Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 37. (Read 60022 times)

copper member
Activity: 644
Merit: 269
User:     GbitG
Rank:     Member
Address:     bc1qxqqzch3yfm8h6hvfk9v203h0efyg20enqkatqd

En son başvuruyu buraya bırakıyorum hocam. Üstteki linke tıklayınca direkt o sayfaya gidebilirsiniz. Benim imza kampanyam bu kampanya ismi Bitvest.

User kısmına nickinizi
Rank kısmına rütbenizi (sizin şu an member )
Post kısmına mesajı yazdığınızda kaç mesaj attığınız
Adres kısmına da bitcoin adresi alıp eklemeniz yeterli kabul edilip edilmediğinizi 1. Sayfada olan excel listesinden takip edebilirsiniz
member
Activity: 126
Merit: 20
SEO, BLOG, DOMAIN, CONTENT
https://bitcointalksearch.org/topic/closedbountyeddaswap-5000-busd-bounty-campaign-5355936 toplam ödül 5000 dolar, 4 hafta sürecekmiş, sadece reddit ve twitter var (imza yok), katılımcı limiti var (spreadsheet'ten güncel durumu kontrol etmedim); ilgilileri için paylaşmak istedim. bol şans.

Sizin önerinizle buraya ulaştım. Başlığı kaybetmemek adına bir de teşekkür mesajı bırakayım. Size çok teşekkür ederim. Detaylı inceleyerek öğrenmeye devam ediyorum. Olayı kavradım. Kazanç sağlayan arkadaşlara 'bol kazançlar' diliyorum. Biz de sizlerden fikir ediniyoruz.

Rütbeniz benim içinde bulunduğum imza kampanyası için yeterli. İsterseniz başvuru bırakın, haftada en az 15 mesaj yazmanız gerekiyor. Eğer yazarsanız Bitcoin kazanırsınız. Bir yerden başlamanız için ideal bir kampanya olabilir hocam. Şimdiden size de hayırlı olsun.

Eğer gerekli bağlantıyı belirtirseniz inceleyeceğim hocam. Merakla bekliyorum.

Saygılarımla
copper member
Activity: 644
Merit: 269
https://bitcointalksearch.org/topic/closedbountyeddaswap-5000-busd-bounty-campaign-5355936 toplam ödül 5000 dolar, 4 hafta sürecekmiş, sadece reddit ve twitter var (imza yok), katılımcı limiti var (spreadsheet'ten güncel durumu kontrol etmedim); ilgilileri için paylaşmak istedim. bol şans.

Sizin önerinizle buraya ulaştım. Başlığı kaybetmemek adına bir de teşekkür mesajı bırakayım. Size çok teşekkür ederim. Detaylı inceleyerek öğrenmeye devam ediyorum. Olayı kavradım. Kazanç sağlayan arkadaşlara 'bol kazançlar' diliyorum. Biz de sizlerden fikir ediniyoruz.

Rütbeniz benim içinde bulunduğum imza kampanyası için yeterli. İsterseniz başvuru bırakın, haftada en az 15 mesaj yazmanız gerekiyor. Eğer yazarsanız Bitcoin kazanırsınız. Bir yerden başlamanız için ideal bir kampanya olabilir hocam. Şimdiden size de hayırlı olsun.
member
Activity: 126
Merit: 20
SEO, BLOG, DOMAIN, CONTENT

legendary
Activity: 2240
Merit: 1131
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Eskilerden bir kampanya olan FortuneJack.com sitesi yeni bir imza kampanyası düzenliyor.İmza kampanyasında dikkat çeken bir husus, çekilişle Tesla Model 3 verecek olmaları.Avatar’da da aracın resmi görünüyor.Şimdilik sadece Hero/Legendary üyelere açık bir kampanya düzenliyorlar.

Kampanya adı : FortuneJack.com Signature Campaign.
Kampanya yöneticisi : Hhampuz.
İstenilen rütbe : Minimum Hero/Legendary
İstenilen post : Minimum 20 post/10 post Gambling
Yapılan ödeme : 60$/weekly
Kampanya linki : https://bitcointalksearch.org/topic/fin-fortunejackcom-tesla-3-giveaway-signature-campaign-herolegendary-5355298

Tesla'yi imzacılara hediye etmiyorlar hocam orada görsel kullanımından dolayı yanlış anlaşılma olmuş. FortuneJack.com üzerinden her 20 dolarlık oyununuza bir bilet veriyorlar ve çekilişle Tesla Model 3 veya karşılığı para verecekler. Bilet kazanma olayı 16 Eylüle kadar sürecek. Bu kampanyayı tanıtmak için dört haftalık imza kampanyası yapmışlar. İmza kampanyasından araba verseler orayı yıkarlardı. Grin
Yine de 20 mesaja 60 dolar çok iyi bir kampanya, boşta olanlar katılım gerçekleştirsin derim.

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş.Ben de o detayı gördüm ancak detayları yazmak istemedim.Sitenin bir kampanya yaptığını yazmıştım.Yanlış anlaşılmaları düzeltmeniz iyi olmuş teşekkürler.

20 posta karşılık 60 $ ücret bence çok iyi.4 hafta da sürse boşta olanların değerlendirebileceği bir kampanya olduğu için haber vermek istedim.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Eskilerden bir kampanya olan FortuneJack.com sitesi yeni bir imza kampanyası düzenliyor.İmza kampanyasında dikkat çeken bir husus, çekilişle Tesla Model 3 verecek olmaları.Avatar’da da aracın resmi görünüyor.Şimdilik sadece Hero/Legendary üyelere açık bir kampanya düzenliyorlar.

Kampanya linki : https://bitcointalksearch.org/topic/fin-fortunejackcom-tesla-3-giveaway-signature-campaign-herolegendary-5355298

Tesla'yi imzacılara hediye etmiyorlar hocam orada görsel kullanımından dolayı yanlış anlaşılma olmuş. FortuneJack.com üzerinden her 20 dolarlık oyununuza bir bilet veriyorlar ve çekilişle Tesla Model 3 veya karşılığı para verecekler. Bilet kazanma olayı 16 Eylüle kadar sürecek. Bu kampanyayı tanıtmak için dört haftalık imza kampanyası yapmışlar. İmza kampanyasından araba verseler orayı yıkarlardı. Grin
Yine de 20 mesaja 60 dolar çok iyi bir kampanya, boşta olanlar katılım gerçekleştirsin derim.
legendary
Activity: 1302
Merit: 1290
@W Jr. hocam saolun paylaşım için bende bugün gördüm bu imza kampanyasını ama rank yetmiyor yetsede ingilizce atmamız gerekli gambling bölümünde.
Ben şuanlık güvenmiyorum ingilizceme, adamlarda güvenmiyorsanız local takılın diyorlar zaten boşa ban yemeyelim, ilerleyen zamanlarda ingilizcem tam olduğunda o taraflara geçiş sağlarım diye düşünüyorum.

Güzel kampanya yapmışlar, Hhampuz yönetiyor zaten onun yönettiği imzalar forumun en kalitelileri Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!

@ W jr  hocam teşekkürler kampanya güzel ama sana bana hitap etmiyor Smiley yoksa değerlendirilebilirdi, sağ olasınız bu konuda araştırıp bulup paylaşarak herkese yardımcı oluyorsunuz tebrik ederim kendi adıma. Aslında çok mantıklı bir kampanya hemde Tesla kazanma şansı çok iyiymiş hiç sansım olmasa da Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925

legendary
forum şartları ile birlikte düşünüldüğünde, her iki kampanya da fena olmayan güzel kampanyalar ama ben genel olarak tierler arasındaki ödeme farklarının çok iyi bir dağılıma sahip olmadığını düşünüyorum; adamlar resmen kast sistemi kurmuş. :) elbette eski-sadık katılımcıları daha fazla desteklemek iyi olacaktır ama bunu daha makul şartlarda gerçekleştirebilirlermiş diye düşünüyorum. yine de kabul ettiğim gibi, indirime rağmen -bence- en ideal olan kampanya bu!
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Evet arkadaşlar bende fark ettim, ödüller bayağı düşmüş, önceden 2000 satoshi alırken şimdi 1100 satoshiye yarı yarıya azaltılmış, acaba bitcoinden yüksek bir ralli mi bekliyor kampanyanın düzenleyicisi, ciddi bir duyum mu aldı, yoksa Bitcoin 60 bin dolara çıktığında dahi ödülleri düşürmemişti Smiley

İşler kesat olabilir bu sebeple düşürme ihtimalide var, herkes devamlı kumar oynayacak diye bir şey yok, bitcoin yüksekkende aynı fiyatlarla devam etmiş birisi şimdi düşürmezdi dediğiniz gibi olsaydı, yükselince tekrar ayar çekebilirdi.

Belki de dediğiniz gibi hocam, işleri düşmüş olabilir, siteye güzel bir ayar çekerse, kullanıcıları çekecek bir kampanya da yaparsa işleri yine açılabilir, böyle olunca da uzun süredir devam eden imza kampanyaları da devam eder, belki ödemeler bile eski seviyeye gelebilir Smiley ayrıca Roobet diye bir imza kampanyası yeni kullanıcı almak için başvuru açmıştı, haber vereyim bugün diyordum, seçilenler olmuş bile, katılmayı başaran herhalde Türk forumundan bir arkadaşımız da var, kendisine hayırlı olsun diyorum,
legendary
Evet arkadaşlar bende fark ettim, ödüller bayağı düşmüş, önceden 2000 satoshi alırken şimdi 1100 satoshiye yarı yarıya azaltılmış, acaba bitcoinden yüksek bir ralli mi bekliyor kampanyanın düzenleyicisi, ciddi bir duyum mu aldı, yoksa Bitcoin 60 bin dolara çıktığında dahi ödülleri düşürmemişti Smiley

İşler kesat olabilir bu sebeple düşürme ihtimalide var, herkes devamlı kumar oynayacak diye bir şey yok, bitcoin yüksekkende aynı fiyatlarla devam etmiş birisi şimdi düşürmezdi dediğiniz gibi olsaydı, yükselince tekrar ayar çekebilirdi.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
legendary
...

worthpad: yine wapinter, aynı kampanya, bu defa twitter ve medium açılmış, usdt ödeme var. https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-worthpadio-twitter-and-medium-usdt-bounty-5354809

evrynet: toplam ödül 10.000 usdt, telegram, twitter ve imza var. https://bitcointalksearch.org/topic/evrynet-bounty-campaign-10000-usdt-budget-5354576

ethernity: hhampuz reyiz yönetiyor, twitter-facebook-reddit var, imza var ama lokal kabul etmiyor, 6 hafta sürecekmiş, toplam ödül 70k dolar. https://bitcointalksearch.org/topic/erc20-ethernitycloud-bounty-twitterfbsigreddit-gh-bonus-70k-6-weeks-5354912

pek de parlak kampanyalar değiller ama "boş durmak yerine fırsat verilebilir" diyebilecek olan ilgilileri için paylaşıyorum. bol şans.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Beklenen bir şeydi zaten. Btc yükselmeye başladığı zaman bu tarz durumlar oluyor daha önce de oldu.
Yalnız daha önce oldu mu bilmiyorum ama düştü ileride çıkar diye ümitlenmeye gerek yok. Ben yeniden yükseleceğini zannetmiyorum. Bundan böyle daha da düşer.
Başka sağlam imza olmadığı için ve lokal kabul ettiği için devam edeceğim.
Tierler arası fark pek kalmamış gibi. Ben tier c full seviyede 1700 alırken tier a da member 2500 alıyordu. Simdi benim seviye 1100 tier a member 1300
Seviyeler arasındaki farkı minimize etmişler hocam katılıyorum sürekli düşüş gösteriyor ödemeler ama lokal kabul edip devamlılığı olan başka kampanya olmadığı için bende devam edeceğim eğer gambling yazmaya kassam mutlaka başka kampanyalar varda onun da garantisi yok 2-3 haftada bitiyor kampanyalar
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Beklenen bir şeydi zaten. Btc yükselmeye başladığı zaman bu tarz durumlar oluyor daha önce de oldu.
Yalnız daha önce oldu mu bilmiyorum ama düştü ileride çıkar diye ümitlenmeye gerek yok. Ben yeniden yükseleceğini zannetmiyorum. Bundan böyle daha da düşer.
Başka sağlam imza olmadığı için ve lokal kabul ettiği için devam edeceğim.
Tierler arası fark pek kalmamış gibi. Ben tier c full seviyede 1700 alırken tier a da member 2500 alıyordu. Simdi benim seviye 1100 tier a member 1300
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Herkes gibi ödemelerin düşürüleceğini az çok tahmin ediyordum sadece 1-2 hafta geç oldu hepsi bu. Uzun süreli imza kampanyası olmayınca çıkıp ne yapacağızki ileride tekrar düzelir belki ne diyelim. Çıkmak isteyenler zaten çıkacaktır kalmak isteyende kalır. Hiç imza olmasada her gün burada olacağım.
legendary
Geçen haftaki 777 imzası ödemeleri düşüşünden sonra bu hafta da bitvestte düşüşler yaşanmış arkadaşlar çoğu rütbede yüzde 30-40 arası düşüşler görebilirsiniz bu bizim için kötü bir durum olsa da lokalde rahat yazıma imkan vermeyen ve düzenli olarak devam eden başka kampanya göremediğim için devam edeceğim postu kirletmemesi için buraya eklemiyorum ama isteyen şuradan bakabilir

https://bitcointalksearch.org/topic/m.57705034

İki imzanın yöneticiside aynıydı ben bekliyordum zaten bir iki hafta geç oldu ama oldu düşüşler yapacak bir şey yok, duran durur çıkan çıkar.
Tekrar yükselir mi bilinmez ama yüksek ranklı kullanıcılar çıkabilirler imzadan.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Şahsen 777'nin ödülleri düştükten sonra Bitvest için de aynısını bekliyordum ki nitekim oldu. Yine de uzun vadeli olarak elinde bitcoin tutmak isteyenler ve ödemelerinde toplu olarak gönderildiğini düşünürsek hala güzel kampanya diyebiliriz.
Ben kalma taraftarıyım hala imzada ilerdeki süreç ne gösterir bilmiyorum ama.
Pages:
Jump to: