Pages:
Author

Topic: Piyasa Dolandırıcılıkta Daha Hızlı Gelişiyor - page 5. (Read 894 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
Güzel yöntem deneyeceğim bende daha önce aklıma gelmemişti. Varsa baska yöntemler paylaşın komisyon öderiz.
Biraz geliştirin kendinizi . Adamlar direk cüzdan içine girip kendisine yol hazırlıyor. Piyasa kafayı yedi manyak manyak insanlarla doldu.Bunu yöntem olarak öğrenin diye değil başınıza gelirse savunma taktiğiniz olsun diye paylaştım beni de günaha sokmayın Smiley Birde yatırımcı getirirsem 2 BTC hediye veriyor.  Smiley adam 1100 BTC de bu şekilde toplamış ise kişi başı 1 tane koparsa 1100  çok dağınık topladıysa 5000 kişi gibi bir insan kitlesini baya evire çevire halletmiş.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Kardeşim mesaj atınca bile kullanıcı adını kontrol ediyorum telegramda. 1100 btc yürütmüş hala doymamış mı çakal halada milleti dolandırmaya çalışıyor.
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Güzel yöntem deneyeceğim bende daha önce aklıma gelmemişti. Varsa baska yöntemler paylaşın komisyon öderiz.
member
Activity: 574
Merit: 34
Dün Akşam Yaşadığım Olayı Anlatacağım    Bu Sadece Bir Dolandırıcının Taktiği Ve Piyasa Bunun Gibiler ile Dolu

Telegram da geçen konuşmanın ekran görüntüsünü almak isterdim. İngilizce dilinde olduğu için Herkesin anlayacağı dilde açıklamak istedim. Sıkılmadan sonuna kadar okur iseniz en azından karşılaştığınızda ona göre hareket edersiniz.

- Öncelikle dolandırıcı olduğunu hissettiğiniz kişileri ürkütmeyin ne yapacağını izleyin. Tecrübe edinin ama kesinlikle private key vermeyin Smiley Bunu zaten biliyoruz diyenler olacaktır mutlaka.
İfşa edeceğim kişi Sammy Qiáng kullanıcı adı zaten yok. Telegram dan Bicointalk da çevirisini yaptığım Amicorum projesinin ICO için yatırım tavsiyesi vermemi istedi. 100 k dolar yatırım yapmayı düşündüğünü ve kendisinin madencilik yaptığını ve kazancını ekran görüntüsü atarak kanıtlamak ikna etme rolünü oynadı Smiley
Ona yatırımı kendi kararı ve düşüncesi ile yapması gerektiğini söyledim. Bana bir teklif sundu ona karşı dürüst olduğum için yardımcı olmak istediğini söyledi bir BTC cüzdanı oluşturmamı ve içerisinde 0 balance olması gerektiğini söyledi. Kendi mandenciliğine cüzdanı entegre edeceğini benim de kazanacağım yalanını uydurdu Smiley Her neyse sabırla bekledim ne yapacak merakta ettim bir cüzdan adresi oluşturdum bu kesinlikle denemeyin Smiley ID ve şifreyi istedi 0 balance bir hesapta kayıp olmayacağı için verdim ve 2FA doğrulamayı etkinleştirdim. Kaldırmamı istedi. Kesinlikle e posta veya kişisel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın. Cüzdanı entegre ettiğini beklemem gerektiğini söyledi. İlk adreste başarılı olmadığını ve yeni bir adres oluşturursam bunu tekrar deneyeceğini söyledi yine bir adres açtım hala merak ediyorum ne yapacak. İkinci açtığım adreste entegrenin başarılı olduğunu ve cüzdana atacağım miktar BTC ile %15 %20 kar alacağımı söylüyor. Smiley Cüzdanı kontrol ediyorum Ayarlar kısmında Wallets&Addresses kısmı var orada da Imported Bitcoin Addresses bu kısma kendi Cüzdan adresini ekliyor. İçine BTC atar iseniz büyük kar ediyor bütün paranız karşı tarafın ellerine gidiyor Smiley Eklediği cüzdan adresine göz attım topladığı BTC 1100.00534 idi bu cüzdanının kullanılabilir limiti. Ne kadar kişiyi dolandırdığını sizler düşünün. Kimse kimseye karşılıksız iyilik yapmaz.  Özellikle yatırımcılar ile iletişim kuruyor. Ona japon ve çinli yatırımcılardan ayarlar isem 2 BTC hediye edeceğini de söyledi. Daha bir çok dolandırıcılık örneği verebilirim. Çok fazla kişi ile bu şekilde karşılaşıyorum.  Hiç kimseye bu şekilde kanmayın. Yardımcı olunacak bir konu var ise burada güvelir üyelere yazın. EFS moderetör yardımcı olacaktır. Öncelikle araştırın.

Bu sadece denk gelmeyen veya yeni kullanıcılar için bilgilendirme amaçlı bir örnektir. 3 kuruş paranız vardır kaptırırsınız denemeyin Private key ve şifrelerinizi saklı tutun. Gerekirse PC de bile tutmayın bir kağıta yazın flash bellek ile saklayın. Piyasa gelişmekte Dolandırıcılar kendilerini daha hızlı geliştirmekte Smiley
Eğer bedava BTC arıyor iseniz bu konuyu inceleyin.
: https://bitcointalksearch.org/topic/bedava-bitcoin-1161791
Pages:
Jump to: