Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 9. (Read 466859 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
August 28, 2017, 09:58:41 PM
Digibyte hareket başladı.Dikkat

Dgb ve Sc en son yükselme trendine giren coinler.Hep dikkatimi çekmiştir.Yani bu döngü devam ederse BTC düşüş trendine girecek galiba.BTC düşerken Dgb ve Sc daha da fazla düşerek yine bir dip nokta deneyecekler.Böyle böyle eriyip gittiler zaten.

Kesinlikle YTD
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
August 28, 2017, 12:52:44 PM
Ripple yine açıklama yapmış biraz hareketlendi ripple birazdan yine düşüşe geçer  Smiley
Açıklaması "Çin Merkez Bankası trendleri görüşmek üzere HQ için akademik liderleri memnuniyetle karşıladı"
Memnuniyet ölçer ripple nerden ne çıkaracam diye çok manipüle ediyor piyasayı  Smiley Smiley Smiley
full member
Activity: 840
Merit: 103
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
August 28, 2017, 12:14:42 PM
nav ana yukselıs trendıne gırdı. 16k yı kırdı az once. burda tutunursa ki tutunacak gıbı gozukuyor ana yukselıs trendıne gırmıs oluyoruz. ılk hedef 1 dolar bugun yarın. uzun vade hedef 10 dolar. daha uzun vade hedef xmr ıle rekabet Smiley daha once turkce konusunu up lamıstım ama kımse ragbet gostermedı pek. nav ekıbı saglam calısan ekıplerden bırısı. en azından fızıksel anlamda bırseyler ortaya koyuyorlar. raspaeryy stke wallet dıye bırsey yaptılar. usb stıck gıbı bır alet. elındekı coınlerı oraya atıyorsun pos madencılıgı yapıyor 24 saat. pc acmak zorunda kalmıyorsun cok cok az elektrık tuketıyor yer kaplamıyor. segwıt e gecen ılk coınlerden. yakın zamanda androıd wallet cıkardılar bu pump ta onun pumpı su anda olan.

sahsı olarak waves platorma ekletmeye calısıyorum hem wave dev ıle hemde nav devler ıle gorusmeler yaptım. nav ekıbı coınomat ıle gorustu coınomat onay verdıgı anda nav gateway eklenecek waves platforma. nav ekıbıne elınızı cabuk tutun etherden sonra ılk sız gırın dedım bakalım beklıyoruz sımdılık.

ama nav uzun vadede guvendıgım coınlerden bırısı. undervolue denen coınerden hatta. coın mıktarı bu kadar az olupta 1 dolar altında fıyatı olan coın bılmıyorum pek ben. 1 dolara gıdıyor su an gercı. yenı yatırımcı ıcın kısa vadelı tren kactı dıyebılırım. ama uzun vadelı kı 2 yıldır oda tren hala duruyor.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
August 28, 2017, 10:46:31 AM
Digibyte hareket başladı.Dikkat
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
August 28, 2017, 08:37:43 AM
xrp, Rippleyi pompalayanların Ripple de 26 Agustosta işleri bitince Monero XMR ye el attıklarını düşünüyorum. Rippleyi 0.000038 den alıp 0.000070 e kadar 2 gün pompaladıktan sonra kafasına vurup 0.000045 lere çaktılar. Her ne tesadüfse bu çakımdan sonra 0.018 seviyelerindeki monero 26 agustosta pump yedi. Şuan en yuksek seviye 0.034 e kadar çıktı.2 gün geçti ve tahminime göre bu seviyelerden kısa bir süre sonra önce 0.025 sonra 0.02 seviyelerine 2 basamakta indirileceğe benziyor. Açıkcası tam Shortlamalık. 0.034 te sort pozisyonumu açtım. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Sadece iyice bir grafikleri inceleyin anlayacaksınız.. Bol kazançlar..
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 22, 2017, 02:35:15 PM
agalar normal bir piyasada dediğiniz doğru btc düşerse altlar artar. yalnız bu piyasa btc dominant bir piyasa, dolayısıyla btc düşerse altlar da düşüyor. btc market daralırsa altcoin marketcap da daralıyor olay bu!

Benim takip ettiğim coin var nerdeyse btc ile gidiyor o düşünce düşüş başlıyor artarsa artış yapıyor bu anlık oluyor. Nerdeyse cogu coin btcye baglı.
aynen yalnız btc artarken de fiyat değer devreye giriyor. psikolojik olarak altlarda "ben bu kadar etmem değersizim" mantığıyla yine düşüyor(btc bazlı). O yüzden dolara geçip beklemedeyim hele bir taşlar yerine otursun bakarız. 1 yılda 10x yapmış bir btc var karşımızda! düşmesini bekleyip kolay yoldan btc arttırmak varken altlarda riske girmek istemiyorum.ytd

Edit:
1 ons altın 1285 dolar (yaklaşık 31 gram)
1 gram altın 144 tl
1 btc 4100 dolar
1 dolar 3,5 TL
'Güçlü dolar' dünyasında en ucuz kalan yine dolar (bence)
full member
Activity: 154
Merit: 100
August 22, 2017, 02:29:15 PM
agalar normal bir piyasada dediğiniz doğru btc düşerse altlar artar. yalnız bu piyasa btc dominant bir piyasa, dolayısıyla btc düşerse altlar da düşüyor. btc market daralırsa altcoin marketcap da daralıyor olay bu!

Benim takip ettiğim coin var nerdeyse btc ile gidiyor o düşünce düşüş başlıyor artarsa artış yapıyor bu anlık oluyor. Nerdeyse cogu coin btcye baglı.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
August 22, 2017, 02:21:29 PM
member
Activity: 112
Merit: 10
August 22, 2017, 02:17:34 PM
la bu btc yükseliyor, altlar düşüyor, btc iniyor , altlar daha çok iniyor. Nedir bu altlardan alıp veremediğiniz ya ....

Aralarında bir bağlantı kurmaya çalıştıkça daha çok kafa yiyor insan Cheesy O nedenle çayımızı alıp olayları izlemeye devam edelim.

ciğerim söndü yemin ediyorum, ters bi anımda veda etmeyi bile düşünüyorum bazen Cheesy
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
August 22, 2017, 01:58:52 PM
la bu btc yükseliyor, altlar düşüyor, btc iniyor , altlar daha çok iniyor. Nedir bu altlardan alıp veremediğiniz ya ....

Aralarında bir bağlantı kurmaya çalıştıkça daha çok kafa yiyor insan Cheesy O nedenle çayımızı alıp olayları izlemeye devam edelim.
member
August 22, 2017, 11:46:51 AM
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
August 22, 2017, 02:56:59 AM
Poloniex ZRX'i ekledi. Şu anda Liqui'de 1168 BTC, Poloniex'te ise 657 BTC hacim var. Ortalık sakinleşince alım yapılabilir, ICO'dan alanlar iyi kâr etti.
Dün (18/08) Poloniex, token listeleme polotikasını hatırlatmak için bir duyuru yapmış, okunabilir:
Token Listing Policy Reminder: https://poloniex.com/press-releases/2017.08.17-Token-Listing-Policy-Reminder/

ZRX`e ico`dan girdim fakat hazirliksiz yakalandigim icin sadece ilk gun tanimlanan alim miktarini alabildim 2. gunde son 1 saat kala hazirlik yapmaya calistim limit artinca alayim diye fakat bir turlu alamadim ama onu da alabilseydim yaklasik 90 eth civari bir kar soz konusu olacakti. Umarim alabilen arkadaslarimiz olmustur. Bittrex`e falanda eklenince bakalim fiyatlar nereye gidecek..

ZRX gerçekten çok büyük piyangoydu. Resmen elimden kaçırdım, ikilemde kalmıştım, alsak temiz kar bırakacaktı.
sr. member
Activity: 322
August 22, 2017, 02:34:33 AM
Iste beklenen hareket geliyor btc nin ben bu hafta 3k ya inecegini dusunuyorum ama pozisyon alamadim acikcasi
full member
Activity: 279
August 22, 2017, 01:07:01 AM
Ortalık kan gölüne dönmüş
full member
August 21, 2017, 04:38:15 AM
poloda sorun mu var dün poloniex hesabıma gönderdiğim etherler halen işleme alınmadı .
Klasik polo hareketi kardeşim bırakın şu poloyu geçin bittrexe artık
walla ben bıraktım geçtim çok rahatladım yemin edıyorum 1 hafta hesabıma geçmeyen etherler oldu bir donem poloda
şimdi hemen işlemler yapılıyor bittrexte
geçicem bende en kısa zamanda . 3.3 ether gönderdim dün 22 saat geçti halen alınmadı işleme şimdi 1 ether daha gönderdim .
başkalarınınkı hemen geçmiş hesaplarına 10 dk içinde .
sr. member
Activity: 322
August 21, 2017, 04:35:23 AM
poloda sorun mu var dün poloniex hesabıma gönderdiğim etherler halen işleme alınmadı .
Klasik polo hareketi kardeşim bırakın şu poloyu geçin bittrexe artık
walla ben bıraktım geçtim çok rahatladım yemin edıyorum 1 hafta hesabıma geçmeyen etherler oldu bir donem poloda
şimdi hemen işlemler yapılıyor bittrexte
full member
August 21, 2017, 03:31:15 AM
member
August 20, 2017, 04:29:03 PM
ulan kendimi kesicem valla bırakıcam bu alemi bu nedir ya ...
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
August 20, 2017, 04:25:47 PM
bıtmark a noluo aq sımdı %300 artmıs

twitter de hiçbişey yok neredeyse ne alaka ya

bende anlamadım cuzdanı yıllarıdır kapalı onun Cheesy polonun bahsıs seysı degılmıydı o . bahsıs alanlar zengın oluyo
Pages:
Jump to: