Activity: 1302
Merit: 1290
bence iyi bir kampanya; bnb bonusu çok mümkün olmasa da usdt ödemeli olması ve CryptopreneurBrainboss tarafından yönetiliyor olması çok iyi olarak değerlendirilebilir.

Payouts & Positions:
We accept users from Member to Legendary Member into this campaign with the following payrates paid in ESCROW.

20x Members $10 weekly.

BONUS: 2 outstanding promoters are to recieve $10 each weekly in BNB. Criteria; highest number of quality posts.

Bu kampaya bana kalırsa iyi, şu sebeble lokal post kabul ediyor, haftalık 15 post minimum.
Ödemeler kampanya bitiminde olacak sanırsam burası biraz kötü yanlışta anlamış olabilirim Smiley
Ranklara verdikleri haftalık ücretlerde diğer kampanyalara yakınlar baya.
legendary

Payouts & Positions:

20x Members $10 weekly.

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
pandemi iş güç derken yıllar oldu foruma uğramayalı. hesabı uyandırayım diyorum bi iki imza kampanyası bakayım diyorum da globaldeki hava nasıl? bir ara forumu sıkı takip ettiğim zamanlarda uyuyan hesapları sağlam kampanyalarda yakaladıklarında - trust u basıyolardı. hala öyle bi algı devam ediyor mu Smiley nabız yoklayım öncesinde

Şöyle söyleyebiliriz ki herhalde eskiye göre kafasına göre eksi verme olayı bitti gibi.Bir Türk düşmanı vardı Lau ile başlayan, o kişi forumdan uzaklaştığını açıklayıp veda mesajı atmış ve ortalıklarda uzun süredir görünmüyor.Ancak globalde olan imza kampanyaları için size bir kaç tavsiye vereyim izninizle :

*Öncelikle bir kaç hafta düzenli imzanız olmadan forumda mesaj yazın.Direkt imza kampanyalarına katılmak istediğinizde, Bounty yönetenler genellikle “wake up” hesapları kampanyaya dahil etmiyorlar.2 hafta bu şekilde takılın, bu süreçte Gambling postu atmaya bakın.

*Daha sonra yeni imza kampanyası ve/veya başka boş bir imza kampanyası görürseniz başvuru yapabilirsiniz.Çok fazla imza kampanyası yenilenmiyor bu sürelerde yine de boş vaktiniz varsa değerlendirebilirsiniz.Hesabınızın rütbesi en yüksek rütbe.Bu zamana kadar forumda devamlılığınız olsaydı keşke.Eski üyeler her zaman biraz daha donanımlı oluyorlar-Geneli tenzil ederim.-
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
pandemi iş güç derken yıllar oldu foruma uğramayalı. hesabı uyandırayım diyorum bi iki imza kampanyası bakayım diyorum da globaldeki hava nasıl? bir ara forumu sıkı takip ettiğim zamanlarda uyuyan hesapları sağlam kampanyalarda yakaladıklarında - trust u basıyolardı. hala öyle bi algı devam ediyor mu Smiley nabız yoklayım öncesinde
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
777 de olan arkadaşlar için gerçekten kötü olmuş umarım kısa zamanda eski durumuna getirilir yoksa imzadan ayrılanlar olabilir hatta olacaktırda. Umarım bu durum fazla sürmez ve geri adım atılır bakalım önümüzdeki haftalar neler getirecek.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
777 Ödemelerin düşmesi gerçekten bizim forumdaki arkadaşlar için kötü olmuş. Bitvest'e gelir mi gelmez mi bilinmez ama gelirse eğer çoğu kişi imzadan ayrılır diye düşünüyorum.

Sonuçta Lightlord yıllardır kampanyaları sonlandırmadı ve halen aktif olarak devam ettiriyor. Galiba 777 kasası ile Bitvest'in ayrı hangisi daha çok kar getiriyorsa onun da imza kampanyasına oranı öyle diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: