Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 8. (Read 466859 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
September 12, 2017, 03:55:34 PM
merhaba bu başlığa neden kimse yazmıyor artık
geçtim polo'ya bittrex'in eski hâli yok, fiyatlar yüksekten satıyor düşükten alıyor. hiç sanmıyorum ama batarsa da batar napiym  Cheesy

emc2 670 gayme polo'da, bittrex'te 100-150 sat yukarılardan veriyor + bittrex'te hacim fazla bile olsa polo'ya bakarak işlem yapıyor millet, biraz eziklik var o konuda
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
September 12, 2017, 11:24:54 AM
merhaba bu başlığa neden kimse yazmıyor artık
legendary
September 03, 2017, 06:47:59 AM
Zaten benim alım noktam 2500 civarında! Oraya gelirse altlar düşüşü tamamlar. O noktadan sonra btc'deki olası %20-30 düşüşü altcoinlerdeki artışlar haydi haydi karşılar.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
September 03, 2017, 06:36:52 AM

Btc ana para birimi, çok düşmesi altcoinlerin de çok düşeceği anlamına gelmez. 2-3 aşamalı hareketler beklenebilir. Benim beklentim:
1. aşamada BTC düşer, altlar da düşer-çıkar-oynar (dolar zamanı) <<<<<<<<<<<<<<<<<<< kafa karıştırıcı+cümbüş zamanı
2. aşamada BTC yine düşer altlar da düşer (altları toplama zamanı)<<<<<<<<<<<<<<<<<<  panic sell
3. aşamada BTC spekülatif düşer (kısa bir süre) altlar moon (BTC toplama zamanı)<<<<<<<<< altcoin çıkışı için gerekli+alttan toplama süreci (tamamen spekülatif)

"BTC asla düşmez" diyenler için bir not: Kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun? Cheesy
Asla al-sat-tut tavsiyesi değildir.

şu hareketi nerede bitirdiklerine bakar iş...

su asamada ızlenmesı gerekıyor ve dıkkatlı olmalı. fıyat yuksek ancak. öyle 1000 dolarlara fılan donmesı hayal.  3700 dusecegı dıp noktadır bence. hadı cok asırı bır satım oldu 3000. o grafıktekı trend cızgının bır manası kalmadı o trendde degıl btc. üç yuz yıl oncekı fıyatına bakarak trend cızgısı olusturulmaz. en fazla 5 tepe 5 dip. bu sebeblede 1000 dolar olması cok cok zor. olmaz degıl tabıkı ama oyle bırsey olursa kepenklerı kapama anlamına gelır.
full member
Activity: 742
Merit: 112
September 03, 2017, 05:44:28 AM
bitcoin 1900 dolardan başlayan yükseliş hareketinde içsel 5 dalgayı tamamlamış olabilir.
düzeltmeleri dalgalarını saymaya başlamalı
legendary
September 02, 2017, 07:10:54 AM

Btc ana para birimi, çok düşmesi altcoinlerin de çok düşeceği anlamına gelmez. 2-3 aşamalı hareketler beklenebilir. Benim beklentim:
1. aşamada BTC düşer, altlar da düşer-çıkar-oynar (dolar zamanı) <<<<<<<<<<<<<<<<<<< kafa karıştırıcı+cümbüş zamanı
2. aşamada BTC yine düşer altlar da düşer (altları toplama zamanı)<<<<<<<<<<<<<<<<<<  panic sell
3. aşamada BTC spekülatif düşer (kısa bir süre) altlar moon (BTC toplama zamanı)<<<<<<<<< altcoin çıkışı için gerekli+alttan toplama süreci (tamamen spekülatif)

"BTC asla düşmez" diyenler için bir not: Kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun? Cheesy
Asla al-sat-tut tavsiyesi değildir.

şu hareketi nerede bitirdiklerine bakar iş...
hero member
Activity: 756
Merit: 541
September 02, 2017, 06:48:32 AM
Merhaba;

Son günlerdeki BTC yükselişinde özellikle dün sabah itibarı ile düzeltme bekliyordum, herkesin bu gidişe kendini alıştırmış olması lazım.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
September 02, 2017, 06:44:37 AM
lbry'den bir çıkış bekliyorum.BTC'nin 400 dolar birden düşmesiyle panik satışlardan topladım.BTC yeniden atağa geçecektir.Bundan sonra 300-500 dolar iner çıkar.4500 doları direnç yapmışa benziyor.400 dolarlık bir düşüş yukarıdan satıp bu düşük fiyattan alanlar için iyi kazanç o yüzden bu fiyattan aşağı ineceğini zannetmiyorum.Herkese bol kazançlar
full member
Activity: 224
Merit: 119
#Root
September 02, 2017, 06:14:03 AM
LiteCoin gidişatı sizce nedir arkadaşlar 86$ dan 80$ düştü acaba tekrar yükselme gibi durumu olurmu birde dogecoinde şuan güzel ilerliyor tekrardan 120 st görme ihtimali olabilirmi analiz eden arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
full member
Activity: 279
Merit: 100
September 02, 2017, 02:26:44 AM
Altcoinler ziküldü 😢
legendary
September 01, 2017, 01:18:01 PM
Normalde Btc artarken yerin dibine giren altcoinler şimdi btc ile birlikte zıplamaya başlaması beni şaşırtıyor. Bu altcoinlerin hareketlerini anlamak inanın çok güç...
Çoğu tepki çıkışı, bazısı sert tepki veriyor
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
September 01, 2017, 01:02:22 PM
Normalde Btc artarken yerin dibine giren altcoinler şimdi btc ile birlikte zıplamaya başlaması beni şaşırtıyor. Bu altcoinlerin hareketlerini anlamak inanın çok güç...
full member
Activity: 644
September 01, 2017, 02:16:09 AM
strat için eylül sonunda büyük haberler geliyor. şu an için fiyat alım için çok uygun. alıp 1 2 hafta bekletmek lazım. en az yüzde 20 karla satarız.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
August 31, 2017, 04:38:15 PM
Hay ben bayram çalışmasının da mesaisinin de...
Çalışıyorum diye takip edemedim LTC 70 doları geçmiş. Alım emrim altlarda kalmış emir gerçekleşmemiş.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
August 29, 2017, 12:14:44 PM
ahh btc vah btc gene zıktı ortalıgı.

Aynen kardeş zıktı gitti vallahi. Bir miktar Etc almıştım. Düştü fiyatı. Şimdi bekliyorum. Kim bilir ne zaman aldığım fiyatın yukarısına çıkacak. Fazla düşmese bari de adamın sinirlerini fazla bozmasa. Kestiremiyor insan işte Bitcoin'in ne zaman artacağını. Yoksa alır mıyım hiç altcoin.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
August 29, 2017, 10:13:17 AM
ahh btc vah btc gene zıktı ortalıgı.
full member
Activity: 351
August 29, 2017, 08:32:14 AM
DGB ve Sc bundan sonra ne kadar yukselir ne kadar bekler en ufak bir tahminim yok. Zira iyi haberler bitti yenisi gelmiyor, ekip çalışıyormu uyudu mu ses yok. Herkesin elinde yuksek maliyetli bir çıksa da satsak diyor bu yüzden yükseldikce satış baskısı artacak ve fazla yukselemeyecek diye düşünüyrum.

Digibyte ile ilgili HitBTC'ye girmesi için şöyle bir oylama yapılıyormuş.HitBTC twitter adresinden paylaşılmış.
https://twitter.com/hitbtc/status/902217196700655616?s=09

Ana konuda da şöyle bir yazı konuşuluyor şuan.
''Dear Trader,

Thank you for reaching out!
Please forgive us for such ridiculously late reply, but we would like to inform you, that we definitely will consider listing DGB in the nearest future.

Regards,
Paola Balzano
HitBTC Support team''

Doğruluğu tartışılır tabi ama linkte bahsedilen 4 coinden de biraz biraz almakta fayda var bence.

HitBTC ye girse ne olacak ki.. HitBTC 'nin hacmi ve ne çapta bir borsa olduğu belli.
Diğer arkadaşlarda demişler , daha önce DGB pumpında elinde yüksek maliyetli coini olan kişi baya var. Bu biraz baskılayacak gibi fiyatları.

Hitbtc hacmi tamamen saptırırıyor. Ben kesinlikle orada binlerce btc hacim olduğuna inanmıyorum. O yüzden ben de hitbtc'ye eklenmesinin bir değişiklik yaratacağına inanmıyorum açıkçası. Bunun yerine binance'ye eklenen coinler pumpa açılır.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
August 29, 2017, 05:56:21 AM
DGB ve Sc bundan sonra ne kadar yukselir ne kadar bekler en ufak bir tahminim yok. Zira iyi haberler bitti yenisi gelmiyor, ekip çalışıyormu uyudu mu ses yok. Herkesin elinde yuksek maliyetli bir çıksa da satsak diyor bu yüzden yükseldikce satış baskısı artacak ve fazla yukselemeyecek diye düşünüyrum.

Digibyte ile ilgili HitBTC'ye girmesi için şöyle bir oylama yapılıyormuş.HitBTC twitter adresinden paylaşılmış.

''Dear Trader,

Please forgive us for such ridiculously late reply, but we would like to inform you, that we definitely will consider listing DGB in the nearest future.

Regards,
Paola Balzano
HitBTC Support team''

Doğruluğu tartışılır tabi ama linkte bahsedilen 4 coinden de biraz biraz almakta fayda var bence.

HitBTC ye girse ne olacak ki.. HitBTC 'nin hacmi ve ne çapta bir borsa olduğu belli.
Diğer arkadaşlarda demişler , daha önce DGB pumpında elinde yüksek maliyetli coini olan kişi baya var. Bu biraz baskılayacak gibi fiyatları.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
August 29, 2017, 04:57:08 AM

''Dear Trader,

Regards,
Paola Balzano
HitBTC Support team''

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
August 29, 2017, 03:50:00 AM
Pages:
Jump to: