Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 84. (Read 60856 times)

legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Çok Teşekkür ediyorum @RaltcoinsB.
Tekrardan foruma gelmek ve tekrardan Bitvest'e katılmak güzel oldu. Senin sayende gördüm tekrardan bir kaç kişinin listeden çıkıp direk  Tier D'den başlamak güzel oldu. Bir alt kategori gerçekten çok düşük ücret veriyordu.

Hayırlı olsun ve foruma tekrar hoşgeldin jopen. Ben de 1 aylık Swaphub macerasından sonra buna girmeye karar verdim. Evet daha iyi ödeyen kampanyalar var ama ya alım şartları çok zor oluyor ya da sürekli olmuyorlar. Bu kampanyayı daha önce denememiştim ve ücretleri şimdilik çok düşük ama seviye atlanırsa fena değil diyebilirim. Siz üst seviyeden başladığınız için şanslısınız.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Edit : Ayrıca bitvestte şuan tier d de 1 boşluk Senior var 0.0000275/post ödemeli ayrıca üstten bir Senior daha başka kampanyaya geçmiş 2 tane Senior hakkı var ödemesi güzel Senior üyeler başvursun bir an önce forumumuzdan olsun

Teşekkürler @RaltcoinsB,

Katılmak için tekrardan bir başvuru yaptım umarım Tier D'den tekrardan kampanyaya alır beni manager Smiley Bir üstümde başka bir Sr.Member katılmak istemiş ama kısmet artık.

Sevgili jopen tebrikler tahmin ettiğim gibi tier d ye yükselmişsiniz direkt tier d de başlamak çok güzel oldu sizin için ayrıca forumumuzdan birisinin girmesi beni ayrıca mutlu etti başarılar

Çok Teşekkür ediyorum @RaltcoinsB.
Tekrardan foruma gelmek ve tekrardan Bitvest'e katılmak güzel oldu. Senin sayende gördüm tekrardan bir kaç kişinin listeden çıkıp direk  Tier D'den başlamak güzel oldu. Bir alt kategori gerçekten çok düşük ücret veriyordu.

legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
Edit : Ayrıca bitvestte şuan tier d de 1 boşluk Senior var 0.0000275/post ödemeli ayrıca üstten bir Senior daha başka kampanyaya geçmiş 2 tane Senior hakkı var ödemesi güzel Senior üyeler başvursun bir an önce forumumuzdan olsun

Teşekkürler @RaltcoinsB,

Katılmak için tekrardan bir başvuru yaptım umarım Tier D'den tekrardan kampanyaya alır beni manager Smiley Bir üstümde başka bir Sr.Member katılmak istemiş ama kısmet artık.

Sevgili jopen tebrikler tahmin ettiğim gibi tier d ye yükselmişsiniz direkt tier d de başlamak çok güzel oldu sizin için ayrıca forumumuzdan birisinin girmesi beni ayrıca mutlu etti başarılar
full member
Activity: 854
Merit: 113
Globalde ben de kampanya bakıyordum da girebileceğim en iyi kampanya 777coindi.Globalde bizim forumdan arkadaşları yavaş yavaş görmeye başladım amepayda iki arkadaş vardı bthd hocam yeni kabul edildi yavaş yavaş temsilcilerimizi görüyoruz. Grin
legendary

Teşekkürler @RaltcoinsB,

Tekrardan hoş geldiniz hocam slackovic bthd hocamın imzasına katılmış tier a daki arkadaş bu ben tier a da olsam hayatta çıkmam düzenli ödeme en azından diğeri 4 haftalık olarak planlanmış herhalde sizin üstünüzdeki Arkadaş alınırsa dahi ikiniz birden tier d de olursunuz bence altta kimse yok direkt tier d başlama olayınız avantaj inşallah kabul olursunuz tekrar jopen hocam
sr. member

Teşekkürler @RaltcoinsB,

legendary
@Bthd hocam yeni imzanız hayırlı olsun kabul edilmişsiniz çok sevindim keşke @gospodin hocam da kabul edilseydi ama ufak ufak artık bir yerlerde temsilcilerimizi görmek insanı mutlu ediyor darısı daha daha iyi kampanyalarda daha fazla kullanıcılarımızın olmasına

sr. member
geldiğine göre aşk hayatında bir değişiklik olmuşSmiley)

Güzel duyguymuş uzun zaman sonra aynı şeyleri yaşamak Smiley Gerçi yaş yolun yarısını geçti ama galiba AŞK ölmez diyorlar ya, öyleymiş.... Smiley

Evlenmek için para lazım o yüzden de attım kendimi buraya Smiley Çooooğğğğğ paraaaaa lazım çooooğğğğğ...

En kısa sürede 50-60 K Türkish Liras vurmam lazım yardım edin.... 
legendary
MyCryptoMixer.com İmza Kampanyası

Hhampuz'un açmış olduğu MyCryptoMixer.com imza kampanyası.

120 günde en az 5 Merit almak gerekiyor.
8 Sr Member                 50 $ Haftalık
10 Hero/Legendary        60 $ Haftalık
Üye alımı yapacağını söylemiş. Local veya Global diye bir ayrım görmedim ama Konu dışı ve Oyunlar kategorisi sayılmayacak. Haftalık en az 20 Post istiyor.

Gerçekten çok iyi bir kampanyaymış hocam ancak süreklilik olayı benim için önemli eğer sürekli olacağını bilsem başvuru bırakırdım bitvest/777 ise yıllardır devam eden sağlam imza kampanyaları biraz geç ödüyor ama olsun en azından devamı garanti gözüyle görüyorum ufak ufak birikedursun
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree

Üye alımı yapacağını söylemiş. Local veya Global diye bir ayrım görmedim ama Konu dışı ve Oyunlar kategorisi sayılmayacak. Haftalık en az 20 Post istiyor.

lokal kabul ediliyor sanırım ben de onunla ilgili bir bilgi göremedim. son dönemde hampuz beni seçmez oldu bu yüzden kalbim kırılıyor. bu arada tekrardan hoş geldin jopen kardeş. geldiğine göre aşk hayatında bir değişiklik olmuşSmiley)

Bizim kaderimiz galiba bitvest kampanyası hocam çok fazla bir şey getirmese de dilediğin gibi post atabilmenin özgürlüğü çok güzel bir şey.Belki yıllar sonra biriktirdiğimiz bitcoinlerle 3-5 bir şey alabiliriz umuduyla katıldım dokunmuyorum. Grin
legendary
Merit: 1446
alex

lokal kabul ediliyor sanırım ben de onunla ilgili bir bilgi göremedim. son dönemde hampuz beni seçmez oldu bu yüzden kalbim kırılıyor. bu arada tekrardan hoş geldin jopen kardeş. geldiğine göre aşk hayatında bir değişiklik olmuşSmiley)
sr. member

legendary
Herkese tekrardan merhabalar...

Bitvest imzasını taşıdığım halde, bir kendimi dinlemek adına uzun süre buraları terki diyar etmiştim Smiley Tabii doğal olarak da yönetici 2 hafta sonrasında şutlamışdı beni kampanyadan.

İmza arıyorum local'de yazabileceğim çünkü english bizde yok Smiley Varsa önerileriniz her zaman açığım.

Aramıza hoş geldin hocam tekrardan. Bitvest / 777 de tekrar şansını deneyebilirsin lokal kabul eden şuan sanırım bir tek onlar kaldı onun dışında buraya yazılanları takip edebilirsin
sr. member
Herkese tekrardan merhabalar...

Bitvest imzasını taşıdığım halde, bir kendimi dinlemek adına uzun süre buraları terki diyar etmiştim Smiley Tabii doğal olarak da yönetici 2 hafta sonrasında şutlamışdı beni kampanyadan.

İmza arıyorum local'de yazabileceğim çünkü english bizde yok Smiley Varsa önerileriniz her zaman açığım.

legendary
Bestchange imza kampanyası

Arkadaşlar alımı açmışlar globalde rahat yazarım diyen arkadaşlara tavsiyem lütfen başvurun ödemeleri çok iyi
*Minimum 10 Maksimum 25 post kabul ediliyor
*Post başı Senior 3 dolar, hero/leg 4 dolar kazanıyor
*Lokal sayılmıyor

İngilizce yazmakta zorlanmam diyorsanız aylık 400 dolar ücreti var çok iyi
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Wolfbet imza kampanyası

Arkadaşlar wolfbet tekrar imza kampanyası başlatmış 15 hero 15 leg üye kabul ediyor ücreti güzel

Hero için 0.00015/post ödeme haftalık minimum 15 maksimum 40 post
Legendary için 0.0002/post ödeme aynı şartlar

5 post lokal kabul ediyor

Katılımınızı öneririm ödemeleri maksimum postta çok başarılı

Gerçekten ödemesi çok güzel her gün düzenli mesaj atarsanız biraz da vakit ayırırsanız spam yapmadan 40 mesaj atabilirsiniz.Yabancı dil bilgisi olan ve rütbesi yeterli ola arkadaşlar gönül rahatlığı ile başvurabilir bu arada kampanya şartlarını inceledim son 120 gün içerisinde 10 merit kazanmış olmanız gerekiyormuş bunu da göz önünde buludurun.
legendary
Wolfbet imza kampanyası

Arkadaşlar wolfbet tekrar imza kampanyası başlatmış 15 hero 15 leg üye kabul ediyor ücreti güzel

Hero için 0.00015/post ödeme haftalık minimum 15 maksimum 40 post
Legendary için 0.0002/post ödeme aynı şartlar

5 post lokal kabul ediyor

Katılımınızı öneririm ödemeleri maksimum postta çok başarılı
legendary
Coinbene imza kampanyası

Arkadaşlar coinbene imza kampanyası düzenlemiş en düşük full en yüksek hero/leg üye

Haftalık en az 25 post /10 post lokal kabul ediyor

Ödemeleri

Full 0.0013 btc
Senior 0.0023 btc
Hero/leg 0.0035 btc

5 er üye alıyor İngilizce yazacak arkadaşlar tavsiye edebilirim bol şans
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Ratimov sonuna kadar hak ediyordu o imzaya katılmaya bizden bthd hocamın katılması gerektiğini düşünüyordum açıkcası az da olsa bir ümidim vardı ama maalesef şuan için olmadı.Türk'ün Türk'ten başka dostu yok demişsiniz ama Kalemder hocamı yanlış hatırlamıyorsam localden bazı arkadaşlar çok fazla yıprattı girdiği süreçte.
legendary
Merit: 1446
alex
Chipmixer imzasına alınan son iki üye de sonuna kadar hakkediyordu. Şu an mevcut imzayı giyenlerden bazilarindan çok daha fazla hakkediyordur belki. Benim en çok uzuldugum konu giden kebap!!!! İsterim Hacı o kebabı bana ne lan Smiley

Not: isim vermedim ama o kendisini tanımıştır.  Grin
Pages:
Jump to: