Pages:
Author

Topic: Piyasa Dolandırıcılıkta Daha Hızlı Gelişiyor - page 4. (Read 894 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
Ülke olarak şu çakallıklarımızı iyi işler için kullansak bugün ihya olurduk. Sadece bu alanda da değil, herhangi bir yerde en ufak açık görmesinler ya da paranın kokusunu almasınlar, anında bir hile hurda ile o işe giriyorlar.
Koskoca blockchain sistemini BTC 'yi çağımızın büyük bir teknoloji olayı olarak değilde kolay para kazanmak olarak gören bir kitle varken. Çakallarla dans Smiley
Piyasayı içeriğini ve düzeni kavramadan doğrudan kolay para kazanma yoluna gidilirse böyle olur. Bu yüzden EFS'nin açtığı Bedava Bitcoin konusu bulunduğu bölümde en çok tıklanan konu. Bedava mezar var desek ona girecekler Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Ülke olarak şu çakallıklarımızı iyi işler için kullansak bugün ihya olurduk. Sadece bu alanda da değil, herhangi bir yerde en ufak açık görmesinler ya da paranın kokusunu almasınlar, anında bir hile hurda ile o işe giriyorlar.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Bu tip ve buna benzer bir çok dolandırıcık olayı olmakta hem çevremizde hem de duymaktayız. En kolay uzak durmanın yolu, yabancı tanımadığınız kimseyle bir bilgi aylaşımında bulunmamanız en doğru yol.
member
Yani her birinin dolandırma taktiği farklı. Bu insanları parası olduğuna ve gerçekten yardım ediyorum ayağına duygu sömürüsü yapıp kandırıyor cüzdanında da 1100 BTC ekran görüntüsü alıp atınca ikna edip kandırabiliyor. Avını özellikle de yatırımcılardan seçiyor. Kişi değişir Ahmet olur o olmaz Mehmet olur taktikte bu olmaz başka bir şey olur. Bu kendi elinizle ödettirmeye çalışıyor daha profesyonelce olanlar inşallah hiç kimse karşılaşmaz. PC nize girebilecek kadar ileri gidebilir. Tüm bilgilerinizi eliyle koymuş gibi alır. Tıkladığınız linklere bile dikkat edin her önünüze geleni para sanıp atlamayın. Maksat hiç bir kardeşimin canı yanmasın bilgilensin. Konu da bundan ibaret ülkemizde zaten yokluk çekiyoruz iki kuruş kazanırsınız onuda böyle çakallara kaptırmayın. Bol kazançlar dilerim Smiley
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Adamlar işini biliyor gerçekten ya. Yani bu piyasada bu dolandırıcılık olayı her geçen gün başka bir boyuta yükseliyor. Güzel taktik mis aslında bu yöntem. Kimsenin başına gelmesin böyle olaylar. Kimsenin canı yanmasın.
member
Activity: 252
bu dolandırıcılık olaylara dikkat etmek lazım her geçen gün daha fazla artmakta bilgilendirme için teşekkür ederiz
full member
Activity: 616
Merit: 100
Forumda sürekli rast geliyorum. Hergün farklı şekilde dolandırıyorlar. Hepimiz biliyoruz dikkat ediyoruz ama bu kadar çok olduğuna göre hala bilmeyenler dolu. Kimseye private key i vermeyin.
member
Activity: 518
Adam profesyonelleşmiş. Kimseye güvenilmeyeceğini biliyorduk ama adamlar bir kulp bulup dolandırıyor. Son zamanlarda çok sık dolandırılma haberlerini duyuyoruz. Dikkat etmekte fayda var.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
kripto paralardaki bu dolandırıcılık haberleri artmaya başladı. bu olaylar piyasaya olan güveni azaltıyor. siz siz olun kimseyle private keyinizi paylaşmayın.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
bana telegramda tanımadığım birisi mesaj atarsa okumadan direkt spam olarak işaretliyorum. mesaj olarak ne yazdığına ya da gerçek bir profil mi olduğuna bile bakmadan direkt basıyorum. bu dolandırıcının taktiği de eskilerde kalmış. uzun zamandır yaratıcı bir dolandırıcı hikayesi göremedik. umarım da görmeyiz.
member
Activity: 448
Merit: 33
Bilgilendirme için çok teşekkürler. Dolandırıcılar yılmadan yeni yöntem geliştiriyorlar ve geliştirecekler. Hepimizin emeklerini kaptırmaması için çok uyanık olmak gerekiyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Pek yaratıcı değilmiş. Daha iyi senaryolar görmüştüm. Daha yeni dolandırıcı olmuş galiba bu arkadaş Cheesy Böyle böyle acemiliklerini atıyorlar tabi çakallar Cheesy
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bedava bitcoin linki için tesekkürler 😁
Şaka bir yana,telegram üzerinden direk alışveriş yapan varmı ? Ben gelen mesajlari hiç dikkate almıyorum.
member
Activity: 630
Merit: 37
Güzel yöntem deneyeceğim bende daha önce aklıma gelmemişti. Varsa baska yöntemler paylaşın komisyon öderiz.

sen nasıl bir orospu çocuğusun acaba
member
Activity: 210
Merit: 11
♦ SIMDAQ ♦
Dolandırıcılar bir kere dadandıktan sonra diğerleride geliyor çünkü bu şekilde konular açılıyor ve parayı görüyorlar  Grin 1100 btcnin hepsini o şekilde indirdiyse sırf şu konuyu gören türkler içinden bile dolandırıcılığa meyillenen olur
member
Activity: 560
Merit: 12
Bir iconun telegramına girin anında sizi karşılayan özelden mesaj 3-4 tane sahte admin olacaktır. İsimler aynı ama kullanıcı adları farklı. Her zaman gerçek admin kullanıcı adlarını kontrol edin. Geçenlerde az kalsın kaptırıyorduk bizde birşeyler
member
hayatım boyunca böyle insanlara uyuz oldum. gözünü milletin cebindeki paraya diken bu şerefsizlere nerede rastlasam suratına tükürürüm. kendi çabası ile para kazanmayı beceremeyen aşağılık yaratıklar
Aynı bende dürüstlük kalmadı onu geçtim birde bu yoldan aldığı para miktarına bak 1100 BTC ayıptır ya. Kandırmalarına fırsatları olmaz inşallah tüm telegram kanallarında mutlaka dolandırıcı var. Kullanıcı adını kontrol etmek çok önemli isim ve resim yeterli değil. nefret ettim sahtekarlardan bitmiyor yerine mutlaka daha fazlası geliyor çok dikkat edin valla kendi bilginiz yoksa önce araştırıp karar verin. Hedefim şu iyi projelerin çevirilerini yapıp insanlara duyurmak kazanmak ve kazandırmak adamlar doğrudan cepçilik yapıyor.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Telegramda çok fazla dolandırıcılık ddönüyor gerçekten ben genelde bana yazanlarla dalga geçiyorum. Biriyle muhattap olacaksanız admini olmasına dikkat edin o grubun bazen o bile işlemiyor gerçi her zaman konuşmalarda da nicknameleri double check yapın. İşin özü double check yapmayı bir alışkanlık haline getirin
full member
Activity: 770
Merit: 103
hayatım boyunca böyle insanlara uyuz oldum. gözünü milletin cebindeki paraya diken bu şerefsizlere nerede rastlasam suratına tükürürüm. kendi çabası ile para kazanmayı beceremeyen aşağılık yaratıklar
member
Kardeşim mesaj atınca bile kullanıcı adını kontrol ediyorum telegramda. 1100 btc yürütmüş hala doymamış mı çakal halada milleti dolandırmaya çalışıyor.
Herkes temkinli yaklaşmıyor ki mal dolu ekiplerden birine yazdım çeviri ile ilgili görüşmek için bana spam göndermeyi kes diyor telegram kanallarına katıldım direk engelledi link paylaştın diyor. Ben de şaşırdım adama ilk kez mesaj gönderdim ilk kez kanallarına katıldım. Sadece herkese merhaba yazdım. Engellendim benim adıma açılan bir kaç tane sahte hesap ile karşılaşmıştım. Öyle bir şey olmuş olmalı ki adam laftan da anlamıyor mal ilk kez yazıyorum spam göndermedim diyorum. Dinlemiyor bile orjinal şahsıma ait telegram hesabım @cnraydn budur. Söyleye söyleye anlatamadım en son senin projen scam ben spam değilim kapa çeneni demek zorunda kaldım iyi ki seninle çalışmamışım diyor. Beni yanıltmadın diyor sen mal olursan yanılmazsın tabi spam gönderenin kullanıcı adını kontrol et diyorum o da yok. Dikkatli olmak lazım her konuda. yanlış bir adım pahalıya patlaya bilir.
Pages:
Jump to: