Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 21. (Read 6679 times)

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
February 11, 2021, 02:57:25 AM
Belki de hayatımın en şanslı zamanı olmuştur bu CAKE'i almamak. Çok yakınımdan birisinden aldım bu tüyo'yu CAKE falan var dedi. Ben direk adamla dalga geçmiştim çok iyi hatırlıyorum.
0.6 $ seviyelerinde falandı sonra alımları yaparak ortalama 1$ maliyet etti ben ise şimdilerde arkasından bakıyorum öyle CAKE'in.

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 10, 2021, 05:52:03 PM
Binance/CZ aslında bir süre sonra değişecek olan eth ağ zaafiyetinden (maliyet ve hız) çok iyi faydalanıyor, akıllı ağıyla pastadan ciddi pay kapmaya başladı ve öyle bir durum oluştu ki "olsun canım,eth 2.0 gelince işler değişecek" argümanı zayıfladı, çünkü insanlarda alışkanlık yaratmaya çalışıyor.
Ethereumun da vakfı var ancak tahmin edilebilecek nedenlerden dolayı çok rahat ve esnek fonlama yapamıyorlar ama CZ tek tabanca, beğendiğine parayı basıyor.
member
Activity: 1106
Merit: 25
February 10, 2021, 11:36:28 AM
Bu swap borsaları çıktığından bu zamana hiçbirisini kullanma fırsatım olmadı. Okuduğum postların çoğunda yuksek fee ücretlerinden bahsedildi. Bu cake olayında fee ücretleri nasıl acaba?
Aslında eth tabanlı tokeni cüzdan dan çıkartmak için bir sürü fee isteniyor ne yazık ki.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
February 10, 2021, 11:28:20 AM
arkadaşlar şu uniswap fee lerine bir çözüm bulan var mı? alacağımız 50-100 dolarlık birşey 20-30 dolar fee istiyor :/ zaten bu swap uzantılı olanlar uniswaptan alınıyor.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
February 10, 2021, 11:03:23 AM
çılgınlar gibi kullanıyorum yaptığım getirileri aklım hayalim almıyor , kendimden utanıyorum.

utanacak ne var yav Smiley
allah daha cok versin kardeş.
çekemeyen piçlere aldırma.
forumda 3-5 tane var boyle zaten,hepsi belli herkes bilir.

işini bilene para cok bu piyasada.
bunun gibi işini bilmeyen çavuşlarda doner gotunu avuclar Smiley
ancak buralarda millete hakaret ederler,baskada bi sik olmaz onlardan.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
February 10, 2021, 11:01:09 AM
Kesinlikle değer hakeden bir proje ve insanların yoğunlaşması gereken bir proje. Tabii ki riskler barındırıyor her yatırım gibi. Ama ileride önünün fazlasıyla açık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bakalım zaman bize neler gösterecek.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
February 10, 2021, 10:36:15 AM
çılgınlar gibi kullanıyorum yaptığım getirileri aklım hayalim almıyor , kendimden utanıyorum.
cake/bnb , atm/bnb , busd/bnb ve stable coin havuzları favorim.
trust waletten bağlanmak saniye sürmüyor.
üstelik hali vakti yerinde sayılırım yani öyle 3-5 e şaşırmam.
üstelik daha yolun başındalar gelişme potansiyelleri çok var.
tabi patlama ihtimali her zaman var kendi araştırmanızı yapın.
en azından kazandığınızın yarısını kendi cüzdanhınıza çekin, aç gözlülüğün lüzümü yok.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
February 10, 2021, 09:12:20 AM
Proje ilk çıktığında arkadaşım yatırım yapmam için çok diretti ama yapmadım. Pişmanım. 2500 tane token almıştı kendisi çok düşük fiyattan.
Bugün 500 tanesini 8 dolardan sattı.

Bu zamana kadar forumda başlık açılmamış olmasına da çok şaşırdım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 10, 2021, 08:57:47 AM
Günlerdir belli çevrelerde konuşulan ama burada konusu bile olmayan bir gemdi adeta. İnananlara güzel kazandırdı daha da kazandırmaya devam edecektir.
Uygun noktalardan girebilen yatırımcısını üzmez.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
February 10, 2021, 08:53:16 AM
Market sağlam bir crush yaşadı.
Bitcoin önce ciddi saldı, sonra da altlar sırayla takip etti. USD'de olanlar buradan güzel firsatlar yakalamış olabilir. Yarım saat içinde bir çok altcoin'de %20 düşüş ve ardından toparlama geldi.

Cake içinde güzel bir fırsat olmuş olabilir. Ben ufak bir miktar tutuyordum, USD'de olmadığım için çok az bir miktar ek yaptım.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
February 10, 2021, 08:33:03 AM
tg kanallarında bulunduğum bazı arkadaşlar, içinde bulunduğumuz dönemde bsc ağındaki projelerden (sadece cake değil, bsc'de genel bir hareketlilik var) çok iyi kazançlar elde etti. tabii denklem, "yüksek risk yüksek kazanç" gibi basit bir zemine kurulmuş durumda bulunuyor...
full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
February 10, 2021, 08:29:25 AM
Böyle durumlarda trendi görünce o trendin kaymağını en çok yemiş koine girmek yerine diğer seçenekleri değerlendirmek gerekir. Ben de cake çok öne çıkınca geçen hafta 4 farklı benzer projeden alım yaptım. 2si düşüşte 1i sabit kaldı ancak biri de 5x yaptı girdiğim yerden.

Bu boğa öncesi trend IDO platform tokenları oldu. Poolz Paid Network Poolz Ducdao DaoMaker Ferrum vsde vs. Bunları kaçıranlar diğer trend olan dexlere yöneldi. Bunun da suyu çıktı çıkacak gibi geliyor. Arada Oracle projeleri iyi hype yaptı ama o da kesildi şimdi. Yeni trend ne olacak bulmak lazım Smiley
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
February 10, 2021, 08:18:54 AM
hacim karşılaştırmalarına bakacak olursak daha önü açık gibi görünüyor, şaka gibi ama 10 günde 10x yapmış bir coine önü açık diyebiliyorum, denemek isteyen olursa 6.5 dolar stop olmak şartıyla 13 dolar hedefine gelebileceğini söyleyebilirim, başta dediğim gibi 10x yaptı son 10 günde dikkatli işlem açılmalı.

bizim stop patlamış doğal olarak, bu düzeltmenin gelmesi çok beklenen bir şeydi, yukarıda da belirtmiştim, 10 gündür soluksuz yükseliyor, biraz olsun düzeltme yapması çok normal.
member
Activity: 1256
Merit: 43
February 10, 2021, 07:08:07 AM
3 ay önce 0,3-0,6 civarı oynuyorduk. Vay be ne hale gelmiş, şaka gibi. Dolayısı ile geç açılmış başlıklar listesine eklenebilir bu da zira tren büyük ihtimalle kalktı.
member
Activity: 854
Merit: 50
February 10, 2021, 07:04:10 AM
Binance Smart Chain tarafından desteklenen CAKE'in buralara geleceği bellidi.(Hatta maddi yardımda almaya hak kazanmışları) Başka forumda konu açarak dikkat çekmiştim. Özellikle Binance'nin desteklediği projeler belli bir noktaya geliyor. Yatırım için Binance'yi takip eden şimdiye kadar hep kazandı.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
February 10, 2021, 06:46:22 AM
hacim karşılaştırmalarına bakacak olursak daha önü açık gibi görünüyor, şaka gibi ama 10 günde 10x yapmış bir coine önü açık diyebiliyorum, denemek isteyen olursa 6.5 dolar stop olmak şartıyla 13 dolar hedefine gelebileceğini söyleyebilirim, başta dediğim gibi 10x yaptı son 10 günde dikkatli işlem açılmalı.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
February 10, 2021, 06:36:19 AM

sunu koyayım.

uni market cap :6.343.000.000 $
cake market cap : 836.000.000 $

yorum sizin...

ustelik son 10 günde cake %500 artmış haliyle ancak bu kadar yaklaşmış.

zincir dominasyonu el değiştirirken cake in en az 25$ olmaması için hiçbir sebep yok.
duzeltme gelir mi oncesinde.bence kesinlikle gelir.
member
Activity: 280
Merit: 71
February 09, 2021, 04:30:34 PM
Merhaba arkadaşlar uzun süre önce açacaktım başlığı forumda arama da yaptım ama bulamadım. Kimsenin konu başlatmaması da ilginç. Biliyorsunuz ki son zamanlarda BSC ağına olan taleple ve çok düşük fee ücretlerinin olması(bu aralar ortalama 10-30 cent arası) sebebi ile yatırımcılar Ethereum ağından BSC ağına kayıyor. Pancakeswap de DEX borsalarda hacim anlamında ilk 3 sıraya oturdu ve kendi coini olan $cake de her gün ATH yapmaya devam ediyor.

1.25$ dolar seviyesinden almıştım. 40 centlerden beri takip ediyordum ama yine de güzel seviyelerden almışım. Fiyat çok hızlı bir şekilde tırmandı talepten dolayı ve görünen o ki her geçen gün BSC ağında yeni bir dex borsa açılıp yüksek APYler ile yatırımcılara yüksek stake gelir imkanı sunuyorlar. Bu çılgınlık aldı başını gidiyor. Belki bir düzeltme gelir ama CZ bizzat bu tarz Binance ağını kullanan borsalara da desteğini sürdürüyor. Sizler ne düşünüyorsunuz? Market de iyice şişmiş durumda ama bu çılgınlık daha devam edecek gibi.
Pages:
Jump to: