Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 58. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 254
June 16, 2017, 09:56:04 PM
litecoin bitstamp'e eklenecek pazartesi, lightning network vs. vs. ufaktan alımlar yapıldı, pump gelebilir. bi durup bekleyip girilebilir, bitcoin de bu 3-4 günlük süreçte yükselişe geçerse oranında gazıyla iyi gidebilir ufak bişeyler atmak lazım. bitstampe eklenmeden satarız Cheesy

Ooo Litecoin devleri lightning network'u uyarlayana kadar yillar gecer, hadi onlar uyarladi diyelim onaylanana (yani madenciler bazinda consensus olusmasina) kadar yillar gecer.

Bakin bunlarin hepsini demokratik ve efektif sekilde halleden ve madenci balinalarin insafina kalmayan bir coin var: Decred.

Hard fork voting uygulamasi gectigimiz ay Decred 1.0 ile cikti ve PoS sisteminde alinan biletlerle su anda sunulan onerilere oy verilebiliyor. Ilk oylar PoS zorluk algoritmasinin degismesiydi ve onaylandi. Yine ayni anda oylanan Lightning Network'du ve o da onaylandi. Devler uzerinde calismaya basladi, canli olarak github'dan takip edilebiliyor. Ben hayatimda Decred devleri kadar repo aktivitesi olan bir proje gormedim. Gunde onlarca commit oluyor.

Lightning Network hazir oldugunda kodun hard fork ile otomatik aktiflestirilmesi icin bir oylama daha olacak. Yeni PoS zorluk algoritmasi ise 8000 blok sonra kendiliginden aktif olacak.

Sonraki surumlerde tabii Decred'i tam anlamiyla bir DAO'ya cevirmek falan da var. Roadmap'e bakilabilir. Ayni zamanda biletler ile oy verenler de proposal sunabilecek.

Burayi yeni okuyan ve uzun vade yatirim yapmak isteyen arkadaslara arastirmalarini oneririm.

YTD.

bu piyasada değerlerin teknolojiyle, işlevsellikle falan alakası yok malesef hocam. her şey community ve hype meselesi.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
June 16, 2017, 09:20:09 PM
Litecoin saglam pump yiyecek ama zamanı tam kestiremiyorum. 40-50 dolar seviyesine aniden atacak kendini bence.

LTC tahmin ettiğiniz gibi pump yiyor şu an iyi tespit  Wink
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 16, 2017, 07:51:32 PM
etc sabahtan berı 0,0069 ıle 0,0070 arasında sıkıştı kaldı. son 1-2 saattırde 0,00695 ile 0,0070 arasında dolanıyor. neler dönüyor acep. aşagı mı yukarımı olacak yön. var mı tüyosu tahmını olan. twıtterda dusus trendı dıyen var bılemedım Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 16, 2017, 06:20:14 PM
Çin koptu gidiyor LTC 37 dolar olmuş polo'da hala 33 dolarda. Okcoin'de hacim 100 milyon doları aşmış durumda.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
June 16, 2017, 04:21:19 PM
LSK'e yatırım sizce mantıklı mı?

forumda baya iyi söylentiler var lsk hakkında. ama öngörüler hep yıl sonu vadeli. ufak bir miktar al unut yapılabilir.
hero member
June 16, 2017, 03:22:38 PM
etc gıderek sıkışıyor grafikte. ya ucacak ya kacacak. ama bolınger band boyle sıkıstıgında genelde artış olur. her zaman dedıgım gıbı btc yıne bısıler çevirmezse yeni bir uptrend bizi bekliyor. çoğu coın ıcın gecerlı bu. hemen hemen tüm coinler sıkışmış durumda.

2450-2500 seviyesi önemli, yukarı yönlü devam ederse btc'yi kimse tutamaz biz de rahatlarız ama geçemezse yine bir süre beklemedeyiz. Olası 3.kırılma ciddi alım noktası bir iki gün izlemekte fayda var.

hep dedıgım gıbı korede bu meret 4000 dolara satıldı. su an panıc yaptırıp alttan toplama derdınde olduklarını  dusunuyorum. koredekı borsaların hacmı %5 3 adet borsa var buda %15 bıtcoının bır hafta sure ıle 3500-4000 dolardan satıldıgını gosterıyor. korelıler asırı zengın ve gerızekalı olmadıklar surece o fıyatlara ulasacaktır btc. zaten tahmınlerde o yonde sureklı. dedıgın gıbı bu sefer 2500 u kırıp ordan dusmezse hemen baya yolu var gıdecek.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
June 16, 2017, 03:08:10 PM
etc gıderek sıkışıyor grafikte. ya ucacak ya kacacak. ama bolınger band boyle sıkıstıgında genelde artış olur. her zaman dedıgım gıbı btc yıne bısıler çevirmezse yeni bir uptrend bizi bekliyor. çoğu coın ıcın gecerlı bu. hemen hemen tüm coinler sıkışmış durumda.

2450-2500 seviyesi önemli, yukarı yönlü devam ederse btc'yi kimse tutamaz biz de rahatlarız ama geçemezse yine bir süre beklemedeyiz. Olası 3.kırılma ciddi alım noktası bir iki gün izlemekte fayda var.
hero member
June 16, 2017, 02:16:38 PM
newbie
Activity: 36
Merit: 0
June 16, 2017, 10:29:56 AM
LSK'e yatırım sizce mantıklı mı?
hero member
June 16, 2017, 10:15:18 AM
Litecoin saglam pump yiyecek ama zamanı tam kestiremiyorum. 40-50 dolar seviyesine aniden atacak kendini bence.
neye göre bu kanıya vardınız hocam?

Charlie lee 'nin coinbase'den istifası
Bitstamp'a eklenme olayı vs vs. üst mesajları okursanız belli bir yol haritası çıkıyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
June 16, 2017, 09:49:21 AM
neye göre bu kanıya vardınız hocam?
hero member
Activity: 756
Merit: 541
June 16, 2017, 09:49:08 AM
etherium classic benim beklediğim patlamayı hala yapamadı yukarlarda baskılanıyor yazmışlar sizce de durum böyle mi  Huh Bu altcoinin analizini detaylı olarak yapan biri bilgilendirebilir mi bizi Huh

Ethereum un patlaması için çok sebep bulabiliriz ama etc neden patlamalı sizce?

Merhaba;

ETC patlamasını şu şekilde yapacak.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-03-09/bitcoin-trust-s-silbert-to-launch-classic-ether-fund-this-month

İyi dileklerimle

sadece önemli yerlerini türkçe olarak kısaca özetleyebilir misiniz?
ingilizcemiz yok Smiley etc ye yatırım yapmak isteyen herkes de bir parça dayanak bulmuş olur.

Merhaba;

Barry Silbert denilen muhterem kişi ETC fonu kuruyor, zamanında BTC fonu kurmuş ve BTC'nin fiyatlanmasına katkısı olmuş bir şahıs. Sadece bu haber ile ETC'nin 9x fiayının artmasına neden oldu,  (Dura kalka) yıl sonuna 50 $, 1 yıla 100 $'a aulaşması bekleniyor. Dişçiden çıkmış halimle bu kadar anlatabildim, kusuruma bakmayın.

İyi dileklerimle
hero member
June 16, 2017, 09:31:12 AM
hero member
June 16, 2017, 09:27:20 AM
Nav da beklenen hareket basliyor mu acaba. %30 artmis fiyati ama iki hafta once %50 düştüğünü goz onune alirsak artmis sayilmaz henuz.  Sacma salak coinler pump yerken nav gibi cidden calisan bir ekibe sahip coin fiyat olarak surunuyor. Asil degeri 5-10 dolar arasi olmalıdır
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 16, 2017, 08:15:28 AM
etherium classic benim beklediğim patlamayı hala yapamadı yukarlarda baskılanıyor yazmışlar sizce de durum böyle mi  Huh Bu altcoinin analizini detaylı olarak yapan biri bilgilendirebilir mi bizi Huh

Merhaba;

https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-03-09/bitcoin-trust-s-silbert-to-launch-classic-ether-fund-this-month

İyi dileklerimle

sadece önemli yerlerini türkçe olarak kısaca özetleyebilir misiniz?
ingilizcemiz yok Smiley etc ye yatırım yapmak isteyen herkes de bir parça dayanak bulmuş olur.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
June 16, 2017, 08:00:11 AM
etherium classic benim beklediğim patlamayı hala yapamadı yukarlarda baskılanıyor yazmışlar sizce de durum böyle mi  Huh Bu altcoinin analizini detaylı olarak yapan biri bilgilendirebilir mi bizi Huh

Merhaba;

İyi dileklerimle

sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 16, 2017, 07:09:33 AM
STORJCOIN x  i birileri yada biri sağlam bir şekilde topluyor
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
June 16, 2017, 07:07:27 AM

ayni soruyu bende kendime sordum... sonra ETC'lerimin yarisini satip ETH aldim iki gün önce... iyiki de öyle yapmisim diyorum...
artik ETC ve ETH hedef miktarlarima ulastim - bundan sonra ekrani kapatip unutmak ve yil sonuna dogru yeni bir analiz yapmak kaliyor... hayirlisi...

Etc 1 yıl önce fork geçirmiş 1 dolar bandında kalmış bugun de 20 kata yakın artmış. Altında bir proje yok bir destek yok.
Eth ile kardeş diye onun gazıyla bir umut yükselmiş bir coin.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
June 16, 2017, 06:56:30 AM

ayni soruyu bende kendime sordum... sonra ETC'lerimin yarisini satip ETH aldim iki gün önce... iyiki de öyle yapmisim diyorum...
artik ETC ve ETH hedef miktarlarima ulastim - bundan sonra ekrani kapatip unutmak ve yil sonuna dogru yeni bir analiz yapmak kaliyor... hayirlisi...
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
June 16, 2017, 06:45:48 AM

Pages:
Jump to: