Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 147. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
April 19, 2017, 06:30:47 PM
Etc pazartesiden bu yana bir fiyat düzeltmesi yapıyor. 2.60 lardan 3 leri geçti. Devamı gelecektir. Benim öngörün yıl içerisinde 3-4 katı artması yönünde. Pozisyon alıp beklenmeli diye düşünüyorum. Alabiliyorsanız 3$ seviyeleri kaçırılmaz bence.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
April 19, 2017, 06:18:25 PM
Lisk klasik lisk her zamanki lisk alırız düşer satarız yükselir bekleriz stabil gider. Golemde sindire sindire hissettirmeden yükseliyor.
Golem 20k sat seviyelerini bir kere bir mumda geldi düştü. Tekrar aynı seviyelere senin tabirinle sindire sindire tekrar çıkarmı?
newbie
Activity: 3
Merit: 0
April 19, 2017, 06:17:52 PM
DCR almak için doğru zaman olabilir
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
April 19, 2017, 06:10:12 PM
Alcalan takozları islem hacmiyle yukarı kıran kopuyor arkadaslar.
BKT
newbie
Activity: 23
April 19, 2017, 04:25:55 PM
VTC de hareket olabilir.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
April 19, 2017, 04:18:36 PM
Etc ye devam iyi yükseliyor
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
April 19, 2017, 03:27:55 PM
Lisk klasik lisk her zamanki lisk alırız düşer satarız yükselir bekleriz stabil gider. Golemde sindire sindire hissettirmeden yükseliyor.
full member
Activity: 336
Merit: 154
April 19, 2017, 03:22:32 PM
Pek konuşulmamış fakat etc ciddi oranda yükselebilir

1 Nisan'da ETC aldım ve beklemekten sıkıldım artık.

etc tutanlar buralarda mı beklenen gün geldi,çtren kalkıyor, kemerleri bağlayın

Sonunda 252k yı gördü de başa dönmüş oldum  Smiley Az bir karla çıkacağım bütün yatırımım buradaydı.
sr. member
Activity: 532
April 19, 2017, 02:53:49 PM
litecoin segwit mevzusunun iyice karmaşıklaşması yüzünden düşüşe geçti, kısa vadede gelecek haberlere bağlı olarak yukarı ya da aşağı her türlü yöne doğru gidebilir. uzun vadede ise hala kazandıracağını düşünüyorum.

elinde iki üç ay tutamayacak olanlar girmesin zaten.

segwit uzun sürecek herhal iki haftaya dönüşü olur segwit sonuçları iki hafta içerisinde 70 bandından tekrar 80 ve 90 bandına doğru bir çıkış bekliyorum ama düşünce ytd Smiley
Sanırım segwit başarılı olursa kimse tutamaz litecoini üç beş demeden dokunmayacak şekilde zulalamak lazım Smiley
newbie
Activity: 56
April 19, 2017, 02:51:53 PM
BTS nasıl arkadaşlar alınırmı ?
newbie
April 19, 2017, 02:18:21 PM
litecoin segwit mevzusunun iyice karmaşıklaşması yüzünden düşüşe geçti, kısa vadede gelecek haberlere bağlı olarak yukarı ya da aşağı her türlü yöne doğru gidebilir. uzun vadede ise hala kazandıracağını düşünüyorum.

segwit uzun sürecek herhal iki haftaya dönüşü olur segwit sonuçları iki hafta içerisinde 70 bandından tekrar 80 ve 90 bandına doğru bir çıkış bekliyorum ama düşünce ytd Smiley
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
April 19, 2017, 02:14:32 PM

newbie
Activity: 41
April 19, 2017, 01:06:53 PM
Ltc çakıldı ve çakılmaya devam ediyor XEM çakıldı bu ikisinde de pump bekleniyordu ikiside aniden inişe geçtiler neden olabilir bir bilgi sahibi olan varmı ?

XEM çakılmadı hala %+20 de sabaha karşı 3400 görmesi 1 saniye sürdü geri 2.800 e geldi gerçek yeride buraydı zaten buy normalde 200 btc idi şuan 650 btc buyda bekliyor daha güçlü geliyor rahat olun marketcap ı da baya bi yükseldi 2 günde herşey ondan yana sakin olun bekleyin Smiley
newbie
April 19, 2017, 12:55:37 PM
Ltc çakıldı ve çakılmaya devam ediyor XEM çakıldı bu ikisinde de pump bekleniyordu ikiside aniden inişe geçtiler neden olabilir bir bilgi sahibi olan varmı ?
newbie
Activity: 29
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
April 19, 2017, 12:11:36 PM
BBR ve XMG aktif gelistirilen coinler. Ozellikle XMG'nin delist olmasina cok sasirdim, on numara communitysi var, gelistirme de yapiliyor. Digerlerine pek sasirmadim acikcasi. Denildigi gibi, bu ay 1-2 coin girebilir, bunlari bulup alabilirseniz guzel karlar gelir.

Ancak sunu soyliyeyim, edgeless girmez, iconomi de girememisti ayni sebepten. Girerse polo'nun iki yuzlulugu olur.

Asil ben margine yeni coin bekliyorum artik, etc, xem niye hala margine eklenmedi, aklim almiyor.

Bu edgeless ve iconomi'nin girememe sebepleri neydi acaba tam olarak?

bir de bu diğer arkadaşın bahsettiği portfolio şeyini kesin kullanmak lazım haberleri geç olmadan görmek adına.

kar payı dağıtan hisse bazlı coinleri, şirketlerinin kurulu oldukları eyaletteki regülasyonlar gereği ekleyemediklerini açıklamışlardı. hem bittrex, hem de polo. ama belli olmaz tabii.

Anladım hocam. Cevap verdiğin için teşekkürler. Philedelphia bazlı bir borsa sanırım. Demek ki o eyaletin yasaları uymuyor böyle projelerin coinlerine.

Benim bildiğim kadarıyla amerika'nın hiç bir eyaletinde satılması mümkün değil. Hatta abd vatanlaşlarının hiç birine satılamaması lazım. TaaS projesi de aynı şekilde.

İleride bu projeler davalık olurlarsa şaşırmamak lazım.
sr. member
Activity: 371
April 19, 2017, 12:03:54 PM
BBR ve XMG aktif gelistirilen coinler. Ozellikle XMG'nin delist olmasina cok sasirdim, on numara communitysi var, gelistirme de yapiliyor. Digerlerine pek sasirmadim acikcasi. Denildigi gibi, bu ay 1-2 coin girebilir, bunlari bulup alabilirseniz guzel karlar gelir.

Ancak sunu soyliyeyim, edgeless girmez, iconomi de girememisti ayni sebepten. Girerse polo'nun iki yuzlulugu olur.

Asil ben margine yeni coin bekliyorum artik, etc, xem niye hala margine eklenmedi, aklim almiyor.

bir de bu diğer arkadaşın bahsettiği portfolio şeyini kesin kullanmak lazım haberleri geç olmadan görmek adına.

kar payı dağıtan hisse bazlı coinleri, şirketlerinin kurulu oldukları eyaletteki regülasyonlar gereği ekleyemediklerini açıklamışlardı. hem bittrex, hem de polo. ama belli olmaz tabii.

Anladım hocam. Cevap verdiğin için teşekkürler. Philedelphia bazlı bir borsa sanırım. Demek ki o eyaletin yasaları uymuyor böyle projelerin coinlerine.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
April 19, 2017, 11:40:53 AM

sr. member
Activity: 371
April 19, 2017, 11:36:52 AM

Jump to: