Pages:
Author

Topic: Neblio (NEBL) - page 2. (Read 12491 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 07, 2018, 03:49:12 AM
Hangisinin ne olacağı belli olmaz. Boğa döneminde diğerlerinden daha çok yüz güldüren coinlerden biriydi. Şu ezici dönem geçtiğinde belki tekrar yürür.
Bir sonraki saglam yukselıste 100 doları gormesını ongoruyorum tarıh konusunda bısey dıyemeyız tabıkı de. Neblıo takımından cok memnunum acıkcası adamlar cok ıyı calısıyorlar bence, fıyatlar dusse de zamanı gelınce ıyı kazandıracaktır.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
December 06, 2018, 03:29:43 PM
Valla şu seviyelerden alım yapmamak için kendimi zor tutuyorum. En son 58 dolardan satmıştım, biraz daha düşsün, biraz daha düşsün diye diye başladığı yere geri döndü. En son merkezsiz bir borsayla uğraşıyorlardı ama sonrasında ses çıkmadı. Yükselen bir şey de yok ki satıp, bunu alayım. Bir süre daha bekleyeceğim.

NebliDex diye bir borsalari var...hacim günde 100$ gibi..
Bunu alacagina git strat, waves, komodo, lisk al..

Neblidex henüz emekleme aşamasında bile sayılmaz. Zaten şu anda dex borsaları talep görmüyor ama yoğun talep göreceği dönem yakında başlayacaktır. Şu piyasada en fazla kazanç sağladığım coindir Nebl. Hatta kazandıklarımın bir kısmıyla Komodo'ya yatırım yaptım. Benim gözümde Komodo neyse Neblio da odur.

günlük volume ve al-sat hareketleri coin'in ölü oldugunu gösteriyor
full member
Activity: 980
Merit: 152
December 06, 2018, 03:14:30 PM
Valla şu seviyelerden alım yapmamak için kendimi zor tutuyorum. En son 58 dolardan satmıştım, biraz daha düşsün, biraz daha düşsün diye diye başladığı yere geri döndü. En son merkezsiz bir borsayla uğraşıyorlardı ama sonrasında ses çıkmadı. Yükselen bir şey de yok ki satıp, bunu alayım. Bir süre daha bekleyeceğim.

Neblidex henüz emekleme aşamasında bile sayılmaz. Zaten şu anda dex borsaları talep görmüyor ama yoğun talep göreceği dönem yakında başlayacaktır. Şu piyasada en fazla kazanç sağladığım coindir Nebl. Hatta kazandıklarımın bir kısmıyla Komodo'ya yatırım yaptım. Benim gözümde Komodo neyse Neblio da odur.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
December 04, 2018, 03:34:20 PM
Hangisinin ne olacağı belli olmaz. Boğa döneminde diğerlerinden daha çok yüz güldüren coinlerden biriydi. Şu ezici dönem geçtiğinde belki tekrar yürür.
jr. member
December 04, 2018, 03:22:58 PM

full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
December 04, 2018, 09:26:54 AM
Bilmediğimden soruyorum. neblio için merkezsiz bir borsa fikri çok ütopik değil mi kolay kolay entegre edilebilir mi?
full member
December 04, 2018, 09:06:38 AM
full member
Activity: 532
Merit: 100
December 04, 2018, 08:29:44 AM
Neblio bu fiyatlarda olmayan en iyi coin bence asıl olması gereken yerler çok farklı olması lazımken şu an ne hallerde şu an elimden geldiğince ben neblio alıyorum piyasanın düzelmesine bile gerek yok stabil olursa tekrar en az 4-5 doları görecektir

birader adamlar calisiyor ama yaptiklari hicbir proje ise yarardegil...ibneler cred, rymos, ladder falan partnership diyor ama zaten ortak is yapiyorlar,..
buram buram scam kokmaya basladi bu coin haberin olsun, reddit'te tepiyorlar sürekli..
Binance'da 4.3mn token olmus tutulan amk..hala network diyorlar, wallet'de tutan 100kisi, borsada 10000...iyi dump yer kisa zamanda
O kadar az kişi walletta tutuyorsa çok iyi kazanmaları gerekmiyor mu postan? Ben sanmıyorum scam olacağını
jr. member
December 04, 2018, 02:27:30 AM
Neblio bu fiyatlarda olmayan en iyi coin bence asıl olması gereken yerler çok farklı olması lazımken şu an ne hallerde şu an elimden geldiğince ben neblio alıyorum piyasanın düzelmesine bile gerek yok stabil olursa tekrar en az 4-5 doları görecektir

birader adamlar calisiyor ama yaptiklari hicbir proje ise yarardegil...ibneler cred, rymos, ladder falan partnership diyor ama zaten ortak is yapiyorlar,..
buram buram scam kokmaya basladi bu coin haberin olsun, reddit'te tepiyorlar sürekli..
Binance'da 4.3mn token olmus tutulan amk..hala network diyorlar, wallet'de tutan 100kisi, borsada 10000...iyi dump yer kisa zamanda
member
Activity: 448
Merit: 10
December 04, 2018, 01:23:26 AM
Bu dönemde öyle hiçbir koine aman stabil , aman biraz toparlansın gözü ile bakmayın. Hiçbir koin ipiyasadan yada btc den farklı bir hareket yapıp bağımsız şekilde istikrarlı ve uzun süre yükselme sağlayamaz. En azından bir süre, umarım bu değişir ve koinler BTC den bağımsız şekilde hareket edebilirler.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
December 03, 2018, 07:49:11 PM
full member
November 20, 2018, 11:01:39 AM
Tam yukselmeye baslamisti ki hash savaslari nebl'i de vurdu elbette. $1 seviyelerine dondu. Yalniz bu stake olayinin nasil calistigini bilmiyorum, bilen biri aydinlatabilir mi?

Coinlerin cüzdanında olacak ve cüzdanın da sürekli olarak açık kalmalı. Yaklaşık bir gün bekleme süresi var, ondan sonra cüzdanının açık kaldığı süre ve coin miktarına göre stake alıyorsun.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
November 20, 2018, 10:10:30 AM
Tam yukselmeye baslamisti ki hash savaslari nebl'i de vurdu elbette. $1 seviyelerine dondu. Yalniz bu stake olayinin nasil calistigini bilmiyorum, bilen biri aydinlatabilir mi?
cüzdanında neblio oldukça neblio kazanıyorsun işte çokta karmaşık bişey değil Smiley 60 dolardan 1 dolara. Ben böyle piyasanın içine sokıyım
newbie
Activity: 25
Merit: 0
November 20, 2018, 10:07:24 AM
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
September 12, 2018, 09:57:19 AM
Neblio cryptopiaya bile 8 katla girmişti. Walletı ve blockchaini çok iyi işliyordu. Cüzdanınızda tuttukça müthiş bir şekilde çalışan sistemi vardı yani hala var da o zamanalrdan değerleneceği belliydi. Ancak kimse 60 dolar olabileceğini tahmin etmiyordu. Edenler varsa da şuan zenginler zaten. Ancak ico zamanında da bir anda yüklenme olmuştu icoya muhtemelen büyük bir balina hala elinde tutuyordur onalrı yaklaşık %40ı civarında tek başına almıştı. Umarım hala yatırımcıları vardır ve para kazanıyorlardır.
full member
Activity: 742
Merit: 140
September 12, 2018, 09:19:11 AM
Fiyatı aşırı derece de düşmüş bazen diyoruz "al unut" Bitcoin harici uzun dönem bir coini elde tutmak çok mantıklı değil aslında. Stake oranı çok az olmasaydı bir miktar daha alıp stake yapmayı düşündüğüm bir coindi.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
September 12, 2018, 08:04:00 AM
Bu gün 1.84 dolardan  neblio aldım cüzdana attım stake yapadursun. Belki talih kuşu 2. kez bize de  uğrar.
oran kaç hocam birde anlık mı claim yapıyorsun cüzdanda aylık mı veriyor?
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
September 09, 2018, 08:24:12 AM
güzel bir coin altyapısal olarak sağlam bir oluşumu hedefliyorlar hedefleri bakımından dikkat çekici orta vadede güzel işler çıkarması bekleniyor.
full member
Activity: 840
Merit: 111
September 09, 2018, 07:30:30 AM
Bu gün 1.84 dolardan  neblio aldım cüzdana attım stake yapadursun. Belki talih kuşu 2. kez bize de  uğrar.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
September 08, 2018, 05:29:29 PM
projeden çok zamanında yaşadığı artışla bounty katılımcılarını zengin etmesiyle aklımda kalmış neblio.o zamanlar girmeyi akıl edemedik malesef.bountysşne girip doğru zamanda satanlar bildiği milyoner oldular.artık böyle günler geride kaldı tabi.piyasanın ve bountyleri tadı tuzu hiç kalmadı
Pages:
Jump to: