Pages:
Author

Topic: Panik Satışlar - page 8. (Read 1503 times)

newbie
Activity: 34
Merit: 0
February 05, 2018, 07:13:17 PM
şuanki bitcoin düşüşünde en iyi yakalanıcak fırsat panik satıcılardır.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 05, 2018, 04:56:01 PM
Geç kaldın bir daha 8.000 usd fiyatı göremezsin. Zamanında alım satım yapmak bu işin altın kuralıdır. Bir borsada kullanıcı sayısı 5 milyonu aşmışsa oturup düşünmek lazım. Grup psikolojisini okumanızı tavsiye ederim.

Pek de geç kalmamışım sanki Wink Erken konuşmamak gerek. Asla asla dememek gerek. Olmaz denen her şey olabilir bu piyasada. Bugün $7.000'den aldım, çok da güzel oldu. Hatta daha düşükten bile alabilirmişim. Allah bereket versin. Aldıklarımı genelde altlara yatırıyorum, çok güzel hareketler yaptı bu ara BTC Smiley
member
Activity: 378
Merit: 20
February 05, 2018, 04:46:51 PM
5000 li seviyeler görülebilir. Ama 1200 bana imkansız geliyor. Gene de net bir şey söylemek güç . 20000 e bile bir anda anlamadan vardık. Düşüşte buna benzerse sonunu kestirmek gerçekten güç.
member
Activity: 532
Merit: 18
February 05, 2018, 04:29:48 PM
Düşüş böyle devam ederse bitcoin 3000 dolar seviyelerine kadar düşebilir.7000 dolar seviyesinin altına düşmesi gerçekten bitcoin için hiç iyi olmadı çünkü orada güçlü bir destek vardı.Bu aralar yapılacak panik satışları insanları sonradan pişman edebilir dikkatli olmakta fayda var.
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
February 05, 2018, 04:24:48 PM
Valla arkadaşlar benim tahminim 5500-6000 aralığına kadar gidecek gibi. Neden derseniz, ben tekniz analiz olarak bakıyorum olaya. Ekteki grafikte hem trend hem de fibonacci oranlarına göre bu seviyeler görülebilir.

https://drive.google.com/file/d/12lV00aoGgBkQpC6-xs-EEpsG1Pb4ZOzk/view

Tabii aslında o seviyelere pek bir şey de kalmadı.

O seviyelere doğru yol aldı biraz evet.1200 dolar söylentileri de dolaşıyor ama o tür bir düşüş için alışık olmadık bir şey gerçekleşmesi lazım ki öyle bir ihtimal olsun.Ben şahsen Bitcoin'in 1200 seviyelerini göreceğini hiç sanmıyorum.
full member
Activity: 938
Merit: 115
February 05, 2018, 03:19:29 PM
Valla arkadaşlar benim tahminim 5500-6000 aralığına kadar gidecek gibi. Neden derseniz, ben tekniz analiz olarak bakıyorum olaya. Ekteki grafikte hem trend hem de fibonacci oranlarına göre bu seviyeler görülebilir.

https://drive.google.com/file/d/12lV00aoGgBkQpC6-xs-EEpsG1Pb4ZOzk/view

Tabii aslında o seviyelere pek bir şey de kalmadı.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
February 05, 2018, 01:30:07 PM
7300 lerede geldik demek ki. 7500 den döner diye düşünüyordum ama bu gidiş iyi değil gibi. bakalim nereye kadar düşüp nerelerden sekecek. bi de şöyle bir olay var gidip ulaştiği son dip noktasından sonra geri yükselmesi de ne kadar uzun süre alacak o da önemli. şimdi yavaş yavaş bitirdiler  bakalim insanların ellerindekini ala ala bir hal oldular sonucta tokenlerden coinlerden azalan yok değeri azalinca eriyip giden birşey değil ki bu. değerini düşürüp yerlerini değiştiriyor şerefsizler herşeyin. senin cebinden a tokeni 1ooo tl den benim cebime 5oo tl olarak giriyo. piyasa yükselince 2ooo den okutacaklar etti mi 4x. şimdi bunu genele vurunca olay cok kötü senaryolara sahne oluyor. bekleyecez artik yapacak başka bişi yok buralara kadar geldik arkadaşlar Smiley az daha sabir.
member
Activity: 182
Merit: 10
February 05, 2018, 01:14:47 PM
Valla hocam bu zaman da satış yapmamak lazım söylenildiği gibi.insallah kimsenin ihtiyacı yoktur da bu fiyatlardan satmak zorunda kalmaz. Çünkü zaten coinler pul oldu.
full member
Activity: 252
Merit: 100
February 05, 2018, 11:51:10 AM
Borsa ne demektir diye sormak düşünmek lazım?
Sadece kripto para piyasası için değil tüm borsa piyasası için durum aynı.

Borsa = Sabırsız insanların parasını, Sabırlı insanların yediği yerdir..
Aynen öyle hocam sabırsızsanız hiç bulaşmayın hiçbir borsaya yani. Bu saatten sonra zaten satış olmaz yapan da çok zarar eder yükselişi beklemekten başka çare yok
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
February 05, 2018, 11:16:02 AM
Eminim ki bir çok panik satış yapan insan daha yeni ve tecrübesiz oysa biraz araştırsa bu tarz formlardan bilgi edinse daha rahat olabilirler.
member
Activity: 700
Merit: 56
February 05, 2018, 02:40:24 AM
Borsa ne demektir diye sormak düşünmek lazım?
Sadece kripto para piyasası için değil tüm borsa piyasası için durum aynı.

Borsa = Sabırsız insanların parasını, Sabırlı insanların yediği yerdir..
newbie
Activity: 98
February 04, 2018, 10:22:54 PM
Hocam panik satış yapan arkadaşların heyecanına veriyorum ben genelde,bu biraz kaybetme korkusundan kaynaklı olabilir.
Fakat bir süre sonra bir şeylerin farkına varacaklarına ve pişman olacaklarına inanıyorum, bizler hep buradayız forza bitcoin Smiley
newbie
Activity: 112
February 04, 2018, 07:56:26 PM
Panik satışı yapmamanın yanisira gereken alımları da yapmış olamamiz lazım bence çünkü çıkışında hızlı bir hareket seyredebilir dolayısıyla kimseye alım fırsatı tanımlayabilir
newbie
Activity: 126
February 04, 2018, 03:45:28 PM
Diğer düşüşlerde olduğu gibi bu  düşüşte de panik satışları yapanlar kaybeder
Beklemek en iyisi
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
February 04, 2018, 03:40:19 PM
En son 8000usd ye düştükten sonra beni korkuttu . Kendimi tutmaya calissam da yarısını sattım ve altcoinlere yönlendirdim . Büyük bir hata yaptım ama stresini kaldıramıyordum .

keşke yapmasaydin. biraz araştirma ve bilgi lazim bu konularda. total marketcap olayina dikkat edin. genelde bitcoin hangi seviyelerde takildiginda total marketcap hangi seviyelerde oluyor ne zaman fiyatlar düşmeye cakilmaya ve bitcoin iyice cakilmaya başladigi zamanlarda total market cap nasil değişiyor hangi orana geliyor ona bakarak biraz da fikir yürüterek aslinda total olarak insanların altcoin ve bitcoinden uzaklaştiğini dişari kaçtigini bilirsiniz. ve illa ki girecek bunlar bir gün piyasaya marketi takip ederek hacimlerden vs bu gayet anlaşilabiliyor artik o kadar da gizli sakli işler yapmiyorlar artik sadece ilgi ve takip gerekli bu tarz olaylarda.bitcoin'in 9 bin dolara yaklaştiği zaman araliginda total marketcap 430 milyar dolarin üstündeydi coktan. şuan da bitcoin 8275 dolar civarlarında ve tabi ki marketcap te 395 milyar seviyelerinde aradaki fark bitcoin in iniş cikişi için fikir verebilir.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
February 04, 2018, 02:43:46 PM
Forumda bir arkadaş vardı 20 bin dolardan bitcoin almıştı o satmadıysa kimse satmz diye düşünüyorum Smiley Bu aylarda bu düşüşler normal mart'dan sonra tam hız yola devam edecektir.
member
Activity: 217
Merit: 10
February 04, 2018, 02:40:06 PM
Panik satış olayına takılmayın, kısa sürede toplu satın alma çılgınlığına geri döneriz. Bitcoin fiyatının düşmesi sizi çekindirmesin. Fiyatların çok daha fazla düştüğü günler oldu, hepsi geride kaldı.
newbie
February 04, 2018, 02:33:51 PM
Bu düşüşler insanları gereksiz panik satışlar yapmasına yol açtı
Ama kısa vadede yükseleceğini düşünüyorum
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
February 04, 2018, 09:20:12 AM
En son 8000usd ye düştükten sonra beni korkuttu . Kendimi tutmaya calissam da yarısını sattım ve altcoinlere yönlendirdim . Büyük bir hata yaptım ama stresini kaldıramıyordum .
newbie
February 04, 2018, 08:28:47 AM
Bitcoinin 1 aydır devam eden düşüşü nedeniyle insanlar paniğe kapılıp satışa yöneliyor ama koşa sürede tekrar artacaktır bence
Pages:
Jump to: