Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 59. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
June 16, 2017, 06:40:11 AM
etherium classic benim beklediğim patlamayı hala yapamadı yukarlarda baskılanıyor yazmışlar sizce de durum böyle mi  Huh Bu altcoinin analizini detaylı olarak yapan biri bilgilendirebilir mi bizi Huh
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 16, 2017, 05:46:27 AM
Bugün kü tahminlerim:
Litecoin ay içinde 0.015 - 0.02 Seviyesine yeniden gelecektir. Zcash tavanı 0.19'dur ona yakın tavanı buldu sayılır kademeli olarak düşecektir. Ether stabil yukarı yönlü harekete geçmesi zor.
newbie
Activity: 35
Merit: 0
June 16, 2017, 05:18:21 AM
Arkadaşlar pump dump takibi ve poloniex analizleri yaptığımız bi grubumuz var poloniexde al sat yapan arkadaşları beklerim faydalı olacaktır.

https://t.me/joinchat/AAAAAEAMyk7kURj1Vy1f4A
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
June 16, 2017, 03:49:25 AM
Polodan çıkarılan coinlerin yerine ne zaman coin eklenecek, birde bu ekleme yine kaldırmadaki gibi toplumu parça parça mı olacak
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
June 16, 2017, 02:55:00 AM
sonunda ortalık biraz yeşillenmeye başladı. 2 gündür sıkıcı bir süreç vardı, umarım tüm arkadaşlar bu süreci minimum zararla ya da zarar etmeden atlatmıştır.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
June 16, 2017, 12:46:05 AM
Merhaba;

İş güç derdi arasında düşüş nedenini anlayana kadar çok zaman kaybettim. Düşüşün son anlarında elimdeki coin'lerin sayısını artırmayı becerebildim. Biraz stres yaşattı ama sonuç sevindirici. Ben zorlanıyorum ama bu tip hareketlerde sakin olmak lazım.

İyi dileklerimle
full member
Activity: 448
Merit: 107
June 15, 2017, 08:07:58 PM
Arkadaşlar PoS dediğimiz şey nedir onu bi çözemedim  Undecided Anlamını ve ne işe yaradığını söyler misiniz?

Teşekkürler dostum. Başta kendim araştırmadım çünkü açılımını bilmiyordum. Google pos yazsam pos cihazı çıkacağını düşündüm. Şimdi kendim araştırabilirim. Wink

pos bir baska turlu kazim yontemi. bircok formu var. bazisinda senelik faize gore aliyorsunuz vs.

surada bir aciklama buldum: http://www.milyonerzihin.com/2017/02/proof-of-stake-pos-nedir.html
full member
Activity: 352
Merit: 100
June 15, 2017, 07:35:28 PM
Arkadaşlar PoS dediğimiz şey nedir onu bi çözemedim  Undecided Anlamını ve ne işe yaradığını söyler misiniz?

pos bir baska turlu kazim yontemi. bircok formu var. bazisinda senelik faize gore aliyorsunuz vs.

surada bir aciklama buldum: http://www.milyonerzihin.com/2017/02/proof-of-stake-pos-nedir.html
full member
Activity: 448
Merit: 107
June 15, 2017, 06:31:31 PM
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
June 15, 2017, 06:23:02 PM
Biraz lbc almıştım 18.5  den 32 den sattım 28 den tekrar aldım bakalım nereye gidecek , bilseydim daha çok alırdım iyi çıkış yaptı
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
June 15, 2017, 04:22:11 PM
litecoin bitstamp'e eklenecek pazartesi, lightning network vs. vs. ufaktan alımlar yapıldı, pump gelebilir. bi durup bekleyip girilebilir, bitcoin de bu 3-4 günlük süreçte yükselişe geçerse oranında gazıyla iyi gidebilir ufak bişeyler atmak lazım. bitstampe eklenmeden satarız Cheesy

Ooo Litecoin devleri lightning network'u uyarlayana kadar yillar gecer, hadi onlar uyarladi diyelim onaylanana (yani madenciler bazinda consensus olusmasina) kadar yillar gecer.

Bakin bunlarin hepsini demokratik ve efektif sekilde halleden ve madenci balinalarin insafina kalmayan bir coin var: Decred.

Hard fork voting uygulamasi gectigimiz ay Decred 1.0 ile cikti ve PoS sisteminde alinan biletlerle su anda sunulan onerilere oy verilebiliyor. Ilk oylar PoS zorluk algoritmasinin degismesiydi ve onaylandi. Yine ayni anda oylanan Lightning Network'du ve o da onaylandi. Devler uzerinde calismaya basladi, canli olarak github'dan takip edilebiliyor. Ben hayatimda Decred devleri kadar repo aktivitesi olan bir proje gormedim. Gunde onlarca commit oluyor.

Lightning Network hazir oldugunda kodun hard fork ile otomatik aktiflestirilmesi icin bir oylama daha olacak. Yeni PoS zorluk algoritmasi ise 8000 blok sonra kendiliginden aktif olacak.

Sonraki surumlerde tabii Decred'i tam anlamiyla bir DAO'ya cevirmek falan da var. Roadmap'e bakilabilir. Ayni zamanda biletler ile oy verenler de proposal sunabilecek.

Burayi yeni okuyan ve uzun vade yatirim yapmak isteyen arkadaslara arastirmalarini oneririm.

YTD.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
June 15, 2017, 04:14:53 PM
son altı aydır BTC nasıl bir çizgide ilerliyor çözemedim. ben ilk BTC aldığımda fiyat 900USD gibi bişeydi ve bu sürede 3000USD bandına geldi.
ben sene sonunda BTC 3500 ile 4000 USD arasında bitirecek diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
June 15, 2017, 03:52:25 PM
litecoin bitstamp'e eklenecek pazartesi, lightning network vs. vs. ufaktan alımlar yapıldı, pump gelebilir. bi durup bekleyip girilebilir, bitcoin de bu 3-4 günlük süreçte yükselişe geçerse oranında gazıyla iyi gidebilir ufak bişeyler atmak lazım. bitstampe eklenmeden satarız Cheesy
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 15, 2017, 03:35:58 PM
Şuan tüm portföy negatif kırmızı malesef. Sabah SYScoin biraz yeşillendi ama o da fayda etmedi. Bu süreç ne kadar böyle gider bilinmez ama keşke tüm param BTC'de olsa diye ah vah ediyorum. Alttan toplamak için güzel fırsat sayılır.

Sys toparlıyor. Panik satışı yapmadıysanız kendine gelir birazdan. Uzun vade her türlü 1 dolar olacaktır bence, paniğe gerek yok. Bitcoinin düşüşü yayılmasın yeter. Bitcoin düşünce altcoinler iki katı düşüyor yükselince altcoinler iki katı yükseliyor. Btc can damarı bu işin.

Sayende yatırımımın %90 ı Sys de hocam ve Btc bazında çok az bir kaybım var.Bitcoin 1 haftaya kalmaz yükselişine başlayacaktır umarım.O zamana kadar hareketsiz beklemek en doğrusu gibi.

etc de hareket var dıyesım var ama Cheesy kabak tadı verdı artık. gercı 10 gun once soylemıstık yıldırma polıtıkası yapacaklar dıye harbıden yapıyorlar. Cheesy resmen tam ucundan donduruyorlar hep. o 2000 btc lık duvarı kım koyduysa 80k ya o eleman topluyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 15, 2017, 03:21:59 PM
Şuan tüm portföy negatif kırmızı malesef. Sabah SYScoin biraz yeşillendi ama o da fayda etmedi. Bu süreç ne kadar böyle gider bilinmez ama keşke tüm param BTC'de olsa diye ah vah ediyorum. Alttan toplamak için güzel fırsat sayılır.

Sys toparlıyor. Panik satışı yapmadıysanız kendine gelir birazdan. Uzun vade her türlü 1 dolar olacaktır bence, paniğe gerek yok. Bitcoinin düşüşü yayılmasın yeter. Bitcoin düşünce altcoinler iki katı düşüyor yükselince altcoinler iki katı yükseliyor. Btc can damarı bu işin.

Sayende yatırımımın %90 ı Sys de hocam ve Btc bazında çok az bir kaybım var.Bitcoin 1 haftaya kalmaz yükselişine başlayacaktır umarım.O zamana kadar hareketsiz beklemek en doğrusu gibi.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
June 15, 2017, 02:10:46 PM

hocam ne demek istedin burada? zarar artacak diyorsun. daha da mı düşecek? 1500 seviyesine mi gelecek?

Biraz devrik olmuş kusura bakma, 36 saatte %35 gibi bir zararım var en fazla 3-5 gün sonra bir artış olup eski değerlerine hatta daha fazlasını da görecektir ama insan yine de panik oluyor demek istemiştim

bu tarz düşüşleri kestirmek çok zor arkadaş bir yandan doğru bir yandan yanlış söylemiş.Bir türlü nereye inecegi belli olmuyor ve bende biraz çekinerek arkadaşa katılıyorum.Btc nın 2000 i kırması halinde 1700 e kadar düşecegini düşünüyorum ama şu an sessiz bir piyasa hakim sanki salmayacaklar aşagıya
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 15, 2017, 01:29:27 PM

hocam ne demek istedin burada? zarar artacak diyorsun. daha da mı düşecek? 1500 seviyesine mi gelecek?
[/quote]

Biraz devrik olmuş kusura bakma, 36 saatte %35 gibi bir zararım var en fazla 3-5 gün sonra bir artış olup eski değerlerine hatta daha fazlasını da görecektir ama insan yine de panik oluyor demek istemiştim
newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 15, 2017, 01:22:42 PM
BTC'nin 2000'lere kadar gerileyeceğini sanmıyorum. Bazı arkadaşlar keşke para BTC'de olsaydı demiş ama sonuçta tüm coinler düştüğü için her türlü zarar diye düşünüyorum. Şuan parası dışarda olanlar daha avantajlı, ucuz fiyatdan güzel bir giriş yapabilirler. Sadece BTC'den bile kısa vadede %10-%20 kar yapılabilir.
jr. member
Activity: 112
Merit: 2
June 15, 2017, 01:21:25 PM
Ben 2.bi dusus yasanacagini dusunuyorum 2000 e gerilicek sanirim btc hep boyle bi destek belirleyip az yukari yapiyorlar sonra yine saliyorlar asagiya tehlike gecti sanip aliyoruz sonra veriyorlar elimize.Yarina kadar beklemek lazim
Simdi bulltrap diyorsunuz yani ?
hero member
Activity: 510
Merit: 500
June 15, 2017, 12:41:46 PM
LBC kaşla göz arasında 2017 başından beri x33 olmuş.
Şu an ise Polo'da 6k volume ile 6. sıraya yükseldi. Bir iki link bırakayım projeyle ilgili, önünün açık olduğunu düşünüyorum.

https://steemit.com/lbry/@rouse/top-10-anticipated-features-of-lbry-app
https://steemit.com/lbry/@rouse/how-lbry-works-gif-on-the-blockchain-spee-ch
Pages:
Jump to: