Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 11. (Read 416727 times)

newbie
Activity: 1
Merit: 0
September 18, 2019, 04:17:02 PM
سلام به همگی
میخواستم در یه موردی مشورت ازتون بگیرم
تو این وضعیت فعلی برق تو ایران من یه دامداری دارم و میخوام در حدود 500 میلیون تومن سرمایه گذاری کنم تو زمینه ارز های دیجیتال
نمیخوام ارز بخرم میخوام فعالیت ماینینگ انجام بدم
با توجه به وضعیت فعلی مملکت و ارزهای دیجیتال کسی از عزیزان اگر حوصله داشت بنده رو راهنمایی کنه
ممنون و متشکر
newbie
September 01, 2019, 06:26:15 PM
دوستان کسی در مورد تعمیرات پاور ماینر اگه کار کرده یه مشکلی خوردم که حل کنه واسم ممنون میشم.
newbie
Activity: 19
Merit: 7
August 16, 2019, 05:00:14 AM
پیشنهادی برای نحوه نگارش بیت کوین

دوستان و همراهان گرامی،
همونطور ک عده ای از شما عزیزان مستحضر هستید، تو نگارش انگلیسی بیت کوین، یه قواعد عرفی هست ک متخصصان و علاقمندان جدی اون رو دنبال میکنند:

Bitcoin(یعنی نگارش با حرف ب انگلیسی بزرگ) : پروتکل بیت کوین
bitcoin(یعنی نگارش با حرف ب انگلیسی کوچک): سکه/پول بیت کوین

چن روز پیش توی توییتر پیشنهادی دادم، ک خیلی هم جدی نبود ولی بنظر بعضی دوستان استقبال کردند.
https://twitter.com/BehradKhodayar/status/1160114690380447744
https://twitter.com/BehradKhodayar/status/1160115542549811200

بنظرم مناسب اومد اینجا هم پیشنهاد بدم چون فضای جدیتری حاکم هست:

بیت‌کوین: یعنی بیت و کوین جداشده با نیم فاصله: برای سخن گفتن در باب پروتکل و شبکه بیت‌کوین
بیتکوین: یعنی بیت و کوین چسبیده به هم: برا سخن گفتن از وجه/پول بیتکوین

احتمالا تا حالا به این مشکل برخوردید که زبون فارسی برا بیان ادبیات خیلی دقیق و علمی چندان مناسب نیست و آدم کم میاره بعضی جاها. میتونیم با رعایت همچین مسائلی تا حدودی چنین کاستی هایی رو رفع کنیم.
علاقمندم اگه نظری دارید بشنوم و یا درصورتی ک موافق هستید کمک کنید به اشاعه اون.
newbie
August 13, 2019, 01:26:15 PM
سلام

سایت  ارزپول اولین سایت آگهی رایگان حوزه گریپتو

www.arzpool.com 

مثل دیواره ولی تخصصی در کار خودمون
full member
Activity: 228
Merit: 101
NEM (XEM) Top Coin
July 21, 2019, 03:26:21 PM
دوستان به نظرتون با این دولت مادرقهوه چیکار کنیم که ماینینگ جلوشو گرفته و می خواهد تعرفه رو 11 سنت کنه؟

S9j = 190$ earning

cost = 24*30*11 cent = 105$

benefit = 85$ thats too bad  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

راستی اگر پروکسی بلدید که با اون شرکتی که خدمات اینترنتی ازش می گیریم نتونه لوکیشن ماینرها ما رو متوجه بشه اعلام نمایید

ممنون Cool Cool Cool
newbie
July 21, 2019, 12:09:17 PM

سلام
مریت به معنی شایستگی عه. بنابراین برا بدست اوردنش باید استحقاق و لیاقت خودتون رو ثابت کنید. تو فروم چه جوری میشه این کارو کرد؟ با دادن جوابهای سازنده و مفید و آموزنده و کمک کردن به دیگران.
فقط مریت یه تفاوت بزرگی با لایک داره و اونم اینه که زمانی که کسی میخواد به یه نفر دیگه مریت بده، از مریت های خودش کسر میشه و در حقیقت باید مریت خودش رو ببخشه. یعنی من اگه ۲ تا مریت به شما بدم، ۲ عدد از مریتهای خودم کم میشه. پس صرفا زمانی این کارو میکنم که واقعا پستی که گذاشتید برام ارزشمند باشه. ضمنا سعی کنید از اسپم کردن و دادن جوابهای تکراری زیر پست و سوال افراد خودداری کنید و فقط مطالب مفید و بکر منتشر بفرمایید.
البته بهتره ذهن خودتونو معطوف به صرف کسب مریت نکنید. کافیه هر بار که میاید اینجا با روحیه کمک کردن وارد بشید، اون موقع با گذر زمان خواهید دید که اعتبارتون(مریتهاتون) بیشتر و بیشتر میشه.

سلام صحبتت را به طور کامل قبول دارم ولی همونطور که خودت گفتی هیچ کسی حاضر نمی شه به کسی مریت بده. چون از اعتبار خودش کم می شه. توی این فروم هر کسی دنبال این هست که مریت ها را افزایش بدهد ولی هیچ کسی حاضر نیست به کسی مریت بده. من چند تا تاپیک و پست گذاشتم به نظرم خیلی خوب و مفید بودم توی رشته ای که بلدم ولی کسی یک مریت هم نداد. اگر هم یک سرچی کنی می بینی انقدر فروش اکانت توی این فروم باب شده که نگو اکانت هرو را می فروشند.

قطعا مطالب ارزشمندی داشتید ولی خب شاید پستاتون ب اندازه کافی خوب و قانع کننده نبوده. سعی کنید پست انگلیسی بذارید(البته اگه هدفتون حتما دریافت مریت هست) احتمال مریت گرفتنتون میره بالا.
newbie
Activity: 33
July 21, 2019, 07:27:03 AM

سلام
مریت به معنی شایستگی عه. بنابراین برا بدست اوردنش باید استحقاق و لیاقت خودتون رو ثابت کنید. تو فروم چه جوری میشه این کارو کرد؟ با دادن جوابهای سازنده و مفید و آموزنده و کمک کردن به دیگران.
فقط مریت یه تفاوت بزرگی با لایک داره و اونم اینه که زمانی که کسی میخواد به یه نفر دیگه مریت بده، از مریت های خودش کسر میشه و در حقیقت باید مریت خودش رو ببخشه. یعنی من اگه ۲ تا مریت به شما بدم، ۲ عدد از مریتهای خودم کم میشه. پس صرفا زمانی این کارو میکنم که واقعا پستی که گذاشتید برام ارزشمند باشه. ضمنا سعی کنید از اسپم کردن و دادن جوابهای تکراری زیر پست و سوال افراد خودداری کنید و فقط مطالب مفید و بکر منتشر بفرمایید.
البته بهتره ذهن خودتونو معطوف به صرف کسب مریت نکنید. کافیه هر بار که میاید اینجا با روحیه کمک کردن وارد بشید، اون موقع با گذر زمان خواهید دید که اعتبارتون(مریتهاتون) بیشتر و بیشتر میشه.

سلام صحبتت را به طور کامل قبول دارم ولی همونطور که خودت گفتی هیچ کسی حاضر نمی شه به کسی مریت بده. چون از اعتبار خودش کم می شه. توی این فروم هر کسی دنبال این هست که مریت ها را افزایش بدهد ولی هیچ کسی حاضر نیست به کسی مریت بده. من چند تا تاپیک و پست گذاشتم به نظرم خیلی خوب و مفید بودم توی رشته ای که بلدم ولی کسی یک مریت هم نداد. اگر هم یک سرچی کنی می بینی انقدر فروش اکانت توی این فروم باب شده که نگو اکانت هرو را می فروشند.
newbie
July 21, 2019, 07:25:29 AM

سلام
[/quote]

newbie
July 20, 2019, 12:09:08 PM
سلام دوستان
کسی می دونه چطوری می شه مریت به دست آورد؟
merit در بیت کوین تالک منظورم هست
لطفا راهنمایی کنید یک مریت به دست بیاورم
ممنون
سلام
newbie
July 20, 2019, 01:42:19 AM
سلام دوستان
کسی می دونه چطوری می شه مریت به دست آورد؟
merit در بیت کوین تالک منظورم هست
لطفا راهنمایی کنید یک مریت به دست بیاورم
ممنون
newbie
Activity: 18
Merit: 1
July 18, 2019, 07:02:49 PM
کسی از دوستان تجربه ماین کردن به صورت انفرادی رو داره که موفق شده باشه یک بلاک رو حل کنه؟

من قبلا این کار رو کردم برای یه کوین دیگه با الگریتهم بیت کوین ولی یادمه اوایل ساله ۲۰۱۳ با ۵۰۰ گیگا هش میشد یه بلاک کامل ۵۰ تایی تو یک روز ماین کرد توی. ولی الان با افزایش سختی قدرت بسیار بالا برای سولو ماین کردن می‌خواد فکنم بالای ۱ پتا هش لازم باشه. اینم فراموش نشه در دراز مدت منهای هزینه استخر مقدار استخراج یکی خواهد بود. فقط زمانش مساله‌ست که مثلا ممکن ۲ ماه دستگاه کار کنه و هیچ بلاک به دست نیارین. در مورد سولو ماین کردن هم با دستگاه کم قدرت مثلّا ۱۰ تراهش مثل لاتاری میمونه ممکن در ۱۰ دقیقه یک بلاک رو بدست بیارین. اگر سرچ کنین مقاله زیاد هست که فرمول محاسبه داره به عنوانه مثال در سال ۲۰۱۷ با دستگاه قدرت ۱ ترا هش و سختیه شبکه اون زمان حدودا ۱۵۰ سال طول می‌کشید تا یک بلاک حل بشه.
newbie
July 07, 2019, 04:53:26 PM
کسی از دوستان تجربه ماین کردن به صورت انفرادی رو داره که موفق شده باشه یک بلاک رو حل کنه؟
newbie
Activity: 13
May 29, 2019, 04:08:53 AM
سلام
وقت بخیر
خسته نباشین
یه مقداری بیت کوین خرید کردم
کیف پولم ارموری هستش
ولی بیت کوین خرید شده تو حسابم نشون داده نمیشه و اینکه تو آرموری نوشته آفلاین
کسی میتونه راهنماییم بکنه ؟

سلام
جواب سوالتون رو توی سایت میهن بلاکچین میتونید پیدا کنید

www.mihanblockchain.com
newbie
Activity: 2
May 28, 2019, 05:15:41 AM
سلام
وقت بخیر
خسته نباشین
یه مقداری بیت کوین خرید کردم
کیف پولم ارموری هستش
ولی بیت کوین خرید شده تو حسابم نشون داده نمیشه و اینکه تو آرموری نوشته آفلاین
کسی میتونه راهنماییم بکنه ؟
jr. member
Activity: 70
Merit: 3
May 24, 2019, 02:12:28 PM
سلام به همگی
newbie
May 24, 2019, 12:16:26 PM
سلام همه
من حساب خود را در یک مبادله معامله به فروش می رسانم، از طریق گوگل ترجمه می کنم، علاقه مند می شود لطفا پیام خصوصی را به زبان انگلیسی بنویسید
newbie
May 10, 2019, 03:54:19 AM
من تازه شروع کردم برا بیت کویین
البته یه اموزش هم گذاشتم تو سایتم برای مبتدی ها که کامل توضیح دادم :
کسب درامد از بیت کویین
https://zoommusic.ir
newbie
Activity: 92
May 06, 2019, 11:17:52 PM
دوستان یه بابای کلاه برداری پیدا شده، یه بارم اکانت بیتکوین تالکش بن شده، برای  ترجمه‌ی یه بونتی ثبت‌نام کرده. اماچون طرف زده ساکن سوئده و پورتفولیو هم نداره قبولش نکردن و منو قبول کردن پ ایشون شدن تایید کننده‌ی ترجمه.
بنده هم کار ترجمه رو ثبت کردم و بعد از ۸ روز (یه روز قبل از مهلت ارسال) آقا پیداش شده و یواشکی به ادمین بونتی پیغام داده و ترجمه‌های منو اکثرا ادیت کرده. البته اکثرش چرت و پرت زده.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.50929953

لطفا دوستان این تاپیک رو بخونن و تایید کنند که این مترجم که نام کاربریش قضاوت هستش، کلا عمدا ترجمه‌هارو الکی زده تا پول بیشتر گیرش بیاد. یه بار بن شده ظاهرا دست از طمعکاری بر نمیداره .
newbie
Activity: 13
May 06, 2019, 04:11:23 AM
سلام.به یک ممبر با اعتبار بالا نیاز دارم برای یه مشکلی. ممنون میشم پیام خصوصی بدید یا ریپلای کنید

سلام مسئله تون رو همینجا بفرمایید
newbie
Activity: 11
May 05, 2019, 02:18:48 AM
سلام.به یک ممبر با اعتبار بالا نیاز دارم برای یه مشکلی. ممنون میشم پیام خصوصی بدید یا ریپلای کنید
Pages:
Jump to: