Pages:
Author

Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel) - page 2. (Read 22865 times)

member
Activity: 1106
Merit: 25
Bende airdrobuna katıldım ama 50 adet token dağıtılacak olması çok az. Gelse bile epey süredir satmadim tutarım. Netice de 50 adet çok az.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Zamaninda bir COUP vardi, hatta para verip (daha dogrusu NEO verip) ico'suna katilmistim... bir miktar cüzdanimda duruyor ama COUP diye hayalet bile yok ortada artik sanki... Neydi bu? adam olacak cocuk mu? yoksa bi bardak soguk su mu? Smiley

Bu aralar uygulamayı piyasaya çıkaracaklarmış. Şu anda beta testlerinin yapıldığını söylemişlerdi. Ayrıca Coup'a bir de kardeş token çıkardılar, sistem üzerinde puanlama gibi işlevler için kullanılacak bir token, ismi recoup. Cüzdanınızdaki coup miktarıyla orantılı olarak her ay gönderiyorlar. 
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
neonun airdropları ilerde para edebilir mi, neo ederse onlarda eder. neo tamamen market hacmiyle doğru orantılı artıp azalan bir coin. yani salt neo çıkıp inmiyor. o yüzden neodan çok uç bir hareket beklemiyorum, boğa gelirse değerlenir ama gelmezse neonun artık kendi başına bir hareket yapacağını düşünmüyorum.
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Piyasa Toparlanmadan Artık Airdroplardan birşey beklemek bana mantıksız geliyor.Şuanda NEO 7 $.NEO eski seviyelerine gelmeden NEO tabanlı airdroplarda para etmeyecek.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Zamaninda bir COUP vardi, hatta para verip (daha dogrusu NEO verip) ico'suna katilmistim... bir miktar cüzdanimda duruyor ama COUP diye hayalet bile yok ortada artik sanki... Neydi bu? adam olacak cocuk mu? yoksa bi bardak soguk su mu? Smiley
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Son zamanlarda çoğu airdrop scam çıkıyor. Dikkat etmek gerek girerken. Ben NEO'nun iyi yerlere geleceğiniz düşünenlerdenim. Ancak fiyat aralığı şu an çok düşük. NEO 50 dolar seviyelerini geçebilirse airdropları da oldukça değerlenecektir.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
jr. member
Activity: 56
Merit: 5
Airdroplarla bir zamanlar güzel paralar kazandım.ERC20 tabanlı Rebellious , Polymath , Ucash çok iyi kazandırdılar.
Amma şimdi o kadar sahte ICO'lar var ki,airdroplar da gelmiyorlar halince.Kripto piyasasında airdrop seçerken de seçici olmak lazım.Etraf dolandırıcı doldu.NEO tabanlı airdropları zorlukla buluyorum.Artık ayda bir kaç airdrop formu dolduruyorum.Hesaba gelen giden yok.NEO tabanlı güncel airdropları bilem arkadaşlar bizimle paylaşırlarsa,çok güzel olur.
member
Activity: 448
Merit: 10
Airdroplar resmen air oldu gitti. Ya zaten dağıtılacaklar 2-3$en fazla onu da satamıyorsunuz zaten. Şanslıysanız geliyor da pek bir işe yaramıyor arık takip etmek bile istemiyorum.
member
Activity: 109
Merit: 10
çep çöp dağıttılar desenize ama fiyat borsada sürekli aşağı yönlü durumda kısa sürede gelirde umarım değerlendirirsiniz.

Çer çöpüde göremedim katıldıklarımdan hiç bir şey gelmedi
full member
Activity: 322
Merit: 100
Bana yine hiçbir şey gelmemiş enteresan cüzdanımda neoda bulunuyor ama cidden hiçbir şey yollamamışlar bana bari çer çöp bana da yollasalardı bir şeyler
member
Activity: 294
Merit: 27
Başlığı görünce walleta bakayım dedim. 1300 tane de Senno bana gelmiş. Ne yaptım da gelmiş hatırlamıyorum. Ama gece gece tebessüm ettirdi sağ olsun.
full member
Activity: 602
Merit: 118
benim stake hesabımda 1000 civarı bir şey yazıyordu yani mantıken 1400 adet senno göndermeleri gerekiyordu. az evvel cüzdana baktığım zaman 14000 civarı gönderim olmuş. ne iş anlamadım Grin

Fazlalik varsa bana gönder dostum  Cheesy umarım iyi para eder. Bana da 5 adet FTX diye bir token gelmiş. Nep5 tuttuğumuz için galiba
member
Activity: 392
Merit: 11
Yeni airdrop yapmıyor mu NEO benim çok değer verdiğim bir proje ama bir türlü ico bounty ve airdroplarına rastgelemiyorum.
legendary
Cashback 15%
benim stake hesabımda 1000 civarı bir şey yazıyordu yani mantıken 1400 adet senno göndermeleri gerekiyordu. az evvel cüzdana baktığım zaman 14000 civarı gönderim olmuş. ne iş anlamadım Grin
member
Activity: 239
Merit: 14
asseslerde borsalarda hareket yok denecek kadar neo neki assetleri o olsun neo tarafında durum çok kötü  umarım zarar edenler az olmuştur.
member
Activity: 1256
Merit: 43
NEO'nun airdropları da, bountyleri de şu anlık para etmiyor. Çünkü NEO'nun bizzat kendisi para etmiyor. NEO'nun 50-100 dolar bandı arasına yerleşmesi gerekli; aksi durumda kendisi gibi assetleri de eriyip gidecek..
full member
Activity: 616
Merit: 118
çep çöp dağıttılar desenize ama fiyat borsada sürekli aşağı yönlü durumda kısa sürede gelirde umarım değerlendirirsiniz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Senno bounty/airdrop dağıtıldı bana 2750 adet gelmiş ve ico fiyatı 1 Neo = 10.000 Senno  Grin Ayrıca Epiphany 3-5 token için KYC istedi sallamadım pek ve Holiday yanlış bilmiyorsam ertelendi. Şimdilik bir şey kazanamadık ama denemeye devam paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Sennoya translate yapan kişinin dramı(Telegram diyalog)Cheesy ;

G Bend, [25.10.18 12:21]
Wow, we will get rich  Grin

G Bend, [25.10.18 12:22]
I have 10 usd for the translation

CʀYᴘTᴏ CʏBᴏRɢ, [25.10.18 12:23] Admin
[In reply to G Bend]
Wow! Congratulations! 🎊

Auror, [25.10.18 12:24]
[In reply to CʀYᴘTᴏ CʏBᴏRɢ]
XD

G Bend, [25.10.18 12:24]
 Cheesy thanks. Thousands of words to translate and 3-5 days of work. It was worth though for 10 usd

Senno dan ümitliydim aslında.
bu senno'dan bana gelen giden bir şey yok. kazandığımız token sayısını telegram dışında takip edebileceğimiz bir sayfa var mı? 

Ben telegram bounty grubundan takip ettim.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nUoaU8c_D1Fl7ThOC9wqk4sL1lZ6f8oAWtXZCE_OjuU/edit#gid=1362022080

1 Stake = 1.4 Senno olarak buradan bakabilirsiniz.

Bounty grubunun adminine yazabilirsiniz. Dağıtım devam ediyor mu bir bilgim yok.

Azda olsa yinede mutlaka alın tokenleri bu piyasada hiç bir şey belli olmuyor kalkar yarın 100x yapar belli olmaz.

Spreadsheet için teşekkürler. Bana da gelmedi token. Telegramlarına yazdım bakalım. Cevap verirler heralde. Epey de uzun sürmüştü bunun bounty si...
legendary
Cashback 15%
Senno bounty/airdrop dağıtıldı bana 2750 adet gelmiş ve ico fiyatı 1 Neo = 10.000 Senno  Grin Ayrıca Epiphany 3-5 token için KYC istedi sallamadım pek ve Holiday yanlış bilmiyorsam ertelendi. Şimdilik bir şey kazanamadık ama denemeye devam paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Sennoya translate yapan kişinin dramı(Telegram diyalog)Cheesy ;

G Bend, [25.10.18 12:21]
Wow, we will get rich  Grin

G Bend, [25.10.18 12:22]
I have 10 usd for the translation

CʀYᴘTᴏ CʏBᴏRɢ, [25.10.18 12:23] Admin
[In reply to G Bend]
Wow! Congratulations! 🎊

Auror, [25.10.18 12:24]
XD

G Bend, [25.10.18 12:24]
 Cheesy thanks. Thousands of words to translate and 3-5 days of work. It was worth though for 10 usd

Senno dan ümitliydim aslında.
bu senno'dan bana gelen giden bir şey yok. kazandığımız token sayısını telegram dışında takip edebileceğimiz bir sayfa var mı? 

Ben telegram bounty grubundan takip ettim.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nUoaU8c_D1Fl7ThOC9wqk4sL1lZ6f8oAWtXZCE_OjuU/edit#gid=1362022080

1 Stake = 1.4 Senno olarak buradan bakabilirsiniz.

Bounty grubunun adminine yazabilirsiniz. Dağıtım devam ediyor mu bir bilgim yok.

Azda olsa yinede mutlaka alın tokenleri bu piyasada hiç bir şey belli olmuyor kalkar yarın 100x yapar belli olmaz.
sağolun hocam 1027 stake yazmışlar sanırım. akşam telegram grubuna girip taciz ateşine başlarım.
Pages:
Jump to: