Pages:
Author

Topic: Pi mreža - novi coin koji se majnuje samo mobitelom - page 11. (Read 2665 times)

sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Ja sam se jučer registrirao na aplikaciju, za sada sve radi ok, izmajnao sam malo više od 9 PI.

Također bi trebalo reći da trebate dati ime i prezime kako biste mogli izvući PI iz aplikacije u wallet. Sad da li možete dati lažno ime to ne znam...

Također ova aplikacija nema "proof of work" algoritam kao npr. BTC nego članovi zajednice potvrđuju transakcije preko nekakvih "security circles" nije mi baš jasan koncept rada, ali znam da algoritam ne troši puno energije.

Projekt me jako podsjeća na Taucoin, koji isto ima "mobile mining" koji radi na malo drugačije od ovog. Također Electroneum je imao sličan koncept.


U svakom slučaju nemate puno za izgubiti sa ovime.

Što se tiče tima koji stoji iza ovog projekta - to su ljudi iz sveučilišta u Standfordu "koji žele učiniti kriptovalute dostupnijima širokoj populaciji". Nisam detaljnije provjeravao, no to piše u aplikaciji.


BTW. Bitdonator postoji mogućnost da će ti moderator prebaciti temu u altcoin sekciju, meni se dogodilo par puta, pa da ne misliš da ti je pobrisana tema.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
Netko mi ju je predložio pa sam ju instalirao. Koliko sam uspio vidjeti, ne troši ništa više resursa od ostalih aplikacija koje stoje u pozadini i miruju. Ne koristi mobiteli hardver za rudarenje.

E sad... Stvar je u tome što nemam pojma čemu služi aplikacija, Pi tokeni i o čemu se uopće radi u tom projektu. Znam samo da me nakon svakih 24 sata podsjeti da moram pokrenuti aplikaciju i kliknuti na gumb da nastavim dobivati Pi.

Možda ne bi bilo loše da nam OP opiše malo projekt pošto je već tako oduševljen njime.
legendary
Activity: 1223
Merit: 1002
vidim da sam već koristio app, jer mi je u cloudu i čak ima nešto Pi-a na njoj

Kakva su tvoja iskustva? koliko "ubija" mobitel ta aplikacija?

Iskustva za sad pozitivna, regao sam se pre oko dve nedelje...
Aplikacija jako , jako malo troši resursa na telefonu, i ne primetim neku
razliku... procesor se ne troši ni malo jer je u pitanju samo simuliranje mininga.

Što se tiče potrošnje baterije, ona se kreće izmedju 2 i 3%.
Prosečna upotreba RAM memorije samo 23 mb.

Mobitel mi mnogo više ubijaju Viber, Instagram, aplikacije sa vestima itd.  Smiley
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
vidim da sam već koristio app, jer mi je u cloudu i čak ima nešto Pi-a na njoj

Kakva su tvoja iskustva? koliko "ubija" mobitel ta aplikacija?
legendary
Activity: 1223
Merit: 1002
Jeli neko čuo za Pi coin?

Jako zanimljiv projekat sa sjajnom perspektivom. Najzanimljivija
činjenica je da se "majnuje" samo mobitelom. Aplikacija radi
u pozadini, ne troši bateriju niti internet promet a mobitel se nimalo
ne zagreva. Sve što treba je da se ulogujete jednom dnevno u aplikaciju
i kliknete na zeleno dugme sa simbolom munje i zatim MINE.

Aplikacija je u jako kratkom roku dobila preko 200.000 registriranih korisnika,
a prvi reward halving će se desiti kad se registrira 1 milion korisnika. i najvažnija
stvar, što više referala skupite preko vašeg reff. linka, to će vaš "hashrate"
biti veći. Možete se reg. putem facebook računa ili broja vašeg mobitela.

Ukoliko želite da se oprobate, možete se uključiti samo uz preporuku
putem linka:

minepi.com/hexom

Promo kod: HEXOM


Pages:
Jump to: