Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 15. (Read 418399 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
October 18, 2018, 10:28:32 AM
newbie
Activity: 28
Merit: 2
October 12, 2018, 01:23:42 PM

@TechBaMohsen
جناب شما خیلی هم خوب کاری کردید تو این بیکاری و بدبختی یه کار مختصرم شده به بقیه یاد دادید
بعدش کی گفته آموزش های شما باعث گرونی شده؟ این همه آموزش ماینینگ به زبان های مختلف تو یوتیوبم هست
باور کنید تو کل 80 میلیون ایرانی ما انقدر ماینر نداریم که بخواد مثلاً کارت گرافیک 1 میلیونی رو یه شبه کنه 8 میلیون که الان اتفاق افتاده
از همون اولشم یه عده دلال دزد از خدا بی خبر که فقط به فکر جیبشون هستن نجومی میبردن بالا و الانم همونا کاسبان تحریم هستن
کسی که تولیدکننده محتوای آموزشی مثل شما رو مقصر بدونه مثل اینه که بگه این دلال های حکومتی که دزدن نمیشه ازشون انتظاری داشت اما از مردم باید انتظار بره که مواردی که فکر میکنن دلال ها میتونن ازش سوء استفاده کنن رو عمومی نکنن
این استدلال مثل اینه که بگیم کاش دلال ها نمیدونستن که نوزادان نیاز به پوشک دارن و بانوان نیاز به نوار بهداشتی تا اینا هم نجومی گرون و احتکار و دزدی نکنن
همه جای دنیا هم ماینر هست هم گیمر هست هم هرچیز دیگه اما این دلیل نمیشه مثلاً سی پی یو
Pentium G4400
که خودم 215 تومن خریدم الان شده 1 میلیون و خورده ای
باید قبول کنیم که متاسفانه هرچی بدبختیه از این رژیم دزدیه که تو ایران حکومت میکنه
متاسفانه آمریکا فکر میکنه با تحریم ها اینا دیگه پول ندارن اما نمیدونه اینا همین تحریم رو نون دونی میکنن و تا آخرین قطره خون مردم بیچاره ایرانو میکشن برای عراق و لبنان و فلسطین

newbie
Activity: 20
October 12, 2018, 07:06:08 AM
زیاد مهم نیست که به یه بخش فارسی داشته باشیم یا خیر، مشکل اینه زیاد اطلاعات نمیخوایم.
همش شده بیت کوین رایگان! بیت کوین مجانی! بیا کلیک کن، بیا عضو بگیر تا بیت کوین مجانی بگیری از ربات تلگرام و از فلان سایته و از فلان مرورگر
کمتر کسی هست که میخواد بفهمه بشنوه یاد بگیره.

یکم ناراحت شدم که چرا اصلا تاثیر مثبتی در باب شدن ماینینگ داشتم، چون میدیدم توی بهمن و اسفند ماه خیلی ها کارت 3میلیونی میخریدن برای ماین، الآن اکثرا یا سر به سر یا با ضرر دارن ریگ هاشون رو میفروشن
یعنی خدا به برخی ماینرها رحم کرد که دلار رفت بالا وگرنه بطرز مرگباری ضرر میکردن.هرچند کلا پولمون بی ارزش شده و در کل همه بازنده شدیم ولی بهرحال...

فارق از بحث بیت کوین و اینها، بیشترین چیزیکه تو دل آدمو خالی میکنه، این فضای ناراحتی و نا امیدی هست که بینمون بوجود اومده. اینگار شور و شوق رو از دست دادیم
یادش بخیر یه زمانی بحث موبایل داغ بود هربار سخت افزار جدید میومد و خیلی ها پولشو داشتن بخرن و جو جالب فن بازی بینشون بود،همینطور بین گیمر ها، بحث داغ ماینینگ بود، دوربین ها، حتی تاپیک های سخت افزار و لپ تاپ هم خیلی داغ بود

ولی الآن داغ ترین بحث ها، اخبارهای منفی درمورد ایران و اتفاقات منفی هستن که بیشترین طرفدار رو پیدا کردن.
حیف شد،دوره ی خوبی بود..

newbie
Activity: 28
Merit: 2
October 08, 2018, 11:39:59 AM

سلام دوستان
به نظرتون بهترین و مطمئن ترین روش برای فروش ارز های ماین یا خریداری شده مون با توجه به شرابط داغون این خراب شده ایران چیه؟
البته الان نمیخوام بفروشم منتظرم ماه دسامبر یا ژانویه ببینم قیمتششون بالا میره یا نه و اگه حداقل اتریوم تا 550 یا 600 دلار رفت یکمشو میفروشم
Sad فقط میخوام بدونم راه مطمئنی هست که نه از اون ور تحریم باشیم و نه از این ور چهار تا جوجه بسیجی بخوان اذیت کنن
Huh Huh آخه چرا ما باید تو ایران به دنیا میامدیم و به زور به خاطر اعتقادات یه عده زورگو که فکر میکنن وسط بهشت جاشونه این وضعیتو تحمل کنیم
Cry به زور میخوان اون دنیامونو بهشت کنن اما به جاش همین دنیامونو جهنم کردن و روز به روز آرزوی مرگ میکنیم

newbie
Activity: 1
October 08, 2018, 01:01:55 AM
سلام دوستان
با اوج گرفتن قیمت دلار خرید دستگاه ماینینگ و جمع کردن ریگ سخت شده
من یه سری نظرات دارم که اگه تامین کننده ی مالی مناسب  باشید میتونیم سهم خودمون رو از این سفره کمتر از ۶ ماه برداریم
مشارکت ثبتی هم حاضرم انجام بدم
با شرایط برابر و صداقت کامل بروی کاغذ و ماشین حسابؤ
member
Activity: 341
Merit: 10
@cryptovagas
October 05, 2018, 12:32:34 PM

چیزی که مشخصه اینه که برای بالا اوردن این تاپیک و نهایتا ایجاد زیرانجمن جداگانه‌ی فارسی زبان یه چند سالی کار نیاز هستش.

به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بکشی... کشیدیش دیگه...
سعی میکنم به صورت تدریجی اخبار و  مطالبی که سایر سایتها و وبلاگهای اینترنتی مرتبط با حوزه‌ی بلاکچین، ارز دیجیتال و موضوعات مرتبط رو میزارن رو در این تاپیک با ذکر منبع و لینک به مقاله‌ی اصلی در اینجا قرار بدیم تا پس از مدتی ببینیم به کجا میرسیم.

کارت درسته داداش.این جماعت فقط دنبال تبلیغاتن.کسی اصن لموزش و یادگیری مهم نیست.مکه خودت کاری کنی
ببخشید روحیتون رو خراب میکنم، ولی کلن فکر نکنم ساب فارسی اینجا متولد بشه، ما هم خیلی زور زدیم، نشد، فقط تبلیغ و اسپم بیشتر شد :|
jr. member
Activity: 163
Merit: 1
September 01, 2018, 05:39:20 PM
چیزی که مشخصه اینه که برای بالا اوردن این تاپیک و نهایتا ایجاد زیرانجمن جداگانه‌ی فارسی زبان یه چند سالی کار نیاز هستش.

سعی میکنم به صورت تدریجی اخبار و  مطالبی که سایر سایتها و وبلاگهای اینترنتی مرتبط با حوزه‌ی بلاکچین، ارز دیجیتال و موضوعات مرتبط رو میزارن رو در این تاپیک با ذکر منبع و لینک به مقاله‌ی اصلی در اینجا قرار بدیم تا پس از مدتی ببینیم به کجا میرسیم.
کارت درسته داداش.این جماعت فقط دنبال تبلیغاتن.کسی اصن لموزش و یادگیری مهم نیست.مکه خودت کاری کنی
newbie
Activity: 92
September 01, 2018, 04:53:10 PM

newbie
Activity: 1
August 30, 2018, 03:24:00 AM
گروه تلگرام اسمارت مانی برای بحث و تحلیل کریپتوکارنسی
https://t.me/joinchat/CfxGuUjNZMSfFRC04v4klw
newbie
Activity: 33
August 29, 2018, 04:28:22 PM
سلام خدمت همگی اگر کسی آموزش کاملی از کار با سایت بلاک چاین داره بفرسته ممنون میشم
nopardaz
سلام به شما دوست عزیز
بلاک چین که داخل ایران فیلتر هست
میخواین از داخل ایران وارد بشبن ؟
اگه باتوجه به این که فیلتر هست بازم میخواین که اونجا کیف پول بسازین بگین من براتون توضیح نحوه ی ایجاد و ایمن سازی و استفاده ش و بهتون بگم
اگه فقط میخواین کیف پول داشته باشین بگین تا  در مورد کیف پول  براتون بگم

نقل و انقال پولش مد نظرم هستش بل نیستم
در اولین فرصت براتون همین جا می فرستم
jr. member
August 28, 2018, 02:35:29 AM
ایرانی جماعت هر جا که پیداش بشه اونجا رو به گند میکشه زنده باد ایران و ایرانی. یه ذره فعالیت کنید.بد نیست
newbie
Activity: 2
August 26, 2018, 06:55:07 AM
سلام خدمت همگی اگر کسی آموزش کاملی از کار با سایت بلاک چاین داره بفرسته ممنون میشم
nopardaz
سلام به شما دوست عزیز
بلاک چین که داخل ایران فیلتر هست
میخواین از داخل ایران وارد بشبن ؟
اگه باتوجه به این که فیلتر هست بازم میخواین که اونجا کیف پول بسازین بگین من براتون توضیح نحوه ی ایجاد و ایمن سازی و استفاده ش و بهتون بگم
اگه فقط میخواین کیف پول داشته باشین بگین تا  در مورد کیف پول  براتون بگم

نقل و انقال پولش مد نظرم هستش بل نیستم
jr. member
August 25, 2018, 01:25:46 AM
 این گروه چرا فعال نیست؟؟؟یکم فعالیت کنید
jr. member
Activity: 125
Merit: 3
Karma is like 69 : You get what you give
August 18, 2018, 04:03:31 PM
دوستان گروه زدم هرکی خواست مسیج بده لینک رو بهش بدم
آقا منم بازی
لینک گروه رو برای منم بفرست

یکی بزنید منم بیام نه قابلیت این هست که لینک رو بذاریم هرکسی بتونه جوین بده نه یه نفر میتونه به تعداد پیام بفرسته داخل انجمن.
الکی هرکی میاد اینحا پستاشو بالا ببره
شما بگو چیکار کنیم؟ الان چند روزه پیام دادن که گروه تلگرام ساختیم منم پیام دادم لینک بفرستین ولی خبری نشد
میخواین من درست کنم یه گروه ؟
اسمش و بزارم اینجا؟

قرار شد هرکسی شخصی پیام بده لینک رو بگیره
شما دوست داری بزن لینکشو بذار وسط
newbie
August 18, 2018, 03:54:45 PM
آقا منم بازی

یکی بزنید منم بیام نه قابلیت این هست که لینک رو بذاریم هرکسی بتونه جوین بده نه یه نفر میتونه به تعداد پیام بفرسته داخل انجمن.
شما بگو چیکار کنیم؟ الان چند روزه پیام دادن که گروه تلگرام ساختیم منم پیام دادم لینک بفرستین ولی خبری نشد
میخواین من درست کنم یه گروه ؟
اسمش و بزارم اینجا؟
jr. member
August 18, 2018, 03:00:46 PM
آقا منم بازی

member
Activity: 341
Merit: 10
@cryptovagas
August 18, 2018, 01:49:29 PM
آقا منم بازی
jr. member
August 18, 2018, 09:56:32 AM
الکی خودتو خسته نکن دوست عزیز
اینا میان برا سایتشون بک لینک بگیرن لطفا ریپورت کنید برای ادمینای فروم
تاپیک فارسی اینجا رو همینا به گند کشیدن میان واسه یه بک لینک هر چرتی میگن
لطفا هرکی واسه این تاپیک ارزش قائله این پستای تبلیغاتی واسه بک لینک و اینجور چیزا رو ریپورت کنه
newbie
August 13, 2018, 05:42:21 PM
سلام
لطفا لینکش رو برای منم بفرستین یا اینکه همینجا بزارین
ممنون
newbie
Activity: 23
August 13, 2018, 04:24:42 AM

داداش لینکشو واسم پی ام کن اگه زحمتی نیس.
اگه لینکشو همینجا تو تاپیکم بذاری فک نکنم بد باشه
Pages:
Jump to: