Pages:
Author

Topic: Neblio (NEBL) - page 6. (Read 12491 times)

member
Activity: 280
Merit: 10
March 11, 2018, 03:01:41 AM
Neblio şu an $11,30 USD (-8,37%)  civarında geziniyor hatta bu gün %8 kadar düşmüş, ben bu neblionunu over priced olduğunu düşünüyorum, yani yukarıda 100 dolarlar konuşulmuş ama bence hayal gibi geliyor,
full member
Activity: 1017
Merit: 146
March 10, 2018, 10:59:41 PM
Neblio 16 mart tarihinde Block 166833da cüzdanda nebl tutanlara 1/100 şeklinde Trifid token verecek.tokenin adeti belirsiz olmakla birlikte cüzdanda o anda kilitli sayıya göre belirlenecek.şuanda 12.892.708 NEBL var desek  max total 1.289.270.800 şeklinde olacak gibi gibi.
full member
Activity: 434
Merit: 100
March 06, 2018, 03:12:28 PM
şu neblioya bir türlü giremedim ya elimdeki coinlerden zararına çıkış yapmak istemiyorum bütçe de kısıtlı kaldık öyle bakıyoruz ne yapıyor ne ediyor diye
full member
Activity: 406
Merit: 158
March 06, 2018, 03:08:11 PM
Şu neblioyu 100 dolar olmadan satmayın arkadaşlar, hodllayın şu piyasada bukadar deli artabilceni düşündüğüm ikinci bir coin neredeyse yok, yeni gözdem bu bikaç haftadır ve her hareketlerini takip ediyorum, adam olucak bu proje inş.
full member
Activity: 980
Merit: 152
March 06, 2018, 03:06:41 PM
Neblio iyi proje ama ekip piyasa için biraz yavaş kaldı. Benzer projeler birbiri ardına çıknaya başladı ve çıkar çıkmazda yeni şeyler ortaya koymaya başladılar. Örneğin Lamden, ekip iyi çalışıyor ve yan zincirler ile ağın yavaşlamasının önüne geçiyor. Bunun yanında şirketler için hazır blockchain paketleri sunuyor. Bu tip projeler Neblio gibi projelerin değerini azaltacaktır. Bu da en büyük risk.
member
Activity: 194
March 01, 2018, 07:24:00 AM
Biraz baktım bende, yukarılara doğru ümit var gibi, daha önce 60usd nin üzerine çıkmış ama çok spekülatif haraket var
full member
Activity: 392
Merit: 107
March 01, 2018, 06:57:00 AM
neblio evet hem yatirimcisini hem de bounty katilimcisini sevindirmis bir ico. ama sabirli olanlara tabiki. gidecek daha cok yeri oldugunu dusunuyorum. hem iyi bir deve sahip hem de guzel bir topluluk olusturdular. surekli buyuyor. asla uzmez.
member
Activity: 336
March 01, 2018, 06:43:13 AM
Neblio güvendiğim coinler başlarında geliyor. Zaman zaman günlük al-sat yaparak da anaparamı artırıyorum, bu aralar biraz daha pusu modundayım.
member
Activity: 168
February 28, 2018, 05:45:06 PM
Diğer alternatif coinler ile aynı grafiği gösteriyor. Btc hareketleri çok etkiledi ama bence güzel bir coin az daha sabredip bu fiyatlardan alınabilir ama gene de beklemekte fayda var btc bir aşağı yukarı sert yaparsa ne olacağı belli değil piyasada. 60 dolarları muhtemelen gene görür. Boğa ile beraber bir kıvılcıma ihtiyacı var.
full member
Activity: 276
February 28, 2018, 05:32:34 PM
Beta sürümünün aktif hale gelmesi neticesinde değerlenme bulması normal olarak beklenir. Neblio platformunun fonksiyonu blok zincir teknolojisi ile geliştirilen uygulamaların geliştirilmesi ve dağıtımını basit hale getirmek. Şirketler adına çözüm odaklı imkan sunuyor.
member
Activity: 280
February 28, 2018, 05:28:42 PM
Ben bu koini bir çok yerde duyuyorum, görüyorum, bu hafta biraz araştıracağım heralde fiyatı artacak ki herkes konuşuyor herkes bakıyor,
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 28, 2018, 04:17:37 PM
Bence mükemmel bir coin proje ve takım olarak, hele ani gelen %50-60lık pumplar baya hoşuma gitti, wavesten çıktıgım paranın bır kısmıyla almıstım bıkac hafta once, resmen o neymıs oyle ya dedım wavesten sonra buna gecmek essekten ınıp uzay mekıgıne bınmek gıbı bısey oldu:)
anlatmaya gerek yok mukemmel videosu geldi aklima. bu pump/dumplar pek hayra alamet degil hocam. bi tarafimizda patlayacak bi ara ama bakalim. simdilik guzel gidiyor.

Neblioyu uzun zamandır takip ediyorum. Dün gündüz almaya niyetlendim ama binance a falan para atmak zor geldi. Gece bir tweet attı ekip.Beta aktif edilmiş.
https://twitter.com/NeblioTeam/status/968661600378015744
Fiyatının artacağını biliyordum ama uğraşmak zor geldi açıkcası
full member
February 28, 2018, 04:09:10 PM
Güzel cevap, btc 100 dolarken alıp bin dolar olunca satmayan maldır demek gibi bişey:) kısa vadede satmayan 60 dolardan zarar etmiş gibi görünse de 100 150 dolarları görünce güzel kazanmış olur, fakat miktar artırmamış olur o da onun zararı.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
February 28, 2018, 03:11:20 PM
Harbiden ico zamanı alanlar ve elinde tutmayı başaranlar zengin olmuşlardır, birden 3-5 dolarlardan nasıl 60lara çıkmış vay be diyor insan, alıp tutabilen insan sayısı azdır bence, okadar çıkışı görünce x2de felan satan çok olmuştur.
2xi bilmemde 60 dolari gorup dayanan varsa helal olsun. o fiyata satmayan adam gercek bi holderdir. biraz maldir ama iyi dayanmistir acikcasi.
Ahahahahaha. Adama niye mal dedin dostum şimdi? Cheesy
1 dolardan btc alıp 5 bin dolarda satmayan da mal o zaman? Cheesy
Adam zengin olmuştur boşver
newbie
Activity: 98
Merit: 0
February 28, 2018, 03:09:42 PM
Hype yüksek, değeri de sürekli artıyor ama bu saatten sonra riskli görüyorum yatırım yapmayı. Bu seviyeye gelmeden önce alıp da bekletenler olmuşsa çok büyük karlar söz konusu olacak ama.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
February 28, 2018, 03:05:01 PM
Harbiden ico zamanı alanlar ve elinde tutmayı başaranlar zengin olmuşlardır, birden 3-5 dolarlardan nasıl 60lara çıkmış vay be diyor insan, alıp tutabilen insan sayısı azdır bence, okadar çıkışı görünce x2de felan satan çok olmuştur.
2xi bilmemde 60 dolari gorup dayanan varsa helal olsun. o fiyata satmayan adam gercek bi holderdir. biraz maldir ama iyi dayanmistir acikcasi.
full member
February 28, 2018, 02:29:07 PM
member
Activity: 476
Merit: 31
February 28, 2018, 01:44:27 PM
Bence mükemmel bir coin proje ve takım olarak, hele ani gelen %50-60lık pumplar baya hoşuma gitti, wavesten çıktıgım paranın bır kısmıyla almıstım bıkac hafta once, resmen o neymıs oyle ya dedım wavesten sonra buna gecmek essekten ınıp uzay mekıgıne bınmek gıbı bısey oldu:)
anlatmaya gerek yok mukemmel videosu geldi aklima. bu pump/dumplar pek hayra alamet degil hocam. bi tarafimizda patlayacak bi ara ama bakalim. simdilik guzel gidiyor.
Aynen oyle hocam guzel gıdıyor, ınsanlara al deyınce dınlemıyorlardı bukadar kısa zamanda boyle artınca herkes gırmek ıstıyor sımdı. Pump dumplara yapıcak bisey yok coin sayısı az olunca cok fena ucurabılıyorlar bınance'da, onun dısında orta uzun vadede 100 dolar ustu beklentım var neblıo'dan.

Hocam bu neblionun icosuna nasıl girmedik kafamı duvara vurarak parçalamak istiyorum biri bas bas bağırdı alın diye dinlemedik adamı icosunda 1 bitcoine 25000 nebl verdiler
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
February 28, 2018, 01:42:34 PM
Aynen oyle hocam guzel gıdıyor, ınsanlara al deyınce dınlemıyorlardı bukadar kısa zamanda boyle artınca herkes gırmek ıstıyor sımdı. Pump dumplara yapıcak bisey yok coin sayısı az olunca cok fena ucurabılıyorlar bınance'da, onun dısında orta uzun vadede 100 dolar ustu beklentım var neblıo'dan.
boga sezonunda bi gazla belki 100 dolari gorebilir ama bu piyasada zor gibi bence. al sat su anda daha kazancli duruyor. vur kac yapmak lazim bence.
Pages:
Jump to: