Pages:
Author

Topic: Nichehashden Karlı Awesome Miner Ve MiningPoolHub İle Mining(YENİ VİDEOLAR EKL) - page 7. (Read 1254 times)

jr. member
Activity: 35
Merit: 6
Evet yeniden konu açtım ve yazının alıntı olduğunu belirtmek için tırnak içinde yazdım farkettiyseniz.Benim anlatmak istediklerimi çok güzel anlatan bir yazı.Anlayışınız için teşekkürler.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
nanopoolde eth ve pascal kazıyordum.
Şimdi tavsiyenizle mph geçtim. Bakalım umarım faydalı olur
clt
jr. member
Activity: 135
Merit: 7
Çok ilginç bir şekilde bu topic'in 3. mesajının yüzde 80 90'ı bana ait fakat benim nickim gözükmüyor. Hatta mesajım silinmiş. Nasıl bir iş anlamış değilim.

Anlaşıldı başlığı yeniden alternatif kripto paralar üzerinde açmışsınız. Alıntı yapmanız sorun değil. Maksat iş görülsün.

NiceHash'ten daha karlı olduğunu ispat etmek adına isteyen arkadaşlar 2 aynı rig'in birinde 24 saat nicehash çalıştırıp diğerinde en MPH'de en karlı coini kazarak BTC'ye çevirsinler. MPH'nin en az yüzde 7-8 civarında karlı olduğunu göreceksiniz. Nicehash gibi az emek harcanan programları kullanarak çok emekle kazdığınız coinleri saçmayın. Tek ekran kartınız var ise 3-5 geliyorsa eyvallah ama rigleri olanlar ciddi ciddi pooları iyi düşünsün.
jr. member
newbie
Activity: 2
Electroneum kazımını merakla bekliyorum hocam ..
jr. member
ETH+SC Videosu yolda takipte kalın  Grin
member
Activity: 224
Merit: 12
Diğer coinlerin videolarınıda bekliyoruz. Emeklerin için teşekkürler. Test ediyorum bakalım kazanç nasıl olacak
member
Activity: 295
Merit: 10
İstediğiniz cüzdanın adresini girebilirsiniz.İllaki orda yazan exchange siteleri olmasına gerek yok.Hepsine ödeme yapılıyor. Grin

Teşekkürler kardeşim Smiley
jr. member
İstediğiniz cüzdanın adresini girebilirsiniz.İllaki orda yazan exchange siteleri olmasına gerek yok.Hepsine ödeme yapılıyor. Grin
member
Activity: 295
Merit: 10
Öncelikle tanıtım için teşekkür ederim Smiley Gayet anlaşılır olmuş. Birkaç gün test edip yorumlarımı yazarım. Benim Miningpoolhub ile ilgili bir sorum olacaktı. Ödemeyi LTC olarak almak için ayar yaptınız ve ben de böyle yaptım. EXCHANGE AVAILABILITY AND SETTINGS kısmında    Bittrex Yobit Poloniex seçenekleri var. Kaydettiğimiz LTC wallet adresinin illa bu borsalarda mı olması gerekiyor. Başka bir borsadaki adresimize ya da kişisel cüzdan adresimize ödeme gönderilmiyor mu miningpoolhub tarafından? Bu havuzu ilk kez kullanacağım için biraz yabancıyım, kusura bakmayın Smiley
newbie
PC yeniden başlayınca otomatik mining başlatamadım. Onuda çözeceğim kesin. İlk olarak nicehash oranlarını yazıp yarında sizin sistemi inceleyeceğim. AMD ile ne kadar verim alırım onuda test edeceğim.
jr. member
Teşekkürler farkı kesinlikle hissediceksiniz. Wink
newbie
Faydalı bir video olmuş böyle bilgiler kolay kolay paylaşılmıyor. 3 ader amd rigimin yanına 12 li nvdia rig kurdum yeni nicehash kazıyordum. 1 er gün deneyip farkı göreceğim.
jr. member
Rica ederim umarım işinize yarar  Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
1 RIG de Nicehash kullanıyorum ama memnun değilim. %2 ile %5 arasında komisyon oranı var ama aslında bu sadece Nicehash ın aldığı oran. Gerçekte ise kazılan coinin Nicehash HashPower Market in de ki fiyatı baz alınıyor. HashPower alıcıları genel de coin kazıldığı zaman daha fazla kâr elde etmeliler ki kiraladıklarının anlamı olsun. Bu da Hashpower satıcılarının daha az kazandığı anlamına gelir. Üzerine bir de Nicehash komisyonu eklenince satıcılar için gelir daha da azalıyor. Bununla birlikte en yüksek kira ödenen coin i kazması geliri BTC ile vermesi avantajları.

Konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim. Bi süredir Nicehash alternatifi arıyordum. "Awesome Miner" ı deneyeceğim. İnşallah memnun kalırım.
jr. member
Merhaba videoda bahsettim otomatik olarak en karlı coini zaten kazıyor.Şuanda Eth+Sc en karlı ikili gözüküyor video da söylediklerimi yaparsanız dual kazmaya başlayacaktır.Ama belli bir coin kazmak isteyenler için video yolda en kısa zamanda bir çok coinin bu program üzerinden nasıl kazılacağıyla ilgili video çekeceğim.
member
Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için. Dual kazımda yapabiliyoruz sanırım attığınız resimde gördüğüm kadarı ile. Bunun için nasıl bir ayar yapmamız gerekiyor?
jr. member
"NiceHash bildiğiniz komisyoncudur ve takribi kazancınız %10'unu hüpletir. Bunun yerine awesome miner gibi bir program ve MPH gibi fazlaca coin barındıran ve autoexchange özelliği olan bir pool kullanırsanız %0.9 komisyon ve %0.2 komisyon ile %1.1'e çok daha karlı bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi. Hele hele büyük rig farm'larını NiceHash'e yönlendiren arkadaşlara ben hiçbir şey demiyorum. Paranızı komisyonculara kaptırmayın." Şuanda Rigimde tek Rx 480 Rog Strix kartın aylık kazancı yaklaşık 170-180 dolar.Bunun gibi programları ve havuzları bilen sayılı kişi var ülkemizde bu videoyu o yüzden çektim umarım işinize yarar.

Ekran Görüntüleri:

member
Bilgilendirme için teşekkürler. Lakin Nicehashten daha karlı olduğunu nasıl hesapladınız?
jr. member
Herkese Merhaba bu videoda Awesome Miner ve Mining Pool Hub ile nasıl madencilik yapılır bundan bahsettim.Video İlk defa bu programı kullanacaklar içindir.
İlk defa video çekiyorum elimden geldiğince kısa,öz ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştım umarım işinize yarar.Beğenilerinizi esirgemeyin üstelere çıksın herkes yararlansın.Herkese bol kazançlar   Cheesy

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=cJ6TXMgmcuU&t=53s

Edit1:
   Awesome Miner Ve Mining Pool Hub ile Nasıl Dual Mining Yapılır ? (ETH+SC) Video Eklendi

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=njV6Qd95WKk&feature=youtu.be

Edit2:
   Awesome Miner Ve Mining Pool Hub İle Nasıl Electroneum Mining Yapılır ? Video Eklendi

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=4I78EEFOyIM&feature=youtu.be

ARKADAŞLAR VİDEOLAR İŞİNİZE YARADIYSA LÜTFEN BEĞENMEYİ VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN Smiley
Pages:
Jump to: