Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 224. (Read 466907 times)

newbie
Activity: 39
Merit: 0
February 17, 2017, 05:57:59 PM
Nxc oyun beta çıktığında çok kötü bir şey çıkarsa ne olur?   Yine de  pump  olur mu acaba?   Fırsat varken basarlar mı yukarı?   

ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz benimde  sizin gibi  soru işareti var akılımda açıkcası
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
February 17, 2017, 05:15:28 PM
Nxc oyun beta çıktığında çok kötü bir şey çıkarsa ne olur?   Yine de  pump  olur mu acaba?   Fırsat varken basarlar mı yukarı?   
newbie
February 17, 2017, 04:44:35 PM
arkadaşlar neos da halen kalanlar varsa son çırpıntılar zarar düzelme zamanı ;
newbie
February 17, 2017, 04:42:30 PM
hadi nxc sevindir bizi birazda hadi Wink
sr. member
February 17, 2017, 08:38:15 AM
nxc bende girdim dün baktım düşecek gibi durmuyor 100 dolar attım bakalım ne olacak , nereye kadar düşecek , dün 98 den aşağı indi tekrar  , ben ne zaman inip ne zaman çıkacağını tahmin edemidğimden satmamıştım, hala duruyor ,  

demo çıktığı gün büyük bir pump gelir  gibi düşünüyorum.

katılıyorum beta başladığında baya bir  yükselicek sanırım onun ön alışları başladı bende 0,66 düştüğünde alayım dedim elimde para yoktu bakıyorum seviyesi gayet iyi alıonır diyorum kendi kendime
mal mal baktım şimdi 0,8 küsürlarda kendi kendime sövüyorum şimdi bu seviyeden alsam mı elimdekini sattıp geçeyim mi diyorum delircem sinirimden aq 0,66 girme şimdi gir sonra düşsün bide ordan vurdurayım kendime olmucam ben

valla bende senin gibi düşündüm.  76 dan 50 dolar attım sonra mal gibi 87 den 50 dolar girdim anında 76 ya kadar tekrar düştü  dün sinirlendim sattım 80 den sonra tekrar  80 den zararına geri giriş yaptım öyle bekliyorum şimdi..
millet al sat yaparak baya para kazandı 90 küsüre gelince tekrar 85 lere çekiyorlar  baya para kaldırdılar ama ben nerede inip çıkacağını kestiremediğimden al sat yapmıyorum bekliyorum bakalım ne olacak, yoksa iyi para kaldırılıyor şu an. 80  ve üzerinde sabit iki gündür duruyor,

böyle giderse beta çıkacağı güne kadar  3x bile yapabilir şun anda zaten   45 den geldi 90  oldu.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
February 17, 2017, 08:24:12 AM
nxc bende girdim dün baktım düşecek gibi durmuyor 100 dolar attım bakalım ne olacak , nereye kadar düşecek , dün 98 den aşağı indi tekrar  , ben ne zaman inip ne zaman çıkacağını tahmin edemidğimden satmamıştım, hala duruyor ,   

demo çıktığı gün büyük bir pump gelir  gibi düşünüyorum.

katılıyorum beta başladığında baya bir  yükselicek sanırım onun ön alışları başladı bende 0,66 düştüğünde alayım dedim elimde para yoktu bakıyorum seviyesi gayet iyi alıonır diyorum kendi kendime
mal mal baktım şimdi 0,8 küsürlarda kendi kendime sövüyorum şimdi bu seviyeden alsam mı elimdekini sattıp geçeyim mi diyorum delircem sinirimden aq 0,66 girme şimdi gir sonra düşsün bide ordan vurdurayım kendime olmucam ben
sr. member
February 17, 2017, 05:54:03 AM
nxc bende girdim dün baktım düşecek gibi durmuyor 100 dolar attım bakalım ne olacak , nereye kadar düşecek , dün 98 den aşağı indi tekrar  , ben ne zaman inip ne zaman çıkacağını tahmin edemidğimden satmamıştım, hala duruyor ,   

demo çıktığı gün büyük bir pump gelir  gibi düşünüyorum.
newbie
Activity: 25
February 17, 2017, 01:24:28 AM
NXC alan kazanır.. son 4 gün.
newbie
Activity: 56
February 16, 2017, 11:59:20 PM
SP diye bir coin dustu.Bilgisi olan var mi
sr. member
Activity: 448
February 16, 2017, 07:00:38 PM
Burts e bakın... 103 ten girdim ne dersiniz ?
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
February 16, 2017, 06:02:56 PM
Arkadaşlar Nautilusta birşeyler dönüyor. 15 gün önce tarihi işlem hacmini yaptı. Sonrasında bir hareket olmadı hafif düşme trendine girdi. Forumda da hareketlendi. 20 kat kar marjı taşıdığını söyleyende var Coin patladı diyende var. Sanki fırtına öncesi sessizlik.Var mı sizin bir duyumunuz?
member
Activity: 94
Merit: 10
February 16, 2017, 03:43:13 PM
NXT 0.000008 girdik ha bire aşşa salıo bakalım Smiley
ne olur bu next?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
February 16, 2017, 03:01:17 PM
Bitstamp XRP ile ilgili yeni bir mail attı.

customers,

Today we are launching XRP/BTC trading on our exchange, yet another pair to add to our roster. A digital asset that is native to the Ripple Consensus Ledger, XRP can now be traded with BTC, USD and EUR.

To get things off to the best possible start for your XRP/BTC trades, we will be offering 0% fees until 28 February 2017, a 50% discount on fees until 31 March, and a 25% discount on fees until 30 April. The XRP fee schedule will revert to normal as of midnight on 1 May 2017.

Check out Ripple's handy guide on how to buy XRP on Bitstamp here "How to buy XRP on Bitstamp". Lastly, those of you who have been waiting for XRP trading on Bitstamp mobile for Android and iOS can get started from tomorrow onwards. We hope you enjoy these new services - keep your eyes peeled for further announcements in the coming weeks!

Best,

Anladığım kadarıyla  ay sonuna kadar %0 fee olacakmış. Acaba bu fiyatlarda olumlu yansıma yapar mı diye sesli olarak düşünüyorum

edit:/ yansıma yapıyor sanırım 600 den 619 a kadar bir peek oluştu. bakalım devamı gelecek mi 17.13 16feb

pek bir etkisi olmamış gibi, hafif bir hareket yapıp geri çekilmiş, şuan 585 de

bu ararda neos dan bu gece ikinci pump dalgası gelecek gibi, aşağı salmadılar. trene atlasak mı ki

Aynen hocam BTC deki ağır ağır yukarı giden adımlar shortlamak için kullanılabilir
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
February 16, 2017, 01:02:23 PM

customers,

Today we are launching XRP/BTC trading on our exchange, yet another pair to add to our roster. A digital asset that is native to the Ripple Consensus Ledger, XRP can now be traded with BTC, USD and EUR.

To get things off to the best possible start for your XRP/BTC trades, we will be offering 0% fees until 28 February 2017, a 50% discount on fees until 31 March, and a 25% discount on fees until 30 April. The XRP fee schedule will revert to normal as of midnight on 1 May 2017.

Check out Ripple's handy guide on how to buy XRP on Bitstamp here "How to buy XRP on Bitstamp". Lastly, those of you who have been waiting for XRP trading on Bitstamp mobile for Android and iOS can get started from tomorrow onwards. We hope you enjoy these new services - keep your eyes peeled for further announcements in the coming weeks!

Best,

Anladığım kadarıyla  ay sonuna kadar %0 fee olacakmış. Acaba bu fiyatlarda olumlu yansıma yapar mı diye sesli olarak düşünüyorum

edit:/ yansıma yapıyor sanırım 600 den 619 a kadar bir peek oluştu. bakalım devamı gelecek mi 17.13 16feb

pek bir etkisi olmamış gibi, hafif bir hareket yapıp geri çekilmiş, şuan 585 de

bu ararda neos dan bu gece ikinci pump dalgası gelecek gibi, aşağı salmadılar. trene atlasak mı ki
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
February 16, 2017, 10:09:18 AM

customers,

Best,

sr. member
February 16, 2017, 06:01:55 AM
bu gün akşam saatlerinde neos aldım  0,5 btc  aldım 10 dakikada %70 oldu %69 kara al dedim kaça kadar giderse peşinden gidicem bakalım Smiley
Yüzde 30 iken  indirirler aşağı belkidiyerek girmedim  iyi cesaret etmişsiniz yüzde 70 den aldığınızda eksi 10 düşürseler sizin para yüz iken yirmi olur  , büyük risk  oradan girmek bence
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
February 15, 2017, 08:49:03 PM
Estağfurallah Smiley
0.000190 lardan short girdim 0.000175 lere kadar çekilebileceğini düşünüyorum.
Ha yukarı giderse de nereye gider onu bilemem Cheesy
Yatırım tavsiyesi değildir.

Hangi vadede?
Hiç bir şey söyleyemem.
Tekniğe yeni yeni gözatmaya başladım bu konuda bayağı acemiyim Smiley
Bana güvenerek pozisyon almayın.

Pozisyon alabilirim, böyle coinler belirli aralıklarda hareket eder. Siz düşündüyseniz başkaları da düşünmüştür, kuvvetle muhtemel hareket eder.

ytd.

coindata.io hakkında bilginiz var mı?
newbie
February 15, 2017, 06:40:04 PM
bu gün akşam saatlerinde neos aldım  0,5 btc  aldım 10 dakikada %70 oldu %69 kara al dedim kaça kadar giderse peşinden gidicem bakalım Smiley
newbie
February 15, 2017, 01:38:01 PM
1 aydır maid deyim siz düşünün artık  2 btc ile girmiştim 0.0002 den sattım çok şükür zarar etmedim güzel kar ettim...
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
February 15, 2017, 12:30:52 PM
Estağfurallah Smiley
0.000190 lardan short girdim 0.000175 lere kadar çekilebileceğini düşünüyorum.
Ha yukarı giderse de nereye gider onu bilemem Cheesy
Yatırım tavsiyesi değildir.

Hangi vadede?
Hiç bir şey söyleyemem.
Tekniğe yeni yeni gözatmaya başladım bu konuda bayağı acemiyim Smiley
Bana güvenerek pozisyon almayın.

Pozisyon alabilirim, böyle coinler belirli aralıklarda hareket eder. Siz düşündüyseniz başkaları da düşünmüştür, kuvvetle muhtemel hareket eder.

ytd.
Jump to: