Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 13. (Read 466862 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
August 10, 2017, 10:49:35 AM
polo için olumsuz bir çok yorum vardı ben çıktım polodan,artık bittrex ile yolumuza devam edecegiz
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
August 10, 2017, 10:29:38 AM
şu an gamecredist iyi gidiyor.İlk mesajı yazdığımdan bu ana kadar yüzde 10 üstüne koydu.15 btc alım var tek seferde şu an.Fiyat artışı tahminimce hızlanacaktır.

Usta geçtim bklm Smiley hayırlsı
Dündü hocam o.ben çıktım sabah.Şu an düşüşe geçti.Ama fiyat çıkabilir belli olmaz ama risk olduğu için kalmadım.Görüşme bugün sabah 10'daydı.Kar satışları gelince düştü bayağı.
Düşüş devam eder mi etmez mi bilinmez.
Ben de baktım pik yapmış ripple da mal gibi salınıyor dedim şundan bi voleyi vururuz belki  Grin Cheesy
pik yapmayan mı var.Bytecoin bile pik yapmış.2-3 ay önce 180'leri gören bytecoin 39-40'larda.Bir dal aldım attım sepete  Smiley Wink
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 10, 2017, 10:21:57 AM
şu an gamecredist iyi gidiyor.İlk mesajı yazdığımdan bu ana kadar yüzde 10 üstüne koydu.15 btc alım var tek seferde şu an.Fiyat artışı tahminimce hızlanacaktır.

Dündü hocam o.ben çıktım sabah.Şu an düşüşe geçti.Ama fiyat çıkabilir belli olmaz ama risk olduğu için kalmadım.Görüşme bugün sabah 10'daydı.Kar satışları gelince düştü bayağı.
Ben de baktım pik yapmış ripple da mal gibi salınıyor dedim şundan bi voleyi vururuz belki  Grin Cheesy
sr. member
August 10, 2017, 10:19:23 AM

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 10, 2017, 10:13:23 AM

member
Activity: 137
Merit: 29
August 10, 2017, 02:39:48 AM
Bitecoini bitcoin yapan madenciliktir.Litecoin için madencilik yeni başlıyor. L3+ piyasaya yeni yeni giriyor buda fiyata yansıyacaktır.Yıl sonuna kadar en az 105$ görecektir.Benim tahminim bu yönde.Ayrıca Litecoinin yükselişi çokta BTC'ye bağlı değil.Uzun vadede iyi bir yatırım...

L3+ madencilik cihazlarının litecoin fiyatına yapacağı etkiyi açıklar mısınız? Ben bir bağlantı kuramadım.

Demek istediğiniz zorluğun artmasıyla litecoin çıkarma maliyetinin artması ve dolayısıyla daha yüksek fiyata satma gerekliliği mi?

Birincisi zorluğun fiyata etkisi ikincisi madenci sayısının artışına bağlı olarak gelecek yenilikler bir üçüncü sebep ise madencilerin fiyat artışı için yapacaklarını beklediğim PR çalışmaları olacaktır.Bir coinin üreticisinin çoğalması günlük hacimde ciddi bir yükselişe neden olacaktır.Günlük hacimin yüksek olması al-sat sayısının çok olmasına buda kullanıcı sayısının artmış olmasına istinaden olur.Bak mesela NEM(XEM) günlük hacimde 8 milyon dolar gibi çok az bir seviyede iken Litecoin günlük hacimde 300 milyon dolar gibi seviyelerde bir ticaret hacmi oluşturuyor.Buda balonların oluşmasını azalttığı gibi coine olan güveni artırıyor.
L3+ normal fiyatı 1600-1800$ seviyelerinden şu anda 5500 dolar seviyelerine kadar yüksek rakamlara satılıyor.Miner cihazlarının dahi fiyatlarının bu derece artması aslında Litecoine olan rağbeti göstermeye yetiyor.Bu yüzden diyorum ki Litecoin Ekim'de daha güzel olacak 😉
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
August 10, 2017, 02:15:26 AM
Gamecredist iyi fırsat vermiş ama sermaye bağlı olduğu için hareket edemiyoruz. Aslında işlem hacminin biraz düşme nedeni de, kimsenin parasını zarardan dolayı hareket ettirememesi, elinde para olanlar da BTC giriş yapıyor.
sr. member
August 09, 2017, 08:05:04 PM
sr. member
August 09, 2017, 12:52:10 PM
gamecredist bu perşembe günü hindistan da oyun sektörü ile görüşmeleri var.Perşembe gününe kadar bir pump gelebilir.Hindistanda oyun sektörü 800-900 milyon dolar senelik cirosu.Takip de yarar var.

Bu gerçekten iyi bir bilgi ve fırsat yaratabilir. Kaynak verebilirmisiniz.
twiter da gördüğüm bir haber.Ben bir miktar aldım.Yükseldiğinde satmayı düşünüyorum yarın.Görüşme olumlu yada olumsuz olsa da kar görenler satacağı için fiyatta yarın görüşmeden sonra düşme olabilir.O yüzden yüksekte iken satmakta fayda var.İlla yükselecek diye bir garantide yok.Şu anda piyasa çok güvensiz riske girip girmemek herkesin kendi öngörüsüne kalmış.Çıkar dediğin düşebiliyor düşer dediğin çıkabiliyor bu piyasa ters köşe yapmayı seviyor.Karar sizin.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
August 09, 2017, 12:41:59 PM
gamecredist bu perşembe günü hindistan da oyun sektörü ile görüşmeleri var.Perşembe gününe kadar bir pump gelebilir.Hindistanda oyun sektörü 800-900 milyon dolar senelik cirosu.Takip de yarar var.

Bu gerçekten iyi bir bilgi ve fırsat yaratabilir. Kaynak verebilirmisiniz. Fiyatının uçacağını düşünüyorum bu haber ile .
sr. member
August 09, 2017, 12:30:29 PM
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
August 09, 2017, 12:23:32 PM
Bitecoini bitcoin yapan madenciliktir.Litecoin için madencilik yeni başlıyor. L3+ piyasaya yeni yeni giriyor buda fiyata yansıyacaktır.Yıl sonuna kadar en az 105$ görecektir.Benim tahminim bu yönde.Ayrıca Litecoinin yükselişi çokta BTC'ye bağlı değil.Uzun vadede iyi bir yatırım...

L3+ madencilik cihazlarının litecoin fiyatına yapacağı etkiyi açıklar mısınız? Ben bir bağlantı kuramadım.

Demek istediğiniz zorluğun artmasıyla litecoin çıkarma maliyetinin artması ve dolayısıyla daha yüksek fiyata satma gerekliliği mi?
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
August 09, 2017, 12:08:47 PM
Bitcoincash vereceklermiş 14 ağustosta. Önce normal paramızı versin orospu çocukları, sonra bakarız bitcoincash'e...
Yok böyle bir ibnelik arkadaş.
member
August 09, 2017, 10:16:58 AM
full member
Activity: 840
Merit: 103
August 09, 2017, 06:10:29 AM
Litecoin iyi yükselişe geçti tabi BTC'ye göre hala kendine gelmedi fakat güzel bir kazanç sağlayacaktır diye düşünüyorum.80$ seviyesine ulaşacaktır bu ay olmazsa da 2 ay içerisinde.

LTC  o fiyatları görmesi için daha zamanının olduğunu düşünüyorum. Eylül den sonra belki bir miktarda daha yükselir. Zira BTC yükselirken altcoinler gibi hep baskı altında kalacak.
Ben transferlerde bitcoin yerine litecoin kullaniyorum bircok kisi boyle yapiyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
August 09, 2017, 04:19:24 AM
Polo bitti ve bitişini kendi hazırladı.Önce altcoin eklememeler sonra bch vermemeler en sonunda çökmeler yaşayınca herkes kaçtı
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
August 09, 2017, 03:21:37 AM
Litecoin iyi yükselişe geçti tabi BTC'ye göre hala kendine gelmedi fakat güzel bir kazanç sağlayacaktır diye düşünüyorum.80$ seviyesine ulaşacaktır bu ay olmazsa da 2 ay içerisinde.
Hocam hiç sanmıyorum o fiyatlara gelmesini,coinbase harici bir numarası yok ltc nin bildigim kadarıyla
bu fiyatlara çıkmasıda tamamen coinbase sayesinde,daha da 80$ gibi rakamları 1 yıl sonra BTC 5000+ olursa görebilir bence
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
August 09, 2017, 02:32:38 AM

LTC  o fiyatları görmesi için daha zamanının olduğunu düşünüyorum. Eylül den sonra belki bir miktarda daha yükselir. Zira BTC yükselirken altcoinler gibi hep baskı altında kalacak.
member
August 09, 2017, 02:26:28 AM
sr. member
August 08, 2017, 10:56:12 AM
Bitcoinin ard arda rekor kırması her ne kadar altcoinleri tedirgin etse de ufak düşüşler yaşasa da bitcoine geçenlerin belli bir oranda altcoinlere yöneleceğinden fiyatların artmasını bekliyorum.Tabi bu geçişlerin hızına ve kapasitesine bağlı.Şu anda bitcoin yükselirken altcoinlerden fazla bir şey beklememek lazım.Ortalık biraz durulsun neler olacak göreceğiz.
Pages:
Jump to: