Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 15. (Read 6679 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
April 26, 2021, 04:34:04 AM
birkaç ay önce 6-9 dolar arasında geziyor cake efendi. o zaman yüklü alınıp poola koyulsa şu an elde edeceğiniz karı yazmaya hesap makinesi bile yardımcı olamaz. fiyat konusunda ben biraz düz mantık düşünüyorum. uni ile cake karşılaştırması yapıp nereye gidebileceğini tahmin ederek devam diyorum. bnb'den sonra en değerli varlık bu arkadaş. bake, burger bir sushi olamadı, belki de bu ağdaki sushi henüz çıkmadı.
full member
Activity: 957
Merit: 146
April 25, 2021, 10:03:09 PM
cake olmuş 33 yetermi yetmez btcnin haraketlerinde sıkışıp kalmıştı hadi bakalım 42-50.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1214
April 25, 2021, 05:07:33 AM
5 dakika önce 29.66 dolar ile yeni ATH yaptı. V2 migration da tamamlandı.

Gelecek hafta CAKE syrup poolunda auto compound gelecek ve çok beklenen prediction marketin açılması planlanıyor.
yakında fee gelırlerı ile emisyon negatife donebilir yani her hafta yakılan cake sayısı uretileni gecebilir. bu olursa 50 dolara düsssede alsak kıvamına geliriz. sahsen cakeleri hergun satıyordum farmdan gelen artık satmıcam.agır bir ayı gelmezse 50 artık cake ıcın oldu dıyebılrıım.

Emisyon negatife dönerse, buradan rahat bir şekilde 2x daha koyabilir cake haklısın. v2 migration  tamamlandı, haftaya iki önemli gelişme var bunlarla beraber yeniden ath denemeleri yapabilir cake, tabi btc 48 desteğine tutunamazsa aşağıya yönünü çevirirse tekrardan, cakede yalan olur.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 25, 2021, 05:00:27 AM

Gelecek hafta CAKE syrup poolunda auto compound gelecek ve çok beklenen prediction marketin açılması planlanıyor.
yakında fee gelırlerı ile emisyon negatife donebilir yani her hafta yakılan cake sayısı uretileni gecebilir. bu olursa 50 dolara düsssede alsak kıvamına geliriz. sahsen cakeleri hergun satıyordum farmdan gelen artık satmıcam.agır bir ayı gelmezse 50 artık cake ıcın oldu dıyebılrıım.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
April 24, 2021, 06:26:46 PM

legendary
April 14, 2021, 06:38:11 AM
Easter Battle takımlar arası trade yarışması bitti, ilk 100'e girerek bahşişimizi aldık.

Yarışmayı Syrup Storm takımı kazandı. Kazanan takımdakiler ekstra olarak NFT aldı. Açık ara farkla en çok kullanıcının olduğu Chaotic Cakers yarışmada sonuncu oldu. Grin

nft yi 5 bnb ye satan salaklar var sonradan çok üzülecekler. basit bi mantıkla sadece nft yi almak icin harcanan fee 3000dolardı yarısmada...
legendary
Activity: 2058
Merit: 1030
April 14, 2021, 06:06:56 AM
abisi BNB'nin hızına yetişemedi bir iki haftadır, BNB CAKE'i ezdi de diyebiliriz ama farkı kapatmaya başlarsa daha hızlı bir performans görebiliriz, yarın da ifo olduğu için bugün fiyatta bir hareketlenme olabilir.
Bnb ile cake kıyaslaması ne kadar iyi bir kıyas olabilir ki hocam bence cake bnbnin izinden gitse bile fazlasıyla yeter onlara  Grin bu arada gerçekten fiyatın geldiği yer takdire şayan çok iyi işlerine devam ediyorlar
legendary
April 14, 2021, 05:52:37 AM
Easter Battle takımlar arası trade yarışması bitti, ilk 100'e girerek bahşişimizi aldık.

Yarışmayı Syrup Storm takımı kazandı. Kazanan takımdakiler ekstra olarak NFT aldı. Açık ara farkla en çok kullanıcının olduğu Chaotic Cakers yarışmada sonuncu oldu. Grin
hero member
Activity: 2100
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 14, 2021, 02:18:53 AM
abisi BNB'nin hızına yetişemedi bir iki haftadır, BNB CAKE'i ezdi de diyebiliriz ama farkı kapatmaya başlarsa daha hızlı bir performans görebiliriz, yarın da ifo olduğu için bugün fiyatta bir hareketlenme olabilir.
legendary
April 13, 2021, 01:37:54 PM

cake ana bacı bırakmamış  Grin

bundan 2-3 ay once cake-uniswap karşılaştırması yaptıgımızda ne embesilliğimiz kalmıştı ne gerizekalılıgımız.
yemediğimiz hakaret kalmamıştı.
kapak oldu diyecem ama bu tipler arsızdır kapak filanda işlemez.

yeniden emisyon düşürüyor cake.
eger marketlerde boyle devam ederse cake i 100$ dan aşağı ruyamızda bile goremeyiz o saatten sonra.

---

bu arada mdex ne ise onuda ayriyeten tebrik etmek istiyorum  Grin Grin
ether merkeziyetsiz uzun vadede göreceksiniz bunu. bsc cz nin kontrolünde yok yıllık 40gb veri vs vs vs ciler gelir birazdan.
bsc etherin çocugudur ama etherin eksikliklerini binance merkeziyeti kullanılarak kapatılmış bir zincirdir. bence hybrid merkeziyetsiz bir zincirdir. sonucta rugpull larda bile para binance e girmediği sürece binance zincire karışmıyor. suan 5 gwei ye indi fee. bnb 50 dolarkende işlem 30-40centti simdi bnb 500 dolar yine öyle. bnb 1000 oluncada eminim o kadar fee ödücez bir şekilde yine ayarlıcaklar.
uzun lafın kısacası cake bu farkı surekli acacak artık.
legendary
April 13, 2021, 01:29:11 PM

bundan 2-3 ay once cake-uniswap karşılaştırması yaptıgımızda ne embesilliğimiz kalmıştı ne gerizekalılıgımız.

eger marketlerde boyle devam ederse cake i 100$ dan aşağı ruyamızda bile goremeyiz o saatten sonra.

---

Cake kadar aktif bir marketing yapan bir takım daha görmedim, pazar stratejileri çok iyi, onun haricinde bsc ağını konuşmaya gerek bile yok, farkı koydu. Göstere göstere geldi bsc ağı buralara bu da ayrı birşey tabi Cheesy

Tekrar emisyon düşürceginide duymamıştım hocam, muthiş gelişme ve zamanlama.
legendary
April 13, 2021, 10:51:52 AM
-snip-

Şu saatten sonra karşılaştırmanın anlamı yok, neyin ne olduğunu herkes anladı. Binance Smart Chain'e yetişebilmeleri için diğer ağların kırk fırın ekmek yemeleri lazım. Hem topluluk, hem işlem hacmi, hem işlem sayısı olarak rakip tanımıyor BSC. Bundaki en büyük pay da Pancakeswap'a ait.
sr. member
Merit: 418
April 13, 2021, 10:09:29 AM

---

hero member
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 10, 2021, 05:25:09 AM
İlk hedef 29 dolar, bundan bir kaç ay önce 1 dolar olur mu diyen konuşuluyordu şu an önündeki hedefe bakın, nerden nereye geldi, tabi artık yatırım riski de bin kat daha fazla.
sr. member
Merit: 418
April 09, 2021, 12:53:36 PM
Yalnız yeni IFO sistemi bana çok iyi görünmedi. https://pancakeswap.medium.com/initial-farm-offering-ifo-2-0-7bfbb1ae0e8

bende nefret ettim.
elinde cok cake olan yatırımcıyı duduklemek uzerine kurulmuş bir sistem.
umarım bir ifo sonraısnda eski duzene donerler.
legendary
April 09, 2021, 09:55:02 AM
yirmiler bandında sağlam kaldı. Bundan sonrada yukarıya doğru bir yönelme olabilir cake yatırımcısını üzmüyor şimdilik. Uniswapın v3 ü gelince bir çakılma bekliyorum ama.

Uniswapta feeler 1 dolar altına inmediği sürece böyle bir şey mümkün değil.

Yalnız yeni IFO sistemi bana çok iyi görünmedi. https://pancakeswap.medium.com/initial-farm-offering-ifo-2-0-7bfbb1ae0e8
legendary
April 09, 2021, 09:46:33 AM
yirmiler bandında sağlam kaldı. Bundan sonrada yukarıya doğru bir yönelme olabilir cake yatırımcısını üzmüyor şimdilik. Uniswapın v3 ü gelince bir çakılma bekliyorum ama.

21.50 dirençini kırdıktan sonra önü iyi açıldı cake'in, nereye kadar ilerliyebilecek görecez. Uniswap v3 , 1inch v3 güncellemeleri yakın zamanda gelecek, hepsi bu ekosistem için önemli, merkeziyetsiz değişim sistemi sunuyorlar. Market genişledikçe hepsinde güzel fiyatlanmalar görebiliriz.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
April 09, 2021, 08:45:56 AM
legendary
April 09, 2021, 06:22:34 AM
CAKE tüm zamanların en yüksek değeri geçildi. Yeni ATH hepimize hayırlı olsun.

legendary
April 08, 2021, 01:21:00 PM
1-2 gün içerisinde cake'in 21usd dirençini çok rahat kırıp yeni ath yapmasıını bekliyorum. Özellik trade-battle açıldıktan sonra hacim iyice arttı,önümüzdeki günlerde iyi bir moment yakalayacak gibi cake.
Pages:
Jump to: