Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 56. (Read 466906 times)

jr. member
Activity: 112
Merit: 2
June 17, 2017, 07:08:11 PM
Ohaaa, duvar su anda cok hizli eriyor... saniyede 2BTC nerdeyse
Edit: ben bu cumleyi yazincaya kadar gitti eridi 300BTC  Cheesy
newbie
Activity: 18
Merit: 0
June 17, 2017, 07:05:50 PM
Şuan için  uykuda görünen ama yavas yavas gelen sessız sessız yukarı dogru cıkacak olan LTC var 10 ıle en fazla 15 gun arası %15 ile 40 arası kar getırecegını dusunuyorum.. Yazdıklarımı ısteyen not alsın ve takıp etsın zamanı geldıgınde bana bunları hatırlatabılır  Roll Eyes Grin Grin

Yazdıgım tarihte dikkatini LTC ye verenler %70 kar ettiler Smiley  Atı alan uskudarı gectı..
hero member
Activity: 868
Merit: 502
June 17, 2017, 07:05:26 PM
duvar erıyor daha kacmadı kım koyduysa Cheesy
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
June 17, 2017, 07:05:12 PM
poloniex nezaman yeni coin listeleyecek? neredeyse 2 aydır birşey eklemiyor enson gno eklendi sanırım.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 17, 2017, 07:04:05 PM
Aynen 900 Btc duvar mı olur  Grin
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 17, 2017, 07:03:14 PM
Ltc'yi kaçırdık ama öğlen etc trenine  bindik oda şu an çok iyi yükseliyor. Smiley

etc duvara geldı gene. bakalım nolacak kalkacak mı o duvar. kalkarsa ltc nın pesıne takılır etc demedı demeyın Cheesy duvarın kacması ıcın şöyle bır 100 btc aşındırması lazım orayı Cheesy sonra kacacak yer arar o duvar zaten.
46 btc vardı birkaç dakikada eridi gitti etc'de.Duvar falan şu saatten sonra dayanmaz bence.Btc terse dönmedikçe artış devam eder.Etc yeni başlıyor gibi yükselişe bakalım hayırlısı terse dönmez.

tek korkum btc benımde. btc nın sacma sapan hareketlerı olmasa sımdıye 10 kere 30 doları gecmıstı etc. tam cıkacakken btc dump yedı bısıler oldu falan fılan. bakalım bu sefer duvar yıkılcak gıbı ısrarla kaldırmıyorlar ama duvarı Cheesy

100btc gıtmıs duvardan sanırım en az. duvarı koyan unuttu sanırım Cheesy

edıt: 700 btc kaldı Cheesy
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 17, 2017, 07:01:59 PM
Ltc'yi kaçırdık ama öğlen etc trenine  bindik oda şu an çok iyi yükseliyor. Smiley

etc duvara geldı gene. bakalım nolacak kalkacak mı o duvar. kalkarsa ltc nın pesıne takılır etc demedı demeyın Cheesy duvarın kacması ıcın şöyle bır 100 btc aşındırması lazım orayı Cheesy sonra kacacak yer arar o duvar zaten.

edıt: bırazdan kacacak:D

Bu duvar hiç eriyecek gibi durmuyor :S
sr. member
June 17, 2017, 07:01:13 PM
Ltc'yi kaçırdık ama öğlen etc trenine  bindik oda şu an çok iyi yükseliyor. Smiley

46 btc vardı birkaç dakikada eridi gitti etc'de.Duvar falan şu saatten sonra dayanmaz bence.Btc terse dönmedikçe artış devam eder.Etc yeni başlıyor gibi yükselişe bakalım hayırlısı terse dönmez.
jr. member
June 17, 2017, 07:01:03 PM
ETC 800'luk duvara takildi su anda, heyecan dorukta Cheesy

Eriyor gidiyor duvar muvar kalmiyor.
hero member
June 17, 2017, 06:55:32 PM

edıt: bırazdan kacacak:D
sr. member
June 17, 2017, 06:50:28 PM
Ltc'yi kaçırdık ama öğlen etc trenine  bindik oda şu an çok iyi yükseliyor. Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 17, 2017, 06:40:10 PM

0.0196 şuanda ... 0.02 kırılırsa duvar falan kalmaz 0.03 yolculuğu bile başlayabilir. Volume 1.700 milyar dolar Bitcoin'i geçti Litecoin çıldırmış durumda.

Edit: Çin sen nelere kadirsin. Ben ilk kez volume'de bitcoinin geçildiğini görüyorum. Daha önce böyle bir olay yaşandı mı gören var mı acaba ?
hero member
June 17, 2017, 06:39:47 PM
sc hakkında bılgısı olan var mı. öyle aşırı bir artışta olmadı ama 8k btc lık hacım oldu. ne demek oluyor bu sımdı. cok az mıktar var elımde sc. 2x fılan yaparmı acep Cheesy yoksa yıne ıllumınatının oyunlarımı bunlar.

Sc de hedef 1000 . Alttan birileri topluyor gibi 700 ü aşarsa 1000 i görür. Bence sc şu anda çok ucuz. Y.T.D.

Su an ucuz diyebilecegimiz coin a) DGB, b)XRP

Birkac genel kural yazalim:

* Altcoin duserken alinir , artarken degil,
* Breakout takibi yapip %5 %10 ile satacaksaniz artarken de alinabilir.
* Grafik okumayi ogrenin

düşerken alınır derken Huh

xrp mesela 27k gördü 20 k ya duştü 19 18 17 düşerken aldık dıyelım. şu anki durumda %50 zarar yazar o iş. tekrar artar mı artarsa ne zaman artar. 20 k dan 9 k ya kadar duserken sureklı alabılecek kac kısı vardır. nereye kadar düşeceğini biliyorsan düşerken alınır coın ama onun dışında düşerken coin alınmaz.düşüyor bir kere Cheesy nıye alasın.

yanlıssam duzeltın pls

https://www.tradingview.com/x/9XQE2mdA/

dipten almaktan bahsetmıyorum. düşerken almaktan bahsediyorum. dgb 2000 den duserken alsak yıne dunya kadar zararda olacaz. su an alınsa kaar edılebılır ama onunda pek bır garantısı yok.20 sat tan buralara gelmıs bır coınden bahsedıyoruz. konuda o degıl zaten.

gosterdıgın grafıkler ne anlatıyor bırde onu soylersen sevınırım:)
jr. member
June 17, 2017, 06:38:19 PM
sc hakkında bılgısı olan var mı. öyle aşırı bir artışta olmadı ama 8k btc lık hacım oldu. ne demek oluyor bu sımdı. cok az mıktar var elımde sc. 2x fılan yaparmı acep Cheesy yoksa yıne ıllumınatının oyunlarımı bunlar.

Sc de hedef 1000 . Alttan birileri topluyor gibi 700 ü aşarsa 1000 i görür. Bence sc şu anda çok ucuz. Y.T.D.
Tabi ordaki 190BTC lik duvari asarsa
full member
Activity: 196
Merit: 100
June 17, 2017, 06:33:48 PM

* Grafik okumayi ogrenin

xrp mesela 27k gördü 20 k ya duştü 19 18 17 düşerken aldık dıyelım. şu anki durumda %50 zarar yazar o iş. tekrar artar mı artarsa ne zaman artar. 20 k dan 9 k ya kadar duserken sureklı alabılecek kac kısı vardır. nereye kadar düşeceğini biliyorsan düşerken alınır coın ama onun dışında düşerken coin alınmaz.düşüyor bir kere Cheesy nıye alasın.

yanlıssam duzeltın pls

DGB - > https://www.tradingview.com/x/9XQE2mdA/

XRP -> https://www.tradingview.com/x/1JIx2AHS/
hero member
June 17, 2017, 06:29:50 PM

* Grafik okumayi ogrenin

yanlıssam duzeltın pls
full member
Activity: 196
June 17, 2017, 06:20:34 PM

* Grafik okumayi ogrenin
hero member
June 17, 2017, 06:18:00 PM
poloniex iyice sapitti, 3 gun once cekim emri verdim, hala gecmedi gonderdikleri email linkide calismiyor, "Awaiting Approval" nedir ya ? adami deli edecekler, poloya bir daha girmeyecegim...

hocam hangi coinden çekim talebi verdiniz? btc mi? btc için 2 haftadan fazla bekleyenler var forumda yazıyorlar. ben de korka korka çekim verdim. 15 dakikada 3 confirm i aldı.

btc cekımlerınde bende bır sıkıntı yok. bıtrexe yarım saatı bulmuyor gondermek en azından. asıl sıkıntısı lımıt arttırma resmen 5 aydır lımıt arttırsınlar dıye beklıyoruz. tıcket atıncada sırada beklıyor dıyo. bu gıbı sebebler yuzunden waves zaten. yavas yavas cıkıcam polodan.
full member
Activity: 142
June 17, 2017, 06:09:49 PM

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
June 17, 2017, 06:08:04 PM
poloniex iyice sapitti, 3 gun once cekim emri verdim, hala gecmedi gonderdikleri email linkide calismiyor, "Awaiting Approval" nedir ya ? adami deli edecekler, poloya bir daha girmeyecegim...

hocam hangi coinden çekim talebi verdiniz? btc mi? btc için 2 haftadan fazla bekleyenler var forumda yazıyorlar. ben de korka korka çekim verdim. 15 dakikada 3 confirm i aldı.
Pages:
Jump to: