Pages:
Author

Topic: Nichehashden Karlı Awesome Miner Ve MiningPoolHub İle Mining(YENİ VİDEOLAR EKL) - page 6. (Read 1254 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
sistem reset attıktan sonra otomatik mining başlatma yerini bulana kadar işim bitti, ama sonunda buldum. Rig kapanıp açılsa bile full devam
member
Activity: 633
Merit: 15
Kendi yaptığım denemelere göre Nicehastan ortalama %10 daha karlı mining yapıyor ve ayrıca fee ücreti nicehastan daha düşük.

"Please note: a 0.0005 BTC transaction fee will apply when processing "On-Demand" manual payments"
newbie
Activity: 14
Bugün itibariyle ben de bu programa geçtim sürekli miner yazılımı değişmekten sıkılmıştım teşekkürler arkadaşım
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Madenciler için çok yararlı bir paylaşım olmuş. Benim de yeterli sermayeyi topladığımda madenciliğe adım atma planlarım var. Umarım o zamana kadar madencilik karlılığını yitirmez ; )
member
Activity: 98
Merit: 11
BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System
Nicehash'ta uğraşıp duruyordum. Çok sağolasın. Bilgisayarda sürekli program değişmekten kurtardım.
jr. member
Activity: 35
Merit: 6
Merhaba, rigimde nvidia ve amd karışık kart kullanıyorum. Nicehasta kazım yaparken 2 kartı kazanç durumlarına göre farklı miner çalıştırıyordu. Awesome Miner da yeni miner yaratırken nvidia  yada amd seçimi yaptığımda her 2 tipteki ekran kartlarınıda görüyor. Amd ve Nvidia ekran kartlarını ayrı ayrı miningte çalıştırmak için nasıl konfigürasyon yapmalıyım ?
Merhaba öncelikle 2 adet Miner oluşturup birinde Nvidia diğerinde AMD profile seçmelisiniz.Bu sorununuzu çözecektir diye umuyorum .Sorun şu ki Windowsta örnek veriyorum eth mining için sadece 1 tane claymore penceresi açılabilir yani oluşturduğunuz Miner ayarlarından aynı mining programlarını seçmeyin Nvidia için farklı AMD için farklı seçin.Boylelikle kartlar farklı algoritmaları kazıcak ve kazanç bölünmüş olucak.

dediğiniz şekilde denediğimde olmamıştı, ben de tekrar 2 adet miner yarattım 1.miner sadece ETN kazıabilecek şekilde hazırladım (AMD kartları kullanıyor), diğer 2. miner anlık olarak en karlı koin hangisiyse onu kazıp BTC ye dönüştürecek şekilde ayarlarını yaptım. Ek olarak 2.minerın sadece NVIDIA kartlarını kullanabilmesi için options -managed hosts - managed software sekmesinden AMD gpu yu destekleyen minerleri editleyip disabled yaptığımda sorunumu çözmüş oldum.  Ama yinede basit olarak istediğin minera istediğim kartı atayabilmek olsaydı iyi olurdu. Bu işlemleri standart edition kullanarak yaptım.

İlginiz için teşekkür ederim.
Sorunu çözdüğünüze sevindim aslında benim söylediğimde buydu Nvidia için olan mining programlarını bir minera AMD için olanları diğer minera.
member
Merhaba, rigimde nvidia ve amd karışık kart kullanıyorum. Nicehasta kazım yaparken 2 kartı kazanç durumlarına göre farklı miner çalıştırıyordu. Awesome Miner da yeni miner yaratırken nvidia  yada amd seçimi yaptığımda her 2 tipteki ekran kartlarınıda görüyor. Amd ve Nvidia ekran kartlarını ayrı ayrı miningte çalıştırmak için nasıl konfigürasyon yapmalıyım ?
Merhaba öncelikle 2 adet Miner oluşturup birinde Nvidia diğerinde AMD profile seçmelisiniz.Bu sorununuzu çözecektir diye umuyorum .Sorun şu ki Windowsta örnek veriyorum eth mining için sadece 1 tane claymore penceresi açılabilir yani oluşturduğunuz Miner ayarlarından aynı mining programlarını seçmeyin Nvidia için farklı AMD için farklı seçin.Boylelikle kartlar farklı algoritmaları kazıcak ve kazanç bölünmüş olucak.

dediğiniz şekilde denediğimde olmamıştı, ben de tekrar 2 adet miner yarattım 1.miner sadece ETN kazıabilecek şekilde hazırladım (AMD kartları kullanıyor), diğer 2. miner anlık olarak en karlı koin hangisiyse onu kazıp BTC ye dönüştürecek şekilde ayarlarını yaptım. Ek olarak 2.minerın sadece NVIDIA kartlarını kullanabilmesi için options -managed hosts - managed software sekmesinden AMD gpu yu destekleyen minerleri editleyip disabled yaptığımda sorunumu çözmüş oldum.  Ama yinede basit olarak istediğin minera istediğim kartı atayabilmek olsaydı iyi olurdu. Bu işlemleri standart edition kullanarak yaptım.

İlginiz için teşekkür ederim.
jr. member
member
member
Activity: 112
Merit: 10
Emeğiniz için teşekkür ederim. İlk defa gördüm ve şimdi videoyu izleyerek ayarlarını yapıyorum.
jr. member
MPH'da şöyle bir uyarı var. Siz de dikkat etmişsinizdir.

- Siacoin wallet is now temporarily disabled in Bittrex again. Siacoin related auto exchange requests would be delayed.

Eğer durum buysa Sia exchange edilemediği için bizim hesabımız da mı kalıyor. Durumu anlamaya çalışıyorum da Smiley
Siacoin cüzdanı bittrexte tekrar geçici olarak devre dışı bırakıldı.Diyor yani evet hesabınızda kalıyor.Kısa süre içinde çözülecekmiş biraz gecikme olabilirmiş öyle yazıyor.
member
Activity: 295
Merit: 10
MPH'da şöyle bir uyarı var. Siz de dikkat etmişsinizdir.

- Siacoin wallet is now temporarily disabled in Bittrex again. Siacoin related auto exchange requests would be delayed.

Eğer durum buysa Sia exchange edilemediği için bizim hesabımız da mı kalıyor. Durumu anlamaya çalışıyorum da Smiley
jr. member
2 gb ekran kartım var. eth yi iptal edebiliyormuyuz yani eth hiç kazmasın. Musicoin ve lbc kazabiliyormuyum acaba?
Hayır kazamazsınız en az 4gb ekran kartınız olmalı.
newbie
Activity: 30
2 gb ekran kartım var. eth yi iptal edebiliyormuyuz yani eth hiç kazmasın. Musicoin ve lbc kazabiliyormuyum acaba?
member
Activity: 224
Merit: 12
teşekkürler. Seni de yorduk programın çalışma mantığını anladık, artık diğer coinleride biz yapabiliriz sayende öğrenmiş olduk
jr. member
Diğer coinlerin videolarınıda bekliyoruz. Emeklerin için teşekkürler. Test ediyorum bakalım kazanç nasıl olacak
Videolar eklendi Smiley
jr. member
Electroneum kazımını merakla bekliyorum hocam ..
Video eklendi umarım işinize yarar Smiley
jr. member
Ödemeyi nasıl yapıyor en düşük ne kadar cekebiliyoruz ve fee ücreti nedir.
Videoda bahsettim her coin için farklı fee ödüyorsunuz hangi coini kazmak istediğinize bağlı .
newbie
Activity: 30
Ödemeyi nasıl yapıyor en düşük ne kadar cekebiliyoruz ve fee ücreti nedir.
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
awesome minerı ilk defa duydum Smiley) ben miningpoolhub ta kazıyorum. Ciddi anlamda etkiliyorsa ccminer dan ona terfi edebilirim Smiley)
Pages:
Jump to: