Pages:
Author

Topic: Piyasa Dolandırıcılıkta Daha Hızlı Gelişiyor - page 2. (Read 894 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
Mesajların hepsini okudum. Bu gibi insanları konuşarak dolandırmak isteyenler bir yana bunlara inanmazsanız sorun yok ama gerçekten de bilgisayarınızı ele geçirenler çok büyük sorun. Bunun için tıkladığınız linklere çok dikkat edin. Orjinal konularda bulunan linklere tıklamaya özen gösterin. Kurtulmakta çok zor olabilir giden gider yinede kurtulamazsınız bazıları bu kadar başa bela olabiliyor. Dikkatli olalım inşallah kimse de karşılaşmaz böyle bir durum ile.
member
Bikaç gün önce telegramdan arkadaşa src uzantılı dosya atılmış ve yanlışlıkla eli çarpınca gelir gelmez, açılmış. Ordan virüs bulaştırmışlar birşekilde şifre vs çalabilmişler oyüzden herşeye dikkat edin arkadaşlar ben işlem yaptığım bilgisayarda hiçbir uygulama vs kullanmıyorum örneğin, hacklencekse de telefon vs hacklensin.
Bu işte biraz daha profesyonelce pc ye bulaşan virüs tamamen format atmadan temizlenmiyor. Arkadaşın ne yazdıysa klavye hareketlerini veya kopyala yapıştırı inceleyip oradan yada kayıtlı şifrelerini ele geçirmiş o yüzden çok çok önemli hiç bir zaman linkleri orjinal konuları dışında tıklamayın. Yazık olmuş üzücü bir durum e posta larda zaten hiç bir linke bakmıyorum. Bu forumda zaten bounty, airdrop vs inceleyebileceğimiz kısımlar var. Burada bile ne yazıkki scam olanlar oluyor yani çok seçici olmak gerek.
member
Dolandırıcıların ico ekiplerinden daha becerikli olduğunu kabul etmemek elde olmayan bir durumdur maalesef kripto para pazarında saçma bir yaşam deneyimi olarak. Napıyorsunuz diyen yok nasılsa dolandırıcılara.
Gerçekten öyle çünkü mantıken zaten onların piyasadan önde olmaları gerek yoksa hiç kimse inanıp parasını kaptırmaz. Ama böyle bir işe başvurmak yerine hak edip kazansalar insanlarında canları yanmasa daha iyi olur. kripto para piyasanın anılışı daha iyi ve güvenli bir ortam olur zaten merkezi olmayan bir ortam kimin ne olduğu meçhul.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Bikaç gün önce telegramdan arkadaşa src uzantılı dosya atılmış ve yanlışlıkla eli çarpınca gelir gelmez, açılmış. Ordan virüs bulaştırmışlar birşekilde şifre vs çalabilmişler oyüzden herşeye dikkat edin arkadaşlar ben işlem yaptığım bilgisayarda hiçbir uygulama vs kullanmıyorum örneğin, hacklencekse de telefon vs hacklensin.
jr. member
Activity: 114
Merit: 1
Ben bounty hunterım kardo btc m yok ancak dikkatli olmak şart millet manyak gibi peşinde koşuyor dolandırıcılık hat safhada.
full member
Activity: 301
Merit: 100
Adamlar bunu meslek haline getirmişler. kendilerini bu kadar belli etmelerine rağmen nasıl oluyorda bu dolandırıcılara inanan oluyor anlamıyorum.
member
Activity: 308
Merit: 10
Valla en son bir haber okumuştum .yeni bir virüs geliştirmişler.direk biosa sızıyormuş.format falan atıncada geçmiyor muş .tam bir virüs yani.Olum bu adamlarda nasıl bir zeka var ya
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
Banada adamın teki dadandı geçenlerde daha fazla para kazanmak istermisin ayağına geldi ben yok dedikçe neden diyor istemiyorum dedikçe neden diye soruyordu gitsem istesem büyük ihtimalle benide dolandırmaya çalışacaklardı.
full member
Activity: 567
Merit: 148
Dolandırıcıların ico ekiplerinden daha becerikli olduğunu kabul etmemek elde olmayan bir durumdur maalesef kripto para pazarında saçma bir yaşam deneyimi olarak. Napıyorsunuz diyen yok nasılsa dolandırıcılara.
member
Önceden telefon dolandırıcılığı çok olurdu artık millet kriptoya yöneldi her gün farklı dolandırıcılık haberleri duyuyoruz. Buda yenisi galiba.
Baktılar ki 10 20 tl paralar kurtarmıyor artık kripto para kadar kazandıran  bir şey yok herkes böyle görüyor işin içine bir giriyor oo zor muş yada dolandırıcılar geliyor piyasayı çözüp nasıl dolandırırız. Bilmiyorum da aklı başında insanlar burada olmalı. Piyasayı araştırmalı bilmeli neyin ne olduğunu. Türk ICO su bekliyoruz bakıyorsun çıkmış dolandırma niyeti ile giriyor. Gel de güven inşallah akıllanır insanlar da kendilerini bu piyasa üzerinde güvenilir şekilde geliştirir.
member
Activity: 518
Önceden telefon dolandırıcılığı çok olurdu artık millet kriptoya yöneldi her gün farklı dolandırıcılık haberleri duyuyoruz. Buda yenisi galiba.
member
Yani emek vermeden kazanmak gerçekte olmadığı gibi sanal da da olacak bir şey değil. Bilinçli hareket edilmezse tamamen şuursuzlaştırırlar adamı burada giden parayı da tekrar bulma şansınızda yok. Evde dört dönersiniz yazık yani boşa gidiyor paranız saf kalpli olmayın hiç kimseye güvenmeyin sanal ortamda  en yankını bile insana iyi şeyler düşünmüyor burada hiç tanımadığınız insanlar ne yapsın.
newbie
Activity: 43
Merit: 0
insanların kolay para kazanma isteği herzaman kayıpla sonuçlanır
çalışmadan para yok bir şey garanti ve yüksek kazanç diyorsa korkun ondan
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bu dolandırıcılar emek hırsızları insanların haklarında gözü olanlar,kendisi bir sik beceremeyip başkasının sikiyle gerdeğe giren orospu çocuklarıdır net .
member
Dolandırıcılıkta gelişmesi başta kulağa sıkıntılı bir durumda gelse aslında dolandırıcılığı engelleyebildikçe gelişen bir piyasa ile karşılaşıcaz.Ve böylelikle daha dirayetli bir piyasa içerisinde olacağını düşünüyorum.Bu süreçte zarar görenler olacaktır.Ancak işin artılarının daha çok olduğunu düşünüyorum.
Bu döngü imkansız olmasa bile önüne geçilebilecek bir durum değil. Playstation örnek kaçıncı seri hala kırıyorlar Smiley Ne kadar gelişirse karşı taraf ondan öne geçmiş olur. Dolandırıcılar bir sistemi çözüp piyasa da kazanma düzeni kuruyor. Ama kazanma potansiyeli olacak kişiler avellik yapıyor. Araştırmak her zaman en iyisi.
jr. member
Activity: 182
Dolandırıcılıkta gelişmesi başta kulağa sıkıntılı bir durumda gelse aslında dolandırıcılığı engelleyebildikçe gelişen bir piyasa ile karşılaşıcaz.Ve böylelikle daha dirayetli bir piyasa içerisinde olacağını düşünüyorum.Bu süreçte zarar görenler olacaktır.Ancak işin artılarının daha çok olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Ben telegramda tanımadıklarımla hiç konuşmuyorum cevap bile vermiyorum, benden habersiz gruplara ekleme olayınıda kapattım zaten. Piyasada saglam adam yok gerçekten banada bazen bu tarz yaklaşımlar oluyor ama okumuyorum bile
member
Activity: 364
Malesef her geçen gün yeni bir dolandırıcılık olayına şahit oluyoruz. Bir yandan düşüşlerle boğuşurken bir yandan da bunlarla uğraşmak can sıkıyor. Umarım piyasa düzelirde millet de işine gücüne bakar.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Dolandırıcılar bir kere dadandıktan sonra diğerleride geliyor çünkü bu şekilde konular açılıyor ve parayı görüyorlar  Grin 1100 btcnin hepsini o şekilde indirdiyse sırf şu konuyu gören türkler içinden bile dolandırıcılığa meyillenen olur
aha al benden de o kadar dostum. Şimdi herkes hesaplıyor 1000 btc x 6k dolar hatta ath yapsa 20k dolar of hayatım kurtuldu  Smiley gerçe bizim milletin yüzde kaçında bu seviyede dolandırıcılık ypaabilecek ingilizce var orası tartışılır
member
Bu kadar dalavereye de kimse düşmez dememek lazım. Yüzlerce kişi düşmüş işte. 1100 BTC de baya baya yüksek bir miktar. Bu tongaya düşenler hep kısa zamanda çok para kazanma hırsı olanlar. Amatörler de var uzmanlar da var içlerinde. İşte demek ki insanın çaresiz bir anında boşluğuna denk geliyor. Güzel bir test yapmış başlığı açan arkadaş.
Teşekkürler dostum Smiley Blockchain.io da cüzdan açmamı istiyor diyor ki seni  mining sistemime ekleyeceğim ve sonra 0 olan balance kaça çıkacak gör.  Sonra da seni ekledim içine kaç para atarsa %20 kadar kar ediceksin bende ilk başta 2FA açtım ne yapcak diye itiraz etti sonra kapalı tuttum cüzdanın içine girip nereye ne yaptı ona baktım kendi cüzdanını eklemiş içine atar atmaz çekim yapacak. Bunu bilmeyen ooo daha fazla kazanırım hesabı ile içine atıyor demek ki adamı balina yapmışlar. Daha fazla dolandırıcılık taktiği gördüm ama en ilginç geleni bu oldu aslında basit ama karşı tarafın konuşması inandırıcı. İşin içinde bedava geçiyorsa boşluk yapmamak lazım Smiley
Pages:
Jump to: