Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 230. (Read 466907 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 250
January 29, 2017, 06:57:11 AM
2 aya yakın xcp nin pump yemesini bekliyordum. 0.00177 den aldığım xcp leri 2 ay beklettikten sonra dün pumptan önce %36 kar ile satınca çok sinir oldum.Adamlar sanki beni bekliyordu pump için , " şu amca satsa da hemen pumplasak " Bu nedir abi.
sen ona sinir oluyorsun ben nexium aldım 42den 2 gün önce 112 lere kadar çıktı satmadım 5 btc 16 btc oldu satmadım kısaca beterin beteri var sıkma canını
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
January 29, 2017, 05:43:30 AM
2 aya yakın xcp nin pump yemesini bekliyordum. 0.00177 den aldığım xcp leri 2 ay beklettikten sonra dün pumptan önce %36 kar ile satınca çok sinir oldum.Adamlar sanki beni bekliyordu pump için , " şu amca satsa da hemen pumplasak " Bu nedir abi.

iki ayda %36 kar yapmışsın daha ne istiyorsun ki. hey maşallah Smiley illede %300 500 kazanacaksın diye bir şey yok. tebrikler.
hero member
Activity: 546
Merit: 501
January 29, 2017, 05:11:30 AM
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
January 28, 2017, 01:23:17 AM
Polo da altcoin trade i yapmaya calisan yeni traderlarin (ben dahil) ozeti gibi olmus bu gif Cheesy bir turlu o ziplamayi yapamiyoruz Cheesy

http://www.cezgif.com/cat-74#
hero member
Activity: 896
Merit: 515
January 27, 2017, 06:50:34 PM
 Cheesy birkaç dolar kaybetmişsin o kadar büyütme , biraz piyasa hareketlerini incele.Ben bu kadar yıldır takip ediyorum hala fiyatlar hakkında çekimserim. Şu an deselerki monero 900 k yı gördü , korkarım girmem Smiley Bu işler böyle
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
January 27, 2017, 03:56:25 PM
poloniex macerama son veriyorum , zararın neresinden dönersen kardır.  bu gün 35 dolar ile başladım 50 dolar yaptım sonra 26 dolara düşürdüm ve tövbe ettim. bilmeden altcoin işi  tamamen kumar başka bir şey değil.

bilmeyince insan nerede duracağını da bilmiyor  devamlı kazanacağını sanıyor.

Yahu arkadaşlar dün o kadar uyardım sizi altcoinlere girmeyin diye. Pascal dan kazandım diye başka coinlerede saldırmak neyin kafasıdır Grin Biz bilmiyor muyuz pascalı felan almayı. Burada o kadar eski üye var dün pascala çoğu bulaşmadı bile. Ama bu da size bir tecrübe 😀 Bitcoin alın bekleyin. Çok kaşınırsanız forumdaki bir fona yatırın %10-15 kazanın. Ama altcoin cehennemine bilip bilmeden girmeyin. Yakarlar adamı😀

kaç tane coin gezdim bir bilsen onu alıyorum onu satıyorum falan sabahtan beri 100 defa aldım sattım yemin ederim Smiley  baya heyecanlı oluyordu iyi geliyordu , hoşuma da gidiyordu:))) bildiğin bilgisayar oyunu oynadım resmen , anlık indi aldım çıktı sattım manyaklığın babasını yaptım desem yalan olmaz. 50 ye çıktı 40 a indi yeniden çıktı indi falan 30 dolar ile  yüzlerce dolarlık al sat yaptım Smiley) bir daha girmemek üzere de  yemin ettim desem yeridir.  en sonunda zararı kurtarıyım derken iyice zarar ettim, baktım sıfıra inceğiz ne var ne yok sattım zararına, düşük

btc ni al otur yerine  demi .)

para diye bu kadar saçmaladım biliyorum,  küçük bir miktarla bu dersi almak bana kar sayılır diye düşünüyorum

Hemen alıp satarsan batarsın elbet, analiz yok takip yok.

Yaptığım son analizlere göre yaptığın analiz yanlış😀 Altcoinlerde yapılacak bir analiz yoktur. Sadece tecrübe ile sabit pump ve dumplar vardır. Bir altcoin çok kolay pumplanabilir bunu da herkes bilir. O yüzden altcoinlere ne yatırım yapılır ne de analiz. Gücün varsa pumplarsın, pumplarken bile senin eline verebilecek balinalar vardır.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
January 27, 2017, 03:45:12 PM
poloniex macerama son veriyorum , zararın neresinden dönersen kardır.  bu gün 35 dolar ile başladım 50 dolar yaptım sonra 26 dolara düşürdüm ve tövbe ettim. bilmeden altcoin işi  tamamen kumar başka bir şey değil.

Yahu arkadaşlar dün o kadar uyardım sizi altcoinlere girmeyin diye. Pascal dan kazandım diye başka coinlerede saldırmak neyin kafasıdır Grin Biz bilmiyor muyuz pascalı felan almayı. Burada o kadar eski üye var dün pascala çoğu bulaşmadı bile. Ama bu da size bir tecrübe 😀 Bitcoin alın bekleyin. Çok kaşınırsanız forumdaki bir fona yatırın %10-15 kazanın. Ama altcoin cehennemine bilip bilmeden girmeyin. Yakarlar adamı😀

kaç tane coin gezdim bir bilsen onu alıyorum onu satıyorum falan sabahtan beri 100 defa aldım sattım yemin ederim Smiley  baya heyecanlı oluyordu iyi geliyordu , hoşuma da gidiyordu:))) bildiğin bilgisayar oyunu oynadım resmen , anlık indi aldım çıktı sattım manyaklığın babasını yaptım desem yalan olmaz. 50 ye çıktı 40 a indi yeniden çıktı indi falan 30 dolar ile  yüzlerce dolarlık al sat yaptım Smiley) bir daha girmemek üzere de  yemin ettim desem yeridir.  en sonunda zararı kurtarıyım derken iyice zarar ettim, baktım sıfıra inceğiz ne var ne yok sattım zararına, düşük

para diye bu kadar saçmaladım biliyorum,  küçük bir miktarla bu dersi almak bana kar sayılır diye düşünüyorum

Hemen alıp satarsan batarsın elbet, analiz yok takip yok.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
January 27, 2017, 03:07:41 PM

hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
January 27, 2017, 02:59:35 PM
poloniex macerama son veriyorum , zararın neresinden dönersen kardır.  bu gün 35 dolar ile başladım 50 dolar yaptım sonra 26 dolara düşürdüm ve tövbe ettim. bilmeden altcoin işi  tamamen kumar başka bir şey değil.

bilmeyince insan nerede duracağını da bilmiyor  devamlı kazanacağını sanıyor.

sr. member
January 27, 2017, 01:59:23 PM
poloniex macerama son veriyorum , zararın neresinden dönersen kardır.  bu gün 35 dolar ile başladım 50 dolar yaptım sonra 26 dolara düşürdüm ve tövbe ettim. bilmeden altcoin işi  tamamen kumar başka bir şey değil.

bilmeyince insan nerede duracağını da bilmiyor  devamlı kazanacağını sanıyor.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
January 27, 2017, 12:33:20 PM
qora 19 olsun satacam ama olmuyor arkadaş..
hacı sen baya acemisin anlaşılan qorada ne işin var coindeki duvarları yığılmaları görmedinmi

NXC GÖZ KIRPIYOR, UYSAM MI ŞEYTANA
sr. member
January 27, 2017, 12:28:01 PM

Coin zaten durduk yere 7'den 21'e çıkmış millet parasını 3'e katlamış şimdi yaptıkları pump bitti yeni mi uyandınız?
Böyle acemiler olmasa piyasada bu manipülatörler para kazanamazdı. Polo'da change yüzdesine bakıp coin almak kadar büyük bir hata olamaz.

nasıl öğreneceğiz peki Huh  
çok karışık neyi neye göre alıyor millet bilmiyorum alım olunca aldım bende filan şansa iyi gitti sonra patladık malesef
şimdi zararı nasıl çıkartırım hesabındayım her acemi gibi Sad
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
January 27, 2017, 12:25:08 PM

Coin zaten durduk yere 7'den 21'e çıkmış millet parasını 3'e katlamış şimdi yaptıkları pump bitti yeni mi uyandınız?
Böyle acemiler olmasa piyasada bu manipülatörler para kazanamazdı. Polo'da change yüzdesine bakıp coin almak kadar büyük bir hata olamaz.
sr. member
January 27, 2017, 12:19:49 PM
hacı sen baya acemisin anlaşılan qorada ne işin var coindeki duvarları yığılmaları görmedinmi

duvar ne bilmiyorum ki Smiley çıktım 14 den şimdi bende baktım olmuyor. zarar oldu  48 dolardı   20 dolar kaybettim

lbc ye koyum bıraksam mı zararı nasıl telefi eerim bilemedim. ne güzel kazanmıştım 10 dolar filan Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
January 27, 2017, 12:17:56 PM
sr. member
January 27, 2017, 12:15:56 PM
hero member
Activity: 518
Merit: 500
January 27, 2017, 12:11:20 PM
herkeste şimdi bir pascal hayali var şanslı olanlar vur redhack dediği gibi içeride adamı olanlar anasını .... akan musluktanda yalayanlar yaladı.
şimdi eline 150k verilenker 90 düşmüş olan pascalın tekrar vurmasını ve zararsız çıkmayı hayal ediyorlar. tabi hayalller pariste
gerçekler Banhammer Cheesy
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
January 27, 2017, 12:04:14 PM
Pascalın gazını iyi aldılar, bu saatten sonra o coinden hayır gelmez. 3 günde girdiler çıktılar içeriden bilgisi olanlar 100xten fazla yaptı. Şimdi paranın nereye gideceğini iyi takip etmek lazım. Nexium ve Qora bir anda %100'den fazla yükseldi. LibraryCredits'te de anormal bir artış var.
sr. member
January 27, 2017, 11:16:26 AM
evet biraz zor oluyor hareketli coinlerde sanırım. yapamıyorum bazen çünkü.

QORA    ya sazan gibi atladım ilk önce kar ettim sonra birden aldılar filan hop 11 e indi , benim para da %40 kayıp oldu.
az hacimli paraya girmem bir daha Smiley

Allah tan az oynuyoum 100 TL ile girdik çıktı filan  saçma sapan bir deneyim oldu bu gün.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
January 27, 2017, 10:59:25 AM
pascal  coin  ,    yükseliyor tam satış yapıyorum   , shell pasc diyorum  ama satılmıyor, my order bölümünde beklemede görünüyor,    fiyat aniden değiştiğinden mi nedir anlamadım.     ben emir vermiyorum ki sat diyorum.   bunun yüzünden bir sürü fırsat kaçtı.

anında alımı ya da satışı nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim.
anında satabilmek için order booku takip et en üstteki veya bir altındaki emirleri yakalamaya çalış hareketli coinlerde anlık satmakta zorlanabilirsin.
Jump to: