Pages:
Author

Topic: Panik Satışlar - page 9. (Read 1503 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 251
February 04, 2018, 07:40:54 AM
Ben devletlerin çoktan Bitcoin'e el attığını düşünüyorum bana kalırsa Bitcoin'in önünü kesmek için önce satın alıp daha sonra sell emri veriyorlar, piyasayı bir türlü rahat bırakmadılar bu birkaç botun ya da para babasının yapabileceği iş değil. Bütün devletler aynı anda garip açıklamalarda bulunup, sell emri veriyor.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
February 04, 2018, 06:53:40 AM
Panik yapanlar genelde ise yeni giren acemi yatirimcilar yani bilinclenmeleri gerekiyo bitcoini ogreneceklerdir. Bu panik satislar zamanla azalacak bence.
member
Activity: 112
Merit: 10
February 04, 2018, 05:23:53 AM
Yüksek seviyeden alım yapmayanların panik yaptığını sanmıyorum, onlar için en fazla aldıkları fiyata kadar gerileme olmuştur. Sonuçta fiyat ne olursa olsun satım yapılıyor, elde kalan bir coin yok.
full member
Activity: 286
Merit: 100
February 03, 2018, 08:44:42 PM
Benim için coin fiyatları tam istenilen seviyede değil. Yükselmesi zaman alıcak gibi tabi bu süreçte bazı coinler yükselebilir. Onlardar birini yakalarsam ne ala. Sanırım bunun için panik yapabilirim Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 03, 2018, 05:28:43 PM
Birileri yine panik satışı yapsa da biraz düşükten alabilsem. 8000 dolardan alış kaçırdım, halen bekliyorum. Ben bi alayım da sonra çıksın yine Smiley Millet alıyor ben hep gecikiyorum.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
February 03, 2018, 04:32:57 PM
Bitcoinin 1 ay önce yaklaşık olarak başlayan düşüşü Hale’n devam ettiği sürece panik satışları devam eder
full member
Activity: 308
Merit: 100
February 03, 2018, 03:21:13 PM
Bilgilendirmeniz yerinde olmuş ve güzel bir şekilde açıklamışsınız.Böyle bir oluşuma yatırım yapacaksanız panik satış gibi hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.Çünkü tahminimce bunu yapanların önemli bir kısmı yanlış zamanda satış yaptığı için daha fazlasını kazanabileceği halde bir nevi zarar etmiş gibi olmuştur.Tabi ki riskler de var.Sonuçta bir anda 0'ı bile görebilirsiniz.Ama bu panik satış olayı ile doğru-yanlış zamanda satış olayı aynı şey olmuyor.
full member
Activity: 168
Merit: 106
Smart Micro-Insurance
February 03, 2018, 01:56:37 PM
ben bu panik satış işini anlamıyorum yani neden panikler insan ve duygusal olarak Evet para kaybettiğini vermiş olduğu kötü biraz biraz daha sabrederseniz artı puan olarak dönecektir Bunu biliyorum O yüzden paniK satış yapmıyorum
member
Activity: 268
Merit: 12
February 03, 2018, 01:38:15 PM
Sabretmekte fayda var her zaman. panik yapmanın bir anlamı yok anca kendilerine zarar
newbie
Activity: 182
February 03, 2018, 12:04:07 PM
Ben de yanlış yaptıklarını düşünüyorum panik satış yapanların riske edecek zamanları yok demek ki diye düşünüyoruö kendilerine göre haklılar tabi ama akıllı olan sabretmek diye düşünüyoruö paniğe kapılmayanlar buradan zengin ayrılacaklar diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 504
February 03, 2018, 11:33:11 AM
Panik satışların yanlış olduğu defalarca kanıtlandı ama yinede insan psikolojisi gereği önlem alınamadı. Çok hızlı bir pump bekliyorum. Sonunda manipülasyonların sonuna geldik. Regülasyon olmayan piyasa yok.
full member
Activity: 333
Merit: 109
February 03, 2018, 01:16:34 AM
sr. member
Activity: 476
February 02, 2018, 06:34:03 PM
Sert düşüşlere alışmıştık fakat burada fark Bitcoinin 20.000 dolardan  başlayan ve sinsice azalarak devam eden düşüşünün en sonunda patır patır bir silkelemeye dönüşmesi oldu, geçmişe göre bayağı bir yüksekten silkelendik, altlarda da zarar çok.
full member
Activity: 518
Merit: 102
February 02, 2018, 06:23:07 PM
Resmen silkeleme yaşanıyor zaten bu kadar sert pumpun bir düzeltmesi olması daha çok şaşırtıcı değil. İşin açığı ben böyle derin bir düzeltme beklemiyordum. Ama olmasıda çok şaşırtıcı değil.
member
Activity: 308
Merit: 11
February 02, 2018, 02:31:11 PM
Şu sıralar daha fazla arttigini düşündüğüm ve hele ki şu son 3 gündür devam eden ciddi düşüşler insanların riskli paralarından dolayı zarar edip paralarini çekmek zorunda kalanlar var ve daha fazla zarar etmeyip parasını cekenlerde var .

o satışlar zaten fiyatları bu seviyelere kadar getirdi. küresel olarak sıkıştırmalar devam ettiği müddetçe bu panikleme de devam edecek.
member
Activity: 252
Merit: 10
February 02, 2018, 02:27:54 PM
Şu sıralar daha fazla arttigini düşündüğüm ve hele ki şu son 3 gündür devam eden ciddi düşüşler insanların riskli paralarından dolayı zarar edip paralarini çekmek zorunda kalanlar var ve daha fazla zarar etmeyip parasını cekenlerde var .
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
February 02, 2018, 01:35:02 PM
Panik satış =Kendi kafanıza sıkmak olur ,sabır etmek zorundasınız bunun dışında hiçbir şekilde kazanç mümkün olmayacaktır bu işin doğası beklemek sabır etmek özellikle bu işe yeni girmiş arkadaşlar üzerine alsınlar.
newbie
Activity: 4
February 02, 2018, 01:14:51 PM
piyasalarda birileri kaybedecek ki birileri kazansın. acımasız bir sistem. elinizin altında grafikleriniz olsun. grafik çalışın. nereden düşecek nereden yükselecek kestirmeye bakın. böylece kayıp yerine kazanç elde edersiniz.

birkaç indikatör tavsiyesinde bulunayım.

1. Smoothed Heiken Ashi indikatörü.
2. Donchian Kanalı. (bununla beraber Heiken ashi mumlarını kullanmak daha verimli olur.
3. inverse Fisher CCI 1 ve 2 versiyonu.
4 İchimoku Bulutu.

bunları tradingview adlı grafik platformunda bulup kullanamaya, kendi al sat sinyallerinizi oluşturmaya bakın.

kurallarınız olsun ve o kuralların dışına çıkmamaya çalışın. kendi kurallarınıza uymamanız mümkün mü? eğer müküne kendinizi cezalandırmanız da mümkün o zaman. yoksa piyasalar ağır cezalar yazar.
full member
Activity: 475
Merit: 127
January 30, 2018, 03:49:26 PM
Tabiki panik satışı olacak düşmesini izlemek çok saçma kesinlikle kaldırılabilecek yerde zarar kes yapılıp yeni al satlara bakılmalıdır.
sr. member
Activity: 382
Merit: 311
January 30, 2018, 03:46:07 PM
Panik satışı yapanlar sayesinde 10 dolardan Stratis satın aldım Nisan ayına kadar en az 5'e katlayacağıma inaniyorum, hayırlı olsun birileri kaybederken birileri kazanmak zorunda yapacak pek bir şey yok.

stratisten bir çok kişi umutlu ancak ben beklediğiniz potansiyeli gösterecğeine inanmıyorum açıkçası karşısında waves gibi bir rakibi dururken. waves ekibi daha hızlı ve etkin çalışıyor.
Pages:
Jump to: